Problem s grafičkom

poruka: 33
|
čitano: 4.113
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s grafičkom

Prije odgovora, SUTRA ću odniti kompjuter u HGspot pa neka oni to riješe. Ovako je bilo. Instalirao sam drivere za matičnu i to je OK, a kada sam ubacio njihov CD s driverima za moju grafičku na pola instalacije pojavi se CRNA slika i komp zabloka, kada ga ugasim i ponovno upalim, nemože učitati windowse nego moram ponovno reinstalirati, evo jučer sam dobio komp a več sam ga 6 puta reinstlira, mogu tado u nedogled, imam garanciju, račun sve mi je tu, vjerovatno je greška u njima, ja nisam ništa otvara kučište tako da ja nemogu biti kriv za eventualnu grešku na mom računalu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s grafičkom
stari i mene je HGspot prije zajeba, nemam di kupiti sada mi je gotovo, vemil me zajeba jer sam čeka više od misec dana, pa sam ih odjeba i nisu imali pola djelova koje sam ja tia...
15 godina
neaktivan
offline
Problem s grafičkom

možel mi iko pomoćć!!!!...kada sam dobio komp int sam cod2 i fps mi je bio 500 lock..sada je jedva 250..šta je to..šta da radim...

core 2 duo e8500 3.16 ghz- gf9800gt 1gb ddr3- 3gb ram ddr2- aa to se na hdd 320gb- 500w antec ii asus p5q pro lga775
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice