Bug oglasi 404 zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 2.880
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Bug oglasi 404

Bk 3 dana zaredom bug oglasi otvaram i uvijek je 404 , jesam nesto propustio ili?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug oglasi 404

Stranica je prebačena na novo ali oglasi ne i niti će biti nego će napraviti nanovo tržnicu. Ukratko sranje u bojama, sad su svi oglasi otišli u povijest. Tu ti piše sve.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Bug oglasi 404

Puno je tu teksta i boli glava od citanja samo mi nije jasno ako imas keša i naravno znanje , zasto se ozbiljan forum ponasa ko nasa drzava kao da ima 2 eura u proracunu i nemre napraviti mali mostic i renovirati prugu dugu 20 km ? Mislim gdje je problem ako je rijesen hosting i sam se otvori podforum oglasi. Ne zelim biti Clarkson ali uz njihovo znanje i hosting koji max moze doci 5000 kn mjesecno how hard can it be?

7 godina
protjeran
offline
Re: Bug oglasi 404

Ma budu oni to rijesili. Prvo moraju forum modernizirati:

- velicina fotografije koja se moze uploadati

- prikraz fotografije na punom ekranu, ne malu stisnutu fotografijicu

- novi moderni dizajn

- tamna tema

 

A za trznicu ce oni lako. Po meni, oglase bi trebali moci davati i vidjeti samo pretplatnici,

tako ce BUG imati u bazi ljude, i 100% nece doci do prevara, a i kolicina pretplatnika bi se mogla znatno povecati.

 

Zapravo - "uz pretplatu, sada besplatni BUG oglasi" :)

13 godina
offline
Bug oglasi 404

A što ti misliš da ima tako puno pretplatnika časopisa? I sigurno se radi tržnice ne bi povećao broj. Ideja ti je loša.

Postoji tema o dobrim i lošim iskustvima s oglasnika i ima lijepu bazu gdje se vidi tko je od povjerenja a tko baš i nije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 17:46 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice