Ignoriraj temu-opcija

poruka: 12
|
čitano: 2.465
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ignoriraj temu-opcija

Može li se napraviti opcija da ignoriram temu?

Zanima me jer neke teme me u potpunosti ne zanimaju,pa kad pregledavam podforume uvijek mi ima nepročitanih tema

Hvala na odgovorima Osmijeh

 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija

ovo i nije neki problem, to se lako ignorira. treba napravit mogućnost da se ignorira tema u kojoj se sudjeluje. npr gdje napišem samo jedan post i ta tema me više ne zanima, ali se stalno pojavljuje na listi tema u kojima sudjelujem

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
15 godina
offline
Ignoriraj temu-opcija

@pod009,odlican prijedlog!

I ja bih volio da se ostvari..

 

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija
luckyluke kaže...

@pod009,odlican prijedlog!

I ja bih volio da se ostvari..

 

A zašto mu onda lakše ne daš TU nego da pišešNeodlučan

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Ignoriraj temu-opcija

Zato što ovako može svašta napisati i u iskušenju je.pa možda čak i zaradi koji kartončić.A ako ju može ignorirati onda nema tih problema.Ako ste primjetili dosta je ljudi"odletjelo"sa foruma baš zbog nesuzdržavanja.Ovako bi si možda pomogli i ne bi bili u iskušenju i opsovati i reći mnogo,mnogo ružnih riječi(ovo zadnje je zvučalo kao iz policijske akademije)...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ignoriraj temu-opcija

podrzavam u potpunosti :D to bih mi sad bas trebalo kod ovih tema oko ''miševa''

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 20:25 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija
rebelsy kaže...

podrzavam u potpunosti :D to bih mi sad bas trebalo kod ovih tema oko ''miševa''

možeš ti ignorirat temu i bez ti opcija i ako ignoriras moje teme bio bi ti jako zahvalan

16 godina
moderator
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija
pod009 kaže...

Može li se napraviti opcija da ignoriram temu?

Zanima me jer neke teme me u potpunosti ne zanimaju,pa kad pregledavam podforume uvijek mi ima nepročitanih tema

Hvala na odgovorima Osmijeh

Nije mi jasno koja je svrha? Imaš mogućnost odabira koje podforume želiš pratiti (slika u prilogu) i to bi trebao biti glavni filter nekog osobnog interesa.

 

A ako želiš pratiti neki podforum - onda je tvoj osobni izbor koje ćeš teme pratiti, a koje ne! Imaš mogućnost odabira favorita i na taj način selekcioniranja onoga što želiš imati u fokusu.

 

Doista ne vidim smisao uvođenje još jednog, negativnog filtera za same teme.

 

Ako misliš da naslov neke teme nije dobar i da te navo na praćenje, a radi se o nekom sasvim drugom sadržaju - onda prijaviš takvu temu i tražiš od moderatora da joj daju primjerni naslov.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 23:05 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija
Miro kaže...

Nije mi jasno koja je svrha? Imaš mogućnost odabira koje podforume želiš pratiti (slika u prilogu) i to bi trebao biti glavni filter nekog osobnog interesa.

Ne,ne,ne...

Npr. netko otvori temu "Zašto je ova grafička bučna" ili "koji je takt ovoj procesora-i5 2.66 ghz LGA1156"itd.,a tema je dosta aktivna,ali me nikako ne zanima.

Kad pregledavam šta ima novo bude bar 4-5 takvih primjera (svaki put kad pregledavam) i to dosta iritira

14 godina
neaktivan
offline
Ignoriraj temu-opcija

zna li netko postoji li opcija da pokretac teme izbrise sam izbrise temu ili ako ne kako izbrisati temu mislim vlastitu temu koju je sam pokrenuo?

živi danas da ne umres sutra
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2010 10:52 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ignoriraj temu-opcija

Ne možeš izbrisati temu. Ako misliš da je potrebno brisanje, javi adminima/moderatorima pa će oni napraviti nešto s njom.

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
14 godina
neaktivan
offline
Ignoriraj temu-opcija

aha hvala puno:)

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice