Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 776.156
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Miui - stvar ukusa. Ja se osobno ne odvajam vise od njega (probao sve, imam aosp na dva moba doma, nadje se pokoji iphone i samsung novi.. :) ), ali ne micem se od miuija za main mob. Probaj pa vidi.


Edit - staklo - stavio sam link nedavno, narucio sa wisha 2 komada za 14kn sa dostavom. Inace od tamo narucujem noname H9 stakla, nikad problema.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 0:05 (mcf).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...

Aj super da već ima kakvi takvi LOS. Ne znam baš kako će mi MIUI sjesti pa ajde da bar ima neka alternativa. Vidio sam da ima isto oficiall cRdroid ,ali vince(to je indijska verzija ne?)

 

Koje staklo naručiti? 

Gledam ovo ,ali mi je preskupo nekako za to? 

https://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Pro-2-5D-0-2-mm-Tempered-Glass-Protectors-XIAOMI-RedMi-Note-5-Pro-/202262959021

 ja sam naručio nesto jeftinija sa aliexa, ali uzmi radje staklo koje odgovara rupicama mobu a ne ovako izrezano na vrhu. Ja sam uzeo ono staklo koje gore i dolje ima crnu ili bijelu pozadinu pa se uklopi u izgled smartphonea kao da nema stakla.

naručio ovo

 

ali ti ne mogu reći kakvo je, moram prije isprobati kada stigne mob i staklo :)

 

 

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo naručio https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_1702374.html?wid=1433363

Ako slučajno promašim ove senzore pri vrhu da ih ne pokrijem s onom koja je obojana gore. 

 

Inače, sve više mi se sviđa ovaj geekmaxi. Danas dobio poruku da sam na nekoj nagradnoj igri kod njih dobio nekih tronsmart punjač s pet portova 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Meni je danas stigla nilkin maskice 2x prozirne mekane. Brže su stigle a naručene su poslije moba. Kožnu maskicu budem kasnije kupio a sad bude prozirno jer želim istaknuti zlatnu boju moba ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Meni je taj rn5 prezlatan, čekam crni. Ne znam, bling faktor zlatne boje mi je iznimno odbojan, a trenutno je jedini raspoloživi kod nas
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ekipa da li globalna verzija ima iste kamere kao kineska verzija? Narucio bi 3gb globalnu verziju,mislite da bu mi 3gb rama dost?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Još jedno pitanje,prvi put narucujem s honorbuya,izaberem eu warehouse express i to je to,nema carine i ostalih dodataka? Nacuo sam da je bolje kupiti s paypalom jer kao mobiteli znaju doc osteceni ili uopce ne dodu,dal je to istina,nekak me trta sad narucit posto nemam paypal

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
exilestar kaže...

Ekipa da li globalna verzija ima iste kamere kao kineska verzija? Narucio bi 3gb globalnu verziju,mislite da bu mi 3gb rama dost?

 Mislim da su iste kamere između globalnog i kineskog tj oboje su proizvedeni u istoj tvornici. Razlike su jedino između Indijske verzije i Kineske (proizvedeno u kini)

 

Ako budeš odabrao 3giga rama onda znači da dobivaš i 32giga interne, ako to ti je to dosta onda te rami nebi trebali zabrinjavati tj jedino ako si intezivan korisnik tj imas hrpa aplikacija itd :)

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
exilestar kaže...

Još jedno pitanje,prvi put narucujem s honorbuya,izaberem eu warehouse express i to je to,nema carine i ostalih dodataka? Nacuo sam da je bolje kupiti s paypalom jer kao mobiteli znaju doc osteceni ili uopce ne dodu,dal je to istina,nekak me trta sad narucit posto nemam paypal

 Nebi smijelo, nitko se nije bunio. Čuo sam dobra iskustva o kupovini sa honorbuya i svima je uredno stizalo. A paypal ti daje dodatnu sigurnost oko disputea  za ono što si naveo  e sad napravi si ti ipak paypal to ti je najmanji problem ako imas karticu  .

Ili možeš naručiti preko goldwaya (na aliexexpress)  čisto kartično ali tada možes dispute povlačiti preko aliexexpresa .

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Hvala na svemu napravio paypal linko tekuci na njega narucio 3/32 verziju ispalo me 1608kn s dodatnim tempered glassom i dostavom,na nekoj akciji je mob na honorbuyu

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jel već netko dobio globalnu verziju?

Ako da, ima li microusb ili usb-c?

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

microusb, sve verzije imaju micro

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Mislim da kineska verzija ima usb-c, a globalni se bazira na kineskom, pa sam pretpostavio da i globalni ima usb-c.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
underdog kaže...

Mislim da kineska verzija ima usb-c, a globalni se bazira na kineskom, pa sam pretpostavio da i globalni ima usb-c.

 krivo mislis 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
underdog kaže...

Mislim da kineska verzija ima usb-c, a globalni se bazira na kineskom, pa sam pretpostavio da i globalni ima usb-c.

 Xiaomi na svim redmi serijama gura microusb, a kad planiraju u potpunosti prijeći na usb type c to se jos nezna. Mislim da je microusb jeftiniji za proizvesti pa će ga možda i dugo gurati.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Malo off topic, ali zanima me vi koji ste vec dobili mobitel s Aliexpressa (Goldway), a postarina vam je bila DHL. Su vas trazili EORI broj?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

 Da.

16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ako se ne varam kineska verzija podrzava qc3 i paralel charging  za razliku od indijske verzije koja je qc2, a vjerojatno je i globalna qc2. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ne, nisu me tražili EORI broj.
Heeey gringo I kill people for money, but you are my frieeend, I'll kill you for nothing!
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Zbog čega su onemogućili face unlock osim ako se izabere država Indija (privremena neoptimiziranost ili neki drugi razlog?) i da li odabirom Indije utiče nekako na rad tel? Mislim da ne bi trebalo ali pitam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
MRSKI kaže...

Zbog čega su onemogućili face unlock osim ako se izabere država Indija (privremena neoptimiziranost ili neki drugi razlog?) i da li odabirom Indije utiče nekako na rad tel? Mislim da ne bi trebalo ali pitam

To je pitanje na koje ti može odgovoriti jedino developer!

 

Ovako, na prvu, ako malo razmisliš, zanemariš teorije zavjere, možda, ali čisto možda, bar ja to tako mislim, možda se radi o tome da su engine za prepoznavanje lica optimizirali za Indijce, te se možda zbog toga baš i ne ponaša onako kako bi se trebao ponašati, ovdje, kod nas, u Europskom okruženju. Odmah napominjem da s ovim nikoga ne želim nikoga uvrijediti, poniziti, omalovažiti, ovo su jednostavno biološke činjenice. Sad, jel' tome tako je ili nije, zbilja pojma nemam, samo lamentiram.

 

Isto također je onemogućen i Carousel Wallpaper, opet vjerujem da je to zbog toga što su vrlo vjerojatno serveri s kojih povlači nove slike više orijentirani na Indiju.

 

Uglavnom, sve je to na nivou rekla kazala, prava osoba za odgovore je developer....

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Moguće isto da im taj face unlock nije u skladu s GPDR-om. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...

Moguće isto da im taj face unlock nije u skladu s GPDR-om. 

Je. Također i to me ne bi iznenadilo.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
protest431 kaže...

Moguće isto da im taj face unlock nije u skladu s GPDR-om. 

 

Jehonan kaže...
protest431 kaže...

Moguće isto da im taj face unlock nije u skladu s GPDR-om. 

Je. Također i to me ne bi iznenadilo.

Face ima isti problem, sigurno je to.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ekipa kolko dana otprilike traje eu warehouse shipping iz honorbuya,dosla mi je obavijesti ujutro da je mob shippan,očekujem ga ovaj tjedan ili sljedeći? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

3 dana

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Uuuuu evo mu gadne konkurencije - izgleda yebeno

https://m.youtube.com/watch?v=F7Fv2rqC6tI
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

sam kaj je 70 eura skuplja,kod nas bu i 100 eura skuplja :D radije cekat Mi A2

16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma te nokije su odron odrona...probao 3 i 5 i to je tolko sporo da bi ja to zabranio..

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice