Molim pomoć u vezi grafičke

poruka: 7
|
čitano: 1.125
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Molim pomoć u vezi grafičke

Pozz.

 

Ne znam jer na dobrom mjestu postam ali eto.

P.S.

AMD Phenom II x4 945 3,0

Asrock 880G Extreme3

Ram:6 gb

450W Corsair

LG 22 fullhd

 

Pitanje??

 

Koliko sam primjetio u biosu imam mogučnost klokat za 40 ili 50 %....(citao sam o toj maticnoj da imam mogucnosti koje su vec spremljene..samo odaberem...)

Da li da to radim ili ne....odnosno htio bi kupiti graficku ali ne znam koju..najbitnije su mi igre kao watch dogs itd..novije,zahtjevnije...

 

Znači molim pomoč oko odabira grafičke do 1800kn i da li bi istovremeno trebao podignuti proc ....eto stvarno mi je bitno jer sam vise lud od članaka,komentara,prijedloga itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Molim pomoć u vezi grafičke

Taj procesor teško ćeš naclockati preko 3,6 GHz (morao bi imati stvarno dobar primjerak).

Najjača grafička koju ti mogu preporučiti je AMD Radeon R7 260X ili od nVidije GTX 750.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoć u vezi grafičke

Za te novce mogu i R 270x ...sad ne znam koji jel ih ima hrpu....I koliko sam vidio u biosu mogu do 3.45....da li mi to treba uz tu grafu ili je dovoljno 3.0 ...

Htio bi da mi barem   na Hard igre..a ne medium

13 godina
online
Re: Molim pomoć u vezi grafičke
boleakacobra kaže...

Ne znam jer na dobrom mjestu postam ali eto.

Znači molim pomoč oko odabira grafičke do 1800kn

Znači ti nisi na dobrom mjestu, postoji tema za to što trebaš, pitaj tamo.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/vodic-odabir-graficke-kartice/28804.aspx?page=589&jumpto=4366543&sort=asc&view=flat

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
16 godina
offline
Molim pomoć u vezi grafičke

Za 1800 Kn možeš komotno i R9 280 pa šta, svejedno ti neću preporučiti uzimanje nečega za što ti procesor clockan na 3,6 GHz nije ni blizu dovoljan.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoć u vezi grafičke

e pa to mi je bilo bitno..znaci proc....koliko sam vidio 3.5 je recomended....al ok hvala na odgovoru

10 godina
offline
Molim pomoć u vezi grafičke

Komponente su mi intel  core 2  duo e 4500 2.20, matična msi sa ddr2 ram i grafička nvidia 8500 gt ddr2  512 mb koja se pokvarila. Pročitao sam da može ići grafička koja je ddr3 jel nema veze sa radnom memorijom  matične koja je ddr2, pa me zanima koju grafičku novu uzeti ati ili nvidia sa ddr3 do 300 kuna.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 12:45 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice