Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 249.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

preporučam BOOK OF BLOOD od Barkera.

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

 

 

steven king's it

 

 

 

ideš...
15 godina
offline
Najbolji horor film

Martyrs, Rec - nisu razvikani, nisu filmčine ali mogu proći

The sands of time for me are running low
15 godina
offline
Najbolji horor film

meni najbolji hororac je halloween(noc vjestica) onaj ressurection

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Najbolji horor filmovi su oni bez ijedne kapi krvi,a takvih je malo.Viče

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

ne sjecam se  imena filma, znam da je bio na hrt, neki japanski horor, znam da sam bio sam u boravku, da sam se pre***o, nije bilo ni kapi krvi, non stop neke prikaze, onak djevojcica cuci na prozoru, pa kad covjek lezi u krevetu, a ispod pokrivaca neko dijete s ogromnim ocima izade, i jos takvih milijun situacaija, prejezivo, nikako ne gledati sam...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

pokolj u plastenikuIzlanuo se

15 godina
offline
Najbolji horor film

ja sam danas gledao Mirrors. nije pravi horor, ali ima gadnih scena. najgore su ona na početku kad dijelom ogledala reže vrat, a krv šprica na sve strane i kad ženska leži u kadi i otkida čeljust. gadno, gadno...

Bubamara na steroidima.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Mirrors nije uopce horor. A kraj je najgori. Bzvz

jedino ona scena kad zenska u kadi sama sebi razvali usta je dobra

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2009 12:41 (yure32).
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Sorry zbog duplog posta, ali ovo nije vezano za prethodni.

Texaski masakr motornom pilom. Vise je triler al je dobro za se us**t. Puuuuuno krvi

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Nisam gledao Drag Me to Hell (2009) ali čini mi se zanimljiv i jako je hvaljen. Na IMDb ima ocjenu 8.0/10 što je odlično. Pogledajte trailer.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Meni je dobar my bloody valentine 3d(šta je u cinestaru bio za valentinovo hehe)išo na njega sam cura mi otkazala =(...nije nešto strašan ali ono spada na tu spiku...

Djela govore.Milan Banditič.
15 godina
offline
RE: Najbolji horor film
yure32 kaže...

Mirrors nije uopce horor. A kraj je najgori. Bzvz

jedino ona scena kad zenska u kadi sama sebi razvali usta je dobra

 

 pa ni ja nisam rekao da je horor.
 
jurluk kaže...

ja sam danas gledao Mirrors. nije pravi horor, ali ima gadnih scena. najgore su ona na početku kad dijelom ogledala reže vrat, a krv šprica na sve strane i kad ženska leži u kadi i otkida čeljust. gadno, gadno...

 
Bubamara na steroidima.
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

glas smrti , definitivno

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

obično me horori uopće ne plaše pa me stvarno iznenadilo kad sam prije par mjeseci gledao u 1h noći sam The Strangers - živ sam se us*ao

nema nekih efekata, nema monstera ali jako, jako dobar film napravljen ugrubo prema ubojstvima vesele družine Charlesa Mansona

nema većih čudovišta od nas samih

Quintili Vare, legiones redde!
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Nije los film The Last House on The Left i da slazem se The Strangers to sam zadnje gledala odlicno!Izlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

The Hills Have Eyes 2,Feast,Frontiers (francuski film) krvi ima koliko želiš.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Exorcism of emily rose. Ima svakakvih izopačenosti u filmu i jedan mi je od boljih horora u zadnjih par god.

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Meni je najbolji hororac Slagalica strave.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Miky kaže...

Meni je najbolji hororac Slagalica strave.

To nesmatran hororom nego nekim ludim trilerom, ali je dobar film.

Sinoc san djelomicno pogledao film "Mirrors", kazem djelomicno jer sam se usro od straha, mozda nejstrasniji horor koji sam pogledao!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Fowix kaže...
Miky kaže...

Meni je najbolji hororac Slagalica strave.

To nesmatran hororom nego nekim ludim trilerom, ali je dobar film.

Sinoc san djelomicno pogledao film "Mirrors", kazem djelomicno jer sam se usro od straha, mozda nejstrasniji horor koji sam pogledao!!

Također super horor je i Hostel.

Miky
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji horor film
Fowix kaže...
Miky kaže...

Meni je najbolji hororac Slagalica strave.

To nesmatran hororom nego nekim ludim trilerom, ali je dobar film.

Sinoc san djelomicno pogledao film "Mirrors", kazem djelomicno jer sam se usro od straha, mozda nejstrasniji horor koji sam pogledao!!

da da mirrors je gadan slagalica je za njega parodija....ono na slagalici bi trebalo bit strasno kad je sve puno krvi itd. ja se tome smijemSmijehSmijehSmijehSmijeh

ali filmovi su 0 naspram igra....sad sa frendom (necu valjda sam) prolazim silent hill homecomin i igra mi je prestrasna a i jako znaimljiva ima dosta zagonetka

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 16:50 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Evo t

za Mirrors, i trailer je strasan, obavezno ga pogledajte!

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Ne znam kako vam Mirrors može biti tako strašan? Gledao film prije otprilike pola godine, isključivo zato jer glavnu ulogu igra Kiefer Sutherland (Jack Bauer iz serije 24), ali niti malo se nisam uplašio. Doduše, istina jeste da ja recenziram filmove i da sam ih gledao hrpu, pa me gotovo nijedan film ne može uplašit, a od novijih ni nasmijat (eto još nisam gledao Mamurluk, kažu da je to prava komedija).

 

Nego, nedavno sam pogledao trailer za jedan novi horor film  - Dead Snow. Film izlazi službeno 19.7. a osim što je horor, po žanru je i komedija, a film je norveške produkcije. Zvuči zanimljivo, najava ne izgleda nešto predobro, ali nije ni loša. Skupina ljudi se otišla odmarati u snježne krajeve, međutim, mjesto gdje su oni odsjeli je prepuno povijesti - oživljavaju ljudi iz prvog svjetskog rata - zombiji, i kreću u napad na njih. Ako ima zainteresiranih, HD najavu mogu pogledati ovdje.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 18:30 (Prison Breaker).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Hostel 1 i 2, Petak 13, Freddy vs Jason, ciklus filmova Strava u ulici brijestova

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

unazad mjesec dana pogledao sam jos nekoliko dobrih (nisu najbolji al nisu ni za bacit):

The Children (2008) (britanski gore/psiholoski)
Mum & Dad (2008) (britanski gore/psiholoski)
The Mist (2007) (odlicna ekranizacija Stephena Kinga)
Don't Look Now (1973) (klasik)
The Last House on the Left (2009) (nije mi se svidio ovaj remake ali ljubitelji slashera nece ostati razocarani)
From Within (2008) (u nedostatku boljih preporucujem i ovaj tehnicki bez greske ali ne tako dobar psiholoski horor)

The Exorcism of Emily Rose (2005) (odlican psiholoski horor u stilu originalnog egzorcista i jos po istinitom dogadjaju)

Fritt vilt (2006) (za obozavatelje slashera, a vidim da ih ovdje ima jaaaako puno to je obavezna lektira)

 

tko voli horore neka svakako posjeti i ovu stranicu
http://best-horror.blogspot.com/sear...max-results=50

 

 

P.S.

na prvoj stranici ovog topica sam napisao opsezan post gdje sam nabrojio meni najbolje horore pa tko voli nek izvoli...

real life is for people who suck at video games
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 14:13 (r3d3f1n3).
14 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

volim hororce od malena...ali s vremenom su mi hororci s manijacima koji okolo ubijaju s nožem postali smiješni, prerastao sam EWlm Street, Friday 13...danas se više baziram na nadprirodne hororce tipa Krug, Mirrors i sl...

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Jedan od najstrasnijih mi je "Smrtna tišina" eng. Dead silence. Film je odličan.

Dovrsio sam gledanje Mirrors-a i nije kasnije strasan, odnosno sve posli scene u onoj zgradi kad se cuje vristanje nije strasno (bar meni).

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Ne znam da li je vec netko spomenuo,ali,po meni najbrutalniji horror je Philosophy of a Knife.Tocnije,horror/dokumentarac.

 

  • being hung upside down to see how long it would take for them to choke to death.
  • having air injected into their arteries to determine the time until the onset of embolism.
  • having horse urine injected into their kidneys.
  • being deprived of food and water to determine the length of time until death.
  • being placed into high-pressure chambers until death.
  • being exposed to extreme temperatures and developing frostbite to determine how long humans could survive with such an affliction, and to determine the effects of rotting and gangrene on human flesh.
  • having experiments performed upon prisoners to determine the relationship between temperature, burns, and human survival.
  • being placed into centrifuges and spun until dead.
  • having animal blood injected and the effects studied.
  • being exposed to lethal doses of x-ray radiation.
  • having various chemical weapons tested on prisoners inside gas chambers.
  • being injected with sea water to determine if it could be a substitute for saline.
  • being buried alive. (This practice included infants.)

 

Ovo sam kopirao sam Wikiperije.Za ostale koje slucajno bude zanimalo o cem je ustvari rijec,upisite "Unit 731" u Google.Mnogi vec znaju sta je to.

 

Obozavam horrore.Pogledao sam ih masu.

Ali,ovo je nesto bolesno,izopaceno,brutalno i istinito.Kroz film je prikazano mucenje ljudi u svrhu medicinskih istrazivanja itd.

 

Preporucujem onima sa jacim zeludcom.Nevinašce

Music's the medicine of the mind.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
VirtUoso kaže...

Ne znam da li je vec netko spomenuo,ali,po meni najbrutalniji horror je Philosophy of a Knife.Tocnije,horror/dokumentarac.

 

  • being hung upside down to see how long it would take for them to choke to death.
  • having air injected into their arteries to determine the time until the onset of embolism.
  • having horse urine injected into their kidneys.
  • being deprived of food and water to determine the length of time until death.
  • being placed into high-pressure chambers until death.
  • being exposed to extreme temperatures and developing frostbite to determine how long humans could survive with such an affliction, and to determine the effects of rotting and gangrene on human flesh.
  • having experiments performed upon prisoners to determine the relationship between temperature, burns, and human survival.
  • being placed into centrifuges and spun until dead.
  • having animal blood injected and the effects studied.
  • being exposed to lethal doses of x-ray radiation.
  • having various chemical weapons tested on prisoners inside gas chambers.
  • being injected with sea water to determine if it could be a substitute for saline.
  • being buried alive. (This practice included infants.)

 

Ovo sam kopirao sam Wikiperije.Za ostale koje slucajno bude zanimalo o cem je ustvari rijec,upisite "Unit 731" u Google.Mnogi vec znaju sta je to.

 

Obozavam horrore.Pogledao sam ih masu.

Ali,ovo je nesto bolesno,izopaceno,brutalno i istinito.Kroz film je prikazano mucenje ljudi u svrhu medicinskih istrazivanja itd.

 

Preporucujem onima sa jacim zeludcom.Nevinašce

Davno sam pogledao trailer i neke scene iz filma. NAJBRUTALNIJI I NAJBOLESNIJI FILM KOJI POSTOJI.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice