Što je sa Bug DVD-om?

poruka: 30
|
čitano: 4.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

U vezi pisma jedne citateljice, ako se ne varam....

 

Imate li vi Bugovci u planu skoro mijenjat taj prastari

"nutarnji" izgled Bug dvd-a ili cemo da gledat zauvijek?

 

pozdrav...

 

P.S. mnogo sam zadovoljan s forumom!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
Mislim da je vise bitno sta je na DVD-u a ne kako je to sklopljeno i kako itzgleda. Razni DVD-ovi nekih casopisa su teze nasminkani, ali kad pogledas sta nude... smjesno.

Sad, da bi trebalo promjeniti - moglo bi se. Ali iskreno meni ne smeta toliko. Cak sto vise meni je odlicno pregledan. Nebi da se mjenja.
16 godina
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
Meni je DVD pregledan, odlicno organiziran (intuitivan) i brz. Ne vidim razlog zasto bi ga trebalo mjenjati
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Bug ima najbolje sučelje od HR časopisa, samo bi trebali promijeniti one 16-bitne ikone ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
itf4n kaže...

Bug ima najbolje sučelje od HR časopisa, samo bi trebali promijeniti one 16-bitne ikone ;)

 16-bitno je prenapredno, koristimo one od 8-bita. Ozbiljno.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
Goran Racic kaže...
 16-bitno je prenapredno, koristimo one od 8-bita. Ozbiljno.

 bitno da nisu crno bijele :)
16 godina
offline
Što je sa Bug DVD-om?

LOL :) Bug-ovci, dok vaš DVD ne bude zahtjevao DirectX10 za pokretanje - niste ništa napravili :))

 

Ozbiljno, ne treba stvarno ništa mjenjati, pregledno i jednostavno sučelje.


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
Sve stoji, nisam niti mislio da treba drastično promijeniti sučelje... ali "malo bolji" dizajn bi dobro došao nakon toliko godina... pa eto barem 16 bitne ikone :)
16 godina
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Ma sad će oni to sve, vidiš da su otvorili forum, stranica će dobiti face-lifting, svašta se još kuha, tajnoviti su dosta...

Izgleda da su to neke novogodišnje odluke, odnosno njihova sprovedba u dijelo :)


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
ambivalent kaže...

LOL :) Bug-ovci, dok vaš DVD ne bude zahtjevao DirectX10 za pokretanje - niste ništa napravili :))

 Čekaj samo dok bude zahtijevao Blu-ray pogon... Namigiva

drpetric
16 godina
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

Ništa ne mijenjati, na ovakav izgled i raspored znamo napamet svi mi koji BUG kupujemo godinama. Malo šminke ne smeta, ali osnovnu koncepciju nebi trebalo dirati.

16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

..ne pehaj..

Slažem se da ga treba ovakvog preglednog ostaviti.. Cool

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
itf4n kaže...
Goran Racic kaže...
  16-bitno je prenapredno, koristimo one od 8-bita. Ozbiljno.

  bitno da nisu crno bijele :)

  Crno-bijelo? Hmm, vidiš, to zvuči kao dobra ideja... :)
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

DVD je zakon i izvana i iz nutra!!! nemam komentara!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
drpetric kaže...
ambivalent kaže...

LOL :) Bug-ovci, dok vaš DVD ne bude zahtjevao DirectX10 za pokretanje - niste ništa napravili :))

 Čekaj samo dok bude zahtijevao Blu-ray pogon... Namigiva

može ali tek dok si ga nabavim (blu-ray pogon) , inače sviđa mi se raspored odnosno organiziranost ali važniji je sadržaj dvd kojeg moram pregledavat pola sata da vidim šta ima (svaka čast)

 

H-MAN RULES!!!11
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2008 17:52 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
da sučelje je malo zastarijelo ali još godinu dvije (100% na njihovu obljetnicu kad padnu cijene blu-raya ) bug dvd če postati BUG blu-ray
LOL
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

ma baš me briga za sučelje važno da ima dobrih sadržaja!!!!! Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Mislim da sučelje nije toliko bitno koliko sam sadrzaj dvd-a,a u hrvatskoj mislim da ni jedan informaticki casopis nema tako raznolik sadrzaj od demo igrica i trailera do raznih korisnih programa!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Sviđa mi se kod ovog sistema i to što, kad otvoriš Windows Media Player, učita s medija sve od BUG TV-a do reklama i trailera.. ne moraš iz sučelja BUG DVD-a pokretati svaki pojedinačno..


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

Meni je lijepo i ovako.

EDIT:Mrzim ispravljati pogreške pravopisa!(moga)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 21:18 (Ag008).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

Pa bilo bi možda dobro da se dizajn promjeni, ali meni je važnije što je na njemu!


I love yoooooogurt...
16 godina
moderator
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
The_Chosen_One kaže...

Pa bilo bi možda dobro da se dizajn promjeni, ali meni je važnije što je na njemu!


 Znači bilo bi lijepo da se dizajn promjeni i onda sve to besplatno dijeli preko Interneta (ideja koju si podržao u drugoj temi)! Pa nije loše, samo još moramo nači nekoga da sve to besplatno isprogramira, stavi na web, hosta i redovito održava.... Bogataš
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Ma nemjenjajte sucelje!!! Istina je da ima najpreglednije sucelje od svih srodnih casopisa u hr ali i sire, evo ja sam trenutno malo u inozemstvu i ponekad zavirim u trgovinama jel' ima kakav dobar informaticki casopis i obicno kupim nesto ali evo jos nisam vidio bolje i preglednije sucelje u tim casopisima nego sto je onaj u bug-u. I zato ne mjenjajte sucelje i neslusajte korisnike koji kupuju bug samo zato da bi vidjeli nove slicice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
croart kaže...

Ma nemjenjajte sucelje!!! Istina je da ima najpreglednije sucelje od svih srodnih casopisa u hr ali i sire, evo ja sam trenutno malo u inozemstvu i ponekad zavirim u trgovinama jel' ima kakav dobar informaticki casopis i obicno kupim nesto ali evo jos nisam vidio bolje i preglednije sucelje u tim casopisima nego sto je onaj u bug-u. I zato ne mjenjajte sucelje i neslusajte korisnike koji kupuju bug samo zato da bi vidjeli nove slicice...

 Iako se slažem da se može unaprijediti naše sučelje, moram priznati da sam vidio jako puno inozemnih cover CD/DVD-a, ali doista niti jedan mi nije bio tako praktičan i funkcionalan kao što je Bugov. Čak bih se često iznenadio kakvih sve grozomornih rješenja ima i to uz ugledne časopise...
16 godina
neaktivan
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Ma nemojte ništa mijenjat. Sad smo već navikli na to sučelje znamo di šta treba tražit, a to što se nekom "fashion guru" ne sviđa kgjOsmijeh

 

Jedino možda da stavite tamo u info box o programu i njegovu cijenu. Npr. ako je trial pa tamo pokraj u zagradu ili nekako.

 

"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2008 13:32 (Puhi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

ma nikako ne razumijem da nitko nije primjetio da je uz BUG 111 umjesto programa na DVD-u samo neki film o Isusu ili nešto slično. Prvo sam mislio da mi je DVD pržilica malo otišla na odmor a onda sam i od prijatelja čuo istu stvar.. na DVD-u koji nije double nego single layer samo je film i ništa drugo. Niti jedan program, nema menija, ništa.. i nitko ovdje nikakav komentar ?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

Iznenađen NIŠTA ? NITKO ?

mrtav forum.. nemam komentara.. odustajem..

16 godina
offline
Što je sa Bug DVD-om?

Ma odlicno je sucelje i dobro je sto se po njemu moze kretat samo sa strelicama, ali bi vas stvarno molio da se malo vise potrudite oko opisa programa i da ti opisi budu mlo dulji!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?
Assassin kaže...

Ma odlicno je sucelje i dobro je sto se po njemu moze kretat samo sa strelicama, ali bi vas stvarno molio da se malo vise potrudite oko opisa programa i da ti opisi budu mlo dulji!


 Opise najzanimljivijih programa imaš u Bugu, plus da oni koji se objave u "Bug rubrikama" imaju poseban tretman (u časopisu). Malo mi djeluje pretjeranim da još radimo posebne opise za objavu na DVD-u?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je sa Bug DVD-om?

Postovani,

molim Vas posaljite nam svoje podatke na pretplata@bug.hr i poslati cemo Vam BUG DVD br. 185.

Nazalost, ovaj propust se dogodio u tvornici gdje se DVD ovi rade. Svakako cemo im reklamirati ovaj propust.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice