Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.127
|
čitano: 13.286.557
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

e ako je ono akrapovic :D

obicna jap style kanta sa limenim zvukom...

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

e ako je ono akrapovic :D

obicna jap style kanta sa limenim zvukom...

 

eto, coek se razumi u auspuhe :D

Brajanov život
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

imao sam takvog na meganu kratko vrijeme :D

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pozdrav, evo ovako planiram kupiti BMW F30 320d 135kw M paket izvana i iznutra 2012 god 190 000tkm,lanac jos nije mijenjan

 

mene sad zanima na koliko se km mjenja lanac na tom autu

 

lp

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
d4rkd3atH kaže...

Pozdrav, evo ovako planiram kupiti BMW F30 320d 135kw M paket izvana i iznutra 2012 god 190 000tkm,lanac jos nije mijenjan

 

mene sad zanima na koliko se km mjenja lanac na tom autu

 

lp

 Ako se ne varam mijenja se na 200.000 km (ne drži me za rijeć)

 

no promjena lanca te košta 800-1000 Eura (s rukama) s tim da moraš napraviti i redovan servis usput...

dakle kupiš auto + moraš još imati 10-12.000 Kn za servis i onda si miran

 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

 

testing testing

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
d4rkd3atH kaže...

Pozdrav, evo ovako planiram kupiti BMW F30 320d 135kw M paket izvana i iznutra 2012 god 190 000tkm,lanac jos nije mijenjan

 

mene sad zanima na koliko se km mjenja lanac na tom autu

 

lp

 Znaci f30 i dalje ima problem s lancom, podebljali su vodilice, ali lanac nisu. Znaci na 200tkm svako spremi oko 5500kn za lanac jer to je kilometraza do koje on sigurno dura. Ali ne mjenjas dok ga ne cujes. Uz lanac ti se mijenja filter ulja u ulje, tako da nemas nekih vecih troskova. Mana za koju nitko ne govori ti je visokotlacna pumpa. Na tim km ti se stvara spena koja ide u razvod i dizne i onda si se usrecio 

#fsb
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ARazer kaže...

testing testing

 

kaj koristiš piratice ili mege i kako ih točno tajmiraš?

BTW jesi razmišljao da vežeš 3-4 onak u seriju pa da dobiš onak "paparapapa" 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...
d4rkd3atH kaže...

Pozdrav, evo ovako planiram kupiti BMW F30 320d 135kw M paket izvana i iznutra 2012 god 190 000tkm,lanac jos nije mijenjan

 

mene sad zanima na koliko se km mjenja lanac na tom autu

 

lp

 Znaci f30 i dalje ima problem s lancom, podebljali su vodilice, ali lanac nisu. Znaci na 200tkm svako spremi oko 5500kn za lanac jer to je kilometraza do koje on sigurno dura. Ali ne mjenjas dok ga ne cujes. Uz lanac ti se mijenja filter ulja u ulje, tako da nemas nekih vecih troskova. Mana za koju nitko ne govori ti je visokotlacna pumpa. Na tim km ti se stvara spena koja ide u razvod i dizne i onda si se usrecio 

 

 

Ili dok ne puke/spadne u vožnji 😂

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

u f30 ne razleti se lanac prije ukazanja simptoma 

#fsb
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
ARazer kaže...

testing testing

 

kaj koristiš piratice ili mege i kako ih točno tajmiraš?

BTW jesi razmišljao da vežeš 3-4 onak u seriju pa da dobiš onak "paparapapa" 

 

 taj papapapapa dobiješ kod launch controla, na šaltanju je NLS i radi se o 100-200MS timingu

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 0:30 (ARazer).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Odakle ti to sve u Polu? Jel se to sa strane može ugradit?

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ništa sastrane. Sve je isprogramirano na original ecu

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kada bi auto zastitio tvrdim voskom, kako se pere auto nakon tog tretmana ? Klasicno ili bez sampona - samo sa vodom ?

Truth in engineering.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Klasicno kao i do sada

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

S tim da bi sampon trebao biti ph neutralan

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ARazer kaže...

Ništa sastrane. Sve je isprogramirano na original ecu

 

Ma pitam te jel to Polo imao prije nego što si ga krenuo tunirati? Recimo ak budem želio dodat na svoj auto iz '95. to što tvoj Polo ima, dal mogu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Dodaj još par tisuća eura pa kupi novi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
ARazer kaže...

Ništa sastrane. Sve je isprogramirano na original ecu

 

Ma pitam te jel to Polo imao prije nego što si ga krenuo tunirati? Recimo ak budem želio dodat na svoj auto iz '95. to što tvoj Polo ima, dal mogu?

Koji auto ako nije tajna?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Klima mi je bila na dezinfekciji pa sad da li znate neko blagi ali jak miris koji moze to prikriti dok ne prodje, cijena nebitna..:D

 

 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Uzmes one koji se kace na ventilaciju sa tekucinom za pusace, najcesce su to mirisi narance ili limuna - nakon njih ne osjetis miris cicenja klime.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prekjučer napunio klimu,radila normalno

Jučer malo radi,malo ne.Baš spaljeno

Danas ću još viditi,ali izgleda kao da gubi kontakt negdje ventilator od klime pa nekad upali ventilator,a nekad ne

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

E to se meni desilo na starom C-Maxu. Nisam mogao rijesiti nego natrag u Ford servis,

pa su to sriktali za 2h - sto su napravili - ne znam, al nije me nista kostalo, jer sam dan prije servisirao klimu kod njih.

 

A kod sadasnjeg Yarisa je stvar zanimljiva, jer klima ide preko elektromotora, a ne preko benzinca,

tako da u slucaju da klima ne starta - imam gresku na elektromotoru, tako da odmah moram kontaktirati servis.

 

Nije mi se to desilo, auto je nov, makar mi je cudno da su mi to spomenuli, jer moje je misljenje da ako je greska

u elektromotoru, da automobil ne mogu ni pokrenuti, al ocito sam u krivu.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

I ja ću danas odmah ići to riješiti,pošto je očito hladnjak / ventilator klime ispravan kad nekad vrti,a nekad ne tako da vjerojatno neka bizarnost

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ako vam netko dođe gledati BMW i otvori poklopac ulja ili vi idete i baca malo ulje,to je normalna stvar.Pošto mora bacati,kad je ispod poklopca odmah doslovce lanac i bregasta i lanac normalno od ulja mora izbaciti na čep.Da ne izbacuje treba se zabrinuti jer nema ulja.

Ne ovako,počeli mi zabrijavati jučer kad su otvorili da ne valja motor jer baca malo ulje na čep pa sam morao ići po forumima pokazavati isto ovakvo pitanje vezano uz BMW i ulje da im pokažem da je normalno.

Ne nekim motorima to nije normalno,daleko od toga ali to je obično kod motora koji nemaju lanac tik ispod poklopca i tako to

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kad citam probleme sa strujom, dodje mi da oba auta spickam na oglas i kupim nesto novo, prije nego me uhvate problemi. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bacanje ulja ne znaci nista kada je svaki motor drugaciji. Prijatelj je tako gledao pa kupio smece zrelo za generalku, ne baca ulje na otvor ali zato dimi plavo ko golf duja crno.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ma kažem za primjer samo, ne planiram ništa radit
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
ARazer kaže...

Ništa sastrane. Sve je isprogramirano na original ecu

 

Ma pitam te jel to Polo imao prije nego što si ga krenuo tunirati? Recimo ak budem želio dodat na svoj auto iz '95. to što tvoj Polo ima, dal mogu?

 Nije imao ništa prije

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

I ja ću danas odmah ići to riješiti,pošto je očito hladnjak / ventilator klime ispravan kad nekad vrti,a nekad ne tako da vjerojatno neka bizarnost

 I evo na kraju se ispostavilo da je neko crijevo od klime probušeno  i ode 350kn u vjetar za punjenje klime.

Sad prvo zamijeniti crijevo,pa onda napuniti plinom u boji za testiranje pa viditi el je to to

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice