Autoradio

poruka: 8
|
čitano: 3.587
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Spajanje multimedije na golf 5

Lijep pooz za sve. Naime muci me jedan problem. Kupio sam multimediju za golf 5, I sve je odlicno, pase , uklopilo se odlicno....spojio sam konektore I multimedija izvrsno radi...ali kad je auto ugasen multimedija I dalje radi I iscrpi mi akumulator...ssta da radim jer na mediji nema dugme za gasenje displej je 9" touchscreen??? Dali trebam izbadidi pin 4 (zutu zicu jer je ona za stalno napajanje)? I da.li ce onda uredjaj gubiti memoriju?

10 godina
neaktivan
offline
Autoradio

Prouci malo na internetu CAN bus gateway problem za golfa 5

6 godina
neaktivan
offline
Re: Autoradio

Pa da sam mogao naci nebi ovdje pitao (sad ispadam glupan) pitam jer ovdje ima dosta vrhunskih znalaca I molim pomoc...hvala

6 godina
neaktivan
offline
Autoradio

I zasto ustvari gateway problem??? Quadlock pad iso prikljucak imam...problem je samo plus, minus I stalni plus (dovod sa akumulatora direktan) bar tako mislim jer su samo ta 3 pina ukljucena

12 godina
offline
Autoradio

imas grupu na fb vw croatia, ima miljun ljudi s istim problemom, ili su kupili gateway koji kosta 200-300 kn koliko sam vidio ili su kemijali sa zicama

6 godina
neaktivan
offline
Re: Autoradio

Ok u redu kupiti gateway ako je rijec o njemu u svezi trosenja akumulatora,ali nemogu napraviti da se uredjaj gasi na kljuc! Pokusao sa zamjenom zute I crvene zice I opet isto uredjaj non-stop upaljen....sta dalje???

12 godina
offline
Re: Autoradio
a dali ostaje upaljen nakon sto izvadis kljuc, ima vagena sa canbuson u diru da dok je auto ugaseno a kljuc unutar cilindra brave radio radi, tek kad izvuces kljuc on se gasi
6 godina
neaktivan
offline
Re: Autoradio

Da non stop upaljen...nnema veze jel izvadim kljuc ili ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice