Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

poruka: 28
|
čitano: 18.625
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Imam mali problem u vezi gledanja filmova na USB sticku ili na HDD WD Elements od 1.5TB u kojoj su presnimljeni filmovi,filmovi su napravljeni onda preko Format Factory-a da se ubace titlovi da se gleda preko TV-a...i sve uredno radi,titlovi,zvuk,slika...sve super...ali film prekida do jedno vise od sat vremena,a nije dosao do kraja...a s istim movie file-om gledam na laptopu i ide do kraja bez beda...u cemu je problem?Radi se o Sharpu Aquos 40LE632E koji radi preko eksternog HDD WD Elements 1.5TB ili preko obicnog USB sticka od 8GB neki noname...zamolio bih vas za pomoc i unaprijed zahvaljujem...

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

2 dana i nitko nista?Znaci odgovor se ne zna?

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Postoje slični problemi na nekim DVD/DivX playerima kod reprodukcije filmova većih od 1,4GB. Navodno problem sa internom memorijom uređaja, pa je moguće da je slična stvar u pitanju. Možda update FW-a pomogne?

11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Upravo tako...ali i jos manje...nece vise reproducirati filmove koji su vec na 1gb...najmanje do 800-900mb...ne bih znao raditi firmware,toga sam se i bojao da ne bi radio neko sranje...a kako bi to uradio?Mislis da bi to rijesilo misterij?

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Bolje pričekaj odgovor nekog tko ima takav TV i kako je riješio problem. Bolje vraga ne izazivati.

11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Slazem se...zahvalan sam ti na odgovoru...

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

S obzirom da imas vec posla sa Format Factory-em onda probaj promijeniti format filma. Npr. probaj sa avi ili mp4 ili neki drugi format mozda ti onda nece trzati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Moze biti...probat cu...javim rezultate

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 18:25 (AnteTina).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Sve sam probao,mijenjao u druge vrste datoteka,MKV,MOV...nista...na usb-u i na hdd filmove od 700-900mb vrto do kraja,a preko 1 GB prekida film na 60-70%...sta bi to trebalo biti?

 

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Pošalji Ramboxu forumašu lijepu zamolbu.. On se ima vremena s tim zaj++++ vjeruj mi, mi više nakon 5 godina nemamo snage.

Dečko je super lik.

Volim sve moderatorice i administratorice !
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 23:37 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

To mi je trebalo,hvala ti puno...nisam nigdje mogao naci rjesenje nakon par tjedana,pa sam zbog toga se obratio vama...pa se ispricavam ako je doslo do nesporazuma...

 

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Budokai,doticni gospodin koje si naveo nema nikakvo rjesenje za taj problem koji ja imam...mozda neko drugo rjesenje?

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Sve upućuje na problem s TV-om.

Za svaki slučaj pokušaj konvertirati film i zalijepiti mu titl s Freemake video converterom.

 

U tom programu imaš custom opciju uređivanja izlazne veličine filma.

Kad lijepiš titlove podesi (izlaznu) veličinu filma do 700 MB.

 

BTW;

pazi pri instalaciji da ti ne utrpa svakakve bižuterije koje nisu potrebne za rad samog programa ;)

Volim sve moderatorice i administratorice !
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 22:52 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u
Budokai kaže...

Sve upućuje na problem s TV-om.

Za svaki slučaj pokušaj konvertirati film i zalijepiti mu titl s Freemake video converterom.

Nema šta drugo niti bit nego problem s TV-om,Nevinašce uostalom nije to jedini slučaj takvih problema ima i na drugim televizorima raznih marki.Normalan komp/PC/Laptop ili neki poseban Media Player je jedno, a ono šta po defoltu nude razni televizori kaj se tiče čitanja raznih video formata/veličina je nekaj drugo. Papir trpi sve tehnikalije i opcije, ali u praksi to ne radi idealno a kaj se tiče tog konvertiranja nema smisla trošit vrjeme opet če imat isti problem.Cool{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
protjeran
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Neka čovjek proba, nema što izgubiti. {#}

Možda mu je jedini problem veličina filma.

Volim sve moderatorice i administratorice !
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u
Budokai kaže...

Neka čovjek proba, nema što izgubiti. {#}

Možda mu je jedini problem veličina filma.

Pa to je i jedini problem da, ali prilično nezgodan ak imaš na disku koš HD filmova ili bilo kojih filmova večih od 1-1.5gb eto problema.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Imam jedno stotinjak filmova na HDD-u...neki su HD,neki su obicni...

A nista probat cu s tim programom jer mi jedino to preostaje...a na DVD playeru bi to upalilo?Jer si mislim uzeti LG BP420...pa bi isto na njemu isto bilo ogranicenje kao na TV-u?

 

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Taj LG BP420 blue ray uređaj nema takvih problema.

Volim sve moderatorice i administratorice !
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Znaci reproduciralo bi do kraja film bez obzira dal je preko 1-1.5-2 gb kad se gleda preko HDD-a?

Znam da ima jaci 620,ali meni se bas taj 420 stavlja kao najpovoljniji u trgovini i ocjenjen s vrlo dobrim sto je meni ulozeno-dobiveno s obzirom na cijenu...

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Može i 50 GB bez frke a ne 2,3 GB

Volim sve moderatorice i administratorice !
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Super,hvala ti!

Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Snimljeni filmovi na USB sa interneta (WindowsMediaPlayer) nemogu gledati na tv- Panasonic TX-L32E30E, ako netko zna kako taj problem riješiti ? Molim lijepo za pomoć,hvala !

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Trebaš dati podatke o filmu; format, codeci itd...

15 godina
online
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u
KAMI88 kaže...

Snimljeni filmovi na USB sa interneta (WindowsMediaPlayer) nemogu gledati na tv- Panasonic TX-L32E30E, ako netko zna kako taj problem riješiti ? Molim lijepo za pomoć,hvala !

 konvertiraj u format koji je kompatibilan s TVom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Pozdrav ljudi! Imam jedno pitanje,vec dugo snimam filmove na hard disk i gledam ih preko samsung tv-a...sve mi je normalno radilo,nedavno sam poceo imati problem sa ucitavanjem filmova, pise mi "nije moguce procitati mapu"...provjerio sam dali je mozda problem u velicini filma ili u formatu ali nije....stvarno ne znam u cemu je problem i ako netko zna molim da mi odgovori...hvala

Marko Pavlacic
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Jucer pocnem gledati film sa usb-a na tv-u i nisam imao dobre titlove pa sam odustao, danas sve ljepo uradim u programu AVIAddXSub i sad nema slike..pise da nemoze ucitati sliku i ide samo zvuk...na drugom tv-u radi normalno...imaju  dva video isjecka formata avi i divix i ni jedan ne ucitava otkad je zaljepljen titl na njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Prvi put sam dozivio ovakvu vrstu problema.

 

Dok gledam film na tv-u preko hdd-a, film normalno krene i titlovi, ali izmedju govora likova govori neka baba, kao da objasnjava sljepcima sto se dogadja u filmu.

Toga nema dok gledam preko kompa.

 

Koji je to qrac ?

Totalno je iritantno, lik puca iz puske, baba blebece kako lik puca iz fucking puske.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problem filmova na USB stick ili HDD na TV-u

Film ti valjda ima više audio streamova. Na kompu ti program za reprodukciju bira prvi stream, a TV valjda reproducira drugi stream ili možda oba streama istovremeno. Ako si na kompu video reproduciraš nekim sposobnijim playerom, tipa PotPlayer, pod Audio > Select Audio Stream moći ćeš si odabrati željeni audio stream.

 

Možeš film otvoriti programom AviDemux pa pogledati pod Audio > Select Track. Pomoću tog programa si ujedno možeš izbaciti neželjene audio streamove iz filma.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice