Hardware za video callove

poruka: 5
|
čitano: 1.444
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Hardware za video callove

Bok svima,

 

potreban mi je prijedlog hardwarea za video meetinge. Izabrati projektor ili TV? Spojiti se hdmi-em na laptop koji snima zvuk i sliku i proicira ga dalje? Ili kupiti nesto tipa Logitech meetup koji je spojen na TV/projektor i radi sve?

 

Platforme koje koristimo za callove su google meet, zoom. Prosjek ljudi na callu je nekakvih 5-8. Potrebno mi je nekakvo konkretno rjesenje, takodjer bilo bi pozeljno da je jednsotavno za koristenje te da postoji mogucnosr sheranja zaslona(i da radi putem wifija ili bl ako to uopce postoji).

 

Hvala svima

-S

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hardware za video callove
bastijan21 kaže...

Bok svima,

 

potreban mi je prijedlog hardwarea za video meetinge. Izabrati projektor ili TV? Spojiti se hdmi-em na laptop koji snima zvuk i sliku i proicira ga dalje? Ili kupiti nesto tipa Logitech meetup koji je spojen na TV/projektor i radi sve?

 

Platforme koje koristimo za callove su google meet, zoom. Prosjek ljudi na callu je nekakvih 5-8. Potrebno mi je nekakvo konkretno rjesenje, takodjer bilo bi pozeljno da je jednsotavno za koristenje te da postoji mogucnosr sheranja zaslona(i da radi putem wifija ili bl ako to uopce postoji).

 

Hvala svima

-S

Imaš brdo takvih sustava, pitanje je, recimo, oblik prostorije, integracija s sustavom organiziranja sastanaka, treba li ti whiteboard za crtanja i slično, itd.

Pogledaj Yealink.

5 godina
offline
Re: Hardware za video callove

Hvala na odgovoru. Nije mi potreban whiteboard. Oblik prostorije je kocka, 5 ljudi sjedi u polukrugu i ispred njih je planiran video zid u smislu tva ili projektora. Kako mi cim prije treba neko rjesneje, mislim da ce zap ocetka i TV biti dobar.

 

Imas prijedlog nekog TV-a, na koji kasnije mogu nadograditi neki potencijalni sustav? Tv bio se za pocetak spajao hdmi-em na laptop, i to je to.

 

Hvala

16 godina
offline
Re: Hardware za video callove
bastijan21 kaže...

Hvala na odgovoru. Nije mi potreban whiteboard. Oblik prostorije je kocka, 5 ljudi sjedi u polukrugu i ispred njih je planiran video zid u smislu tva ili projektora. Kako mi cim prije treba neko rjesneje, mislim da ce zap ocetka i TV biti dobar.

 

Imas prijedlog nekog TV-a, na koji kasnije mogu nadograditi neki potencijalni sustav? Tv bio se za pocetak spajao hdmi-em na laptop, i to je to.

 

Hvala

Ma TV je onda OK, veličine odgovarajuće prostoriji.

Bilo što standardno može pomoći za prvu ruku, samo da podržava sve video izlaze opreme koja će se spajati.

14 godina
offline
Hardware za video callove

Pozdrav,

 

ja sam vidio u našim podružnicama dosta Logitecha, ima od dosta niskih cijena...

 

https://www.logitech.com/en-eu/products/video-conferencing/conference-cameras/group-conferencecam.html

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice