Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.266.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
MatijaZG kaže...
ivanzu kaže...
darijoman kaže...

 Ne za nekih 10000km ocekuj veliki servis. Koji vec trebao biti obavljen na 90000km u slucaju pezoa.

 Distribucija se mjenja svakih 80-100-120 (ovisno o motoru), ili svakih 5 godina. Dakle na tom autu je trebalo u najgorem slucaju bar jednom izmjeniti.

 Da samo sto taj vjerovatno nije pa sada hoce uvalit auto nekome drugom jer ne zeli platit par tisuca za servis.

 Tu imas dosta informacija o tom autu i motoru, motor je dobar, trosi 6,2l otvorene, 7,5 kombinirano i 9l gradske, nis specijalno skupo za odrzavat, samo skini mu cijenu na bar 3000, ne vrijedi vise 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

60km otvorene ceste vrbnik - rijeka, voznja 70-80 uz preticanja kamiona i sporijih auta, zavoji, uzbrdice, nizbrdice, rotori, potrosnja 6,1

na dole je ipak bilo 9,7 jer sam divljao 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ima i ovaj koji nešto više ima prijeđenih kilometra,  2007 god ali  i skuplji

 

 

Peugeot 307 1.6 16V

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
darijoman kaže...

Ima i ovaj koji nešto više ima prijeđenih kilometra,  2007 god ali  i skuplji

 

 

Peugeot 307 1.6 16V

 pas mater, za te novce ide 307cc...pogledaj si i focuse 05' nadalje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
darijoman kaže...

Ima i ovaj koji nešto više ima prijeđenih kilometra,  2007 god ali  i skuplji

 

 

Peugeot 307 1.6 16V

 pas mater, za te novce ide 307cc...pogledaj si i focuse 05' nadalje

 Baš sam si bookmarkao ovog Focusa nedavno, začuđujuće su jeftini a u reviewovima kažu i da su štedljivi za motor od 136ks a i jeftini za održavat.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tomek.Klc kaže...
domac5 kaže...
darijoman kaže...

Ima i ovaj koji nešto više ima prijeđenih kilometra,  2007 god ali  i skuplji

 

 

Peugeot 307 1.6 16V

 pas mater, za te novce ide 307cc...pogledaj si i focuse 05' nadalje

 Baš sam si bookmarkao ovog Focusa nedavno, začuđujuće su jeftini a u reviewovima kažu i da su štedljivi za motor od 136ks a i jeftini za održavat.

  Pa ne možeš baš 307cc oni su već 5 soma eura pa na dalje ili možeš a da uzmeš neku kršinu a onda sa druge strane kad bi već gledao preko 5 soma onda bi išao na Mazdu 3 sport 1.6.

  Da čitao sam za te Focuce, dosta ih hvale ali ne sviđa mi se nikako

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moze se, rijetki su, nije da su bas trazeni, teze ga je prodat, puno mozes spustit cijenu na temelju toga a da se nac ocuvani od neke zenskice, znam jednog kupljen 2014. god, sa 40 000 kn spusten na 33 000 a dan danas vozi normalno, jedini kvar koji je imao su cetkice na altenatoru, to je bilo prije 2 god za model sa 1.6 motorom i 150 000 km znaci sad bi trebalo jos jeftinije ic, da se nac dobro ocuvani a da u startu ne trazi puno, jos malo spustis i uzivas u kabriu par god dok si mlad a platio si ga mrvicu vise od obicnog 307, odrzavanje nije nis skuplje osim ako bude kakvih problema s krovom

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cuj ti to, uzivati u cabriu, u tom navedenom ni ne bi skidao krov da me slucajno netko ne bi vidio u cemu se vozim....

:D
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sum_of_all_fears kaže...

Dok te snima nadzorna kamera (mala, bijela) koja je točno iznad prometne kamere

 Pa bas toliko naivan nebi bio da me usnimi, imao bih i za nju sprej

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Cuj ti to, uzivati u cabriu, u tom navedenom ni ne bi skidao krov da me slucajno netko ne bi vidio u cemu se vozim....

 

nemoj tako, uvijek možeš staviti ovako perikicu..

 i još preko toga šiltericu da te sunce ne tuče u bulju..

nitko te nebi prepoznao, a ti bi "uživao" u čarima cabria.. pogotovo ako je cabrio dizel, da možeš ujedno uživati i u čekićanju traktora 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 8:52 (nine).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A da ne govorimo koliko je cabrio pogodan npr. za Rijeku

 

Tu sam već 5-6 godina i pitanje da li ih ima 4-5 na ~120k stanovnika a kao ono, cabrio, more, vjetar u kosi... Dok ne padne kiša jer eto, well, Rijeka

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Prije par dana me copili ujutro kad sam isal na posal zbog pojasa .

Frajer stoji sa motorom sakriven u cempres i javlja kolegama , a 500 metara dalje ekipa sa civilnim bmw-om i multanova na haubi. Inace cesta je koma, vozite se ravno kroz sumu jedno 4 km-a, nigdje zive duse, a ogranicenje 50.

Razgovaral malo sa frajerom (stariji lik, al nije za*eban) oko multanove i veli mi lik da obicno postavljaju  20 km/h preko ogranicenja, ali nije pravilo (ovisi o liku dal voli zajebavat il ne).

Sad je isto za*ebano to sto se vise nemos ni izvuc ako imas nekog u muriji jer ekipu mijesaju kolko sam cul.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sum_of_all_fears kaže...

A da ne govorimo koliko je cabrio pogodan npr. za Rijeku

 

Tu sam već 5-6 godina i pitanje da li ih ima 4-5 na ~120k stanovnika a kao ono, cabrio, more, vjetar u kosi... Dok ne padne kiša jer eto, well, Rijeka

 Dok sam se vozio zagorja prema kuci vidio sam jedno 5 takvih, ljudi se voze bez krova i bas ih briga, u velikoj gorici isto 2-3 komada vidio a samo sam u prolazu bio... 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Demzi94 kaže...

Prije par dana me copili ujutro kad sam isal na posal zbog pojasa .

Frajer stoji sa motorom sakriven u cempres i javlja kolegama , a 500 metara dalje ekipa sa civilnim bmw-om i multanova na haubi. Inace cesta je koma, vozite se ravno kroz sumu jedno 4 km-a, nigdje zive duse, a ogranicenje 50.

Razgovaral malo sa frajerom (stariji lik, al nije za*eban) oko multanove i veli mi lik da obicno postavljaju  20 km/h preko ogranicenja, ali nije pravilo (ovisi o liku dal voli zajebavat il ne).

Sad je isto za*ebano to sto se vise nemos ni izvuc ako imas nekog u muriji jer ekipu mijesaju kolko sam cul.

 Ako ne znas teren onda vozis po propisu dok te netko ne zaobide pa za njim po gasu te njega zaustave ako ima policije.

Tako sam ja isao na plitvicka jezera po staroj cesti, ogranicenje 40 a frajer ispred mene sa ibizom po gasu i ja za njim.90...pa ga je policija zaustavila a mene pustili

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
CroNk3r kaže...

Cuj ti to, uzivati u cabriu, u tom navedenom ni ne bi skidao krov da me slucajno netko ne bi vidio u cemu se vozim....

 

nemoj tako, uvijek možeš staviti ovako perikicu..

 i još preko toga šiltericu da te sunce ne tuče u bulju..

nitko te nebi prepoznao, a ti bi "uživao" u čarima cabria.. pogotovo ako je cabrio dizel, da možeš ujedno uživati i u čekićanju traktora 

Ma cim bi kupio auto ide TDI swap.

 

Inace od cabria koji su "prihvatljive" cijene priznam samo s2000 i miatu.

:D
8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kakva su iskustva sa Seat Ibizama? Idem pogledati jednu, od frenda, 1.4 cca 60kW nisam sad siguran koliko je točno kW. '04 godište, klima, regan. Ukratko :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sum_of_all_fears kaže...

A da ne govorimo koliko je cabrio pogodan npr. za Rijeku

 

Tu sam već 5-6 godina i pitanje da li ih ima 4-5 na ~120k stanovnika a kao ono, cabrio, more, vjetar u kosi... Dok ne padne kiša jer eto, well, Rijeka

 cabrio je cista neprakticna sminka... ne znam tko zeli da mu sunce tuce u glavu, da mu vitar kovitla kosu (ako je imaju), i da ih okupaju svaki put kad netko postrca stakla, pogotovo kad danas svaki pristojni auto ima klimu. zato se i "zna" kakva klijentala kupuje takve aute... 

Demzi94 kaže...

Prije par dana me copili ujutro kad sam isal na posal zbog pojasa .

Frajer stoji sa motorom sakriven u cempres i javlja kolegama , a 500 metara dalje ekipa sa civilnim bmw-om i multanova na haubi. Inace cesta je koma, vozite se ravno kroz sumu jedno 4 km-a, nigdje zive duse, a ogranicenje 50.

Razgovaral malo sa frajerom (stariji lik, al nije za*eban) oko multanove i veli mi lik da obicno postavljaju  20 km/h preko ogranicenja, ali nije pravilo (ovisi o liku dal voli zajebavat il ne).

Sad je isto za*ebano to sto se vise nemos ni izvuc ako imas nekog u muriji jer ekipu mijesaju kolko sam cul.

 ma ogranicenja su inace jaca logika... sve i da 70 vozis kroz vukojebinu, malo je... 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

A da ne govorimo koliko je cabrio pogodan npr. za Rijeku

 

Tu sam već 5-6 godina i pitanje da li ih ima 4-5 na ~120k stanovnika a kao ono, cabrio, more, vjetar u kosi... Dok ne padne kiša jer eto, well, Rijeka

 cabrio je cista neprakticna sminka... ne znam tko zeli da mu sunce tuce u glavu, da mu vitar kovitla kosu (ako je imaju), i da ih okupaju svaki put kad netko postrca stakla, pogotovo kad danas svaki pristojni auto ima klimu. zato se i "zna" kakva klijentala kupuje takve aute... 

U 2 popodne po najjacem suncu ces si dic krov i vozit ces se kao i u svakom drugom autu, bez krova se lijepo vozi ujutro dok jos nije tako jako sunce i navecer poslije 7, netko voli vjetar u kosi netko ne, ima nas svakakvih i nece te nitko okupat kad posprica stakla jer kabrio ima duzu sajbu i takvu aerodinamiku, cak sam negdje citao da je neka zenska vozila bez krova po kisi a nije se smocila jer valjda od 80 km/h ne moze kisa padat unutra.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

U 2 popodne po najjacem suncu ces si dic krov i vozit ces se kao i u svakom drugom autu, bez krova se lijepo vozi ujutro dok jos nije tako jako sunce i navecer poslije 7, netko voli vjetar u kosi netko ne, ima nas svakakvih i nece te nitko okupat kad posprica stakla jer kabrio ima duzu sajbu i takvu aerodinamiku, cak sam negdje citao da je neka zenska vozila bez krova po kisi a nije se smocila jer valjda od 80 km/h ne moze kisa padat unutra.

 dakle, uzmes auto cija je svrha ispunjena od 7 do 9 ujutro i od 7 do 9 navece. ostatak vrimena je tezi, vise se uvija, nesigurniji, stiti od kise dok vozis 80, ali ako stanes na semafor potopi te. a onda su jos muke kad taj krov pocme propustat, pa imas ujutro napunjenu kadu umisto auta... 

ko voli nek izvoli, dapace, ali uopce ne cudi sto vecinu ljudi ne zanima takvo sto.... 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
vito79 kaže...

 

Dok ti skeširaš pare za auto, delaj s njim kaj hoćeš. Uletiš na buf u temu i djeliš ljudima "savjete".. molim te... po ZG da se 200 km/h vozim?

 

"Dvesta na sat" "vise" "zvucnike" -- hrvatski jezik u <3

 Pa to je trend, jeba ga ti!

 

A šta fali riječi "zvučnike", ne kužim?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
nine kaže...
CroNk3r kaže...

Cuj ti to, uzivati u cabriu, u tom navedenom ni ne bi skidao krov da me slucajno netko ne bi vidio u cemu se vozim....

 

nemoj tako, uvijek možeš staviti ovako perikicu..

 i još preko toga šiltericu da te sunce ne tuče u bulju..

nitko te nebi prepoznao, a ti bi "uživao" u čarima cabria.. pogotovo ako je cabrio dizel, da možeš ujedno uživati i u čekićanju traktora 

Ma cim bi kupio auto ide TDI swap.

 

Inace od cabria koji su "prihvatljive" cijene priznam samo s2000 i miatu.

 http://www.njuskalo.hr/auti/ford-mustang-1.9-tdi-oglas-15195950

cemu se mucit, vec imas

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...
Karlek_19 kaže...
vito79 kaže...

 

Dok ti skeširaš pare za auto, delaj s njim kaj hoćeš. Uletiš na buf u temu i djeliš ljudima "savjete".. molim te... po ZG da se 200 km/h vozim?

 

"Dvesta na sat" "vise" "zvucnike" -- hrvatski jezik u <3

 Pa to je trend, jeba ga ti!

 

A šta fali riječi "zvučnike", ne kužim?

 Fali Č.

 

Ne vidim smisao njegovog posta, ja pitam za cjenu prakinga, on mi počinje o nekakvom divljanju..

 

Ajde da je napisal neko za koga znam da se zafrkava OK, ali netko čiji niti jedan post nisam u temi videl..

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 

nije cabrio jbg 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...
domac5 kaže...

U 2 popodne po najjacem suncu ces si dic krov i vozit ces se kao i u svakom drugom autu, bez krova se lijepo vozi ujutro dok jos nije tako jako sunce i navecer poslije 7, netko voli vjetar u kosi netko ne, ima nas svakakvih i nece te nitko okupat kad posprica stakla jer kabrio ima duzu sajbu i takvu aerodinamiku, cak sam negdje citao da je neka zenska vozila bez krova po kisi a nije se smocila jer valjda od 80 km/h ne moze kisa padat unutra.

 dakle, uzmes auto cija je svrha ispunjena od 7 do 9 ujutro i od 7 do 9 navece. ostatak vrimena je tezi, vise se uvija, nesigurniji, stiti od kise dok vozis 80, ali ako stanes na semafor potopi te. a onda su jos muke kad taj krov pocme propustat, pa imas ujutro napunjenu kadu umisto auta... 

ko voli nek izvoli, dapace, ali uopce ne cudi sto vecinu ljudi ne zanima takvo sto.... 

 Većini ljudi svrha auta je ispunjena od 7 do 8 ujutro kad idu na posao i od 4 od 5 popodne kad idu kući.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

 Većini ljudi svrha auta je ispunjena od 7 do 8 ujutro kad idu na posao i od 4 od 5 popodne kad idu kući.

 meni tome sluze dobre postole, pa auto koristim u nesluzbene svrhe 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

cabrio samo E36 sa swapanim i nadr*kanim 2.5 TDS

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

cabrio samo E36 sa swapanim i nadr*kanim 2.5 TDS

 

pih... zakaj misliš da se traktorsmokemašina nije ugrađivala serijski u cabrio?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
RuskeGTT kaže...

cabrio samo E36 sa swapanim i nadr*kanim 2.5 TDS

 

pih... zakaj misliš da se traktorsmokemašina nije ugrađivala serijski u cabrio?

jer ne valja 

:D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
nine kaže...
RuskeGTT kaže...

cabrio samo E36 sa swapanim i nadr*kanim 2.5 TDS

 

pih... zakaj misliš da se traktorsmokemašina nije ugrađivala serijski u cabrio?

jer ne valja 

 Nije baš ajde, znam iz prve ruke, doduše E39-tku sa TDS-om koja ima 450tkm, prvi motor, prvi vlasnik čak.  Samo kud tamnozeleni joooj.. To mi je jedino za Jaguar S-Type, drugo bježi..

In the name of tragedy...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Ovaj isto nije loš ali čuo sam da ovi motori troše dosta ulja

 

 

 

Peugeot 207  sport 1.6 16V VTi

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice