Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 460.562
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Vapor kaže...

...

fer-de-lance kaže...

 

 ...

 Ja sam isto bio zagovornik custom romova, ali sam se vratio na miui. Moji razlozi su bili da mi je custom bio nekako sporiji, tj kao da nije fluidan kao miui pa mi je to smetalo. 

 

Ali da iskreno nisam probao pe zadnjih 6-7 mjeseci, kada sam probao u 12-om bio mi je super i ostao u sjecanju kao najbrzi custom rom. Mozda ga probam opet pa nabacim kakvu usporedbu.. Koju verziju preporucate?

8 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 4

https://download.pixelexperience.org/changelog/mido/PixelExperience_mido-8.1.0-20180218-1714-OFFICIAL.zip/

 

To je zadnji koji valja.

Verzije prije i poslije imaju bugova, hrpu bugova.....

 

 

Kruha i igala...
8 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Vapor kaže...

Ja ga od prvog dana koristim sa Pixel Experience ROMom(non treble), mobitel radi 10 puta bolje.

Fluidniji, nema zamrzavanja, SOT sa franco kernelom uredno preko 9h sa 4 mail accounta na syncu. GPS, wifi mobilni uvijek ukljuceni.

 

 Flashao i ja jučer franca, moram priznat da je totalni preporod po pitanju baterije....

Uglavnom, PE verzija od 18.2. i franco kernel topla preporuka svakom vlasniku Notea 4.

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ja bi sa ovog vrlo rado vratio na miui al mi se neda sve aplikacije iznova i u banku se zajebavat za internet bankarstvo.

Ovaj rom ima par bugova, mjesecima tako korsitm jel me zaboli patka za mobača, ali dopizdilo više brate, 600 puta u danu javi kako nema mreže što je nemoguće, a 4g nisam uhvatio ni u centru Zagreba, neki krc tu ne štima.

KLIK

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 4

A da probaš updateati na zadnji build, tj. flashati bez wipeanja data particije?

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
fer-de-lance kaže...

A da probaš updateati na zadnji build, tj. flashati bez wipeanja data particije?

 

 

 

Pa updateam stalno kako god izbace novi update.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 19:26 (Silent horror1992).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Podržava li ovo čudo 802.11ac i dual-band Wi-Fi? Na GSMAreni u recenziji kažu da da, a u specifikacijama ne piše ni jedno od toga. Quora kaže da-ne... 🙂

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Marko :D kaže...

Podržava li ovo čudo 802.11ac i dual-band Wi-Fi? Na GSMAreni u recenziji kažu da da, a u specifikacijama ne piše ni jedno od toga. Quora kaže da-ne... 🙂

 Čak i Redmi Note 3 podržava AC i 2.4 i 5 GHz, tako da nemaš brige.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Marko :D kaže...

Podržava li ovo čudo 802.11ac i dual-band Wi-Fi? Na GSMAreni u recenziji kažu da da, a u specifikacijama ne piše ni jedno od toga. Quora kaže da-ne... 🙂

Imam snapdragon 625 verziju, podržava 5Ghz ali samo N standard (maksimalno 150 Mbps). Na 2.4 Ghz maksimalna brzina je 72 Mbps. Možda mediatek verzija podržava AC.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 19:35 (spaceload).
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
spaceload kaže...
Možda mediatek verzija podržava AC.

 

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ima li tko da je presao sam RN4X na Redmi Note 5 4-64 ?
Sve vise me privlaci Redmi Note 5 radi ekrana,dizajna,RAM-a itd.,je li sam prelazak isplativ ? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
doky01akablava kaže...

Ima li tko da je presao sam RN4X na Redmi Note 5 4-64 ?
Sve vise me privlaci Redmi Note 5 radi ekrana,dizajna,RAM-a itd.,je li sam prelazak isplativ ? 

 

+1 za pitanje

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Uskoro ja prelazim posto nitko neće hehe :D
8 godina
online
Xiaomi Redmi Note 4

A mogao bi i gazda Baksa, četvorka MTK ga živcira, a Bug ima sad puno video produkcije i dosta piskara po sajtu, pa je sigurno i dobra pinka pala 😁

Ima se, može se....

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 19:13 (fer-de-lance).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Ja sam sa svojom MTK četvorkom prilično zadovoljan (jedino me iritira to što je još na androidu 6,no realno gledajući nije da sam naletio na aplikaciju koja baš mora imati noviju verziju androida). Ne bi bilo zgoreg da ima gigabajt-dva više RAM-a, ali eto... Nemam neke potrebe ili opravdanja mijenjati mobitel. Kad se ovome nešto dogodi, onda ću. Ne znam doduše hoće li to ponovno biti Xiaomi (čist radi promjene).
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Imam ovaj mob. cca mjesec dana za sada je sve OK , uostalom kao i sa svakim novim mobitelom , kupio ga u Chipoteki za 1300 kn. garancija Mobis.

Interesira mi kako vas služi mobitel kod vas kod kojih je duže vremena  ,kako je sa hardwerom i baterijom sada .

 

Čitao sam po drugim forumima da oni koji su ga kupili vani preko neta da su imali grdih problema sa servisom ,slanje van i ,čekanje po nekoliko mjeseci , neki su odustali itd.

Da li je Xiaomi  po onom sistemu "drž vodu dok majstori odu" i

Kad ode  ne popravljaj nego bacaj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Kod mene već 8 mjeseci,baterija drži kao prvog dana,užasni brz za tu lovu,nemam nikakvih primjedbi
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Da li si kupovao kaljeno staklo ili maskicu za zaštitu i gdje koliko si platio ,jer mob je gladak zbog metala iza ,baš zgodno za ispadanje iz ruke.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Kupio sam preko Aliexpressa,mogu postati linkove kad dođem za komp.
Imam oko 7-8 maskica tako da moraš birati,problem što većina na rubovima ima neke prijelaze između plastika pa mi se čine robusnim i izdržljivim za preživjeti pad.
Možda koju dadem jer ću uskoro prodavati.

Btw.koliko mogu tražiti za 3-32 verziju,ekran bez piknice,ima par skoro pa nevidljivih ogrebotina i malo je metal ne znam kako "nabubrio" kod lock/unlock tipke,ali ne smeta nimalo,star 7 mjeseci
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MUĆAK kaže...

Da li si kupovao kaljeno staklo ili maskicu za zaštitu i gdje koliko si platio ,jer mob je gladak zbog metala iza ,baš zgodno za ispadanje iz ruke.

maskica koja najbolje stiti mob, najbolje sjeda po meni i stiti cisto oke.. 

 

nano film za zastitu ekrana

doky01akablava kaže...


Btw.koliko mogu tražiti za 3-32 verziju,ekran bez piknice,ima par skoro pa nevidljivih ogrebotina i malo je metal ne znam kako "nabubrio" kod lock/unlock tipke,ali ne smeta nimalo,star 7 mjeseci

 a max 1000kn, iako realno 800-900 po meni 

lol vidim likove da nude na njuskalu za 1200kn 3/32 verziju. na aliexpressu rn5 3/32 kosta 1200 kn sa svime.. eh

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 20:22 (Deutsch).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

 

Halo xiaomievci evo nakon 8 mjeseci intezivnog koristenja xrn4x, zadnji miui 9.5.11.0 ,baterija i dalje postojana 😊

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 23:07 (Jeti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Jeti kaže...

 

Halo xiaomievci evo nakon 8 mjeseci intezivnog koristenja xrn4x, zadnji miui 9.5.11.0 ,baterija i dalje postojana 😊

 

Meni je ta 9.5.11.0 verzija što se baterije ti;e bolesno dobra.

Upravo pogledah, 3 sata i 15 minuta zaslona, zadnje potpuno punjenje prije 22 sata i 12 minuta, nikakve štednje nisu uključene, automatska svjetlina, stalno wifi uključen, najviše youtubea i surfanja, pogledao jednu epizodu serije u kodiu, malo vibera i whatsappa i još 77% baterije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 23:20 (Silent horror1992).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

U Neutrino nude Xiaomi Redmi Note 4X sa engleskim menijem:

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-32gb-lte-black-eng-meni.html

Koliko se sječam, prije je Global verzija bila za EU koja je imala radovna ažuriranja

Da li je ovo kineska verzija bez update-a ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
C64 kaže...

U Neutrino nude Xiaomi Redmi Note 4X sa engleskim menijem:

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-32gb-lte-black-eng-meni.html

Koliko se sječam, prije je Global verzija bila za EU koja je imala radovna ažuriranja

Da li je ovo kineska verzija bez update-a ili...?

Prije bih rekao neažurirana Global verzija.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Nisam izdrzao,sjela placa pa odmah narucio,RN4X ( Omnvision camera ) necu prodavati dok ne dode ovaj pa cu usporediti kameru i sve.
Vjerojatno ce biti veliki odskok radi jaceg,brzeg i novijeg procesora,novijeg MIUI-a i vise RAM-a,a kamera bi trebala biti najveci napredak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Preporuka za najtanju i najbolju maskicu za Redmi note 4 ,

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MUĆAK kaže...

Preporuka za najtanju i najbolju maskicu za Redmi note 4 ,

 

ova?

7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Popodne stigao update 9.6.1 težak cca.350 MB.

Ispravke pun kofer bugova.Vidit ćemo kako se ponaša.

Mislio sam da će ići MIUI 10 jer je najavljen za Redmi 4 note global. sredinom 7.2018. ali nije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MUĆAK kaže...

Popodne stigao update 9.6.1 težak cca.350 MB.

Ispravke pun kofer bugova.Vidit ćemo kako se ponaša.

Mislio sam da će ići MIUI 10 jer je najavljen za Redmi 4 note global. sredinom 7.2018. ali nije.

To govoriš za MTK ili Snapdragon verziju? Jer za MTK verziju 9.6.1 je stigao još pred barem tjedan-dva.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MUĆAK kaže...

Popodne stigao update 9.6.1 težak cca.350 MB.

Ispravke pun kofer bugova.Vidit ćemo kako se ponaša.

Mislio sam da će ići MIUI 10 jer je najavljen za Redmi 4 note global. sredinom 7.2018. ali nije.

 MIUI 10 za RN4 je zasad u Global Dev samo. Ja sam ga instalirao, uopce nije los, iako nema npr nove kamere sa AI portrait mogucnostima (ali se moze naknadno flashati iz TWRP) i jos nekih stvari koje su najavljene za MIUI 10. 

Google Camera isto tako ne radi, to je za mene najveci nedostatak.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice