Hardverske teme - dokle? zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 4.854
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Hardverske teme - dokle?

Baš pratim forum i malo malo naletim na temu "Treba mi envidija ili ateji - hitno", "aemde ili Intel - šta je bolje", "koliko smijem klokati zetor" itd. pa da jednostavno uputim sve vas koji ste novi na OVU TEMU KOJA JE ZA TO I NAPRAVLJENA, A NE DA SE U NJU SAMO GLEDA! - a danas ih je preko pet otvoreno a u zadnjih par dana preko 20 sigurno! Pa dokle više!?

 

Idu mi na jetru takvi poput vas koji za svako malo otvore novu temu (govorim o hardverskim).

EDIT: Slobodno idite u podforum Sklapanje PC konfiguracija i vidite koliko tema samo ima.

Where dreams fall in darkness, where eyes can't see, there, through my soul I can see a little spark of light...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 23:06 (4ebač).
Moj PC  
2 23 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hardverske teme - dokle?

Tjerati sve članove foruma na samo 1 hardversku temu je suludo i to nikad neće proći. Ta tema je možda čak i bila OK u vrijeme kad je nastala, ali sad...? LOL, toliko je raznih kombinacija da stvarno nema smisla sve trpati u istu temu. Po meni je puno je bolje odmah iz naslova vidjeti želiš li to uopće čitati ili ne.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
Ti si tu novi šta se buniš
xxx
14 godina
offline
RE: Hardverske teme - dokle?

Misliš da će ova tvoja tema nešto promijenit? LOL

 

Klasa optimist.

Trying is the first step towards failure.
13 godina
protjeran
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
sale786 kaže...
Ti si tu novi šta se buniš

Ja sam ovdje već 17 mjeseci, informacije radi.

 

BTW. Pa neka rade teme ali ne 5 tema svaki dan nego u već postojećim pitaju. -.-

Where dreams fall in darkness, where eyes can't see, there, through my soul I can see a little spark of light...
13 godina
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
4ebač kaže...
sale786 kaže...
Ti si tu novi šta se buniš

Ja sam ovdje već 17 mjeseci, informacije radi.

 

BTW. Pa neka rade teme ali ne 5 tema svaki dan nego u već postojećim pitaju. -.-

Iznad avatara piše 1 dan ... ajde umalo 17 mjeseci Izlanuo se

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
Sad ste se uhvatili svadjati oko toga koliko je on na forumu, a to nije ni bitno. Da, 17 mjeseci je tu, ali s khm, drugim acc-om.

Slažem se s njime, svaki dan nekoliko tema tipa: "konfiguracija do 5500kn"...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
Šef kaže...
Slažem se s njime, svaki dan nekoliko tema tipa: "konfiguracija do 5500kn"...

 

Ja, und? Konfiguracije do 5500kn se mijenjaju praktički svaki dan. što bi ti to strpao u istu temu?? Ta ideja baš i nema previše smisla, ne?

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 1:26 (vlad0).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?

Nisu ni meni te teme melem za oči, ali ne otvaram zato dupli account da bih to rekao.

 

Pa ljudima treba pomoć da sklepaju kantu. Mada sam siguran da su nekome sklepane po nekoliko puta, ali nema veze.

 

Očito ima ljudi koji su im voljni pomoći i to je za svaku pohvalu.

Ipak je ovo informatički forum. Neće valjda pisati o pekmezu?

 

Jednostavno ih nemoj čitati, a jbt problema.

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
Vlado, onda bi po tvome trebalo za svaki novi problem s nekom igrom/programom novu temu otvorit.
Je li teško u već otvorenoj temi istog/sličnog naziva pitati za istu/sličnu stvar?
Postoji tema za slaganje konfiguraciju na kojoj je lista s konfiguracijama do xy, yx, xz,... kuna ažurna, a ako su potrebne neke izmjene, onda je lako napisaiti novi post u toj temi i pomoć će doći. ;)
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
vlad0 kaže...
Šef kaže...
Slažem se s njime, svaki dan nekoliko tema tipa: "konfiguracija do 5500kn"...

 

Ja, und? Konfiguracije do 5500kn se mijenjaju praktički svaki dan. što bi ti to strpao u istu temu?? Ta ideja baš i nema previše smisla, ne?

Pa bilo bi ok kad bi bila samo jedna tema "Konfiguracija do 5500". Jer vjerujem da dosta ljudi složi konfiguraciju kad mu je dosadno, pa kad neko složi...objavi, ljudi vide po datumu koja je najnovija, TU i hvala bi bili pak dobara pokazatelj kolko su dobre.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 12:19 (struja).
14 godina
odjavljen
offline
Hardverske teme - dokle?

A čemu li sluzi forum, nije samo gledanju.

 

Nek se otvara, ovo vs ono, šta ima veze... Neće se forum usporit sa brojem tema.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hardverske teme - dokle?

Izdrzao je manje od 24 sata ;)

:)
14 godina
offline
RE: Hardverske teme - dokle?
logic kaže...

Izdrzao je manje od 24 sata ;)

I to na oba accounta...{#emotions_dlg.tongue-out}

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
14 godina
offline
Hardverske teme - dokle?

Prvo otvoren je podforum slaganje konfiguracija. Bilo bi banalno da sve stavljamo u jednu temu.

Najbolje bi bilo da se teme preselimo u jednu univerzalnu i tamo postavljamo pitanja. Da ne bismo bez veze pravili teme.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hardverske teme - dokle?

a i ona tema sklapanje... nije nešto. može u njoj postojat konfa od 5500 kn, ali šta ako je stari datum? sve se mijenja..

a i podforum se zove sklapanje pc konfa, zašto onda sve u jednu temu?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice