DX 10 očitava a DX 11 je

poruka: 11
|
čitano: 2.339
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
DX 10 očitava a DX 11 je

Imam Ati Radeon 5870 mi kada odem na start/control panel/System and security/review your computer"s status/view preformance information/view and print detalied preformance and system information/. Očitava mi za grafu da koristi DX 10. Sve radim na Windows 7 Ultimate. A DX 11 je.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 20:11 (Genije).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DX 10 očitava a DX 11 je

Pa možda nemaš instaliral dx11? Il se oni dobe s win 7? Uglavnom, uzmi neku dx11 igru (dirt 2 npr) i probaj. Ak dx11 radi onda te nije briga kaj piše :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
DX 10 očitava a DX 11 je

lol

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: DX 10 očitava a DX 11 je

Imao sam DX 11 kad sam je kupio al sam nešto zeznuo kad sam instaliravao call of duty 2 ili neku drugu igru.

 

15 godina
offline
RE: DX 10 očitava a DX 11 je
6BoosteR9 kaže...

Pa možda nemaš instaliral dx11? Il se oni dobe s win 7? Uglavnom, uzmi neku dx11 igru (dirt 2 npr) i probaj. Ak dx11 radi onda te nije briga kaj piše :D

A gdje će vidit da je u dx11 modu? LOL

 

Ma imaš DX11 šta se brineš uopće? Skineš si heaven 2.1 benchmark i vrti u dx11 i uključi teselaciju, to ti je 100% potvrda.

 

Kada si instaliravao COD 2 vjerovatno si instalirao dx9, no dx se nemore degradirat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 20:30 (Hyperion).
14 godina
odjavljen
offline
DX 10 očitava a DX 11 je

To je BUG (Microsoft potvrdio) i trebaš instalirati patch sa sluzbenih windowsupdate stranica.

 

Nece ti dati patch direktno, moras ga zatrazit mailom i onda ti ga posalju.

 

I onda je sve OK.

Operation Flashpoint
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: DX 10 očitava a DX 11 je
Genije kaže...

Imam Ati Radeon 5870 mi kada odem na start/control panel/System and security/review your computer"s status/view preformance information/view and print detalied preformance and system information/. Očitava mi za grafu da koristi DX 10. Sve radim na Windows 7 Ultimate. A DX 11 je.

 Aj umjesto toga idi na Start-dxdiag (ukucaj) i tamo vidi što ti piše pod DirectX?

Inače Win7 sam instalira drajvere i directX11.

i want u ugly i want u disease i want you everything as long as is free i want your love love love love i want your lovexD
10 godina
neaktivan
offline
DX11 problem

istalirao sam već nekoliko igara novijih(rar cry 4,ryse son of rome i sl.) i pojavim ise ovo"Installed video device does not support DirectX11 features." provjerio sam na računalu (u start upisao "dxdiag") i pokazuje mi da imam instaliran dx11 na računalu. dali netko zna u čemu je problem??????????????? Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DX 10 očitava a DX 11 je

A koja je grafa u pitanju, pošto se upozorenje odnosilo na grafu da ne podržava DX11 a ne da nemaš DX11 software

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: DX 10 očitava a DX 11 je

grafa je nvidia Gforce GT240 zotac ....

ali ako mi tamo na pc-u piše da imam dx11 onda bi valjda trebala podržavat ili?????

12 godina
offline
Re: DX 10 očitava a DX 11 je
Gt240 podrzava 10.1 . Kad ti upises dxdiag on pokazuje verziju koju windowsi podrzavaju, zato ti tamo pise directx 11
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice