Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.458
|
čitano: 7.596.850
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
walterica kaže...
Može proporuka nekog dobrog mindfuck filma,a da nije baš poznat,pošto sam manje više ove poznate pogledao

Cypher (2002) - IMDb

 

The Quiet Earth (1985) - IMDb

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Donnie Darko, možda nisi gledao.

The Machinist, The Game, Paycheck.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Stolen

http://www.imdb.com/title/tt1656186/

 

Konačno dobar film sa Nicolas Cage. Triler, Krimić, Pljačka banke. Dobar. Old school klasik.

15 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

chernobyl diaries - sranje od filma... vec vidjeno dok sam bio s.t.a.l.k.e.r.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

10 puta ako treba pogledati pod obavezno

 

 

http://www.imdb.com/title/tt0835418/

 

{#}

 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Odlicnu ocjenu ti ima film na imdb-u, a sudeci po traileru je i zasluzuje. Mislim da to ne bi gleda da mi platis.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

zakaj se ravnas po IMDBu i gledas trajlere ,pogledaj film pa onda komentiraj {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 16:04 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

zakaj se ravnas po IMDBu i gledas trajlere ,pogledaj film pa onda komentiraj  {#}

  Pa IMDB do sad mi je bio odlican pokazatelj, vjerujem i ostalima, prije sam gledao filmove ispod ocjene 5 i svi su masom bezveze, gubljenje vremena, tako da neznam zasto bi ovo bio izuzetak, ali ajde ako ga preporucas pogledat cemo:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogleda san sinoc u kino

 

Lawless http://www.imdb.com/title/tt1212450/

 

odlican film. Tom Hardy je tako odlicno odglumia svog lika..

 

8/10 pogledajte!!

antevukusic
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Volvox kaže...
4mal kaže...

zakaj se ravnas po IMDBu i gledas trajlere ,pogledaj film pa onda komentiraj {#}

  Pa IMDB do sad mi je bio odlican pokazatelj, vjerujem i ostalima, prije sam gledao filmove ispod ocjene 5 i svi su masom bezveze, gubljenje vremena, tako da neznam zasto bi ovo bio izuzetak, ali ajde ako ga preporucas pogledat cemo:)

tak je dobar da ga slobodno skini u 1080p HD ripu 6.55 Gb {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Volvox kaže...

  Pa IMDB do sad mi je bio odlican pokazatelj, vjerujem i ostalima, prije sam gledao filmove ispod ocjene 5 i svi su masom bezveze, gubljenje vremena, tako da neznam zasto bi ovo bio izuzetak, ali ajde ako ga preporucas pogledat cemo:)

Nije problem što na IMDb loši filmovi imaju loše ocjene, nego što loši filmovi imaju 6-8 ocjene. Glupi, do bola.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
Volvox kaže...

  Pa IMDB do sad mi je bio odlican pokazatelj, vjerujem i ostalima, prije sam gledao filmove ispod ocjene 5 i svi su masom bezveze, gubljenje vremena, tako da neznam zasto bi ovo bio izuzetak, ali ajde ako ga preporucas pogledat cemo:)

Nije problem što na IMDb loši filmovi imaju loše ocjene, nego što loši filmovi imaju 6-8 ocjene. Glupi, do bola.

  A dobro rijetki su takvi, mene je npr. iznenadilo kako Cabin in the woods ima ocjenu 7.3 ili Battleship 6, a oba filma su glupa do bola. Dao bi im 4, battleshipu 3.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

americka mjerila i europska mjerila nebo i zemlja ono sto je super amerima... mozda nama koji smo pogledali 1000 +  filmova svih znarova i podzanrova nije ;)

od tuda i takva brojka IMDB. kod pojednih filmova .... npr gledao sam cabin i ja bih dao ocjenu 3.0 ..zanimljiv koncept ali katastrofalna realizacija istoga...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 17:21 (4mal).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ista stvar ko i američka mainstream glazba..

debilna muzika za debilne slušatelje..

i još kad nafrlje one šilterice sa ravnim šiltom u stranu.. ma..

a sve više takvih debila i ovdje viđam.

 

 

vidiš di vodi usporedba filmova :P

 

 

 

 

nego, ONTOPIC

 

danas je na repertoaru Taken 2, pa da vidimo na kaj to liči..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

još jednom pogledao PROMETEJA.Ovaj video je SPOILER(zadnja scena u filmu) 

 

Space jockey "giving" birth to an alien

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...
i još kad nafrlje one šilterice sa ravnim šiltom u stranu.. ma..

a sve više takvih debila i ovdje viđam.

LOL. Nazivati ljude debilima zato što imaju stila je fakat debilno.

Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Taken 2

 

nepotreban nastavak.

kriminalno loš u odnosu na prvi dio koji je bio osvježenje..

nemojte gledat

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

Taken 2

 

nepotreban nastavak.

kriminalno loš u odnosu na prvi dio koji je bio osvježenje..

nemojte gledat

  A dobro nemoj sad pretjerivat, nisam gledao film ali nemogu vjerovat da je tako los.

U odnosu na predhodnika je vjerojatno lošiji, ali nemojte gledat, mislim stvarno, to se govori za filmove tipa battleship i ostale pi*darije.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

taken- pogleda bas prije nego sto sutra odem pogledat nastavak. film je odlican, a liam super glumi ovu ulogu, jedna od njegovih boljih. svakako preporucam svima koji nisu ovo pogledali 9/10

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fetih 1453 (Conquest 1453, Osvajanje 1453) - Turski film, osvajanje Konstantinopolja tj. Istanubla. Film kao film i njegova tematika je odlicna, bilo je scena na koje sam se najezio (musliman sam), borbe su jako dobro uradjene, prica je dobro razradjena takodjer. 

Ima mana, kako kome je to, necu da spojlam. Specijalni efekti s vecinom dobri, ima nekih trenutaka kada losije to izgleda. Radjeno historijski tacno sto je jako bitno. Sve u svemu film je me odusevio. Preporuka svima. Ocjena 9/10

dzix
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ok, preformulirat cu - gledati kada se na netu pojavi neki dvdrip. Radnja je toliko puna kliseja da je na zadnju 1/3 filma svaka osoba u dvorani ispustila podsmijeh sprdnje. Film nije los kao npr avengersi nego daje osjecaj ispranosti da ti nakon filma bude poprilicno mlak osjecaj u zelucu. Na trentutke me sve skupa podsjecalo na crtic 'nick praskaton'.
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Mist

http://www.imdb.com/title/tt0884328/

Moja ocjena 7/10

Horor na bazi čudovišta. Nije dobio višu ocjenu jer je ubijanje i umiranje ljudi previše forsirano i ljudi se ponašaju nekako neprirodno. (npr. zašto bi izlazili iz jedinog mjesta u kojem su sigurni i imaju hranu u nepoznato?)

Moja preporuka.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ROFLOLMAO kaže...

The Mist

http://www.imdb.com/title/tt0884328/

Moja ocjena 7/10

Horor na bazi čudovišta. Nije dobio višu ocjenu jer je ubijanje i umiranje ljudi previše forsirano i ljudi se ponašaju nekako neprirodno. (npr. zašto bi izlazili iz jedinog mjesta u kojem su sigurni i imaju hranu u nepoznato?)

Moja preporuka.

  Zato je kraj dramatičan. Koliko se mogu sjetiti neki su izašli zbog savjesti kako bi pomogli onoj ženi u potrazi za djevojčicom, a neki jer im je utočište bilo ugroženo (probijanje kukaca u market), a i religozno šiznuta masa i nije bila srdačna prema pojedincima.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja kad sam vidija kraj umra sam od smiha

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

ista stvar ko i američka mainstream glazba..

debilna muzika za debilne slušatelje..

i još kad nafrlje one šilterice sa ravnim šiltom u stranu.. ma..

a sve više takvih debila i ovdje viđam.

 

 

vidiš di vodi usporedba filmova :P

 

nego, ONTOPIC

 

danas je na repertoaru Taken 2, pa da vidimo na kaj to liči..

Ne znam bi li i

išao uz tvoj opis (nisam vidio nigdje da nosi šiltericu u stranu{#}), ostavimo li na stranu image koji ( valjda?) ide uz glazbu koju sviraju, čovjek je režirao, pa recimo, solidan film The Education of Charlie Banks (2007) - IMDb. (Inače, ne slušam njihovu glazbu, o tome bi netko drugi znao više - u nekoj drugoj temi).

 

OT:Vezano uz rating na IMDB-u, zaista mi je smiješno kako novi filmovi brzo dobiju veliku ocjenu, primjera je svaki dan sve više, navikao sam to ignorirati, a vidim da je ova dvojka skoro dosegla prvi film. Hm, mišljenja sam da si se ravnao po tome što si napisao gore, ne bi se žurio pogledati nastavak (ako barem imaš nekog boljeg), jer dosta njih sa "ravnim šiltom u stranu" je dalo glas, kladio bih se, za ovaj film :P.

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

može neka preporuka vestarna?

Xfire-strmi007
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao "The Dictator". Film je po meni bio smjesan i vrijedan gledanja, nesto se svakako ocekuje od Sache B. Cohena, ali nekako su mi neke sale djelovale kao forsirane, pa zato dajem solidnih 8/10 - Super film za pogledat u drustvu za zabavu.

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

While she was out (2008.), bilo na RTL-u prije nekih sat vremena. Prvi put sam ga gledo. Kim Basinger ode u kupnju u grad na badnjak i naleti na neke lokalne dečke pa se onda love po šumi. Ko bi reko da je Kim tako opasna sa kutijom alata.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sstrmi kaže...

može neka preporuka vestarna?

True Grit

Unforgiven

3:10 to Yuma

The Outlaw Josey Wales

Jeremiah Johnson

 

Sa ovima ne možeš pogriješiti.

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

taken 2- nije tako dobar kao prvi dio, ni priblizno. mislim, nije film los nego jednostavno nije ta razina kao prvi dio.prvom bi recimo dao 9/10 a ovom nekih 7/10, rade konacno u nekom filmu ima minutazu vecu od 2 minute.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice