Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.127
|
čitano: 13.286.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

nema termostat pa se ni ne grije {#}

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nije hladan bio, nego se malo grije motor...jedino kad stojim na mjestu ili kroz gradsku guzvu onda se popne na pola, na "radnu" temperaturu...inace je ovako, mrvicu vise...ovo je bila autocesta pa se hladio motor vise nego pri 60-70

14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Koje su to gume?

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

uniroyal rain sport 3

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

pocastio megana napokon novim gumama :)

nakon mrtvih R888-ica ovo je preporod...

A šta nisi bio zadovoljan sa slick-ovima ?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

da su bili ovakvi bi ih zadrzao :D

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ima netko od vas onaj OBD II s ebaya da je iz Karlovca da mi posudi, ili ako ste negdje dalje kupio bi ga ako je neka realna cijena, jer bi mi sad trebao a dok dode s ebaya to mi je malo kasno.

 

Jel ima netko iskustva s ovim? jeli dobar za merecedes?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 20:25 (laux).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel to za dijagnostiku?

HTC 8X :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kratos091 kaže...

Jel to za dijagnostiku?

Da.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...

Jel ima netko od vas onaj OBD II s ebaya da je iz Karlovca da mi posudi, ili ako ste negdje dalje kupio bi ga ako je neka realna cijena, jer bi mi sad trebao a dok dode s ebaya to mi je malo kasno.

 

Jel ima netko iskustva s ovim? jeli dobar za merecedes?

ja sam probao na mercedesu A170 i radi...isto takav

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
luka_cro kaže...

ja sam probao na mercedesu A170 i radi...isto takav

Koji si program koristio? Jel se mogu ocitavati greske? Jer mi javlja gresku SRS, pa bi trebao provjeriti sta je problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:01 (laux).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...
luka_cro kaže...

ja sam probao na mercedesu A170 i radi...isto takav

Koji si program koristio? Jel se mogu ocitavati greske? Jer mi javlja gresku SRS, pa bi trebao provjeriti sta je problem.

Na mobitelu sam koristio torque pro..

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ak se ne varam srs na mercu je airbag?

s tim malim obd2 readerom mozes samo citati ecu motora i nista vise. znaci samo greske motora. tak da ces morat na pravu dijagnostiku

Ride or die, remember?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:09 (Lord_Marko).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Trebam vašu malu pomoć.
Dali bi OVAJ kompresor klime pasao na Vectru A, 1.6i, CDX oprema?
Znam da vas ima stručnjaka oko takvih stvari ovdje.
Hvala unaprijed. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kaj se zove volja

 

Ride or die, remember?
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

Znam da vas ima stručnjaka oko takvih stvari ovdje.

Forum pršti od stručnjaka {#}

 

Učlani se u Opel Club, pa na njihovom forumu potraži sve što te zanima

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

ak se ne varam srs na mercu je airbag?

s tim malim obd2 readerom mozes samo citati ecu motora i nista vise. znaci samo greske motora. tak da ces morat na pravu dijagnostiku

 

Koliko citam po internetu nemora to imati veze s airbagom, nego je moguce da se je pojavilo jer sam skidao kompletnu prednju armaturu pa zbog toga. Nista budem ga odfurao kod jednog prijatelja koji ima dijagnostiku pa da to pogleda.

12 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

jel mi moze netko reci neko misljenje o golfu IV 1,4(benzinac 75hp) 2000god. frend mi ga prodaje za male novce...uglavnom s autom je sve uredu trenutno:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 2:06 (Stjepanj).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...
Lord_Marko kaže...

ak se ne varam srs na mercu je airbag?

s tim malim obd2 readerom mozes samo citati ecu motora i nista vise. znaci samo greske motora. tak da ces morat na pravu dijagnostiku

 

Koliko citam po internetu nemora to imati veze s airbagom, nego je moguce da se je pojavilo jer sam skidao kompletnu prednju armaturu pa zbog toga. Nista budem ga odfurao kod jednog prijatelja koji ima dijagnostiku pa da to pogleda.

Airbag je SRS (Supplemental Restraint System). Ako si skidao armaturu možda nisi spojio suvozački airbag ili je računalo vidjelo neku grešku kod odspajanja.
Na dijagnostiku i vidi što je, možda samo treba reset greške.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...

Airbag je SRS (Supplemental Restraint System). Ako si skidao armaturu možda nisi spojio suvozački airbag ili je računalo vidjelo neku grešku kod odspajanja.
Na dijagnostiku i vidi što je, možda samo treba reset greške.

 

Neznam zasto onda neki pisu na internetu da im se javlja ta greska jer odpsajali nesto od elektronika. Moguce da je jer je bio odspojen zracni jastuk pa nece sama otici greske nego ju treba izbrisati, kolko se sjecam spojio sam ga natrag, one obadvije zice.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam jučer isto skidao donju plastiku ispod volana i spajao žice koje su bile odpojene od parking senzora, s tim da nisam isključivao akumulator i resetali se parcijalni km, ali i svjetli air bag, a nisam ništa dirao po tim konektorima, samo modem za radio, mic, zvučnike i telefon i žice za parkirne senzore. Kaže na netu da se valjda samo pobriše greška u programu, a ak to ne pomaže moguće da je skuren modul za air bag...Nakon svih problema još mi samo to fali. I još ne radi zvuk koji upozorava da je ostala upaljena pozicija il svjetla dok se otvore vrata, prvi put je radilo, a kasnije se ne čuje više. Stvarno nemam sreće, jedan problem riješim, imam drugi. Začarani krug. :D

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo da kažem nešto o meganu 1.5 dci, auto opće nije tako velik kakvim sam ga smatrao, za po gradu odličan, danas mi je bio treći dan, treći sat i prvi put sam izašao na cestu, normalno bilo je živčanih ljudi koji su me preticali, oduzimali mi prednost, vozio sam 45/50Km/h, ali mi je instruktor stalno govorio da usporim, skužio sam na kojoj visini hvata kuplung i mogu reći da sam se već priviknuo na njega, kočnica je dosta tvrda i agresivna, pa moram nježno sa njom s obzirom da ima diskove na prednjim i zadnjom kotačima + ABS, upravljivost je vrlo dobra s obzirom na servo i ergonomski volan, jedino bi primjedbu dao mjenjaču, mjenjač je niski i ima kratak hod šta je dobro, ali nije baš precizan, kao da guram kuhaću u loncu punom krumpira, ne mogu reći da se baš glatko šalta, ali čovijek se privikne, pa i nije toliki problem... {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 10:57 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

..vozio sam 45/50Km/h, ali mi je instruktor stalno govorio da usporim..

 

ovo mi nikada neće biti jasno.. Zašto da usporiš?? treba te naučiti voziti, a to uključuje poštivanje ograničenja. to bi trebao biti dio vozačkog bontona, ako je ograničenje 50 ne voziš se ni brže ni sporije.

ja kada sam polagao, prvi dan sam izašao na cestu.. krenuo sam lagano, onako mislim si tako se i ostale autoškole voze pa ću i ja. nakon 200m instruktor mi je rekao da stanem sta strane, i izrekao legendarnu rečenicu koju nikada neću zaboraviti: "je*o ga bog mali jesam te izveo na cestu da se voziš ili da se teliš. ograničenje je 50, vozi se 50." {#}

čovjek je ekšli učio ljude voziti.. gadi mi se kada vidim traljavce koji sjede i čitaju novine, dok vozački newb radi kolonu od kilometar iza sebe, treba 3 trake da obiđe auto koji pod sva 4 stoji sa strane i slično..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To ni meni nije baš jasno, jer nije mi bio problem 50Km vozit, a vidim aute iza sebe, nego, odveo me po ulicama između Mirogoja i Rebra, ajmo reć malo teže ceste, zavojite, sa crtom na sredini, pa bez crte, pa sparkirani auti na koliniku, pa pješaci, uzbrdica, nizbrdica, prošao sam dva rotora, i pet/šest ležećih i ono baš glupa sitluacija, idemo 30/35Km/h imamo još jedno 15/20m do ležećeg i kaže mi instruktor uspori malo {#} i usporim toliko da u prvoj, bez gasa sama vuče kako je dizel, kako sam nestrpljiv, čim su prednji kotači prešli ležeće sam dodao gasa, koliko kužim, ta ruta je valjda predviđena da kandidati prođu za 45min, ja sam nekako uz svo to silno usporavanje uspio proći za 40min, tako da sam još malo kružio oko poligona na Borongaju kako bi prošlo vrijeme, vidjet ću, sutra opet...{#}

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stjepanj kaže...

jel mi moze netko reci neko misljenje o golfu IV 1,4(benzinac 75hp) 2000god. frend mi ga prodaje za male novce...uglavnom s autom je sve uredu trenutno:)

Moj tetak ga je imao i po meni je auto živo sranje tj. taj motor . Kilav je prilično , a troši 8 litara . Njemu je  na 200 000 km motor detonirao , mada je bio mažen i pažen i servisiran . 

 

A ovo za autoškole se slažem s nine-om . I stvari mi se gadi kada vidim ljude koje uče vozit pa si naprave sjedalo da im je glava ispred volana umjesto da ih instruktor upozori na to i nauči ih pravilno . 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 12:04 (Rucipe).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne kužim ni ja te što stvaraju kolonu jer se boje dodati gas..

 

Ja sam vozio Pola 1.4 TDi.. I samo mogu reći da ga nisam štedio. Šaltanje preko 3.5-4k okretaja, ali vožnja je bilo po ograničenju. Dobro, uglavnom 5-10km/h više.. Instruktoru nije smetalo, tako da. Imao je više povjerenja u mene, nego u ostale kandidate.. Kad se sjetim par cura kojima se auto 3 puta ugasio dok su izašle sa parkinga, pa 20 i neki sat vožnje, a one motaju volan u krivu stranu kod rikverca..

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nine u pon sam vjerovatno u Zg pa neka kafa i to? Ako želi netko može nas što više {#}

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ARazer kaže...

Nine u pon sam vjerovatno u Zg pa neka kafa i to? Ako želi netko može nas što više {#}

Ja sam za neki mini meet {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Razmišljam da si ovakve auspuhe stavim na auto, jel vam izlgleda dobro ili vam je seljo tuning? :)

26 dobro izgleda
25 seljo tuning
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Razmišljam da si ovakve auspuhe stavim na auto, jel vam izlgleda dobro ili vam je seljo tuning? :)

Na koji si auto mislio stavit  i koji je motor u autu ? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice