Prijedlog novog podforuma

poruka: 5
|
čitano: 2.683
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prijedlog novog podforuma - Dronovi

Imam ideju jednu ako ima zainteresiranih ljudi za to na forumu...

 

Dakle podforum u kojem bi se raspravljalo o dronovima (bespilotnim letjelicama) pošto su sve dostupnije i pristupačnije običnim ljudima...

 

Naravno ako ima dosta zainteresiranih za tako nešto... Ili možda da se otvori tema posebna za to, no smatram da to nebi bilo dovoljno jer je ovo dosta širok pojam, možda da se ubaci u taj dio i ostala robotika jer vidim da je prije bilo prijedloga za otvaranje takvog podforuma, a i ima par projekata na forumu o robotici koje su raštrkane posvuda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2015 14:14 (lllnuclearlll).
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Prijedlog novog podforuma - Dronovi

SLaŽEM SE!!!

Tominitutorijali
12 godina
odjavljen
offline
Prijedlog novog podforuma

Prijatelj i ja imamo u planu nabaviti neke, pa bi bilo lijepo da imamo di razmjenit iskustva, al mislim da bi neka tema bila dovoljna, za podforum tesko da ce bit materijala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prijedlog novog podforuma

Mislim da vam je krajnje vrijeme za ovako nešto... Tržište dronova se razvija maksimalno, od fotografije, utrka, hobija...

 

Mislim da to debelo može proći pod jedan ovakav IT forum.

 

Pa eto, još jednom podsjećam u slučaju da ste došli pameti. 

 

Mislim, imate podforum o sportu, automobilima, biciklima, a da ovako nešto ne postoji... šteta... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 17:02 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prijedlog novog podforuma

Slažem se s tobom da ima smisla otvoriti takav podforum i ne kažem to zato da bi ispalo kako sam došao k pameti!

 

Gdje ga smjestiti? Hm, ne bih uz aute, bicikle i sl., a ne bi ni u digitalije - tamo je popriličan kupus, trebalo bi to što je već tamo u par raznih grupa porazdvajati... Možda kreirati grupu GADGETI, pa tamo između ostalog smjestiti Dronove?

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice