Update: 20080218

poruka: 16
|
čitano: 2.946
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Update: 20080218

Napravljen je velik update foruma.

 

Ono što je najbitnije i što ste sigurno već primijetili, jesu novi, znatno razrađeniji podforumi. Tražili ste puno toga, većinu smo prijedloga uvažili, a i dodali još barem toliko svojih ideja!

 

Najviše novosti u ovom updateu je za same moderatore, no time vas nećemo previše gnjaviti. Ukratko, sada imaju puno više mogućnosti za uvođenje reda, a jedna od takvih je preslagivanje tema po forumima, što se već uvelike koristi za sortiranje starih tema po novootvorenim forumima.

 

U pozadini je mijenjan način pamćenja pročitanih i nepročitanih tema (sve je skupa malo optimizirano) pa ako nađete kakvu greškicu po tom pitanju, svakako se javite da riješimo.

 

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 20:56 (Domagoj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update: 20080218
Svaka čast.
Sad to izgleda kak treba.
Mislim da će svi bit zadovoljni.
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

nice Osmijeh
puno mi se vise svidja s ovako s podtemama 


The Cake is a Lie!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

jako lijepo, forum izgleda puno "odraslije"


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

Bravo!

Nema više kaosa, a i vama će lakše bit nadgledat.

Već se teme primištajuNamigiva

Ludnica

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

Super je.Samo ima mali problemčić.Kada se idem prijaviti prvo kaze da je Forum trenutno nedostupan.Onda trebam refreshati stranicu da bi radilo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update: 20080218
Black Knight kaže...

Super je.Samo ima mali problemčić.Kada se idem prijaviti prvo kaze da je Forum trenutno nedostupan.Onda trebam refreshati stranicu da bi radilo.

 I gdje je tu problem? Pa fino piše da je nedostupan! :)

Naletio si taman na finiš upgradea...

16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

Uredu onda.my bad :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Update: 20080218

E vala svaka vam cast. Ja koji sma probijao glavu da se forum prosiri to sam i dobio.

Hvala vam. Sada smo punozadovoljniji. Mislim da imamo sve sto nam treba. Sada jos samo da se bacimo na posao Cool

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 21:29 (DOPE).
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

previše. ukoliko ćete htjeti održati red, trebati ćete uložiti sate dnevno na raspoređivanje tema u pripadajuće kategorije, jer korisnici (a.k.a. "hipohondri što se plaše da dobiju rak od razmišljanja" :) ) nemaju volje za time.

 

kronični folderitis - imenica, pojam, označava bolest koja se često javlja u osoba zaposlenih u nižem i srednjem managementu, koje pate od potrebe za prekomjernom organizacijom. najčešće se manifestira u obliku praznih direktorija predodređenih za organizaciju datoteka kojih nikada neće biti, pod jedinim operacijskim sustavom koji za direktorije koristi naziv "folder". primjer: osoba ima direktorije "ana" "marko" i "mirko", iako ima datoteke samo od ane i marka te nema nikakvu potrebu za direktorijem "mirko", ali neka se tu nađe za svaki slučaj.

 

sorry, konstruktivna kritika u dobroj namjeri.


horza [ono ispred konpjuktora]
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update: 20080218
Već sada nam se čini da fali još nekoliko podforuma :)

Sasvim sigurno će biti onih koji će zjapiti prazni - nema veze, obrisat ćemo ih!
16 godina
offline
RE: Update: 20080218

Ja sam protiv brisanja nekih podforuma i kada bi   jedan pod forum bio i "cjepanje drva"

Forum je relativno jako jako mlad.. imate clanova vise nego sto ste se mogli nadati. Sacekajte koji mjesec pa onda procjenite dali ce biti potrebe za brisanjem a ne nakon nekoliko sati od postavljenih podforuma.

Vjerujem da ce se svako naci u nekom pod forumu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 23:50 (DOPE).
16 godina
moderator
offline
RE: Update: 20080218

Bez brige - nisam ni mislio na "trenutno brisanje"! Sasvim sigurno cemo još dodati poneki podforum (recimo nedostaje pod hardverom dio za memorije i diskove), ali ako neki bude tjednima zjapio prazan - bit će jasno da je suvišan...

16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

Meni se ne svida, mislim da je previse podforuma... Pa da pojasnim, evo par primjera:

 

Hardware > Periferija & Igre > Dodatna oprema za igre: Usko vezane stvari. Primjer jedna Logitech G15 tipkovnica ne bi smjela ici u periferiju jel je namjenjena gamerima? Ako me zanima ta tipkovnica moram potraziti obje teme, jel tko zna gdje je i kako je razmisljao onaj tko je postavljao topic...

 

Hardware > CPU i MBO & Hardware > Overclocking: Tesko je pricato o procesoru a ne spomenuti njegove overclocking mogucnosti...

 

Hardware > Graficke kartice & Hardware > Overclocking: vidi gore.

 

Internet > povezivanje na internet & Internet > Razni mrezni problemi: Ako netko ima pitanje oko povezivanja na internet onda je to valjda i neka vrsta mreznog problema?

 

Internet > Mrezni hardwer & Hardware > ostale hardwerske teme: Zasto postoji podforum mrezni hardware ako postoji ostale hardware teme?

 

Software > Windows & Internet > Mrezni software: Preusko vezane teme. Znaci gdje staviti topic o recimo Microsoft ISA serveru?

 

evo to je na brzinu, ne da mi se traziti vise primjera... Sad me BUG forum podsjeca na Forum.hr - prvo treba potrositi 10 minuta da se procita lista svih topica i njihov description da bi se odlucio gdje postati / traziti temu :)

 

No to je samo moje misljenje :D


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update: 20080218

Svaka cast, dobio sam i vise nego sto sam ocekivao.    


boom headshot
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Update: 20080218
horza kaže...

previše. ukoliko ćete htjeti održati red, trebati ćete uložiti sate dnevno na raspoređivanje tema u pripadajuće kategorije, jer korisnici (a.k.a. "hipohondri što se plaše da dobiju rak od razmišljanja" :) ) nemaju volje za time.

 

kronični folderitis - imenica, pojam, označava bolest koja se često javlja u osoba zaposlenih u nižem i srednjem managementu, koje pate od potrebe za prekomjernom organizacijom. najčešće se manifestira u obliku praznih direktorija predodređenih za organizaciju datoteka kojih nikada neće biti, pod jedinim operacijskim sustavom koji za direktorije koristi naziv "folder". primjer: osoba ima direktorije "ana" "marko" i "mirko", iako ima datoteke samo od ane i marka te nema nikakvu potrebu za direktorijem "mirko", ali neka se tu nađe za svaki slučaj.

 

sorry, konstruktivna kritika u dobroj namjeri.


 Oho i Horza je tu :).

Sviđa mi se update, ali mislim da će se moderatori naraditi.

Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BigTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice