PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.805.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dakle stizu u obliku cd-a,a ne kao kod nekih da se dobije neki kod pa se download radi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

stižu u poštarevoj torbi , poštar nema kod

11 godina
offline
PlayStation 4
ima tko volan, i koji model ide da je dobar
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

jel moguće spojiti PS4 na laptop putem HDMI-a, tj. da samo koristim monitor od laptopa?

inače reza je 1600x900.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Apachy kaže...

jel moguće spojiti PS4 na laptop putem HDMI-a, tj. da samo koristim monitor od laptopa?

inače reza je 1600x900.

 

Nije, jer HDMI port na laptopu nije input, nego output za spojit na monitor ili telku.

14 godina
offline
PlayStation 4

Imam na svom PS4 HR i US account. Želim kupiti PS+ pretplatu tu kod nas i aktivirati ju na HR accountu. E sad, zanima me hoću li moći igrati online i na US accountu ili samo na onom accountu na kojem je aktiviran PS+?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Imam na svom PS4 HR i US account. Želim kupiti PS+ pretplatu tu kod nas i aktivirati ju na HR accountu. E sad, zanima me hoću li moći igrati online i na US accountu ili samo na onom accountu na kojem je aktiviran PS+?

 Moc ces na svakom

PSN: Chov1ch
14 godina
offline
PlayStation 4

 

Jel itko imao posla sa :

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/Ivan26-11

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

Ajd, posto su mi se zakljucali GTA 5 i FIFA 15, treba mi sad gdje cu ih nabaviti najjeftinije. Digitalne verzije po mogucnosti (jer su, pretpostavljam, jeftinije). Tak da, gdje ima najjeftinije nabaviti FIFU 15 i GTA 5? US Account je u pitanju

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 16:45 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam ali mi zvuci i izgleda legit :-)
14 godina
offline
PlayStation 4

Mislim se za Mortal Kombat X, ako je legit, to je odlična cijena. Čak je i poštarina uključena

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav dal ovo tema gdi se mogu radit razmjene igri (ili je opcenito vezana samo za PS4) i ako je i dal se to uopce moze u ovoj temi na forumu,hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 18:35 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 18:45 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Ajd, posto su mi se zakljucali GTA 5 i FIFA 15, treba mi sad gdje cu ih nabaviti najjeftinije. Digitalne verzije po mogucnosti (jer su, pretpostavljam, jeftinije). Tak da, gdje ima najjeftinije nabaviti FIFU 15 i GTA 5? US Account je u pitanju

  neznam za vas u hrv ali ima na pik ba prodaju igre za 20 eura ili 18 eura secundary i mozes igru prodati i nemoze se zakljucati

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Ajd, posto su mi se zakljucali GTA 5 i FIFA 15, treba mi sad gdje cu ih nabaviti najjeftinije. Digitalne verzije po mogucnosti (jer su, pretpostavljam, jeftinije). Tak da, gdje ima najjeftinije nabaviti FIFU 15 i GTA 5? US Account je u pitanju

 

Sad opet škrtari i kemijaj. Pa te možda opet zaključaju :-P

Na kraju će te koštati skuplje nego da si kupio pravu stvar isprve :-P

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Danas sam na TVu promjenio naziv u PC pod source, I slika se ne mogu reći poboljšala ali nije vise izoštreno kao na standard postavkama, izgleda baš kao na PC monitoru, stavio full RGB i automatic black levels u ps postavkama. Igre mi izgledaju puno ljepše i nema suvišnih dodataka od tv nego čista direkt slika. Probajte napraviti to, kod mene na Samsung se to napravi pomoću source tipke i onda tools i onda rename source, tamo ima PC i sto je super odma napravi pravi screenscale 1:1 bas kako treba izgledati. Bas me zanima od vas komentari kad probate. Meni je na prvi pogled čudno bilo jer na standard postavkama slika bude super ali izoštreno jako i oversaturated, i onda kad sam prešao na ovo velika razlika ali kad oko navikne super je pogotovo po noći. Da ne govorim o tome da PC mod smanjuje i lag tako da isplati se probati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 21:20 (Marko5552).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Hambrle kaže...

Ajd, posto su mi se zakljucali GTA 5 i FIFA 15, treba mi sad gdje cu ih nabaviti najjeftinije. Digitalne verzije po mogucnosti (jer su, pretpostavljam, jeftinije). Tak da, gdje ima najjeftinije nabaviti FIFU 15 i GTA 5? US Account je u pitanju

  neznam za vas u hrv ali ima na pik ba prodaju igre za 20 eura ili 18 eura secundary i mozes igru prodati i nemoze se zakljucati

 Da, vidim. Ajd valjda se ti nece kljucati... Svakako bih samo te dvije uzeo ovako jer sam ih vec imao pa mi se ne da placati punu cijenu za njih... I ja sam iz BiH btw...

Bitanga kaže...
Hambrle kaže...

Ajd, posto su mi se zakljucali GTA 5 i FIFA 15, treba mi sad gdje cu ih nabaviti najjeftinije. Digitalne verzije po mogucnosti (jer su, pretpostavljam, jeftinije). Tak da, gdje ima najjeftinije nabaviti FIFU 15 i GTA 5? US Account je u pitanju

 

Sad opet škrtari i kemijaj. Pa te možda opet zaključaju :-P

Na kraju će te koštati skuplje nego da si kupio pravu stvar isprve :-P

 GTA 5 i FIFU 15 sam dobio uz konzolu kada sam kupovao. I jos sam uzimao nov sa garancijom. Pardon, 'garancijom'.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 21:49 (Hambrle).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Marko5552 kaže...

Danas sam na TVu promjenio naziv u PC pod source, I slika se ne mogu reći poboljšala ali nije vise izoštreno kao na standard postavkama, izgleda baš kao na PC monitoru, stavio full RGB i automatic black levels u ps postavkama. Igre mi izgledaju puno ljepše i nema suvišnih dodataka od tv nego čista direkt slika. Probajte napraviti to, kod mene na Samsung se to napravi pomoću source tipke i onda tools i onda rename source, tamo ima PC i sto je super odma napravi pravi screenscale 1:1 bas kako treba izgledati. Bas me zanima od vas komentari kad probate. Meni je na prvi pogled čudno bilo jer na standard postavkama slika bude super ali izoštreno jako i oversaturated, i onda kad sam prešao na ovo velika razlika ali kad oko navikne super je pogotovo po noći. Da ne govorim o tome da PC mod smanjuje i lag tako da isplati se probati.

  a sta je to rgb i yprpb vidio sam da ima,ja sam navikao fife igrati na 30 fps a ovo je prva na 60fps,da je meni staviti nekako na 30fps eh

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marko5552 kaže...

Danas sam na TVu promjenio naziv u PC pod source, I slika se ne mogu reći poboljšala ali nije vise izoštreno kao na standard postavkama, izgleda baš kao na PC monitoru, stavio full RGB i automatic black levels u ps postavkama. Igre mi izgledaju puno ljepše i nema suvišnih dodataka od tv nego čista direkt slika. Probajte napraviti to, kod mene na Samsung se to napravi pomoću source tipke i onda tools i onda rename source, tamo ima PC i sto je super odma napravi pravi screenscale 1:1 bas kako treba izgledati. Bas me zanima od vas komentari kad probate. Meni je na prvi pogled čudno bilo jer na standard postavkama slika bude super ali izoštreno jako i oversaturated, i onda kad sam prešao na ovo velika razlika ali kad oko navikne super je pogotovo po noći. Da ne govorim o tome da PC mod smanjuje i lag tako da isplati se probati.

 

Ja na Samsung TVu imam Game mode.

15 godina
offline
PlayStation 4

Evo mene opet,izgleda da me sve vise vuce da uzmem PS4 sad kad prodam Xbox360,2800 kn za jamstvo i sa dvije igre ( Dying Light i GTA V ) je oke cijena ?

Btw.koliko dode najpovoljnije Witcher 3 za digitalni download ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma džabe taj game mod, on samo isključi post procesing i te gluposti, ovo probajte i javite kad se malo oko privikne na sliku, lagano je.

 

http://wololo.net/2015/02/10/how-to-improve-tv-picture-quality-with-ps4-by-dimen363/

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
doky01akablava kaže...

Evo mene opet,izgleda da me sve vise vuce da uzmem PS4 sad kad prodam Xbox360,2800 kn za jamstvo i sa dvije igre ( Dying Light i GTA V ) je oke cijena ?

Btw.koliko dode najpovoljnije Witcher 3 za digitalni download ?

 Super cijena. Uzmi to.

W3 digitalan jedino na PS storeu (hr ili us) ili eventualno US Amazon ako ima.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marko5552 kaže...

Ma džabe taj game mod, on samo isključi post procesing i te gluposti, ovo probajte i javite kad se malo oko privikne na sliku, lagano je.

 

http://wololo.net/2015/02/10/how-to-improve-tv-picture-quality-with-ps4-by-dimen363/

 

Sorkač, isprobao sam, al uopće mi nije bolje. Slika je mutna i u nekim igrama izgleda užasno lošije.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Imam na svom PS4 HR i US account. Želim kupiti PS+ pretplatu tu kod nas i aktivirati ju na HR accountu. E sad, zanima me hoću li moći igrati online i na US accountu ili samo na onom accountu na kojem je aktiviran PS+?

Radije uzmi Americki PS+. Imaju uvijek bolje popuste od nas.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Imam na svom PS4 HR i US account. Želim kupiti PS+ pretplatu tu kod nas i aktivirati ju na HR accountu. E sad, zanima me hoću li moći igrati online i na US accountu ili samo na onom accountu na kojem je aktiviran PS+?

Radije uzmi Americki PS+. Imaju uvijek bolje popuste od nas.

 I vise besplatnih igara

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
PlayStation 4

Kako da se "prebacim" sa hr na us store?

Moram raditi novi acc?

Na hr imam 4,5 digitalnih igara.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

imali itko da je preso gta 5 na ps4 da stavi na mediafire da mogu skinut jer mi se moja data coruptala pa sam je izgubio ali hocu imat 100% pridenu igricu ako nije nekome bed dat sviju save datu hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Kako da se "prebacim" sa hr na us store?

Moram raditi novi acc?

Na hr imam 4,5 digitalnih igara.

 Da, moraš kreirati novi profil na konzoli i onda novi (US) acc na PSN-u. Ako zadržiš stari profil sa HR PSN accom, tih 4-5 digitalnih igara ćeš moć igrat i na US accountu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ice45 kaže...

imali itko da je preso gta 5 na ps4 da stavi na mediafire da mogu skinut jer mi se moja data coruptala pa sam je izgubio ali hocu imat 100% pridenu igricu ako nije nekome bed dat sviju save datu hvala :D

  kako cu je staviti?presao sam 70ak posto igre,jeli to ono online save za one sto placaju ps plus?

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Kako da se "prebacim" sa hr na us store?

Moram raditi novi acc?

Na hr imam 4,5 digitalnih igara.

Ako su te igre bile "Free" dok si imao PS+ HR pretplatu, mislim da ih neces moci igrati na PS+ USA racunu.

Ako su igre kupljene na HR storeu, moci ces ih normalno dalje igrati.

 

Poanta USA PS+ je u tome sto imas aktivnu PS+ pretplatu za "free" igre i multiplayer, te bolje popuste na storeu.

Te sve igre mozes igrati dalje na svom HR racunu, skupljati trofeje i sl.

 

Besplatne mjesecne igre se malo razlikuju izmedu USA i EU verzija. Ali Ameri imaju iznenadne popuste za igre po 1$ sto jos nikad nisam dozivio na HR Storeu.

 

Osobno imam PS+ HR, ali to vise iz navike i zbog toga sto je aktivna zadnje 3g. pa ne zelim "izgubiti" PS Vita/PS3/PS4 igre koje sam do sada "dobio".

 

Ali da sam to znao pred tri godine, bez razmisljanja bih uzeo PS+ USA!

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice