Metallica-

poruka: 26
|
čitano: 5.207
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Metallica- Death Magnetic

Slušao tko novi album? Dojmovi?

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
protjeran
offline
Metallica-

Super mi je i inače grupa, a pogotovo ovaj album, najbolja mi je pjesma "The Day That Never Comes"

People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Nisam jos cuo novi album, idem ga odmah skinut. Inace grupa je legendarna, a najbolji album im je Master of puppets.

16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Sviđa mi se,ima thrash štih. Nije ništa spektakularno. Najviše me zaintrigirala The Unforgiven III, ima melankoličan feeling ali nedostajem mi onaj melodičan i pjevljiv refren koji je krasio prijašnje verzije. Trenutno najjača pjesma The Judas Kiss.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Ok mi je Metallica... Ne slušam ih baš nešto pretjerano, ali ima nekih super pjesmi (najdraža mi je One)...

#smajli koji koluće očima#
16 godina
offline
Metallica-

Novi album od Metallice... Ma sto je ovo novi album od Metallice, sto je sad ovo unforgiven III, sto je to sve skupa...? Ma novi album isto kao i prosli nema veze sa Metallicom totalno dosadno sra... od albuma meni se cini da su oni lipo sjeli i rekli sad cemo nesto drndati po gitarama i onda cemo to nazvati novim albumom... Niti jedna pjesma nema niti priblizno neki dojam brze ritmicne prave Metallica pjesme iz bilo kojeg njihovog stvaralackog razdoblja!

16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Nije mi loša Metallica, ali su oni bend koji živi od imena, a ne od pjesama. Prije su radili dobre pjesme, a danas ništa od toga... Nisam čuo novi album, a mislim da ga niti neću čuti.

Inače se meni velika većina novijih bendova i izvođača koji su iz SAD-a ne sviđa. Nije to fobija od SAD-a, nego još nisam čuo neke pjesme koje su mi WOW!!, a da su od Amera (osim CCR-a, Steve Miller banda i ska bendova)

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2008 19:00 (i_rambo_plache).
16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Meni ništa posebno. Poslušal Cyanide i The Day That Never Comes. I odustal.

 

Sad slušam No Life 'Till Lether Demo iz 82., još Cliffa Burtona, R.I.P., nije bilo. Demo nije služben izdan.

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-
Sint1 kaže...

Novi album od Metallice... Ma sto je ovo novi album od Metallice, sto je sad ovo unforgiven III, sto je to sve skupa...? Ma novi album isto kao i prosli nema veze sa Metallicom totalno dosadno sra... od albuma meni se cini da su oni lipo sjeli i rekli sad cemo nesto drndati po gitarama i onda cemo to nazvati novim albumom... Niti jedna pjesma nema niti priblizno neki dojam brze ritmicne prave Metallica pjesme iz bilo kojeg njihovog stvaralackog razdoblja!

 Hahahaha!
To se traži!

Napokon netko tko na stvari gleda realno.

Svakako se slazem.
Kad su vec toliko izbivali sa scene mogli su bar nesto posteno snimiti u tome razdoblju.
Ali realno, oni nista vise posteno nisu ni u stanju snimiti.
NJihovo vrijeme je proslo i vrijeme je da se i oni pomire s time i sami to shvate.
¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-

meni nisu dobri ima malo previse divljanja

15 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-

Metallicu slosam jos iz devedesetih godina i to su bili pravi uradci ,mjuza do boli i jos bolje pjevanje.Prije sam kupovao redovno nove cd od metallice naravno u to vrijeme nisam imao net i mogao skidati sa torrenta kao danas.Imam svaki album od metallice ali ovaj novi death magnetic i st.anger previse su ga isforsali, prijasnji album su mi zakon ali ovi novi strasno to je moj dojam ali grupa mi ostaje u srcu ma kakvi bili albumi pogotovo ta dva zadnja.

16 godina
offline
Metallica-

Dobri su samo malo prežestoki po mom mišljenju. Najbolje pjesme su mi Nothing Else Matters i The Unforgiven.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Metallica je umrla sa ...and Justice For All !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
15 godina
neaktivan
offline
Metallica-

vec jako dugo niste pisali pa cu osvjezit temu

od njih volim samo laganice

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Metallica-

death magnetic je po meni nasljednik black albuma... odličan ali prekomercijalan...čista suprotnost MOP-u ili ride the lightning

ali i dalje je slušljiv - onako za kad nemaš što bolje za slušat

Normal is not normal
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-

el bi mogo sendati to?

 

15 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Neslušam previše Metallicu al sam

čuo nekoliko pojesama i nisu mu

se dojmili al ipak ču skinuti album.

Procesor: Amd athlon 4400+ 2,3 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-
i_rambo_plache kaže...

Nije mi loša Metallica, ali su oni bend koji živi od imena, a ne od pjesama. Prije su radili dobre pjesme, a danas ništa od toga... Nisam čuo novi album, a mislim da ga niti neću čuti.

 
Slažen se u potpunosti...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-
lukka kaže...
i_rambo_plache kaže...

Nije mi loša Metallica, ali su oni bend koji živi od imena, a ne od pjesama. Prije su radili dobre pjesme, a danas ništa od toga... Nisam čuo novi album, a mislim da ga niti neću čuti.

 
Slažen se u potpunosti...
 Nažalost, u ovom ima dosta istine...
15 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Nisam fan Metallice al hebena mi je Nothing else matters.

Usput Metalika je moj dobar drugarCool

http://www.kobajagrande.com/268_metallica.html

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr I´ll take your brain to another dimension...
16 godina
protjeran
offline
Metallica-

Legende do black albuma, a onda je sve pošlo po zlu zato što je James presto pit.

Kill em all je po meni najbolji album od njih, a stvar The four horsemen.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-
sandman13 kaže...

death magnetic je po meni nasljednik black albuma... odličan ali prekomercijalan...čista suprotnost MOP-u ili ride the lightning

ali i dalje je slušljiv - onako za kad nemaš što bolje za slušat

 Slažem se, odličan je ali nema štih onih starih albuma.
Whalter vT kaže...
lukka kaže...
i_rambo_plache kaže...

Nije mi loša Metallica, ali su oni bend koji živi od imena, a ne od pjesama. Prije su radili dobre pjesme, a danas ništa od toga... Nisam čuo novi album, a mislim da ga niti neću čuti.

 
Slažen se u potpunosti...
 Nažalost, u ovom ima dosta istine...
 Kako za koga. Ukusi su različiti. Napravili su kako su mislili/osjećali da treba i tu im nema tko šta zamjeriti. Argumentirajte svoje tvrdnje da nebi ispalo "kud svi tu i mali mujo".
dovla kaže...

Legende do black albuma, a onda je sve pošlo po zlu zato što je James presto pit.

Kill em all je po meni najbolji album od njih, a stvar The four horsemen.

 Ako već voliš sirovi thrash slušaj Kreator,Sodom, Dark Angel, Raise Hell, Testament,Slayer. Smatram da promjena glazbenog pravca ,koja nije drastična, nije dovoljan razlog da se bend proglasi mrtvim i da krenu spike da Metallica živi na svom imenu. Kill em all je strašan album ali Ride the Lightning je remek djeloNamigiva
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-

Cuo sam samo Unforgiven III i The day that never comes.

The day je odlicna, ma zakon pjesma ali je jedan problem

To je kopija One-a.

Obje polagano na pocetku, a dalje ide zesce.

 

16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Metallica je bila prva grupa koju sam baš zavolio.

najboji su mi prvi albumi sve do, i uključujući, Black.

 

noviji albumi (St. Anger i Death Magnetic) su mi nekako meh... ali mogu proći....

i S&M je stvarno nešto posebno.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
Metallica-

Nisam neki veliki ljubitelj Metallice, ali S&M mi je stvarno nesto odlicno.

Ovako od albuma, rekao bi da mi je nekako najdrazi Reload.

 

Sto se tice Death Magnetic-a, da se poslusat ali nista posebno ...

Off through the new day's mist I run, Out from the new day's mist I have come ...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Metallica-
crystal6 kaže...

Dobri su samo malo prežestoki po mom mišljenju. Najbolje pjesme su mi Nothing Else Matters i The Unforgiven.

 Hahaha, dobar... Prežestoki! Pa Metallica i treba biti najžešći bend na svijetu, ipak su izmislili thrash metal. I izdigli ga, a Master Of Puppets je remek djelo thrasha...
Groza kaže...

Metallica je umrla sa ...and Justice For All !

 Hmm, veliki dio Metallice je umro tragičnom smrću Cliffa Burtona, R.I.P., na MOP europskoj turneji
linkuto kaže...

vec jako dugo niste pisali pa cu osvjezit temu

od njih volim samo laganice

 Fade to Black? Welcome Home (Sanitarium)? Izvrsne stvari...


Al svako ima svoje mišljenje i kao takvo ga poštujem... Uživajte u dobroj glazbi i

pozdrav!
"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice