Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 809.483
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
15 godina
offline
Game of Thrones

Ako i ne objasne, docekat knjige ako ih ikad napise do kraja - mislim da ce onda tamo sve biti objasnjeno i puno detaljnije ( moguce da su na svoju ruku izmjenili/izbacili stvari iz serije, posto su sami rekli da se  nece drzat knjige(koja nije jos ni izasla) tj da ce mjenjat kak im bude pasalo)

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Moje skromno mišljenje o implikacijama zadnje epizode.

Brann je u svojem flashbacku, ali i "warga" Hodora koji drži vrata, i zato ga u prošlosti maladi Walder vidi te čuje Meeru koja viče Hold the door. Zbog tog traumatičnog iskustva Walder doživljava mentalni slom i viče zadnje riječi koje čuje od Meere preko Branna. Sad je pitanje da li je sudbina likova jedinstvena, jer prema ovome to se moralo dogoditi, da Hodor bude Hodor tijekom cijelog Brannovog života. To vuče posljedice na Branna do te mjere da je čak i on možda taj koji Mad Kingu šapče da spali sve, samo da održi timeline onakvim kakav je bio. To je zapravo i ono što mu Bloodraven govori da će Brann na njegovo mjesto, odnosno održavati timeline netaknut, bez obzira što morao napraviti.

Engage...
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

,

http://instagram.com/bokeh_hour
8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

New Game of Thrones Promo Reveals Controversial Character

 

11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones
Plako sam ko picka.
16 godina
online
Re: Game of Thrones

Sad kad je Bloodraven mrtav pitanje je hocemo li vidjet nastavak "Tower of Joy" price, osim ak mladi Stark nije nabrzaka dobio njegove sposobnosti flashbackanja.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
nixass kaže...

Sad kad je Bloodraven mrtav pitanje je hocemo li vidjet nastavak "Tower of Joy" price, osim ak mladi Stark nije nabrzaka dobio njegove sposobnosti flashbackanja.

 Oćemo,Bloodraven ga je "stavio" u flashbackove sve do ne sazna sve što treba znat i do ne dobije potpune njegove sposobnosti,tako da će biti ostatak Tower of Joy-a sigurno i ostale stvari.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 20:52 (Rocker).
11 godina
offline
Game of Thrones

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ne mogu da verujem kako ce mi faliti ovaj lik F u bran 

 

Repent the end is near!
15 godina
offline
Game of Thrones
11 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Potvrđeno je da je mrtav? Ako se dobro sjećam, osim onog jednog uboda nožem nisu prikazali ništa drugo? On je i dalje držao vrata? Ili sam ja nešto propustio na samom kraju.

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Stari kad bi tako ljudi pricali pitali bi se gdje je stannis sada itd..

12 godina
offline
Game of Thrones

Jer ima netko link za stream?

Ako sam ti pomogao opali TD!
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Mad King flashback je bio sick as fuck i kad ga Jamie probije nozem nakon kaj kaze "burn them all"

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 8:25 (Nvidia GTX 680).
15 godina
offline
Game of Thrones

Već vidim budućnost: Dany će dobiti Euronove brodove nakon čega će D&D izmisliti neku debilnu situaciju u kojoj će ga ubiti jer svaka situacija u seriji mora biti win-win za Daenerys.

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
harrothar kaže...

Potvrđeno je da je mrtav? Ako se dobro sjećam, osim onog jednog uboda nožem nisu prikazali ništa drugo? On je i dalje držao vrata? Ili sam ja nešto propustio na samom kraju.

 Legende i price po forumima i redditu kruze da Hodor still Holds that door. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
offline
Game of Thrones

Zmaj je napravljen DO JAJA!

Sviđa mi se posvecenost detaljima,posebno dvije "cijevi" u ustima,koje pretpostavljam sluze za riganje vatre!Savrseno!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
online
Game of Thrones

vidim majka zmajeva je skupila poprilicno jaku vojsku plus 3 zmaja a ovi svi se bas i ne brinu oko toga. mislim kako itko misli pobjedit nju u bilokoj bitci kad ima najbrojniju vojsku skupa s ova tri stvora koja mogu unistit skoro sami protivnicke tvrđave.

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Mala je legenda! Tko zna koliko ce joj se kuca pridruziti u westerosu i sad kad meni netko kaze jon+wildlings+nesto starkovih pristasa+ neki veliki ledeni zmaj koji ce pripasti jonu....ma daj, khalesi ce ih sve pobit bez problema, naravno ako se odluce zaratit :) Ali ako mala umre u ovoj seriji onda je serija qurac!

11 godina
offline
Game of Thrones

Jedno je sigurno, kako ona brzo skuplja vojsku jos brze je izgubi 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Sigurno je da se ona bori da skupi vojsku dok jon samo tako ga ozive, "dobije ice dragona i lightbringer"...

15 godina
offline
Game of Thrones

Khaleesi umre u jednoj epizodi

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

A kako ti to znas?

14 godina
offline
Game of Thrones

Burn them all flashback je bio poprilično cool. Nego, koji je ovo govor od Dany bio po redu, jel možda netko zna napamet koliko ih je već održala? :D

 

Nakon prošle epizode malo su povukli kočnicu, što je ok... Ova epizoda je definitivno set-up za nadolazeće.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
9 godina
offline
Game of Thrones

*ebes mi sve ako ovo nije najbolji govor koji sam cuo u filmu/seriji ggwp Dany

Sto se tice vojske, ona realno, bez zmajeva, ali sa svim tim dothrakijima, neokaljanima i onim sinovima ne moze pokorit seven kingdoms. (da da se*em ga kao golub i njezina je prica vezana prakticki samo uz te zmajeve, ali samo primjer dajem)

Ovako sve vise i vise mislim da se ona i Jon stajati bok uz bok (+neka treca osoba  jer navodno zmaj ce imati 3 glave)

Isto tako, mislim da ce prica ici na to da ce se mali stark vratiti na stvaranje white walkera i pokusati to sprijeciti.

Bas sam se ponadu okrsaju faith militanta i onih vojnika (covjece ides se borit u gradu koji ima uske uske ulice i daju ti koplje od 2 i pol metra-sjetite se kako SoH kolju neokaljane s obicnim bodezima)

cim sam vidio onog jahaca, znao sam-Benjen Stark

sve bolje i bolje epizode

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
16 godina
offline
Game of Thrones

Je.bo me patak al ovo je bila najdosadnija epizoda...

Kad potrose tolko minuta na lika poput Sam-a, Tommen-a...  

Truth in engineering.
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

20 minuta gledamo Sama kako jede da bi isti na kraju pokupio stvari, posudio mač i otišao. Još da je bilo Dorna ovo bi bila vjerojatno najgora epizoda dosad. 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ma dajte molim vas, baš je bilo zanimljivo gledati cijelu predstavu s Aryom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 23:58 (brachonelix).
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Jedino dio sa Brannom zanimljiv, ostalo sve vec videno... 

Sa Aryom toliko minuta izgubljeno na scene you're not ready da sam ocekivao da postane sam many faced God i sad je dosla do onoga gdje je prije bog te pitaj kolko sezona i pocela.... 

 

Daenerysina svaka sezona: 

1. otme vojsku

2. zajase zmaja

3. odrzi govor

4. sve izgubi i ponovi

 

Btw. sa kolicinom vojske koju ima i zmajevima trebala bi osvojiti Westeros u tjedan dana.... 

12 godina
offline
Game of Thrones

i meni jedna od dosadnijih epizoda (sam i ona njegova mi vec idu pomalo na k....)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice