Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 810.994
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
13 godina
offline
Game of Thrones

Izgelda da su ipak došli u Qarth

6 godina
offline
Re: Game of Thrones
lmutak kaže...

.....

 Ovo stoji. Ali se tu show opet zajebo jer to ne bi trebali biti potpuno razvijeni zmajevi. U showu je proslo par godina, dok u ostalim pricama pricaju o zmajevima starijim od 150+ godina kao odraslim.

Nisu razmisljali o tome na vrijeme i sad su se zajebali

14 godina
offline
Game of Thrones

Izetbegović je napravio barikade na ulazu u Neum pa se snimanje preselilo na novu sjevernu lokaciju gdje su kinezi sa pelješkog mosta izgradili novi ljepši i veći kings landing za 3 tjedna.

PSN - darklydexter
10 godina
offline
Re: Game of Thrones

 Taman sastavljam listic valjda nece blokirat nista...ima li igdi sta se desi sa sivim crvom?

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Game of Thrones

A kako znate da su leakovi točni?

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kako ce bran sjediti na predstolju kad je u kolicima. Nema smisla ga stalno nositi na tron kad ionako stalno sjedi u kolicima. Tako da realno nitko nece sjesti na tron.
Po meni bron nije pokazao nikakve osobine vođe.
Jedino ima one vizije. Ostalo nista
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 17:10 (Gogy7).
15 godina
offline
Game of Thrones

Osim što Kings Landing drugačiji, svijet GOT kao da je sve manji. Prije su cijelu sezonu putovali od grada do grada, sad u minutu prebace sve na drugi kraj svijeta hah

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 17:30 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
The_K kaže...

A kako znate da su leakovi točni?

 jer provjereni leakeri daju info i svi daju skoro iste stvari

 

neke smrti su neminovne a oni daju solidne koeficijente za to

 

isplati se napravit listic sa sigurnim smrtima i jos jedan ili 2 sa nekim koje nisu 100%

13 godina
offline
Game of Thrones

Ajme ako prođe, a ja ne uplatim listić

12 godina
offline
Game of Thrones

Ako se ovi leakovi pokažu točni, GOT bi mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici najgorih finala tv serija ikad, odmah nakon Losta i Dextera. 

 

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
David87 kaže...

Ajme ako prođe, a ja ne uplatim listić

 Dzabe,napravio sam racuni i mislio napravit kombinaciju,ali ne moze more se samo jedan par odabrat.

Ne mozes npr. odigra2 ili vise parova ko ce prezivit ili ne.

Sranje.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
hrka11 kaže...
David87 kaže...

Ajme ako prođe, a ja ne uplatim listić

 Dzabe,napravio sam racuni i mislio napravit kombinaciju,ali ne moze more se samo jedan par odabrat.

Ne mozes npr. odigra2 ili vise parova ko ce prezivit ili ne.

Sranje.

 onda se isplati singl na drogona da prezivljava 3.30, davos da prezivljava 1.75, bran kralj 1.80, brienne da prezivljava 2.20

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...
hrka11 kaže...
David87 kaže...

Ajme ako prođe, a ja ne uplatim listić

 Dzabe,napravio sam racuni i mislio napravit kombinaciju,ali ne moze more se samo jedan par odabrat.

Ne mozes npr. odigra2 ili vise parova ko ce prezivit ili ne.

Sranje.

 onda se isplati singl na drogona da prezivljava 3.30, davos da prezivljava 1.75, bran kralj 1.80, brienne da prezivljava 2.20

A stavio sam 200kn na racun pa sam onda kad ih vec ne mogu odma vratit stavio da patuljak nece prezivit 100kn  i brienne da ce prezivit 100kn po 2 i nesto je kvota.

Sve moras po jedan par ic,ne mozes nista u kombinaciji.

 

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Mislim da svi čekaju CleganeBowl više od ičega u idućoj epizodi.

13 godina
offline
Re: Game of Thrones
hrka11 kaže...
David87 kaže...

Ajme ako prođe, a ja ne uplatim listić

 Dzabe,napravio sam racuni i mislio napravit kombinaciju,ali ne moze more se samo jedan par odabrat.

Ne mozes npr. odigra2 ili vise parova ko ce prezivit ili ne.

Sranje.

 A da, onda je bezveze uopće i odigrat

10 godina
offline
Re: Game Of Thrones

Malo memeova

6 godina
offline
Game of Thrones

Samo se vi sprdajte s bosancima. Dok se ne ispostavi da su oni poslali leakove van :P

15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Jack Sparrow kaže...

Osim što Kings Landing drugačiji, svijet GOT kao da je sve manji. Prije su cijelu sezonu putovali od grada do grada, sad u minutu prebace sve na drugi kraj svijeta hah

 Ništa, trebali bi  uvaljati  još 2-3 sat dosadnog sadržaja u  zadnju sezonu, samo za put do landigsa.

 

Treba završit serijal, logično da je minutu.

 

 

 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 11:29 (ris).
5 godina
offline
Game of Thrones

Hahaha. Kasno palim. Naletio sam na youtube na game of thrones wtf edition

Nisam niti znao za tu parodiju.

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
ris kaže...
Jack Sparrow kaže...

Osim što Kings Landing drugačiji, svijet GOT kao da je sve manji. Prije su cijelu sezonu putovali od grada do grada, sad u minutu prebace sve na drugi kraj svijeta hah

 Ništa, trebali bi  uvaljati  još 2-3 sat dosadnog sadržaja u  zadnju sezonu, samo za put do landigsa.

 

Treba završit serijal, logično da je minutu.

 

 

 

 

 

 Pa nije problem u tome, nego što nije kozistentno. U jednoj sezoni vidimo sve u detalje, a onda na kraju žurba i skače se iz lokacije do lokacije u svakoj sceni.

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Kako ce bran sjediti na predstolju kad je u kolicima. Nema smisla ga stalno nositi na tron kad ionako stalno sjedi u kolicima. Tako da realno nitko nece sjesti na tron.
Po meni bron nije pokazao nikakve osobine vođe.
Jedino ima one vizije. Ostalo nista

 napravit će mu iron wheelchair

PSN - darklydexter
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ezio kaže...
Gogy7 kaže...
Kako ce bran sjediti na predstolju kad je u kolicima. Nema smisla ga stalno nositi na tron kad ionako stalno sjedi u kolicima. Tako da realno nitko nece sjesti na tron.
Po meni bron nije pokazao nikakve osobine vođe.
Jedino ima one vizije. Ostalo nista

 napravit će mu iron wheelchair

 Još bolje - stavit će kotače na iron throne

13 godina
offline
Game of Thrones

po razini debilizma ova peta epizoda je u rangu s trecom definitivno 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
9 godina
offline
Game of Thrones

Epizoda je bila sick. Sad bar znamo da Daenerys sigurno nece sjesti na prijestolje i za ovo sto je napravila bit ce posljedica, ako je iron tron ostalo citavo nakon ovog masakra grada. Klegan fight je bio odlican. Daenerys totalno nelogicno nakon sto su se predali da spali sve moguce, a kao dobra je svih 7 sezona... No hajd zadnja sezona pa mogu radit scenarij kakav hoce.

15 godina
online
Game of Thrones

Ne, peta je jedno 5 puta gora. 

 

Odjednom zmaj pobije cijelu flotu, epizodu prije nije mogo 10 brodova?

Ovaj cijeli fight je besmislen jer izgleda da denny i zmaj uopce netrebaju vojsku, pa zmaj je potamanio svu vojsku od cersei i spalio grad u 5 minuta, da nisu kreteni imala bi dva zmaja, sto bi tek onda bilo?

na kraju neznam jesu uopce izgubili ijednog vojnika u ovoj borbi koju cekamo vec 8 sezona. 

Denny dobije borbu, ovi se predaju i ovi idioti od pisaca serije smisle da ona poludi i popali civile, ovo je sigurno jedna od stvari koju ne ocekujes od ovakve serije, ovo ocekujes od nekog trasha kakav got nije bio. 

Reko sam vec cijeli taj mad queen storyline je jadan da jadniji nemoze bit, ovo je najbolje sto su mogli smislit? 

 

I da, leakovi su 100% tocni pa vi koji ste ih procitali to je to, tako serija zavrsava. Svaka cast vas dva idiota kojima neznam ni ime sto ste sjebali seriju koja mi je bila u top 3, sad definitivno vise nije. Jebes to ako cijelu trku budes prvi a poskliznes se pred ciljem...

11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

he, he...kao sto sam rekao. svi nešta očekuju, a serija ide drugim tokom. nikome ne valja a svi čekaju 3h ujutru da je pogledaju.

Svi čekamo kraj koji smo zamislili, a nema ga.

Isti slučaj sa zadnjim Avengersima.

'ko je ovdje lud, a 'ko normalan.

6 godina
offline
Re: Game of Thrones
dovla_77 kaže...

he, he...kao sto sam rekao. svi nešta očekuju, a serija ide drugim tokom. nikome ne valja a svi čekaju 3h ujutru da je pogledaju.

Svi čekamo kraj koji smo zamislili, a nema ga.

Isti slučaj sa zadnjim Avengersima.

'ko je ovdje lud, a 'ko normalan.

 Endgame je odlican kraj dugom serijalu koji taman potegne za srce kada i gdje treba. Jel savrsen? Nije, ali je i dalje fenomenalan.

Naspram Endgameu, kraj koji je GoT dobio je izgleda na potpuno drugom spektru kvalitete (nisam jos pogledao ep5.).

13 godina
offline
Game of Thrones

S time se slazem, da 2 zmaja nisu uspjela pobjedit par brodova , sada jedan zmaj razori cijeli kings landing i 10 brodova u luci ili nam nisu bas toliko pokazali snagu zmajeva u prijasnjim epizodama.Zazvonili su zvono ona je svejedno nastavila sa napadom tu je presla granicu i treba ju pogubit.

EDIT: Bilo bi bolje da su pokazali tu silu mrtvih koja se najavljivala 10 godina a zavrsila u jednoj epizodi. Night king epic fail , jos ga imaju na naslovnici a sporedan lik totalno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 9:41 (MGloc).
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
dovla_77 kaže...

he, he...kao sto sam rekao. svi nešta očekuju, a serija ide drugim tokom. nikome ne valja a svi čekaju 3h ujutru da je pogledaju.

Svi čekamo kraj koji smo zamislili, a nema ga.

Isti slučaj sa zadnjim Avengersima.

'ko je ovdje lud, a 'ko normalan.

 Tko to govori protiv Endgamea? Meni je vrhunski film i super kraj serijala od 22 filma. Možda tu i tamo neka sitnica nije super, ali ove zadnje epizode GOT su stvarno sve gore i lošije. Na sreću, Avengersi NISU otišli kvragu na samom kraju, kao što mi se čini da GOT ide kvragu...

Live long and prosper.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice