Transkodiranje videa za Nokiu N 96

poruka: 4
|
čitano: 2.030
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Transkodiranje videa za Nokiu N 96

Pozdrav!

 

Na mobitelu sam dobio film "Transformers", kad otvorim "Clip details" piše za format da je to "video/x-hx-avc1" a kad preko PC-ja otvorim Nokia browser i nađem taj file piše da ima ".dcf" ekstenziju.

 

Ima na mobitelu i Transformers Trailer koji ima .mp4 ekstenziju.

 

E sad, kvaliteta samog filma je vrhunska, rezolucija 320x240, Bitrate 663 kbit/s, Size 682 MB.

 

Kako da si druge filmove koje imam na DVD-ima isto tako kvalitetno obradim i prebacim u Nokiu?

 

Nekakvi besplatni video konverteri koje sam našao na net-u ne funkcioniraju, "Next Video Converter" ili "Any Video Converter", pljuga, mogu ja s njima napraviti kao .mp4 datoteku u rezoluciji 320x240 ali to jednostavno ne radi na Nokiji!

Izripao sam film sa "Next Video Converter"-om i dobio datoteku od 95 MB (puno manje od veličine Transformers-a) ali kad je prebacim u Nokiu-ne radi!

 

Film s DVD-a vjerojatno treba prvo prebaciti nekako u jednu jedinu datoteku, e onda taj file nekako prilagoditi za Nokiu N96.

 

Anyone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Transkodiranje videa za Nokiu N 96

Film s DVD-a u Vob ili avi obliku samo prebaciš u Gom encoder(upiši u google i skini ga) i tamo pod settings imaš za mp4 format ili cellphone opciju
i stisneš encode i to bi trebalo biti to.Inače je free program i zato češ na prvih deset sec. imati vodeni znak gom encoder ali
nije napadan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2008 19:04 (v_maxcpp).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Transkodiranje videa za Nokiu N 96

OK, hvala, pokušat ću ali skeptičan sam, javit ću rezultat!

 

Namigiva

15 godina
offline
Transkodiranje videa za Nokiu N 96

pokušaj s ovime

Hello World!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice