Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.553.518
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sad vidim da je account 2 mjeseca na forumu. Vjerojatno nečiji troll, al ajde upecat ću se još jednom.

Ne nabrajaj mi neke random filmove. Rekao si da je BP daleko bolji film od IW/Endgame.

Onda kao veliki stručnjak kinematografije objasni koji su to točno sastavni djelovi filma bolje odrađeni kod BPa naspram Avengera i zašto pa educiraj nas neuke. Ili nismo dostojni znanja kojeg posjeduje svevišnji znalac kinemotagrafije Posmatrač.

 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja se isto javljam na temu Endgamea. Neću ništa spoilat već ću vam samo reči da se pripremite na gledanje pez pauze. A što se tiče samog filma, po meni je jako loš, čak se slažem sa time da ima dosta grešaka te da sam očekivao puno više. Infinity War je daleko bolji i zanimljiviji. Ocijena 6/10

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sint1 kaže...
Volim Marvelove fimove, sve sam ih pogledao, neke i vise puta, ali po mom misljenju Endgame je daleko najgori njihov uradak do sada.

Film je jednostavno predug, sa relativno kompliciranom radnjom i sa par, do sad ne videnih propusta i gresaka. Vrlo neugodno sam iznenaden raznim propustima u filmu. Meni je film jednostavno los. S druge strane Infinity war mi je bio odlican, bas sam uzivao u njemu.

Koliko vidim po komentarima rijetko tko ce se sloziti samnom, ali fim se treba pogledati samo da se dozna kraj price, sve ostalo je za zaborav. Moja ocjena max 5/10, realno 4/10.

 

Pls recite da je ovo samo jako loš trol...

 

Kužim da ima ljudi kojima se ne sviđa cijeli taj superhero žanr i da se njima, naravno, ne sviđa mcu (s tim da ne znam zašto onda uopće idu gledat). 

Ali da ima ljudi koji su fanovi i kojima je endgame loš film... To još ne vjerujem, mora da memeaju. 

 

Savršen završetak ovih 10 godina, ni predug ni prespor, taman kako treba. Vidi se da su radili ljudi iz ljubavi prema žanru i koji znaju što rade. Nema nikakvih propusta i grešaka, jedino što ima je par cringe scena.

 

9/10

 

btw, vidim da se spominju neke greške, ja bi volio saznat što je po vama greška? Ima otvorena tema na forumu pa tamo pišite spoilere.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mystik kaže...

Sad vidim da je account 2 mjeseca na forumu. Vjerojatno nečiji troll, al ajde upecat ću se još jednom.

Ne nabrajaj mi neke random filmove. Rekao si da je BP daleko bolji film od IW/Endgame.

Onda kao veliki stručnjak kinematografije objasni koji su to točno sastavni djelovi filma bolje odrađeni kod BPa naspram Avengera i zašto pa educiraj nas neuke. Ili nismo dostojni znanja kojeg posjeduje svevišnji znalac kinemotagrafije Posmatrač.

 

 Kakve veze ima koliko sam na forumu? Iznosim svoje misljene kao i svako drugi a to sto si ti i jos neki umislili da su ultimativni strucnjaci za filmove to je vas problem. Postoje ustanove koje se time bave. Nisam izvukao random filmove i vec filmove koji su druga galaksija za ovaj film. Ovaj i slicni filmopvi su tu da zabave a meni je dosadan... Ma sta ti miso o tome... Sad nastavi vrijedjati i pokazi koliko si smiejsan i jadan u svojoj umisljenosti kako si ti samo u pravu i svi drugi trebaju tebi nesto objasniti pa da ti odobris necije misljenje.... Ako ti je datum rodjenja tacan stariji sam od tebe cijelih 20 godina i pokusaj izracunati koliko filmova sam odgledao u tih 20 godina prije nego si uopste progledao.....

prorok kaže...
Sint1 kaže...
Volim Marvelove fimove, sve sam ih pogledao, neke i vise puta, ali po mom misljenju Endgame je daleko najgori njihov uradak do sada.

Film je jednostavno predug, sa relativno kompliciranom radnjom i sa par, do sad ne videnih propusta i gresaka. Vrlo neugodno sam iznenaden raznim propustima u filmu. Meni je film jednostavno los. S druge strane Infinity war mi je bio odlican, bas sam uzivao u njemu.

Koliko vidim po komentarima rijetko tko ce se sloziti samnom, ali fim se treba pogledati samo da se dozna kraj price, sve ostalo je za zaborav. Moja ocjena max 5/10, realno 4/10.

 

Pls recite da je ovo samo jako loš trol...

 

Kužim da ima ljudi kojima se ne sviđa cijeli taj superhero žanr i da se njima, naravno, ne sviđa mcu (s tim da ne znam zašto onda uopće idu gledat). 

Ali da ima ljudi koji su fanovi i kojima je endgame loš film... To još ne vjerujem, mora da memeaju. 

 

Savršen završetak ovih 10 godina, ni predug ni prespor, taman kako treba. Vidi se da su radili ljudi iz ljubavi prema žanru i koji znaju što rade. Nema nikakvih propusta i grešaka, jedino što ima je par cringe scena.

 

9/10

 

btw, vidim da se spominju neke greške, ja bi volio saznat što je po vama greška? Ima otvorena tema na forumu pa tamo pišite spoilere.

 Ista prica kao i ovom gore "znalcu".... Koga zaboli tuki sta ti vjerujes ili ne... Uzivaj u filmu iznesi svoje misljenje i to je to..... Volim ovakve filmove i odgledao sam ih ogromnu vecinu snimljenih unazad 50 godina.... Ovaj film je prosjecan.... Nista vise od toga.... Ako je tebi 9/10 sta ce biti kad otkrijes filmove koji su biseri sedme umjetnosti sto ovaj film definitivno nije....

 

 

EOD sto se mene tice....

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Zanimljivi ste mi vi koji u ovakvom filmu trazite umjetnicku vrijednost. Pogledajte neki umjetnicki filmski klasik i probajte se u njemu nasmijati i zabaviti. Zato postoje filmski žanrovi. Mogu i ja reci da zaslužuje ocijenu 1 jer je najgori horror ikad a to uopce i nije. Tako i vi.
8 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima jakoo punoo filmova koji su milijun puta bolji od ovih marvelovih vratolomija ali i ovi filmovi imaju svoju težinu i "umjetničku" vrijednost i meni su ovi filmovi o superjunacima baš onako mozak na pašu i uživaj dok traje ok zabava za ubit vrijeme.

Ali da me baš vuku da ih ponovo i ponovo gledam nakon nekog vremena kao neke filmske klasike da ih sad ne nabrajam ovdje  baš i ne.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 13:20 (Seki001).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

 Kakve veze ima koliko sam na forumu? Iznosim svoje misljene kao i svako drugi a to sto si ti i jos neki umislili da su ultimativni strucnjaci za filmove to je vas problem. Postoje ustanove koje se time bave. Nisam izvukao random filmove i vec filmove koji su druga galaksija za ovaj film. Ovaj i slicni filmopvi su tu da zabave a meni je dosadan... Ma sta ti miso o tome... Sad nastavi vrijedjati i pokazi koliko si smiejsan i jadan u svojoj umisljenosti kako si ti samo u pravu i svi drugi trebaju tebi nesto objasniti pa da ti odobris necije misljenje.... Ako ti je datum rodjenja tacan stariji sam od tebe cijelih 20 godina i pokusaj izracunati koliko filmova sam odgledao u tih 20 godina prije nego si uopste progledao.....

Zlato mamino, jesi rekao da je IW/Endgame s*anje naspram Black Panthera.

Nitko nije spominjao nikakve druge filmove van MCUa dok mi ti nisi počeo nabrajat filmove koji s superherojima veze nemaju, a još manje s MCU, a pitanje je bilo zašto je BP bolji od Avengera.

Pa te pitam po treći put. Koje to odlike koje film čine dobrim Black Panther ima, a IW/Endgame nemaju? Objasni meni neznalici da shvatim. 

Bez patetike o tome kako si našao uvrijeđenim i kako si pogledao mnoštvo filmova pa ti se nema pravo prigovoriti na izrečene besmislice.

 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

The Bridges of Madison County

 

Nema nista..... Pogledaj Million Dollar Baby recimo ...

 

Pogledaj recimo 12 Angry Men pa pricaj o glumi.... O ovom filmu pricate kao da vrh kinematografije poslije kojeg se treba spaliti sva studija jer u toj umjetnosti nema vise sta reci....

Boze...

 

Inace nikada nikome ne dajemu TD na osnovu ukusa filmova,ali tebi sam dao zato sto si ti ocito pobrkao lončiće!

Ovo gore tvoje su navedeni filmovi koje uspoređuješ sa Endgame-om i ti se onda cudis zasto te ljudi smatraju trolom?

Usporedba Black panthera i Endgamea stoji,tu ti nitko nista ne moze reci,niti bi ti itko trebao prebacivati sto ti je BP bolji film(iako,realno gledajuci uzasno grijesis u svakome segmentu),ali brate,nemoj uspoređivati navedene fimove sa MCU-om NIKADA!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Phone booth

 

Odlican film napete price i jos bolje glume.

Preporuka svima!

 

9/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja gospodinu promatraču preporučujem da se ostavi marvela i ostalih super uber junaka i jer to očigledno nije za njega, i neka malo obnovi gradivo i pogleda shawshank redemption. film je stvarno osvježenje, na kraju ti i suza krene ako si  osječajan tip

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dovla_77 kaže...

ja gospodinu promatraču preporučujem da se ostavi marvela i ostalih super uber junaka i jer to očigledno nije za njega, i neka malo obnovi gradivo i pogleda shawshank redemption. film je stvarno osvježenje, na kraju ti i suza krene ako si  osječajan tip

 Ne treba meni preporuka tog filma jer sam ga odgledao nekoliko puta i hvala na brizi za mene....

 

Sta tebe briga sta cu ja gledati ili ne?  Ponasate se ko derista kad im dirnes igracku... Odrastite...

 

Odgledao sam vise filmova nego 95% vas koji ovdje pametujete i mislite da film bez efekata nije film....

 

KAo sto rekoh neka bude da je vas tata veci od mog i prestanite cmizdriti.Ja barem za razliku od VAs prihvatam da neko ima drugacije misljenje od mene...

 

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Avengers endgame

 

Necu mu niti ostaviti ocijenu jer film sam gledao zbog male i ekipe kao i svaki mcu film do sada. 

Drago mi je da je gotovo, super su efekti i dobar je kraj serijala i razmem zakaj bi neko dao visoku ocijenu ali meni je to malo too much svega.

tito vampir! Bog I Hrvati!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Seki001 kaže...

superjunacima baš onako mozak na pašu i uživaj dok traje ok zabava za ubit vrijeme.

 Filmske "cajke". Nadam se da će se sad u Hollywoodu malo prestati oslanjati na Marvel i konačno napraviti par dobrih filmova.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Te filmske cajke im donose brdo love.
Zasto mjenjati takvu formulu. Cak i losa filmska cajka zaradi vise love nego neki triler koji ti godinama ostane u sjećanju.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Te filmske cajke im donose brdo love.
Zasto mjenjati takvu formulu. Cak i losa filmska cajka zaradi vise love nego neki triler koji ti godinama ostane u sjećanju.

 Kad sam ovo pročitao zapitao sam se koji je meni triler u glavi uvijek kad netko spomene riječ triler, evo ova tri su mi prva došla u glavu:
1. The Game s Michaelom Douglasom, gledao sam ga davno na VHS-u i danima mi je bio u glavi svi ti obrati i fenomenalnost zavaravanja glavnih likova i publike. Trebal bi ga ponovno pogledati da vidimo jel mi još uvijek tak dobar. 
2. The bone collector , Denzel i Angelina, Denzelov lik malo podsjeća na Prozor u dvorište, mračan film jedan od rijetkih gdje mi se sviđa glume Angeline Jolie. Malo mi je kraj bio proziran ali ipak mi je film o liejpom sjećanju. 
3. Grimizne rijeke , do prije ovog filma nisam volio francusku kinematografiju bar ne trilere, ali ovo mi je bilo zakon, misterija tajnovitost, mračnost, obrati. Ima i nastavak ali nekak se nećkam ga pogledat jer vjerojatno je lošiji od prvog.
Evo to su prva tri trilera koja mi padnu na pamet i moje preporuke ;) 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dud kaže...
Gogy7 kaže...
Te filmske cajke im donose brdo love.
Zasto mjenjati takvu formulu. Cak i losa filmska cajka zaradi vise love nego neki triler koji ti godinama ostane u sjećanju.

 Kad sam ovo pročitao zapitao sam se koji je meni triler u glavi uvijek kad netko spomene riječ triler, evo ova tri su mi prva došla u glavu:
1. The Game s Michaelom Douglasom, gledao sam ga davno na VHS-u i danima mi je bio u glavi svi ti obrati i fenomenalnost zavaravanja glavnih likova i publike. Trebal bi ga ponovno pogledati da vidimo jel mi još uvijek tak dobar. 
2. The bone collector , Denzel i Angelina, Denzelov lik malo podsjeća na Prozor u dvorište, mračan film jedan od rijetkih gdje mi se sviđa glume Angeline Jolie. Malo mi je kraj bio proziran ali ipak mi je film o liejpom sjećanju. 
3. Grimizne rijeke , do prije ovog filma nisam volio francusku kinematografiju bar ne trilere, ali ovo mi je bilo zakon, misterija tajnovitost, mračnost, obrati. Ima i nastavak ali nekak se nećkam ga pogledat jer vjerojatno je lošiji od prvog.
Evo to su prva tri trilera koja mi padnu na pamet i moje preporuke ;) 

 Wow konacno neko ko cijeni pravi film ;)

The game gledao na VHS u i to dva puta zaredom ;) Odgledao sa sestrom pogledali se premotali na pocetak i ponovo odgledali ;)

Evropska kinematografija ima odlicnih filmova... Recimo spanski film....

 

Sad mi pada na pamet recimo Basic sa Travoltom i Jacksonom....Sezen. filmovi kojima cu se uvijek vracati dok avengersi to sigurno nisu....

 

 

Pogledaj grimiznu rijeku nastavak. Nije puno losiji....

 

Pa recimo serije true detective prvu sezonu, Fargo takodje.....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 9:27 (Posmatrač).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Te filmske cajke im donose brdo love.
Zasto mjenjati takvu formulu. Cak i losa filmska cajka zaradi vise love nego neki triler koji ti godinama ostane u sjećanju.

Netko voli vise pogledat "cajku" nego triler,jbga.

Ja osobno gledam sve i ne pada mi na pamet rec da je triler sranje,bolja drame ili da je komedija sracka.

Sve ovisi o trenutnu,kad dodjem s posla ili uvecer nema sanse da cu dramu neku navit jos mi to treba da me sapire film 2 sata,moram razmisljat taman posla.

A nekad cu 3 drame pogledat.

 

Kad ste ves spomenili i trilere ovo mi je jedan od top trilera sto sam pogledao u zadnje vrime Contratiempo.

 

Origin_Steam: hrka11
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...
Gogy7 kaže...
Te filmske cajke im donose brdo love.
Zasto mjenjati takvu formulu. Cak i losa filmska cajka zaradi vise love nego neki triler koji ti godinama ostane u sjećanju.

Netko voli vise pogledat "cajku" nego triler,jbga.

Ja osobno gledam sve i ne pada mi na pamet rec da je triler sranje,bolja drame ili da je komedija sracka.

Sve ovisi o trenutnu,kad dodjem s posla ili uvecer nema sanse da cu dramu neku navit jos mi to treba da me sapire film 2 sata,moram razmisljat taman posla.

A nekad cu 3 drame pogledat.

 

Kad ste ves spomenili i trilere ovo mi je jedan od top trilera sto sam pogledao u zadnje vrime Contratiempo.

 

 

 E taj ;) Kad napisam Spanski film pokusah se sjetiti tog filma ;) Vrhunski.... Ima jos dva koja sam gledao skoro al ne mogu se sjetiti naziva....

A ovaj je drugi. El cuerpo

 

 

Svedski po Millennium Series by Stieg Larsson

 

-The Girl with the Dragon Tattoo

-The Girl Who Played with Fire

-The Girl Who Kicked the Hornet's Nest

 

Odlicni filmovi.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 9:41 (Posmatrač).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Zašto imam neki feel da je Endgame prosječan ...

 

Ako mogu primjetiti, Marvel bias ekipa je bila u transu sa predhodnim, a s ovim su li-la ?

 

Griješim li ?

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nije los al da je remek djelo nije. Ko voli treba pogledati. Meni je previse razvucen i puno nabacan likovima....

2 3 superheroja po filmu i nekako ali svi....
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
DarthMarkus kaže...

Zašto imam neki feel da je Endgame prosječan ...

 

Ako mogu primjetiti, Marvel bias ekipa je bila u transu sa predhodnim, a s ovim su li-la ?

 

Griješim li ?

 

 

 IW nam je bio šamar, odličan sam po sebi sa završetkom koji nismo očekivali, i koji nas je držao godinu dana na iglama jer nismo znali što se dalje događa.

ENDGAME je sve zaokružio, sa uskličnikom ... nema dalje, to je to ... ENDGAME. Nemaš kaj dalje čekati, priča je gotova.

 

Po pitanju  radnje, onako je kako je scenarist zamislio, moglo je biti bilo kako, oni su odlučili što će biti, tako je bilo, nekome paše, nekome ne ... al jbg, to je njihova vizija inifinity sage.

 

Žena je apsolutno u transu bila u kinu, meni je bilo onak ... OK, ni blizu IW-a. Znam da je endgame, i čak me to i veseli, 11 godina je bilo dosta, i previše ... vidi se na crnoj panteri i kapetanici feminazi, počeli su zastranjivati previše. 

Mene su neke stvari zasmetale, al to je za očekivati da će biti rupa u radnji kad se uvede putovanje kroz vrijeme..  Neki su zadovoljni objašnjenjem, neki se i dalje češkaju po glavi i nadaju da to nije rupa ostavljena namjerno za možebitni nastavak ... jer ne treba, sve je završilo.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Predator 2018

 

 

Pokušaji humora su da se posramiš kaj gledaš, likovi, atmosfera...žalosno da ga je pravio tip iz originalne glumačke postave koji bi trebao kužiti nekog vraga.

 

2/10

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sramota od filma, a tek onaj kraj. CGI iron man predator.... Uffff. Toliko muzu tog predatora ali nitko da napravi nesto barem malo slicno originalu.
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Predator ( a i Alien) su uvijek bili na rubu B produkcije, i nikad se ne snimaju ko ozbiljni filmovi, iako ih publika tako shvaća ... pa se razočara na kraju.

Ja odgledam bez očekivanja, nadam se B flicku, dobijem B flick, i mirna bosna.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Prvi predator je kultni film, ostalo je mužnja ali nažalost bez znanja i talenta.
8 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Prvi predator je kultni film, ostalo je mužnja ali nažalost bez znanja i talenta.

 Prvi Predo je i filmski klasik!

Nažalost u starija vremena su se puno bolji filmovi snimali...nekažem ja da i sad nema odličnih filmskih ostvarenja ima naravno ali ja volim više old school.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 14:10 (Seki001).
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Marshland 

 

Andaluzijski True detective

 

Tko me se svijdela serija uzivat ce i u filmu. Preporuka.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hvala kolegi Milka30 na Phone Booth. Baš mi je trebao jedan takav film jučer navečer jer nisam imao ideje šta bi gledao. Kad me je film već nakon 10 min "kupio" znao sam da će bit odličan. Izvrsno napisan scenarij, napeto od prve do zadnje sekunde, odlična gluma, posebno Colin Farrella i Forest Whitakera. Preporuka svakom ko traži dobar triler. 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ponukan Re:viewom Red Letter Medie, pogledao sam 35 godina stari Top Secret. Parodija na temu WWII špijuna. Urnebesno i dan danas, ne znam kako mi je taj film promakao kao klincu. Biser iz zlatnog doba parodija, žanra koji je odavno umro. Ako ste fan Naked Guna, Hot Shots, Airplanea... sve preporuke. 

 

Jučer odgledao Room sa u zadnje vrijeme "popularnom" Brie Larson, koja je odlična u ovoj ulozi. Ne bi mi smetalo da je prvi dio filma koji se događa u sobi još malo duži. Jednostavna priča, ali ispričana iz neočekivane perspektive. Spominjali su se neki kultni trileri par postova prije. Ne bih ovaj film svrstao baš tako visoko, ali za fanove žanra definitivno preporuka. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Prvi predator je kultni film, ostalo je mužnja ali nažalost bez znanja i talenta.

 Meni je dobar i onaj sa Danny Gloverom. Nije kao prvi ali spram svih ostalih je remek dijelo. Rijetko podcjenjen dragulj.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice