Audio kazete na pc

poruka: 5
|
čitano: 4.720
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Audio kazete na pc

KAKO PREBACITI AUDIO KAZETE NA PC?RADIO IMA USB ULAZ.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Audio kazete na pc

Radio ? mislis deck ili sto ?...no uglavnom treba ti AUX izlaz (na radiu?!?) i Line-In na PC-u i nekakav pripadajuci software koji ce ti google siguran sam reci...

 

I daj sljedeci put budi normalan pa se ne dernjaj bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Audio kazete na pc
bbb999 kaže...

KAKO PREBACITI AUDIO KAZETE NA PC?RADIO IMA USB ULAZ.

 
usb na radio (prepostavljam da je mini linija) sluzi ti da mozes upiknuti usb flash disk i reporoducirati mp3 (ili neki drugi) audio format.

Za prebacivanje kazete pogledaj post povise.

Software koji ti treba bi bio Adobe Audition (prije cool edit) ili Nero Sound-NESTO, ne znam sad kako se tocno zove ali dolazi uz nero.
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Audio kazete na pc

Nije mu potreban Audition, pa to je preglomazam softver za takvo što, kad se može to obaviti i dosta elegantnije i legalno (osim ako ne želi kupiti licencu za audition samo za obavljanje te radnje).

Dosta ti je Audacity ili bilo koji program za snimanje zvuka. Ja sam to (davno prije) radil ovako: Uzel sam običan radio kazetofon koji je imal utor za slušalice. Jedan kraj audio kabela (nemam pojma kak je naziv kabela) sam upiknul u utor za slušalice na kazetofonu, a drugi kraj u linijski ulaz na kompu. Uzel sam program za snimanje (Audacity, ili JetAudio) i to sve na kraju u mp3 prenesel. To sam radil u ono vrijeme kad nije bilo dsl-a niti radio streama preko neta...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Audio kazete na pc
bbb999 kaže...

KAKO PREBACITI AUDIO KAZETE NA PC?RADIO IMA USB ULAZ.

  1.Nabavi deck

Audiograbberom,ima opciju line in sampling i automatski detektira pauze izmedzu trackova i radi zaebne mp3 ili wav datoteke ovisi od odabira.
Izvrstan i besplatan program. 
P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice