Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 454.824
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
A i ja sam ga mislio naručiti, već sam i pare pripremio ali problem mi je što imaju samo bijeli u ponudi. A i cijena mi baš nije nešto povoljna. Model od 64gb košta 490$+26$ DHL. Čekam službenu cijenu lg g5 pa ću onda odlučiti....
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

cijene su paprene to je cinjenica ali to se i ocekivalo.....realno je da pocnu padati kroz mjesec dana ali  mozda jos 50ak dolara po modelu.25.2,dan nakon sluzbenog predstavljanja cijena za 64 gb je bila 559 usd a dok su ga dobili u ruke vec je pala na 490 usd.Sve u svemu dva komada za 6400 i nije losa cijena kad pogledate da je s7 oko 7000 

floki
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
floki26 kaže...

cijene su paprene to je cinjenica ali to se i ocekivalo.....realno je da pocnu padati kroz mjesec dana ali  mozda jos 50ak dolara po modelu.25.2,dan nakon sluzbenog predstavljanja cijena za 64 gb je bila 559 usd a dok su ga dobili u ruke vec je pala na 490 usd.Sve u svemu dva komada za 6400 i nije losa cijena kad pogledate da je s7 oko 7000 

 Odakle cijena 6400 za dva komada, 32 i 64? To je cijena kod topOnea za 2x 32GB

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Nešto si pobrkao. Nije ništa pojeftinio. Model od 64gb i 3gb rama od prvog dana košta 490$ a model 128gb/4gb rama je 559$. S7 košta 5600 kn. A vjerojatno će uskoro i cijena pasti kad lg g5 bude u prodaji. I s7 ima 2 god garancije...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Od njih sam uzeo vec 50ak mobitela i dao mi je lijep popust....oba sam platio 929 usd sa shippingom...

floki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Nisam pobrkao ne...prvi dan kad je izasao model od 128GB je bio 609 usd a od 64 559usd....to je trajalo svega par sati....cak mislim da imam i screnshoot...onda je ovaj od 64 pao na 519$ nakon par dana 499$ koliko je bio u subotu kada sam ga stavio u "kosaricu" a u ned kad sam ga placao je bio 489 usd

floki
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Od tih 50 mob. jesi slao kojeg nazad u kinu na popravak?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

niti jeednog nisam vracao....kineze iam vec skoro 4 godine i nisam imao apsolutno niti jedan kvar.Proslo mi je 20 ak rn3 kroz ruke i sa njima je u pocetku bilo nekakvih problema ali iskljucivo softverskih...takoder i sa mi4 je bilo sitnih problema ali ja sa svojim kojeg vec imam 9 mj nemam ali bas nikakvih problema.Neznam zasto su ljudi toliko zabrinuti oko te garancije,danas se svaki problem moze rijesiti.Sto se tice slanja u Kinu i tu imam iskustvo....slao sam prijatelju kinezu paket sa 3 kg nasih proizvoda(keksi,cokolade i ostale gluposti)....ok,postarinu sam platio 400 kn ali za 3 kg i doslo je kod njega za 10 dana!!!

Ja sam prosle godine uzeo i xiaomi tv iz Kine i tv radi perfektno....ako i "prdne" smislit cu nesto....ali ljudi danas previse "cvikaju" zbog te garancije i udaljenosti.

Nedavno je alibaba predstavila svoj program gdje ce u narednim godinama pokusati postici to da u bilo koji kraj svijeta mogu dostaviti paket u roku 72 sata.Vec dugo kupujem na netu i sam sam to primjetio....u pocetku su narudzbe iz Kine dolazile u prosjeku za 25 dana.Rijetko kada je islo ispod 20 dana.Danas mi dolaze u prosjeku za 15 dana,cak i krace...nije Kina vise tako daleko niti je kupovanje iz Kine jednako kupovanju u kineskim ducanima

floki
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Jel ti stigao ili ipak dolazi tek u ponedjeljak?

 

Ja sam obavio kupnju kod TopOne-a, ali nisam platio tako da sad imam 20 dana da se odlucim. 

 

Zanima me kakva mu je baterija i jel stvarno ima quickCharge koji onako munjevito napuni bateriju te kakva je mogucnost stavljanja multiLanguage roma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Ma nije jos stiglo....vec dva dana ne skidam oka sa DHl-ove stranice....stiglo u cetvrtak navecer u UK i vec se dva dana vucara na relaciji heatrow-gatwick....mislim da bi u pon trebao biti poslan i utorak kod mene.Malo mi je taj englesko dhl cudan jer nije im prvi puta da razvoze posiljku dva-tri dana po uk....do sada je vecina posiljaka dolazilo brze iz kine u uk nego od uk do hr

floki
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Floki 26, koliko si platio xiaomi tv iz Kine i jesi li zadovoljan? Može i na pp. Vidim da jako hvale njihove mobitele pa me zanima kakvi su im tv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Zadnji deo moze da prodje, ali prednji jok. Bolje da je crni bezel.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

I ja se zato nadam da ce crni brzo doci u ponudu web shopova. 

 

Btw jel ikome od forumasa stigla Mi5ica?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 18:11 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
assassin.st kaže...

I ja se zato nadam da ce crni brzo doci u ponudu web shopova. 

 

Btw jel ikome od forumasa stigla Mi5ica?

 jos nijeeeee....refresham stranicu od dhl-a svakih 5 min....preuzet je u UK i ako ga odmah posalje sutra do 16 su kod mene....samo cekam da se aktivira broj.Drzite fige....gori sam od malog djeteta kad mi tako nesto treba doci :-)

floki
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
floki26 kaže...
assassin.st kaže...

I ja se zato nadam da ce crni brzo doci u ponudu web shopova. 

 

Btw jel ikome od forumasa stigla Mi5ica?

 jos nijeeeee....refresham stranicu od dhl-a svakih 5 min....preuzet je u UK i ako ga odmah posalje sutra do 16 su kod mene....samo cekam da se aktivira broj.Drzite fige....gori sam od malog djeteta kad mi tako nesto treba doci :-)

 Ček, kolko bu te na kraju izišao Mi5?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
zvonac kaže...
floki26 kaže...
assassin.st kaže...

I ja se zato nadam da ce crni brzo doci u ponudu web shopova. 

 

Btw jel ikome od forumasa stigla Mi5ica?

 jos nijeeeee....refresham stranicu od dhl-a svakih 5 min....preuzet je u UK i ako ga odmah posalje sutra do 16 su kod mene....samo cekam da se aktivira broj.Drzite fige....gori sam od malog djeteta kad mi tako nesto treba doci :-)

 Ček, kolko bu te na kraju izišao Mi5?

 model od 32GB+model od 64GB= 6400 kn

floki
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Tako je i meni bilo, 10 radnih dana je pisalo gatwick. Nebudi lin, zvao sam dhl i oni kazu da paket nije kod njih nego su samo dobili narudzbu i tracking number.

To ti je do top one koji jos nije predao paket, a ne do dhl
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Evo jedan video comparison s Galaxy S7 edge-om. 

 

 

Video stabilizacija je puno losija nego na Samsungu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ma niti moram zvati Dhl niti je do Top one-a.... Pri narudzbi oni odmah kreiraju tracking no za DHL Uk.... Taj broj mi je kreiran od 7.3 i sa njim je sve cisto. Medutim onaj drugi broj za pracenje iz Kine je akrivna od utorka navecer kada je posiljka preuzeta u Kini... U Uk je dosao paket za manje od 48 sati od aktiviranja tracking no.Medutim od tada do jucer do 12 h se vozila po skladistima u Uk... Jucer je preuzeto ali naravno ljeni Englez nije poslao i sve dok on ne preda posiljku pisat ce samo "shippment information recived"
Zakljucak svega je.... Pa kako nebi ta Kina isla toliko naprijed kad iz Kine u Eu dostave paket za manje od 48 sati a onda se taj paket 5 dana vozi po skladistima... I to DHL!!!
floki
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
assassin.st kaže...

Evo jedan video comparison s Galaxy S7 edge-om. 

 

 

Video stabilizacija je puno losija nego na Samsungu.

 Oni i njihov 4axis OIS, nisu se proslavili s tim trenutno, bolje im je da to riješe..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

navodno je do softwarea, da radi samo u fotografijama, a ne i u videu, zasad

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Stigao je... Veceras javim prve dojmove
floki
 
11 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Stigao je... Veceras javim prve dojmove
floki
 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Bit cu kratak jer jos istrazujem.
Ukratko... baceni novci, niti blizu ocekivanog. Trom, spor neatraktivan, kamera nista posebno a baterija jos manje.

Ok... dosta sale. Iako ga jos nisam niti blizu testirao koliko ga zelim vec sam odusevljen. Elegantan, lagan, ne klizi u ruci i lijepo lezi. Ekran bolji nego na mi4, velicina taman. Osvjetljenost savrsena. Znaci estetski cista desetka... moje misljenje.
Iskljucivo kineski i engleski jezik, prilican broj kineskih aplikacija koje su lako uklonjive. Fingerprint super, brzi nego na iphone 6.Trajanje baterije jos nemogu ocjeniti... ali sto se tice qc 3.0...od 1 do 65 za cca pola sata... revolucijaaaa
Kratki rezime... savrsena investicija
floki
 
15 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Skoro mi je srce stalo kad sam krenuo citati pocetak poruke hahahahhahahah

 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Hahaha. Dobra fora. Čitao sam dva puta početak jer sam mislio da mi se učinilo. Ja sam ipak odustao od mi5 jer jednostavno mi je žao dati toliko para za mobitel. Kakva je kamera u mraku??
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Hahahah, ja se već uhvatio za glavu i pomislio: "Sad kad sam se napokon odlučio za mob, opet moram tražiti ispočetka". Stvarno dobra fora.

 

Btw evo i ja taman naručio, nadam se da će doći tijekom idućeg tjedna :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Na TopOne-u su mu digli cijenu na $439/$509 za 32/64gb verzije. Lijepo mu je porasla cijena u odnosu na ono sto sam ja platio.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
floki26 kaže...
Bit cu kratak jer jos istrazujem.
Ukratko... baceni novci, niti blizu ocekivanog. Trom, spor neatraktivan, kamera nista posebno a baterija jos manje.

Ok... dosta sale. Iako ga jos nisam niti blizu testirao koliko ga zelim vec sam odusevljen. Elegantan, lagan, ne klizi u ruci i lijepo lezi. Ekran bolji nego na mi4, velicina taman. Osvjetljenost savrsena. Znaci estetski cista desetka... moje misljenje.
Iskljucivo kineski i engleski jezik, prilican broj kineskih aplikacija koje su lako uklonjive. Fingerprint super, brzi nego na iphone 6.Trajanje baterije jos nemogu ocjeniti... ali sto se tice qc 3.0...od 1 do 65 za cca pola sata... revolucijaaaa
Kratki rezime... savrsena investicija

 sunce ti tvoje da znaš

ove prve dvije rečenice i mene ubile u pojam kad ono...

 

a ništa, mi4c ide na bubanj pa po 5-cu

MIUI HR TRANSLATOR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice