Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.158
|
čitano: 13.334.805
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
passat kaže...

Jesam li ja jedini koji voli gledat esp kako se bori po snijegu?

Dakle cim padne, sretan kao malo dijete, idem ga gledat kako blinka :) Jednom je bas bilo poledilo po noci, pa mi se samo pod gasom do poda u cetvrtoj palio.. neopisiv osjecaj.

Sve 4 gume su bile nove Michelinke, da netko ne bi rekao.

 u st ti ne triba bit ni mokro da bi se esp palia, a danas, kad je kisa pala nakon dugo vrimena i isprala svo ono ulje, esp se palia doslovce u ritmu bozicnih lampica. 

jos je najlipse vozit po snigu, ali za to je idealno auto koji nema nista od elektronike, dakle bez esp, tcs, abs, cak i bez servo volana... malo ekstremno, ali definitivno najbolji osjecaj za volanom... 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ili quad  turnes 4x4 i najbrzi si na cesti  bit ce snimka ove godine posto je kamera spremna 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam danas u Karlovcu po najvećem snijegu oko 1 sat išao na čevape, neš vjerovat, ali kad si gladan, nisi svoj, uglavnom nije me toliko živciralo što je lik ispred mene vozio 30Km/h (valjda nema zimske gume) na cesti gdje je ograničenje 70Km/h, koliko sam popizdio što se lik iza mene vozi na guzici, mislim si upalit ću maglenku, al šipak, auto mi zatrpan snijegom, špricam po zadnjem staklu, pola posude sam potrošio, ovaj ne hebe živu silu, reko pametniji popušta, skrenem ja na ugibalište pored ceste, pustim kolonu da prođe i ponovo se uključim, mogu si mislit kako je bilo poslje ovome ispred mene šta je 30 vozio, nadam se da se nisu sudarili

 

BTW: ja nemam servo, abs, esp, ebd, bas niti ostale điđe, naravno zimulje su na autu, nemrem vam reć koliki gušt je vozit sa direktnim volanom, kako se osjeti "feedback" sa ceste, baš te potegne da kod par oštrih zavoja pod 90° prilikom kretanja dodaš malo previše gasa i zabavljaš se sa volanom, morat ću si naći negdje napušteno mjesto da isprobam par stvari, do sada nisam nikada bio u sitluaciji da sam morao toliko zakočit da mi kotači zablokiraju, pa bi to volio isprobati i još par sitnica...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Ja sam danas u Karlovcu po najvećem snijegu oko 1 sat išao na čevape, neš vjerovat, ali kad si gladan, nisi svoj, uglavnom nije me toliko živciralo što je lik ispred mene vozio 30Km/h (valjda nema zimske gume) na cesti gdje je ograničenje 70Km/h, koliko sam popizdio što se lik iza mene vozi na guzici, mislim si upalit ću maglenku, al šipak, auto mi zatrpan snijegom, špricam po zadnjem staklu, pola posude sam potrošio, ovaj ne hebe živu silu, reko pametniji popušta, skrenem ja na ugibalište pored ceste, pustim kolonu da prođe i ponovo se uključim, mogu si mislit kako je bilo poslje ovome ispred mene šta je 30 vozio, nadam se da se nisu sudarili

 

BTW: ja nemam servo, abs, esp, ebd, bas niti ostale điđe, naravno zimulje su na autu, nemrem vam reć koliki gušt je vozit sa direktnim volanom, kako se osjeti "feedback" sa ceste, baš te potegne da kod par oštrih zavoja pod 90° prilikom kretanja dodaš malo previše gasa i zabavljaš se sa volanom, morat ću si naći negdje napušteno mjesto da isprobam par stvari, do sada nisam nikada bio u sitluaciji da sam morao toliko zakočit da mi kotači zablokiraju, pa bi to volio isprobati i još par sitnica...

Welcome to the club. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jel ima kakav hrv. web shop ili neki vani da prodaju zarulje za auto? trazim si osram nightbreaker unlimited H7, na ali expressu kostaju 120 kn a u hrv sam ih naso za 200 kn par... jel znate kakvu dobru trgovinu koja prodaje ta sranja jeftinije? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 18:01 (domac5).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Što reći

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

jel ima kakav hrv. web shop ili neki vani da prodaju zarulje za auto? trazim si osram nightbreaker unlimited H7, na ali expressu kostaju 120 kn a u hrv sam ih naso za 200 kn par... jel znate kakvu dobru trgovinu koja prodaje ta sranja jeftinije? 

 Pogledaj auto Krešo, Molydon, benzinske pumpe i tako, ima i malih privatnih trgovina sa auto djelovima...

Osa kaže...

Što reći

 Kao da gledam klince kako igraju need for speed, pogotovo ovaj šta lakira auto bez maske na licu...

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

A šta se magle prozori mamicu im poljubim, jučer sam stakla iznutra sa alkoholom očisto, malo je bolje ali već me frka šta će biti po snijegu i -5.

 

Klimu koristim, jedino da probam onu foru sa mačjim pijeskom i čarapom, da to cica vlagu kao ludo, stavi se negdje pored ili ispod sica i tako drži jesen/zima. 

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

jel ima kakav hrv. web shop ili neki vani da prodaju zarulje za auto? trazim si osram nightbreaker unlimited H7, na ali expressu kostaju 120 kn a u hrv sam ih naso za 200 kn par... jel znate kakvu dobru trgovinu koja prodaje ta sranja jeftinije? 

 Imaš na njuškalu lika koji prodaje nove zapakirane setove, da me ubiješ ne znam ime/nadimak ali su po 110,120,140 kn cca. znači kao na ebayu itd.

In the name of tragedy...
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

A šta se magle prozori mamicu im poljubim, jučer sam stakla iznutra sa alkoholom očisto, malo je bolje ali već me frka šta će biti po snijegu i -5.

 

Klimu koristim, jedino da probam onu foru sa mačjim pijeskom i čarapom, da to cica vlagu kao ludo, stavi se negdje pored ili ispod sica i tako drži jesen/zima. 

 si mjenjao kad šofer šajbu možda? 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

A šta se magle prozori mamicu im poljubim, jučer sam stakla iznutra sa alkoholom očisto, malo je bolje ali već me frka šta će biti po snijegu i -5.

 

Klimu koristim, jedino da probam onu foru sa mačjim pijeskom i čarapom, da to cica vlagu kao ludo, stavi se negdje pored ili ispod sica i tako drži jesen/zima. 

 Prljav filter zraka mozda?

BTW: probaj ne disat, pali 100% 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 18:52 (passat).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
passat kaže...
thedream kaže...

A šta se magle prozori mamicu im poljubim, jučer sam stakla iznutra sa alkoholom očisto, malo je bolje ali već me frka šta će biti po snijegu i -5.

 

Klimu koristim, jedino da probam onu foru sa mačjim pijeskom i čarapom, da to cica vlagu kao ludo, stavi se negdje pored ili ispod sica i tako drži jesen/zima. 

 Prljav filter zraka mozda?

BTW: probaj ne disat, pali 100% 

 Ma nov, i zraka i kabine, nisu 2mj. stari, još ovo govno skuplje sa akt.ugljenom.  Jedino klimu nisam 3g. nadopunio, ove godine sam propustio, možda i ne radi najbolje, ali puše fino vruć zrak ovisno o temp, na HI recimo - najjače, ne možeš biti u autu kakav je hajc.

 

Ne znam do čega je, možda da probam sa AUTO postavkom i doviđenja, to mi stari valjda 10g. koristi ja sve ručno na gumbe namještam.

 

EDIT: Zadnji put kad sam punio klimu isto je cca. 3g. prošlo, ništa nije puštalo nigdje, sjećam se da je tip rekao da je jako malo oslabila (valjda premalo korištenja), sad ti znaj. 

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 19:42 (thedream).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
domac5 kaže...

 

Osa kaže...

Što reći

 Kao da gledam klince kako igraju need for speed, pogotovo ovaj šta lakira auto bez maske na licu...

 Sta ce mu maska kad je vani na otvorenom i ima svjezeg zraka 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Osa kaže...

Što reći

 

ovo je za krepati hahaha 

najbolje su mi gume

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dobiti će jedno 15 ponuda na 2000-2500 eura..

In the name of tragedy...
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 

fail-marketing na djelu 

 

thedream kaže...

Dobiti će jedno 15 ponuda na 2000-2500 eura..

 

može dobiti do 3k € max za nju.. 1. vlasnik, izgleda jako očuvano, najmanje km na njuški od svih.

prejaki su mi ovi utezi na felgama  koji pacijent od vulkanizera to stavlja na alu felge da mi je samo znati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tak su i kod nas utege pozabijali po alu felgama Znam da su to utezi za alu felge ali opet sta je toliki problem zakeljit ih unutar felge

Bilo kuda Opel svuda! :)
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Tak su i kod nas utege pozabijali po alu felgama Znam da su to utezi za alu felge ali opet sta je toliki problem zakeljit ih unutar felge

 

ma ova sranjca se stavljaju na čelične felge ili na kamione.. na alu felgama ti zguli lak

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Tak su i kod nas utege pozabijali po alu felgama Znam da su to utezi za alu felge ali opet sta je toliki problem zakeljit ih unutar felge

 ja ih imam unutar felge pa su jako blizu celjustima od kocnica i kad smo mjenjali gume zapinjalo je za celjusti pa su s turpijom malo skidali.

 

car ostaje car... 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

 

car ostaje car... 

 A Matija na haubi? 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
domac5 kaže...

 

car ostaje car... 

 A Matija na haubi? 

 najjaca stvar je sto nema regu i motor je pokvaren a trazi 900 eura

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Decki hitan problem. Mis mi je u autu :facepalm: ... Otvorim gepek i kako sam uzeo salamu cijelu i on je otvori i jede :facepalm:
Prije ovoga mi je isto mis bio, dakle prije tiedan dana dodem na posao i sendvic izvadim iz gepeka i njega je poceo jest ( a bio u alu foliji ).... Jos stavim onaj otrov kao kockicu u gepek i nju pojede ali ocito nije umro ili ih ima jos. Dafaq kako da to rijesim????
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ubaci mačku u gepek. 

HTC 8X :)
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Decki hitan problem. Mis mi je u autu :facepalm: ... Otvorim gepek i kako sam uzeo salamu cijelu i on je otvori i jede :facepalm:
Prije ovoga mi je isto mis bio, dakle prije tiedan dana dodem na posao i sendvic izvadim iz gepeka i njega je poceo jest ( a bio u alu foliji ).... Jos stavim onaj otrov kao kockicu u gepek i nju pojede ali ocito nije umro ili ih ima jos. Dafaq kako da to rijesim????

 Stavi mačku u auto, a kad mačka riješi miša stavi psa u auto da riješi mačku. 

 

 

edit:

oh maaaaan, pretekli me 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 7:50 (quickr).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Imam 3 macke i veceras spavaju u autu...
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobro je kad ti sendvic pojede, a ne el. instalacije ko meni(nije bio u autu, al je bio pod haubom), jedan dan auto radi savrseno drugi dan ne pali.

:D
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Dobro je kad ti sendvic pojede, a ne el. instalacije ko meni(nije bio u autu, al je bio pod haubom), jedan dan auto radi savrseno drugi dan ne pali.

 Popio gorivo...

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 2:30 (Sadmir01).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Imam 3 macke i veceras spavaju u autu...

 I što je bilo na kraju?

 

Btw. moram pohvaliti gume Michelin Alpin 5. Nije da sam otkrio toplu vodu ako kažem da su dobre, ali nisam mislio da će me ovoliko iznenaditi. Dakle, išao na put po onom pljusku prije tjedan-dva, natovario auto do ibera (po mom računu je ukupno bilo 650kg) i vozio gotovo bezbrižno 120-130 km/h. Dimenzije guma su 205/55/16,  a kolica su Renault Laguna 3 grandtour.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice