Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 359.006
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...
SimeKZ kaže...

3500kn ovaj uređaj nažalost ne vrijedi. Koliko vidim ima teški thermal throtttle I procesor radi na razini 835, što je meni nedopustivo ( izvor GSM arena ). Kamera je odlična, ali i dalje ne za tu cijenu. Notch je nedopustivo ogroman samo radi IR osvjetljenja. Čak čitam po nekim recenzijama da se notifikacije ne prikazuju na lijevom dijelu ekrana nego moraš spustiti board dolje. 

Nadam se da će ekipa koja ga je dobila dat neke first hand informacije o uređaju. I dalje mi stoji uz OnePlus 6 kao sljedeći mobitel... 

 Throttla do razine S636tke ako se igra nešto, užas. Kamera je stvarno fantastična za tu cijenu. Puno bolja od OP6 u mraku i u slabijem osvjetljenju, ali sve te gluposti oko notifikacija u softveru, 0 informacija oko notcha dok se ne povuče dolje, throttle, fuš proizvodnja i ispodprosječni amoled ga čine trenutno lošom kupovinom za tu lovu. Uzmi Op6 i gotovo

 Throttla svaki flagship nakon duljeg vremena jačeg korištenja, pa i 636 bi se spustio. Ali nije to toliko bitno jer je ionako Mi 8 strašno brz mob. A AMOLEDU ne znam šta fali, osim što nisu dodali neki premaz da bolje izgleda po danu. U svakom slučaju mnogo bolje nego IPS što i gotovo svi recenzenti govore. Isto tako i netko može dobiti škart primjerak pa izrada nije na razini. Tek kad taj problem javi masa ljudi, može se reći o fuš proizvodnji. Ne treba ga baš blatiti, cijena mu je na mjestu s obzirom da je tek izašao, a s vremenom će definitivno pasti kao i inače sa Xiaomi mobitelima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zuper kaže...
maks0806 kaže...
SimeKZ kaže...

3500kn ovaj uređaj nažalost ne vrijedi. Koliko vidim ima teški thermal throtttle I procesor radi na razini 835, što je meni nedopustivo ( izvor GSM arena ). Kamera je odlična, ali i dalje ne za tu cijenu. Notch je nedopustivo ogroman samo radi IR osvjetljenja. Čak čitam po nekim recenzijama da se notifikacije ne prikazuju na lijevom dijelu ekrana nego moraš spustiti board dolje. 

Nadam se da će ekipa koja ga je dobila dat neke first hand informacije o uređaju. I dalje mi stoji uz OnePlus 6 kao sljedeći mobitel... 

 Throttla do razine S636tke ako se igra nešto, užas. Kamera je stvarno fantastična za tu cijenu. Puno bolja od OP6 u mraku i u slabijem osvjetljenju, ali sve te gluposti oko notifikacija u softveru, 0 informacija oko notcha dok se ne povuče dolje, throttle, fuš proizvodnja i ispodprosječni amoled ga čine trenutno lošom kupovinom za tu lovu. Uzmi Op6 i gotovo

 Throttla svaki flagship nakon duljeg vremena jačeg korištenja, pa i 636 bi se spustio. Ali nije to toliko bitno jer je ionako Mi 8 strašno brz mob. A AMOLEDU ne znam šta fali, osim što nisu dodali neki premaz da bolje izgleda po danu. U svakom slučaju mnogo bolje nego IPS što i gotovo svi recenzenti govore. Isto tako i netko može dobiti škart primjerak pa izrada nije na razini. Tek kad taj problem javi masa ljudi, može se reći o fuš proizvodnji. Ne treba ga baš blatiti, cijena mu je na mjestu s obzirom da je tek izašao, a s vremenom će definitivno pasti kao i inače sa Xiaomi mobitelima.

 Nije istina i testovi to pokazuju. Citaj review GSMarene.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Trokaje jer je kineski rom , koji je inače ajme. Kad se ispolira desetka i dođe global stable to bi mogla bit prava stvar. A sad kvalitetu izrade ne mogu komentirat jer ga nikad nisan u ruci držao , al vjerujem da je na razini 

Jedina zamjerka mi je baterija i sumnjivi amoled 

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Xiaomi Mi 8

Kako oneplus 6 nakon 1h pubg radi na 95% snage, a Mi8 radi na razini s636tke... Kada riješe stvar... Tada kada riješe ima smisla raspravljati, sada je jednostavno glupo keširati za ovaj mob sličnu cijenu ko za OP

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Kako oneplus 6 nakon 1h pubg radi na 95% snage, a Mi8 radi na razini s636tke... Kada riješe stvar... Tada kada riješe ima smisla raspravljati, sada je jednostavno glupo keširati za ovaj mob sličnu cijenu ko za OP

 A još je još gluplje igrati pubg na mobitelu, i to sat vremena, tako da, ako je samo to problem, onda nije problem.

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
online
Re: Xiaomi Mi 8
zalman1 kaže...
maks0806 kaže...

Kako oneplus 6 nakon 1h pubg radi na 95% snage, a Mi8 radi na razini s636tke... Kada riješe stvar... Tada kada riješe ima smisla raspravljati, sada je jednostavno glupo keširati za ovaj mob sličnu cijenu ko za OP

 A još je još gluplje igrati pubg na mobitelu, i to sat vremena, tako da, ako je samo to problem, onda nije problem.

Iznosim realnu činjenicu ovim primjerom, u prijevodu intenzivnije korištenje uređaja ga uspori jer se pregrijava i to puno previše. Štogod radio, igrao igrice, slikao, snimao video itd.  Ti nemoj ako ti je glupo, pa daj istu lovu za nedovršeni netestirani mob, dok možeš uzeti nešto provjereno, bolje i s garancijom.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 22:17 (maks0806).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zalman1 kaže...
maks0806 kaže...

Kako oneplus 6 nakon 1h pubg radi na 95% snage, a Mi8 radi na razini s636tke... Kada riješe stvar... Tada kada riješe ima smisla raspravljati, sada je jednostavno glupo keširati za ovaj mob sličnu cijenu ko za OP

 A još je još gluplje igrati pubg na mobitelu, i to sat vremena, tako da, ako je samo to problem, onda nije problem.

 Sumnjam da je kolega pricao o igrici kao o konstantnom igranju. Youtube takoder dosta grije mobitel ako je na 1080p. Steta je da Xiaomi nije ispolirao to do kraja, nego predstave stvarno fenomenalan uredaj i onda useru sa svim ostalim. Kako mozes postaviti Amoled i njega unistit sa nekakvim premazom ? Ljudi kupuju amoled radi prikaza boja, radi crne koja je crna... ti kupis mobitel, crna je siva ko na LCDu. Steta da tako grijese i stede na necemu gdje ne treba.

 

Treba pricekat kako ce se to rasplest a ne srljati po mobitel. Jedino sta je odlicno je onaj Mi 8 SE, koji je za tih 2000kn stvarno best buy ( bez obzira na mane ). Ko tog uzme, stvarno ne moze promasit... ovo ostalo je za sada bacanje novaca kraj OnePlus 6, preko njuskala Mate 10 Pro, P20 itd, itd....

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
online
Xiaomi Mi 8

Mi8 SE je na kraju ispao kao pun pogodak, ne throttlea, super čip,  flagship kamera za 2k kn, te mi se osobno više sviđa izgledom.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 23:27 (maks0806).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ja sam se već malo ohladio od Mi8 iskreno, presporo to ide... Tko zna kad će globalni ROM, a ni sam mobitel nije ispunio sva moja očekivanja. Godinama sam već na Xiaomi brandu što se mobitela i ostalih gadgeta tiče ali sad me i OnePlus 6 malo vuče.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
display name ivo kaže...

Ja sam se već malo ohladio od Mi8 iskreno, presporo to ide... Tko zna kad će globalni ROM, a ni sam mobitel nije ispunio sva moja očekivanja. Godinama sam već na Xiaomi brandu što se mobitela i ostalih gadgeta tiče ali sad me i OnePlus 6 malo vuče.

 Ista stvar i kod mene , samo šta mi je napetiji p20 za te novce prventsveno radi isprobano dobre kamere a ne da moran google cameru izmišljat i trpit rušenja

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Dolar je pao na 6.129 kn/1$

496$ s DHL dostavom ispadne=3050 kn cca.

Pa reci da se ne isplati ovaj mob za 3 soma kn.

Uzimam odmah danas.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Dolar je pao na 6.129 kn/1$

496$ s DHL dostavom ispadne=3050 kn cca.

Pa reci da se ne isplati ovaj mob za 3 soma kn.

Uzimam odmah danas.

 Radi svega gore navedenog ne. Jer na njuskalu prodes puno bolje. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

sva sreća pa je Njuškalo totalno objektivan kaj se cijena tiće. Cijenje na Njušci su ono top topova...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...

sva sreća pa je Njuškalo totalno objektivan kaj se cijena tiće. Cijenje na Njušci su ono top topova...

 Pa ako 2900-3100 za P20 nije objetkivna cijena, onda ne znam kaj je. Ako se već gleda bang for buck, onda uz brdo problema koji ovaj mobitel nosi... on to sigurno nije. Iskesirat 3000kn za proizvod sa toliko mana, nema smisla uopce. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Dolar je pao na 6.129 kn/1$

496$ s DHL dostavom ispadne=3050 kn cca.

Pa reci da se ne isplati ovaj mob za 3 soma kn.

Uzimam odmah danas.

 to ti je kupovni tecaj, tebe ce oderat po prodajnom a to ti je 1$=6,5 kn

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gdje je to dolar pao? Ja gledam da je po tečaju HNB-a srednji 6.337 kn
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
display name ivo kaže...

Ja sam se već malo ohladio od Mi8 iskreno, presporo to ide... Tko zna kad će globalni ROM, a ni sam mobitel nije ispunio sva moja očekivanja. Godinama sam već na Xiaomi brandu što se mobitela i ostalih gadgeta tiče ali sad me i OnePlus 6 malo vuče.

 Na Aliexpressu ima sa Global Rom-om.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja nestrpljivo cekam plavoga da izade, ali realno mi 8 je 3000kn po meni best buy
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nije mi jasna politika Xiaomia zasto nece MI 8 SE biti globalna verzija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Zato što su time nešto sitno uštedeli. Jednostavnije antene (tj njihov manji broj), jednostavniji dizajn (jer je potrebno rasporediti manje antena na mesta gde neće biti ometena rukom korisnika ili nekom metalnom komponentom), možda malo manja potrošnja (jer se sluša na manjem broju frekvencija) što omogućava malo manju bateriju...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Koliko sam ovdje pročitao pišete da mi8SE uopce nece izaci s globalnim romom. Je li to tocno?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Bome to i mene zanima i koliki je to zapravo problem(bonbon mreža).
U narednih tjedan dana moram sebi mobitel uzeti do 2k kuna i taman se mislim oko MI 8 SE i sad vidim to za global ROM
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

ljudi global rom imate za svaki xiaomi, ne moze odmah izac al bude kroz mjesec-dva pa si ga flashate, nije nista komplicirano 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 22:17 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ma global verzija moba zbog mreže i signala u Hrvatskoj i europi na to sam mislio, jezik nebitna stvar
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

global verzija uređaja neće doći, znaći neće doći verzija koja podržava B20. Global ROM (MIUI 10) će doći kada za to dode vrijeme, a trenutno je to 8. mjesec.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Hoce, jedino nema b20, sto znaci imat ces 4g u gradovima ali selendre ne itd ne bas
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pod FDD-LTE stoji B20, tako da bi trebalo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Aha, dakle kod nas je zapravo jedini "problem" ta B20 frekvencija, ali tu onda radi 3G zar ne?
Ako je samo u tome problem, onda sam pronašao svoj novi mobitel haha
12 godina
online
Xiaomi Mi 8
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice