Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.091
|
čitano: 2.912.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Krenula je druga sezona Orphan Blacka. Jedva sam je dočekao, upravo gledam epizodu.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

SPOILER!!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 0:03 (pirat).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dal se isplati gledati American Horror story? Sječam se da ste pričali o njoj u ovoj temi ali se ne sjećam komentara ,a trenutno nemam vremena tražiti. Hvala Unaprijed 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je prva sezona odlicna, druga nesto losija, a trecu nisam jos stigao gledat al vecini se bas i ne svida {#}

 

Ali definitivno ti se isplati pogledat jer zapravo svake sezone to je nova serija :D

 

 

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
MSN kaže...

Meni je prva sezona odlicna, druga nesto losija, a trecu nisam jos stigao gledat al vecini se bas i ne svida {#}

 

Ali definitivno ti se isplati pogledat jer zapravo svake sezone to je nova serija :D

 

 

Hvala ti,mislim da ću krenut gledati.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pozdrav!

može preporuka par dokumentaraca o drugom svj. ratu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mobitel kaže...

Dal se isplati gledati American Horror story? Sječam se da ste pričali o njoj u ovoj temi ali se ne sjećam komentara ,a trenutno nemam vremena tražiti. Hvala Unaprijed 

Da ako ti se gleda, ako ne onda nemoj {#}

 

Meni je serija dobra, ako ne želiš toliku bizarnost i stravu (koje stvarno ima na pretek) zaobiđi u širokom luku. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zaki23 kaže...

pozdrav!

može preporuka par dokumentaraca o drugom svj. ratu

http://www.imdb.com/title/tt0066904/http://www.imdb.com/title/tt0090015/ 

 

 

Da je danas živ imao bi 169 godina.
14 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mobitel kaže...

Dal se isplati gledati American Horror story? Sječam se da ste pričali o njoj u ovoj temi ali se ne sjećam komentara ,a trenutno nemam vremena tražiti. Hvala Unaprijed 

Pročitaj kratke sažetke sezona i odluči koju ćeš gledati, svaka sezona je zasebna tako da se ne moraš "patiti" kroz određenu sezonu da dođeš do dobre.

 

Velikoj većini fanova je 2. sezona najbolja, mislim da sa njom nećeš pogriješiti.

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zaki23 kaže...

pozdrav!

može preporuka par dokumentaraca o drugom svj. ratu

na ovoj stranici imas dosta dokumentaraca od 1. i 2. svj rata pa nadalje razne teme. Nadam se da ćeš naći nešto. :D

 

http://www.britishpathe.com/

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zaki23 kaže...

pozdrav!

može preporuka par dokumentaraca o drugom svj. ratu

Apocalypse: The Second World War bilo na HRTu sinkronizirano. Čak sam si i skinuo tu verziju.{#}

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao prvu epizodu Fargo-a (2014) i meni je jako dobra. Zanimljiva radnja, dobra glumačka postava... Za ovog Billy Bob Thorntona nikad nisam čuo, a ugodno me iznenadio. Baš zanimljivog lika glumi. Martin Freeman u tipičnoj ulozi nesigurnog i nespretnog čovjeka. Jedva čekam iduću epizodu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
luckyluke kaže...

Pogledao prvu epizodu Fargo-a (2014) i meni je jako dobra. Zanimljiva radnja, dobra glumačka postava... Za ovog Billy Bob Thorntona nikad nisam čuo, a ugodno me iznenadio. Baš zanimljivog lika glumi. Martin Freeman u tipičnoj ulozi nesigurnog i nespretnog čovjeka. Jedva čekam iduću epizodu.

Billy Bob je dobar glumac, ali ipak poznatiji kao bivši momak/muž one blesave Angeline jer zadnjih godina ne dobiva bolje uloge.

Fargo ću baš pogledati, hvala na preporuci.

 

Inače, svima ide preporuka za seriju: House of Cards. Odličan Kevin Spacey, vrhunska produkcija, zanimljiva radnja (starijima pogotovo) o pokvarenosti visoke američke politike. Onima s manje koncentracije, mlađima i nenaviknutima na političke intrige, serija će djelovati možda i dosadno, pogotovo u početku ali zapravo je izvanredna - za mene otprike kao nekakav politički dr. House.  

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
luckyluke kaže...

Pogledao prvu epizodu Fargo-a (2014) i meni je jako dobra. Zanimljiva radnja, dobra glumačka postava... Za ovog Billy Bob Thorntona nikad nisam čuo, a ugodno me iznenadio. Baš zanimljivog lika glumi. Martin Freeman u tipičnoj ulozi nesigurnog i nespretnog čovjeka. Jedva čekam iduću epizodu.

Je li kako  serija povezana s filmom?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo2612 kaže...

Je li kako  serija povezana s filmom?

Nisam nikad gledao film iz 96', iako planiram, ali prema ovome jest povezana.

 

"This new 10-episode drama is not strictly a remake or an adaptation but another story set in the frozen world of the original film, with the same sense of menace, desolation, humor, and, of course, fun with those “aw jeez” accents."

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Počeo Modern Family oko ponoći...
One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

preporucam prvo film pogledat pa tek onda seriju

bdw serija razara 👌

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

dupli post*

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 10:50 (4mal).
11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

i ja pogledao fargo ( 1 epizodu) sutra izlazi druga. film nisam gledao. dobro je to što se hrpa stvari dogodi u 1 epizodu. i jos sam vidio da glumi u seriji bob oderkirk( saul iz breaking bada) sto me jos vise razveselilo, jer nakon bb mi je super kad vidim u drugim serijama da glume glumci iz bb.

 gleda tko hannibala ?  i true detective ? obe mi se cine dobre pogotovo druga zbog glavnih glumaca

16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mile1989 kaže...

i ja pogledao fargo ( 1 epizodu) sutra izlazi druga. film nisam gledao. dobro je to što se hrpa stvari dogodi u 1 epizodu. i jos sam vidio da glumi u seriji bob oderkirk( saul iz breaking bada) sto me jos vise razveselilo, jer nakon bb mi je super kad vidim u drugim serijama da glume glumci iz bb.

 gleda tko hannibala ?  i true detective ? obe mi se cine dobre pogotovo druga zbog glavnih glumaca

Hannibal je fenomenalan. Jest procedural ali fantastični likovi i stvarno opičeni zločini ga guraju debelo iznad prosječnog

 

True detective sam na 4 epizodi - jako kvalitetna serija po svim stavkama, ne znam kako će završiti ali sviđa mi se smjer u kojem ide radnja

 

 

 

A što se tiče Farga (općenito vezano uz ono moje prethodno pitanje) - glavno je da se zna o čemu se radi tj. sve je jasnoi nema nepoznanica čak i ako nisi gledao film

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 19:16 (Paolo2612).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

nema veze stoje sve objasnjeno (ok neke stvari nisu zato i treba gledat film prvo ne pricam bzvz) film  je uvrnut i vec sada kultan te se preporucuje za pogledat {#}

bdw vec je bila serija za fargo 2003. ali samo pilot sa Edie Faclo iz serije obitelji soprasnos (dosta je licila na Frances Mcdoramt) no nazalost ljudima je bila nezanimljiva

pa je serijal morao bit ukinut , jos jedna vazna stvar wiliam h. macy je trebao bit u serijalu(bio je i u filmu) ali radi zgusnutog rasporeda shamelessa je morao odbiti...

puno nade polazem u ovaj serijal {#} uz hanibal-a , bates motel  i nedavno zavsenog true detective evo jos jednog prespektivnog mini serijala brache coen {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 20:33 (4mal).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel mi ostalo što scifi za pogledat?

 

Pogledao sam sve Star Trek serije, Babylon 5, Farscape, Firefly, Stargate, Doctor Who. Nadam se da nisam neku izostavio. Ima li nešto u sličnom žanru da pogledam?

Zdravi i veseli bili :)
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bradonja_85 kaže...

Jel mi ostalo što scifi za pogledat?

 

Pogledao sam sve Star Trek serije, Babylon 5, Farscape, Firefly, Stargate, Doctor Who. Nadam se da nisam neku izostavio. Ima li nešto u sličnom žanru da pogledam?

Battlestar Galactica, Stargate, Fringe, X Files, Falling Skies... I za kraj si skini i uzivaj Red Dwarf{#}

Bivši ulični prodavač limuna i hodajući leš
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 23:03 (merio).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
merio kaže...
I za kraj si skini i uzivaj Red Dwarf {#}

Aaah to mi je jedna među omiljenim serijama. :D

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Stargate i X files sam izgledao, Battlestar Galactica mi nije nikako sjela. Imao sam osjećaj da gledam nekakvu sapunicu u svemiru.

Falling Skies mi baš i ne obećava, tako da mi ostaje Fringe. Naravno Crveni patuljak se davno pogledao.

 

Ako još ima netko preporuku samo nek piše, bilo kakav SF doalzi u obzir.

Zdravi i veseli bili :)
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bradonja_85 kaže...

Stargate i X files sam izgledao, Battlestar Galactica mi nije nikako sjela. Imao sam osjećaj da gledam nekakvu sapunicu u svemiru.

Falling Skies mi baš i ne obećava, tako da mi ostaje Fringe. Naravno Crveni patuljak se davno pogledao.

 

Ako još ima netko preporuku samo nek piše, bilo kakav SF doalzi u obzir.

si pogledo ove ep od 2000 do dns

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Na što misliš?

Vidim da se Crveni Patuljak nešto snimao 2012, to nisam pogledao.

Zdravi i veseli bili :)
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bradonja_85 kaže...

Na što misliš?

Vidim da se Crveni Patuljak nešto snimao 2012, to nisam pogledao.

Da na to sam mislio. Neznam što si sve gledao. :D

11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao hannibala 4 epizoda, je, dosta je brutalan način ubojstava , ugl svida mi se, vidio sam da je 2. sezona jos bolja. true detectiv cu pocet gledat uskoro, vjerojatno nije potrebno pogledat fargo film da bi se skuzila serija, tj . sigurno nije potrebno, pretpostavljam da ce se sve lijepo retrospektivno objasnit u novim epizodama.

 

os SF sam vidio da trenutno se prikazuje neka serija "the 100" pa eto pocni to gledat. pa nam javi kakva je . ili nek netko javi ako ju gleda, uglavnom radnja je povratak ljudi na zemlju nakon nuklearnog rata. izaslo je 5-6 epizoda , doduse ocjene na imbd nisu nesto ekstra, pod ekstra mislim 9+ za pojedinacnu epizodu, al sigurno ako volis sf tematiku ce ti se svidjet.

 

nabavio sam i cijelu seriju malcolma u sredini, pogledo sam 100 puta neke epizode al nikad nisam od prve do zadnje epizode, eto sad me bas zanima kako je pocelo i zavrsilo. pa i to gledam

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mile1989 kaže...

nabavio sam i cijelu seriju malcolma u sredini, pogledo sam 100 puta neke epizode al nikad nisam od prve do zadnje epizode, eto sad me bas zanima kako je pocelo i zavrsilo. pa i to gledam

kraj mi se nekako ne sviđa

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice