Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 362.024
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Da znam, bio je po 150 USD na giztop.com, nije mi toliko bitno je li pre-order ili ne, više sam ciljao na jeftiniju cijenu... A i na zlatni model, kojeg trenutno nema na xiaomiforsale.com...

Zato pitam ako ima kakav discount za giztop

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Miki_16 kaže...

evo ide ipak :D

 

dečki hvala vam puno :)

 Probao sam iskoristi taj popust ali mi javlja da ne vrijedi za redmi 3. Tebi prošao uredno ili?

 

hrcbrc kaže...

Da znam, bio je po 150 USD na giztop.com, nije mi toliko bitno je li pre-order ili ne, više sam ciljao na jeftiniju cijenu... A i na zlatni model, kojeg trenutno nema na xiaomiforsale.com...

Zato pitam ako ima kakav discount za giztop

 Koliko ja znam za giztope nema vauchera. iirc rekli su da su najjeftiniji i da onda zbog toga ne daju vauchere.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2016 12:54 (udarnik60).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ljudi, tko ima mobitel neka mi kaže kakv vam je zvuk tijekom poziva? Meni je jaaako tih, moraš se baš napregnuti da čuješ, ne znam u čemu je stvar. Stavio sam i drugi ROM i opet isto. Kad probam test receivera u Engineering modeu isto se slabo čuje. Mislim da vratim mob Xiomiforsale, stvarno je velik problem kad ne možeš normalno razgovarati. Ne znam Jel hardverski kvar ili softverski? Što vi mislite, što da cinim? Osim toga hoće li bit problem kod garancije što sam mijenjao ROM? Da vratim na kineski prije eventualnog slanja nazad? Da im to spominjem?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

kako mogu najjeftinije proci za ovi mob da mi ga dostavu u hr bez pdv-a i carine. 

 

najjeftinije sta sam nasa je 140 dolara redmi 3 ali ode nije free shipping.

 

jel zna neko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ovdje ja uzeo frendu

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-2G-RAM-16G-ROM-Metal-Body-Red-Rice-2-4100-mAh-Snapdragon/342812_32593513062.html

digli su dhl poštarinu za 5$

ukupno US $168.31x7.02=1181,5362 kn- to platiš za silver verziju i nema nikakvih drugih davanja

za 8-10 dana je kod tebe

dal ima gdje povoljnije, možda i ima, nisam dalje tražio od ovog

MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
MASVA kaže...

ovdje ja uzeo frendu

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-2G-RAM-16G-ROM-Metal-Body-Red-Rice-2-4100-mAh-Snapdragon/342812_32593513062.html

digli su dhl poštarinu za 5$

ukupno US $168.31x7.02=1181,5362 kn- to platiš za silver verziju i nema nikakvih drugih davanja

za 8-10 dana je kod tebe

dal ima gdje povoljnije, možda i ima, nisam dalje tražio od ovog

jeli to poslano kao gift? 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2016 19:18 (jojo_surf).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Honorbuy ima skupu postarinu. Nekih 30-40 usd
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Patrick_cro kaže...
Honorbuy ima skupu postarinu. Nekih 30-40 usd

 je evo tek san sad vidia. >.<

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
udarnik60 kaže...
Miki_16 kaže...

evo ide ipak :D

 

dečki hvala vam puno :)

 Probao sam iskoristi taj popust ali mi javlja da ne vrijedi za redmi 3. Tebi prošao uredno ili?

 

hrcbrc kaže...

Da znam, bio je po 150 USD na giztop.com, nije mi toliko bitno je li pre-order ili ne, više sam ciljao na jeftiniju cijenu... A i na zlatni model, kojeg trenutno nema na xiaomiforsale.com...

Zato pitam ako ima kakav discount za giztop

 Koliko ja znam za giztope nema vauchera. iirc rekli su da su najjeftiniji i da onda zbog toga ne daju vauchere.

 sve mi uredno proslo, sad ne znam jel moras te navodnike ostaviti ili maknuti..

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Je li nekom ovom nadogradnjom Redmi 3 dobio HR jezik?

http://en.miui.com/download-298.html

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sosta kaže...

Je li nekom ovom nadogradnjom Redmi 3 dobio HR jezik?

http://en.miui.com/download-298.html

 

 Ovo je službeni rom i ima samo 2 kineska i engleski jezik ...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Je li onda moguće da se prodaju s nekim drugim romom koji ima uključen i HR jezik?

Ovi recimo navode na popisu jezika i HR

http://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-3-dual-sim-16gb-zlatni/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 13:56 (sosta).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sosta kaže...

Je li onda moguće da se prodaju s nekim drugim romom koji ima uključen i HR jezik?

Ovi recimo navode na popisu jezika i HR

http://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-3-dual-sim-16gb-zlatni/

 

 Određeni prodavači stavljaju modificirani rom na sebi koji ima i hrvatski jezik ali taj rom ne dobija nadogradnje, ja sam svoj naručio s giztop-a i na njemu je bio takav rom ali ja sam gore stavio službeni rom koji dobija nadogradnje ali nema hrvatski jezik.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

jesi stavia zadnji ovaj china stable ili? triba bi mi doc mobitel za koji dan i vec ima multilanguage rom ali zelin stavit official, pa koji bi bilo najbolje? mislia san stavit china stable ovaj zadnji

HŽV
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
mithrandir.online kaže...
Ljudi, tko ima mobitel neka mi kaže kakv vam je zvuk tijekom poziva? Meni je jaaako tih, moraš se baš napregnuti da čuješ, ne znam u čemu je stvar. Stavio sam i drugi ROM i opet isto. Kad probam test receivera u Engineering modeu isto se slabo čuje. Mislim da vratim mob Xiomiforsale, stvarno je velik problem kad ne možeš normalno razgovarati. Ne znam Jel hardverski kvar ili softverski? Što vi mislite, što da cinim? Osim toga hoće li bit problem kod garancije što sam mijenjao ROM? Da vratim na kineski prije eventualnog slanja nazad? Da im to spominjem?

 Isto imam i na Mi3, probaj ovo

ja nisam isprobal još, al vjerovatno budem, jer je stvarno tiho dok ti netko priča na spiker, a i ringtone bi mogao biti jači.

 

Također ovo isprobaj LINK

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 20:27 (David87).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Hvala na pomoći. Poslao sam mobitel natrag u Češku pa ću vidjet šta oni kažu. Namjeravao sam probati v4a no nisam stigao, jer sam već bio u procesu povrata mobitela pa nisam htio mrdati u zadnji čas, a možda je ipak i hardverski problem. ako mi ga vrate u istom stanju pokušat ću raskinuti ugovor i tražiti povrat novca, a ako ne uspijem onda ću se tražiti rješenje. Nemoguće mi je da je tako tiho i da je to po defaultu. Inače imam dobar sluh i sve, ali kad uzmem drugi mobitel razlika je ogromna. Koristan je ovaj video što si stavio, hvala! Kako je kod tebe, jesi se ti navikao na zvuk i jesi ga uspio s ovime popraviti?

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Da li je u redu naručiti s ove stranice? :)

 

http://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-3-dual-sim-16gb-zlatni/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
mislim da ta stranica i nema pozitivan rating. Boklje od top one aliexpress, giztop ioi xiaomiforsale
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Patrick_cro kaže...
mislim da ta stranica i nema pozitivan rating. Boklje od top one aliexpress, giztop ioi xiaomiforsale

 honorbuy?

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ako se kupi preko xiaomiforsale, isporučuju li EU plug za punjač?

 

Evo da se nadopunim, dobio odgovor od xfs da isporučuju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2016 11:56 (sosta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

klik

 

nema pdv, nema carine.

 

160 eura = 1200 kn

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Telefon je vrlo popularan pa sam uzeo još jedan za frenda.

 

Ovaj put preko xiaomiforsale. Što se tiče brzine svaka čast. Naručio u nedjelju navečer, došao danas(četvrtak) dopodne. Jedina zamjerka je dostavnoj službi GLS. Čovjek je nazvao sat vremena prije nego će doći dok DPD se najavi dan prije i imate mogućnost promjene termina dostave. Možda se nekome čini beznačajno, ali meni je dosta važno. Cijena je bila 162,5E što je ok s obzirom na brzinu i navodnu garanciju i da je na giztopu skočio na 175$, a na aliju je 170$. Razlika je 60ak kuna pa ako imaju tu garanaciju 60kn nije smak svijeta.

 

Došao bez google play, ali vrlo jednostavno se instalira tako da tu nije bilo nikakvih problema. MUI je 7.1.3. Update je bio dostupan čim sam upalio telefon. Model s giztopa je imao već google store i zauzimao je 2gb manje prostora. NA ovom modelu ima samo 8GB slobodnog prostora. Plug je europski ali nije orginal Xiaomi dok je s giztopa došao kineski plug s adapterom, ali orginal Xiaomi.

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Danas mi stidao Redmi note 3 Pro.  Silikonska maska i kaljeno staklo.  Doduše, malo san se zajeba sa postavljanjem stakla, uvatilo mi malo zraka dole u livom kutu. Al nema veze.

 

Ja prezadovoljan. Mobitel leti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Furthon kaže...

Danas mi stidao Redmi note 3 Pro.  Silikonska maska i kaljeno staklo.  Doduše, malo san se zajeba sa postavljanjem stakla, uvatilo mi malo zraka dole u livom kutu. Al nema veze.

 

Ja prezadovoljan. Mobitel leti.

 

Ovdje je tema o Note 3 - KLIK  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Narucio i ja s xfs, međutim izgleda da im je dostava poskupila, na checkoutu mi izbacilo opciju za GLS dostavu za 8,70E. Onda sam ubacio još silikonsku masku za 5E i upisao kod MYXFS za popust od 7,5E da bar malo snizim, tako da je na kraju ispalo 165,20E.

 

Sve mi se čini da kad upišeš kod za popust da ti onda podigne poštarinu, a jesu zajebati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2016 9:25 (sosta).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sosta kaže...

Narucio i ja s xfs, međutim izgleda da im je dostava poskupila, na checkoutu mi izbacilo opciju za GLS dostavu za 8,70E. Onda sam ubacio još silikonsku masku za 5E i upisao kod MYXFS za popust od 7,5E da bar malo snizim, tako da je na kraju ispalo 165,20E.

 

Sve mi se čini da kad upišeš kod za popust da ti onda podigne poštarinu, a jesu zajebati.

 To nije točno. Dostava je i sa i bez popusta 8.70 E. Popust ne možeš iskoristit ako imaš samo jedan item u košarici.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Ti si napisao da si platio 162,5 E. Ako je mobitel 159E, to mi onda ne štima računica.

U prvom koraku ponudi neki shipping za 2,2E i ukupnu cijenu 161,2E.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sosta kaže...

Ti si napisao da si platio 162,5 E. Ako je mobitel 159E, to mi onda ne štima računica.

U prvom koraku ponudi neki shipping za 2,2E i ukupnu cijenu 161,2E.

 

 Pa platio sam jer nisam uzeo masku za 5E nego neki k.... za 2 E. pederski je što ne daju tih 7,5E popusta na jedan item pa moraš nešto još stavit. A tih 2,2E je dok se ne stavi da živiš u Hrvatskoj.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

OK, sad sve jasno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice