Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.260.943
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vezano uz tablice, jel dozvoljeno kod nas busit tablice pa da ih pricvrstim s 2 sarafa(kak to ameri rade) jer dvoljepljivoj traci ne vjerujem bas pretjerano, a i prvo moram vidit kak bude to uopce izgledalo bez okvira, ako ne nadem nista, budem si sam slozio te okvire kad nadem vremena(How hard can it be).

:D
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Vezano uz tablice, jel dozvoljeno kod nas busit tablice pa da ih pricvrstim s 2 sarafa(kak to ameri rade) jer dvoljepljivoj traci ne vjerujem bas pretjerano, a i prvo moram vidit kak bude to uopce izgledalo bez okvira, ako ne nadem nista, budem si sam slozio te okvire kad nadem vremena(How hard can it be).

 Nije ni dozvoljeno ni legalno jer tablice nisu tvoje vlasništvo nego državno. 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
quickr kaže...
CroNk3r kaže...

Vezano uz tablice, jel dozvoljeno kod nas busit tablice pa da ih pricvrstim s 2 sarafa(kak to ameri rade) jer dvoljepljivoj traci ne vjerujem bas pretjerano, a i prvo moram vidit kak bude to uopce izgledalo bez okvira, ako ne nadem nista, budem si sam slozio te okvire kad nadem vremena(How hard can it be).

 Nije ni dozvoljeno ni legalno jer tablice nisu tvoje vlasništvo nego državno. 

 

Znaci kao sto sam pretpostavio, hvala 

 

Onda cu morat kroz neko vrijeme uzeti komad alumijija i probati nesto, na ebay-u sam jedino s njemacke nasao neke carbon okvire za 130 eura, a to jednostavno nema smisla.

:D
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
quickr kaže...
CroNk3r kaže...

Vezano uz tablice, jel dozvoljeno kod nas busit tablice pa da ih pricvrstim s 2 sarafa(kak to ameri rade) jer dvoljepljivoj traci ne vjerujem bas pretjerano, a i prvo moram vidit kak bude to uopce izgledalo bez okvira, ako ne nadem nista, budem si sam slozio te okvire kad nadem vremena(How hard can it be).

 Nije ni dozvoljeno ni legalno jer tablice nisu tvoje vlasništvo nego državno. 

 

Znaci kao sto sam pretpostavio, hvala 

 

Onda cu morat kroz neko vrijeme uzeti komad alumijija i probati nesto, na ebay-u sam jedino s njemacke nasao neke carbon okvire za 130 eura, a to jednostavno nema smisla.

 Ondam i je sad još manje žal kaj je mama davno lupila u zid u garaži i svu tablicu prednju zvijala.

Sreća pa braniku nije ništa bilo.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni umjesto da kako vozim da se tablica priljepi uz branik i tako ostane, moja se u krivu stranu spigala .

Budem stavio slike ako se sjetim kroz koji dan, prirodni fenomen.

:D
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Već kad smo kod tablica, kolko košta tablica "po želji"? 330kn, prema zakonu (ne sječam se koji članak)?

 

I dali znate koliko se to čeka da naprave.

 

primjera radi želim tablicu: VŽ - 4477 - FP

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Već kad smo kod tablica, kolko košta tablica "po želji"? 330kn, prema zakonu (ne sječam se koji članak)?

 

I dali znate koliko se to čeka da naprave.

 

primjera radi želim tablicu: VŽ - 4477 - FP

 

Kakav je postupak za dobivanje posebno odabranih registarskih oznaka (po narudžbi i po izboru)?
 
Cijena registarskih pločica izrađenih pojedinačno s unaprijed zadanom brojčanom i slovnom oznakom (po narudžbi) iznosi 378 kuna i stranka zahtjev za izdavanje takvih reg. pločica može podnijeti u nadležnoj policijskoj upravi, odnosno postaji.
Cijena registarskih pločica po izboru iznosi 6720 kuna, a natpis može sadržavati tri do najviše sedam brojčanih ili slovnih znakova ili kombinaciju slovnih i brojčanih znakova (npr. IVAN, IVAN-1 i sl.)
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znači dobro sam vidio, 380kn.. podnošljivo

 

Znaš možda kolko se čeka? red veličine? Tjedan, mjesec? Mislim kupuješ auto i kolko prije trebaš to "naručiti"?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Znači dobro sam vidio, 380kn.. podnošljivo

 

Znaš možda kolko se čeka? red veličine? Tjedan, mjesec? Mislim kupuješ auto i kolko prije trebaš to "naručiti"?

kad to naručiš u PU,dobiješ probe i kroz dva tjedna su ti gotove tablice i opet odeš u murju i podigneš ih i to je to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ako je netko zainteresiran za felge slobodno neka me kontaktira na PP.
felge su original audi rs4 i nisu kopije,gume na njima su loše tj za bacit ;)na prvoj slici možda izgleda da su izguljene ali nisu nego su zamazane od prašine i treba ih samo pobrisati ili oprati, inače u super su stanju ;)druga slika je kako izgledaju na autu, oko cijene se možemo dogovoriti .LP
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZeNGe_CRO-mt kaže...
ako je netko zainteresiran za felge slobodno neka me kontaktira na PP.
felge su original audi rs4 i nisu kopije,gume na njima su loše tj za bacit ;)na prvoj slici možda izgleda da su izguljene ali nisu nego su zamazane od prašine i treba ih samo pobrisati ili oprati, inače u super su stanju ;)druga slika je kako izgledaju na autu, oko cijene se možemo dogovoriti .LP

 Kaj su to 17ice ili 18ice? Malo se ne vidi brojka iza 1 ili sam ja samo tak ćorav. Sad me kopaš lega... najradije bi si uzeo. (ne, neće na keca, išle bi na Superba)

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 17:25 (WackyZG).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
isprike, 18;)
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ufff... to bu mi too much. I na čeličnjačama 16icama mi manžete ne drže godinu dana, s ovima bi još prije otišle. Al sjele bi joj k'o budali šamar... 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

I na čeličnjačama 16icama mi manžete ne drže godinu dana... 

 

dafuq.. jesi razmišljao da kupiš možda manžete drugog proizvođača.. ja tek jednu zamjenio na svojoj kanti u 6+ godina..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

Ufff... to bu mi too much. I na čeličnjačama 16icama mi manžete ne drže godinu dana, s ovima bi još prije otišle. Al sjele bi joj k'o budali šamar... 

 govoris o manzetnama koje se nalaze priko homokinetickog na poluosovini? kakve ONE veze imaju s dimenzijama guma i felgi... 

jedino mozes kupit neke kvalitetne pa ti nece odlazit jednom godisnje... 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tomek.Klc kaže...

Da ne quoteam preko cijele strane MatijuZG, ne vidim čemu takav bahat pristup ovom odgovoru.

Starci mi neće kupovat auto, eventualno će platit vozački ako mi zafali nešto sitno novaca, ostalo sve sam financiram i nikad ne bih kupio nešto što ne mogu iz svog džepa platit. Teško je reć sad kako ću bit sa novcima do kraja ljeta kad bi uzimao auto, ali vjerojatno ću bit nategnut, da. I znam da Integra Type-R nije dobar auto za mladog i početničkog vozača, ali samo sam rekao šta mi je upalo u oko i tražio savjet, nisam valjda nikog ubio s tim što sam napisao nešto na forum. Zahvaljujem na savjetu i objašnjenju, kad dodje vrijeme za kupnju auta onda ću se javit i vidit šta je najbolje za moje novce. Ali ovdje sam samo iznio svoje mišljenje kako mi se svidja auto i kako sam baš zagrizao za njega, nisam rekao da ga sutra idem kupit.

 Gdje ti slutis da sam bahato odgovorio. Mozda sam jedino direktno napisao svoje iskustvo. Ne zelim ti nametati svoje misljenje. Radi po svome. Moj komentar je bio dobronamjeran. Ne budi tako nabrijan.

CroNk3r kaže...

Vezano uz tablice, jel dozvoljeno kod nas busit tablice pa da ih pricvrstim s 2 sarafa(kak to ameri rade) jer dvoljepljivoj traci ne vjerujem bas pretjerano, a i prvo moram vidit kak bude to uopce izgledalo bez okvira, ako ne nadem nista, budem si sam slozio te okvire kad nadem vremena(How hard can it be).

 Ne znam gdje zivis, ali tu kod mene u Opatiji ima jedna trgovina gdje kupujem tu dvoljepljivu. Vjeruj mi da drzi čuda. Sa miniwashom prelazim bar dva puta tjedno i ne popusta. Nemas stvarno brige, a neces trebat bušiti branik ili pigati okvire.

Tu dolje imas slike kako to lici na dva od mojih bivsih automobila. Alfa ima traku a Audi šarafe. Na novoj Alfi sam uzeo novcate tablice pa puno bolje izgleda zato sto nema ostecenja kao na prosloj.

Enjoy The Silence
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tablice ce nam biti jos odvratnije. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pretpostavljam da si iz Hrv, ali kod nas u Bosni nije dozvoljeno busiti tablice.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Tablice ce nam biti jos odvratnije. 

 Tipično novinarstvo, hrpa lažova. To na slici je zadnji prototip, a ne konačan dizajn.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta god da je izgleda lose i amaterski.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
neo.gz kaže...

Pretpostavljam da si iz Hrv, ali kod nas u Bosni nije dozvoljeno busiti tablice.

 Nije ni kod nas, ali te nece policajac radi toga natezat. Jedino ako mu stanes na zulj. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Tablice ce nam biti jos odvratnije. 

 Meni to liči na clean look

BTW: meni je osobno tak svejedno kak bu zgledale, bolje da promjene dimenziju, da ih smanje malo, ljepše bi izgledale i bolje stajale na autima...

Fake_Alert kaže...

 Nije ni kod nas, ali te nece policajac radi toga natezat. Jedino ako mu stanes na zulj. 

 Može te itekako natezati, jer se tablice smatraju dokumentom, poput osobne i vozačke dozvole, nije ih dozvoljeno bušiti, jer se to smatra uništavanjem dokumenata, npr osobna kad ti pukne ideš radit novu jel, ista stvar je i sa tablicama, druga stvar je ako policija ne primjeti da je tablica probušena, pa imaš sreće.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I pitanje je sta bi bilo prilikom vracanja tablica kad bi mjenjao auto/odjavljivao.

Bolje ne riskirat, budem nasao neko rjesenje, al i ovo klasicno ljepljenje nece, sve ce biti jasnije kad stavim slike. (sutra navecer najprije)

:D
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Fake_Alert kaže...

Tablice ce nam biti jos odvratnije. 

 Meni to liči na clean look

BTW: meni je osobno tak svejedno kak bu zgledale, bolje da promjene dimenziju, da ih smanje malo, ljepše bi izgledale i bolje stajale na autima...

Fake_Alert kaže...

 Nije ni kod nas, ali te nece policajac radi toga natezat. Jedino ako mu stanes na zulj. 

 Može te itekako natezati, jer se tablice smatraju dokumentom, poput osobne i vozačke dozvole, nije ih dozvoljeno bušiti, jer se to smatra uništavanjem dokumenata, npr osobna kad ti pukne ideš radit novu jel, ista stvar je i sa tablicama, druga stvar je ako policija ne primjeti da je tablica probušena, pa imaš sreće.

 Mah... Stari ih radi muzike na autu ima vec od 2006 takve pa nije nikada problema imao. I meni na golfu su isto zasarafljene...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 22:23 (Fake_Alert).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moze preporuka radia do 450kn, hvala!

Bilo kuda Opel svuda! :)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Mah... Stari ih radi muzike na autu ima vec od 2006 takve pa nije nikada problema imao. I meni na golfu su isto zasarafljene...

 Il vas rijetko zaustavi policija ili vam auto stoji doma, evo mene od kad vozim, ni jednom nisu zaustavili, ali to ništa ne znači...

Šta bi bilo da si se našao ovdje, obrati pažnju da pregledavaju uglavnom starija vozila...

 

 

BTW: baš sam se sjetio jednog vica, nemoj se ljutit 

 

Zašto vozač golfa dvojike gasi svjetla kad ugleda policijsku kontrolu?

 

Da ga nebi dalje kontrolirali

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Il vas rijetko zaustavi policija ili vam auto stoji doma, evo mene od kad vozim, ni jednom nisu zaustavili, ali to ništa ne znači...

Šta bi bilo da si se našao ovdje, obrati pažnju da pregledavaju uglavnom starija vozila...

 

 

BTW: baš sam se sjetio jednog vica, nemoj se ljutit 

 

Zašto vozač golfa dvojike gasi svjetla kad ugleda policijsku kontrolu?

 

Da ga nebi dalje kontrolirali

Ništa čudno, šta se sve vidi na autocesti, ovo bi trebalo češće organizirati.

 

Ja sam imao iskustvo početkom prošlog vikenda da je vozačica prešla određene granice u neodgovornosti kao vozač, ljepljenje zadnjeg razbijenog branika s ducktapeom i ić na zaobu te da ti na koncu napola otpadne i da ti vjetar tj "drag" pri 140+km/h vuče i trudi se otkinuti i ostatak koji se jedva držo na autu - to je ja mislim preko svake granice bilo prešlo. Nemam slike, bilo bi malo neodogovorno pri 140km/h da sam išo vaditi mobitel i slikati/snimati tu jadnu Mazdu 6.

 

 

 


Mene je samo jednom štopala murja u životu, i to zato jer sam išao 65km/h ispod Tower Centra na Pećinama(Ri) i to u 6. ili 7. mjesecu, taman je početak ljeta bilo.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 2:00 (ramzocro-HCR).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ode :D 

Sadmir K
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Fake_Alert kaže...

 Mah... Stari ih radi muzike na autu ima vec od 2006 takve pa nije nikada problema imao. I meni na golfu su isto zasarafljene...

 Il vas rijetko zaustavi policija ili vam auto stoji doma, evo mene od kad vozim, ni jednom nisu zaustavili, ali to ništa ne znači...

Šta bi bilo da si se našao ovdje, obrati pažnju da pregledavaju uglavnom starija vozila...

 

 

BTW: baš sam se sjetio jednog vica, nemoj se ljutit 

 

Zašto vozač golfa dvojike gasi svjetla kad ugleda policijsku kontrolu?

 

Da ga nebi dalje kontrolirali

 Razumijem te u potpunosti. Ali u ovih 13 mjeseci vozackog iskustva nagledao sam se kojekakvih poluispravnih auta tako da ovo sa busenjem tablica mi je totalno bezveze za kontrolirati. I da mene isto nikada nisu zaustavili, a puno puta sam se nasao u gluho doba noci da snimaju cestu a jedino ja prolazim :D ( mozda zato sto golfa vozim )

A sto se tice vica dobar je 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ima netko preporuku dobrih ljetnih guma do 1000kn komad( moze i manje)  u dimenziji 225/40 r18 ? prelazim ljeti oko 10k km, ali bitno mi je da je malo tvrđa guma.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice