Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.115
|
čitano: 13.266.388
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

DIY drzac tablice za 39 kn 

 

kaj nema golf sa unutarnje strane neku ručku za zatvaranje gepeka da si ne moraš ruke prljati? 

pitam jer ti je gepek pun otisaka 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

kaj nema golf sa unutarnje strane neku ručku za zatvaranje gepeka da si ne moraš ruke prljati? 

pitam jer ti je gepek pun otisaka 

 to ti je dodatna oprema 

 

sry al moral sam 

 

btw u subotu je 4 vw meet u donjoj stubici. dolazim na susret pa ak je neko tam nek se javi...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
fear619 kaže...

 uf , onaj zvuk kada zatvoriš gepek pa okvir lupka, fuj

ja sam svoje zaljepio prije 2 mjeseca i još se drže :)

 Ja imam prve sa kojima je auto došao kad je kupljen novi, znači stare ko i auto, već je spucala plastika (poćela se mrvit) i nemam tog zvuka

(al nije to neki problem, to samo znači da su nosaći predebeli i da tablica u njima ima previše lufta, to se podmetne nešto sitno, da tablica ne "šeće" u nosaću i riješen problem...)

 

EDIT:

Evo npr da sebi radim, ja bi na tablicu stavio u 4 točke (jedna po svakom rubu tablice) malo rastopljene plastike iz onih "pištolja" za topljenje plastike, to bi popunilo prazninu u nosaću tablica i nebi se vidjelo, a nebi lupkalo...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 22:26 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...
 Pa bome ti je tvrdnja neutemeljena,3M obostrana ljepljiva traka i kolegi na Pezou prosao zimu,kisu i sto sve ne kroz godinu i pol dana i jos drzi,a meni evo vec mjesec i pol kroz kise i sto ne i drzi,nije to skolsko ljepilo,lijepo se ocisti i polijepi i drzi kao ludo.

 Ma sve 5, samo kažem, čemu koristit obostrano ljepilo kad postoje nosači koji se šrafaju...

 

Viđam po car meetinzima kako ljepe te tablice, a bome sve više ljudi izgubi tablice u prometu, skoro svaki tjedan nova poruka na fejsu u temi izgubljeno nađeno

Ako je radi estetike, opet ne kužim čemu si komplicirat život, šraf uvijek drži bolje od ljepila, a izgubljena tablica em košta, em se čeka...

 

Ima firma koja prodaje inox nosaće tablica, a po želji i laserski izgravira natpis, još se može birati crom ili sjajna/matt crna boja, po meni bolja solucija nego ljepit tablice, ako je već estetika važna...

LINK

(skineš TDI znak, napišeš na nosać Golf GTI, prst u uho i vozi)

 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 22:22 (1BIT).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

333 sam bio i ostajem za sad...dodite 4.6. u zg na SR, nastupam

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 22:47 (RuskeGTT).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
doky01akablava kaže...

DIY drzac tablice za 39 kn 

 

kaj nema golf sa unutarnje strane neku ručku za zatvaranje gepeka da si ne moraš ruke prljati? 

pitam jer ti je gepek pun otisaka 

 Ima,odozada je VW znak brava na pritisak samo moras uhvatiti di su prsti kad hoces zatvoriti gepek.

I ta *srana brava krepaje jako brzo,nova dode 1200 kn jer ode jedan mali dio i iako je sve perfektno dobro,radi tog dijela moras mijenjati jer se reparirati ne moze...

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
nine kaže...

 

kaj nema golf sa unutarnje strane neku ručku za zatvaranje gepeka da si ne moraš ruke prljati? 

pitam jer ti je gepek pun otisaka 

 to ti je dodatna oprema 

 

sry al moral sam 

 

btw u subotu je 4 vw meet u donjoj stubici. dolazim na susret pa ak je neko tam nek se javi...

 Imaš koju gas masku viška? Ak je mogel bi dojti

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

 Ima,odozada je VW znak brava na pritisak samo moras uhvatiti di su prsti kad hoces zatvoriti gepek.

 

mislim da me nisi skužio, evo zaokružio sam ti kako je to na puntu.

 EDIT: hahaha i sad vidim da ovaj isto ima otkvačenu policu (one žnjore).. plastike po kojima se polica rotira prema gore popucaju, pa kad digneš gepek se polica zaglavi i ne spusti, a to obično skužiš tek kada pogledaš u retrovizor  zbog toga je na svim našim puntačima otkvačena i digneš ju ručno ako trebaš nešto veće ubaciti 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 9:56 (nine).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
doky01akablava kaže...

 Ima,odozada je VW znak brava na pritisak samo moras uhvatiti di su prsti kad hoces zatvoriti gepek.

 

mislim da me nisi skužio, evo zaokružio sam ti kako je to na puntu. EDIT: hahaha i sad vidim da ovaj isto ima otkvačenu policu (one žnjore).. plastike po kojima se polica rotira prema gore popucaju, pa kad digneš gepek se polica zaglavi i ne spusti, a to obično skužiš tek kada pogledaš u retrovizor  zbog toga je na svim našim puntačima otkvačena i digneš ju ručno ako trebaš nešto veće ubaciti 

 Posto sam krakat i relativno visok,problem mi je spustati tintaru i hvatati to,lakse gore uhvatim i spustim 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

 Posto sam krakat i relativno visok,problem mi je spustati tintaru i hvatati to,lakse gore uhvatim i spustim 

 

ali pitanje je bilo dali postoji ručka na golfu 

BTW na puntu je ručka na tipa 1.80+m visine kada je gepek otvoren 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja koristim sredstvo zvano sampon za auto i nemam problema s zmazanim prstima 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 10:43 (CroNk3r).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Ja koristim sredstvo zvano sampon za auto i nemam problema s zmazanim prstima 

 

za većinu pripadnika muškog spola pranje i čišćenje nije opcija  zato i ne volim zmazati ruke na gepek jer bi ih kao kasnije trebao oprati 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sad mi je palo na pamet

 

Koristite one rukavice na benzinskama?

 

Svaki put kad se sjetm da postoje je vec prekasno 

14 Da
30 Ne
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

 Ima,odozada je VW znak brava na pritisak samo moras uhvatiti di su prsti kad hoces zatvoriti gepek.

I ta *srana brava krepaje jako brzo,nova dode 1200 kn jer ode jedan mali dio i iako je sve perfektno dobro,radi tog dijela moras mijenjati jer se reparirati ne moze...

 Meni je nedavno otišla, na 253,254tkm , 17g. , i nije baš brzo.. Ali na novijim godištima sam i ja čuo da voli brzo propišati, vjerojatno voda ili vlaga uđu i kreće cirkus, korodira mehanizam ili elektronika ode u k. Klasika.

 

Mislim da je mene 450kn došla u Autoradu, ovlašteni. Sa novijeg 8P modela mi je pasala po broju šasije, lol.. onda znaš kakva je to šema sa dijelovima i cirkus oko godišta..

In the name of tragedy...
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam na opelu tu elektricnu bravu za bunker popravio za 50kn. Krepa neki mikroprekidac ne sjecam se tocno. Mehanicar je to ppravio brzo. Na golfu mi jos nije crknula al kolko cujem na svakom autu to voli prdnuti. Na astri je krepalo kad je imala cca 300tkm.

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Sad mi je palo na pamet

 

Koristite one rukavice na benzinskama?

 

Svaki put kad se sjetm da postoje je vec prekasno 

 bi ju i ti koristil da voziš dizlo. ti mater 2 dana ruke znaju smrdjet pi nafti kad šraufam po traktoru.. haha

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zato benzin ispari za 5-10 minuta i nikome nista 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znam jel onda do benzinske tj. pištolja, ali livam dizel, ne koristim rukavice i skoro pa da se uopće ne čuje da smrdi ruka. Bar ja ne primjetim. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Ne znam jel onda do benzinske tj. pištolja, ali livam dizel, ne koristim rukavice i skoro pa da se uopće ne čuje da smrdi ruka. Bar ja ne primjetim. 

 mozda u tome sto ti ulivaš a ja vlijevam v auto haha

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Ne znam jel onda do benzinske tj. pištolja, ali livam dizel, ne koristim rukavice i skoro pa da se uopće ne čuje da smrdi ruka. Bar ja ne primjetim. 

Ja bi rekao da je najvise do onih koji toce.

Dosta puta vidim kad tocim kako ljudi samo izvuku pistolj brzo , a ne onako lagano kako bi morali, pa im se sve cjedi po autu/cepu, nakon toga zatvaraju auto pa stavljaju s znazanim rukama(+masnim ako je dizel u pitanju) pistolj na mjesto.

Ista stvar kad pocinje tocenje, samo nagnu pistolj pa im se cjedi iz cijevi mala kolicina koja je ostala u pistolju.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da ste kupili TDI sada uopce ne biste ni morali razmisljati o tocenju.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Da ste kupili TDI sada uopce ne biste ni morali razmisljati o tocenju.

Tu je opet problem kamo s gorivom kad generira puni tank.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U ozon.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja koristim rukavicu ne zbog smrada nego zato jer sam gledao neko istrazivanje i na pistolju su nasli daleko najvise bakterija od svih povrsina koje su testirali...i onda takvim rukama diram volan, mjenjac, mobitel i hrpu drugih stvari prije neg operem ruke..

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
reebeech kaže...

Ja koristim rukavicu ne zbog smrada nego zato jer sam gledao neko istrazivanje i na pistolju su nasli daleko najvise bakterija od svih povrsina koje su testirali...

 

ja to vidim kao priliku da si ojačam imunitet 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Da ste kupili TDI sada uopce ne biste ni morali razmisljati o tocenju.

 Ti se sprdas. Tank sa rezervom 50l i napravim od 850-950km 😊.

1.6 tdi golf 7. Al nema veze svejedno mi je ovo zadnji dizlo u zivotu. Imam vozacku 10 godina vrijeme je da se sa sljedecim autom pocastim sa turbo benzincem. Dosta mi je cekicanja pod haubom. Nadam se da ce mi se 2018 zelja ostvariti.

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moderni DI turbo benzinci isto čekićaju samo malo tiše, najviše čekića mazdin skyactiv.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 23:24 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
ivanzu kaže...

Da ste kupili TDI sada uopce ne biste ni morali razmisljati o tocenju.

 Ti se sprdas. Tank sa rezervom 50l i napravim od 850-950km 😊.

1.6 tdi golf 7. Al nema veze svejedno mi je ovo zadnji dizlo u zivotu. Imam vozacku 10 godina vrijeme je da se sa sljedecim autom pocastim sa turbo benzincem. Dosta mi je cekicanja pod haubom. Nadam se da ce mi se 2018 zelja ostvariti.

 Sad si me sjetio, jedan dan šećem svog cucka po cesti, prolazim pored parkinga i čujem pali se motor, dizel, cekica ko lud dok je hladan, ja gledam par auta sparkirano i jedan vw transporter t5 sparkiran, bio mrak, pa nisam vidio jel ko sjedi unutra, ja u glavi već vrtim, ma nema šta tako lupat, to se taj transporter t5 čuje, kad ono pale se svjetla, izlazi vw tiguan, ja gledam i mislim si kako sam se zahebo sa predpostavkom, tiguan je bio sparkan pored transportera i kako sam ih gledao sa boka, tiguana nisam opće vidio, sakrio ga je transporter, zanimljivo čuješ jednog TDI-a, čuo si ih sve, isto se čuje TDI u malom lupu i velikom transporteru, aj nek rondaju ova gospodarska vozila(tipa caddy, transporter...itd), al baš su mogli utišat osobna vozila...

 

Osim fauve-a, grozno mi je vidjet predivnu alfu 159 sa jtd motorom, imaju je dva susjeda kod mene, kad ih čujem dok ih pale, hebote briggsova kosilica mi ima ljepši zvuk naspram njih, onako je mekši i dublji, a ovaj jtd ima nekak visoke a tupe tonove, na leru imam osjećaj da tako sporo radi, da mogu prebrojat svaki takt, čuješ svaku detonaciju zasebno, dobiš osjećaj da će se ugasit svakog trena, jedino šta je ugodno uhu je fućkanje turbine, al šteta da čekićanje nadglasa turbinu...

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo kad se vec prica o transporterima (i) traktorima

ima jos toga na njemu za radit, ali ide i sluzi, ima 430k km na satu, trosi ulje ali sta je jadan sve pretrpio dobar je. kada skupim novaca budem mu karike promjenio pa se to mozda smanji.

s obzirom da je nabavljen za 1500kn i u njega nije ni nesto previse ulozeno ja sam super zadovoljan

van grada trosi oko 6.5l kada ide cca 100km/h (ni ne ide inace bog zna sto puno vise)

mana mu je sto je neudoban

volio bih mu jos staviti nosac za tocak na zadnja ljeva vrata, na druga ljestve,  one nosace na krov, reflektore ko sto imaju na raly-u i bull bar. prozore sam nabavio no treba izrezat i stavit i kasnije mozda atest na 9 sjedala

ideja je s njim za vikende na more

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Jako lijepo napravljeno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice