PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.799.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
WindEmperor kaže...

Evo pitanje iz usluge za mog susjeda:

 

Znaci nedavno je dobio PS4 i nakupovao je dosta igara sa PSN storea, ali problem je u tome sto je download igre sa PSNa jako jako spor. Treba par sati da skine 2-3GB. PS4 je spojen preko žice na internet i speedtest kad napravi na PCu pokazuje da mu je brzina interneta ok (50Mbps) . Da li znate u cemu bi mogao biti problem?

 

Ima USA PSN account. Da li je to mozda zbog toga? Jel se spaja na Americke servere kad skida igre? Da li je rjesenje napraviti Hrvatski PSN account?

 

 

 Neka napravi Test internet conection (mislim da se tako zove) i pogleda koliko mu prikazuje download.

 Test pokazuje samo 2.6 Mbps download.

 

Evo sto smo sve probali:

stavili Googleov DNS na PS4 (8.8.8.8)

dodjelio staticku IP adresu PS4 i stavio ga u DMZ mode u routeru

upalio UPnP support na routeru

otvorio portove (TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480 i UDP: 3478, 3479)

 

Nista ne pomaze, download i dalje u banani. Mora da je neki problem izmedju ISPa (Bnet) i PSN servera. 

Napominjem da download ide full kad se mjeri na PCu i laptopu.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
WindEmperor kaže...

 

Nista ne pomaze, download i dalje u banani. Mora da je neki problem izmedju ISPa (Bnet) i PSN servera. 

Napominjem da download ide full kad se mjeri na PCu i laptopu.

 Probaj preko lokalnog proxya.

Ovdje je opsežno objašnjenje.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Neki devovi ce naplacaivat HDR impletaciju u svoje igre 

 Rekla kazala ili imaš link na službenu potvrdu te tvrdnje?

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel ima ovaj "novi" Dualshock 4 u slobodnoj prodaji ili dolazi samo uz PS4 Slim ? trebam mi još jedan đojstik, pa bi uzeo ipak najnoviji

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze netko reci jel bolji USA acc ili hrv?

potpis :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hacker-ri kaže...

Moze netko reci jel bolji USA acc ili hrv?

 Bolji je.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nekima se dosnload ubrza u rest modeu. Ne znam koja je logika iza toga :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
4mal kaže...

Neki devovi ce naplacaivat HDR impletaciju u svoje igre 

 Rekla kazala ili imaš link na službenu potvrdu te tvrdnje?

 

LINK

Sony za svoje igre neće naplaćivati, ali je direktor rekao da bi third-party developeri mogli naplaćivati. A s obzirom na DLC-izaciju igara, ne sumnjam da će se to dogoditi. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Osvježeni popis HDR telkača za gaming.

LINK

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Horizon Zero Dawn gameplay snimka sa zadnje TGS konferencije.

Vrti se na običnom PS4.

 

 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Horizon Zero Dawn gameplay snimka sa zadnje TGS konferencije.

Vrti se na običnom PS4.

 

 

 

 

Ovo je jedva 20 FPSa, žalim testere koji to moraju igrati :-)

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

Horizon Zero Dawn gameplay snimka sa zadnje TGS konferencije.

Vrti se na običnom PS4.

 

 

 

 

Ovo je jedva 20 FPSa, žalim testere koji to moraju igrati :-)

 Imaju još 5 mjeseci za optimizaciju. Ne brinem se.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

Horizon Zero Dawn gameplay snimka sa zadnje TGS konferencije.

Vrti se na običnom PS4.

 

 

 

 

Ovo je jedva 20 FPSa, žalim testere koji to moraju igrati :-)

 Sta je da je, igra izgleda jako lijepo i svidja mi se artwork, ali ne kuzim dal je ovaj FPS problem prisutan samo na ovoj verziji koju su uploadali na YouTube ili je i live demo imao takve performanse, jer mi je tesko zamisliti da bi netko ovako nesto pustio live.

 

Mislim, mozda ce igru optimizirati kasnije ali to bi mogla opet biti klasika  gdje demo-i koji pokazuju izgledaju puno bolje nego gotov proizvod.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
8 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da tu nekaj ne stima 

Gameplay koji su prije prikazivali na ps4 je bil puno fluidniji nego ovaj. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

 

LINK

Sony za svoje igre neće naplaćivati, ali je direktor rekao da bi third-party developeri mogli naplaćivati. A s obzirom na DLC-izaciju igara, ne sumnjam da će se to dogoditi. 

Da, to smo svi već odavno vidjeli. No to što mogu ne znači da hoće. Dakle, nigdje nema potvrde da će netko to u stvarnosti i naplaćivati već se samo izvlaće zaključci iz jedne rečenice.

 

OK Jozo, zabilježio sam te pa ti se javim kada izađe pro konzola. Ako bude dodatna naplata 4k patcha javno ću ti se ispričati. Isto očekujem od tebe ako do dodatne naplate ne dođe..

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 19:36 (movie).
8 godina
offline
PlayStation 4

Isto su rekli da sony nece stavljat multiplayer key(da se smanji prodaja rabljenih igara) na svoje igre, al da isto nece to branit drugima pa opet nije nitko to stavljal 
(recimo EA je to stavljal na FIFU pri kraju prosle generacije)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Isto su rekli da sony nece stavljat multiplayer key(da se smanji prodaja rabljenih igara) na svoje igre, al da isto nece to branit drugima pa opet nije nitko to stavljal 
(recimo EA je to stavljal na FIFU pri kraju prosle generacije)

 Tako je. Isto tako je Sony rekao kako je do izdavača da stavi region lock na igru, pa (skoro) nitko nije stavio (jedino Konami u PES 2016).

 

A meketanje da igra nije optimizirana 5 mjeseci prije izlaska, je čisto hejtanje i ništa drugo od takvih nisam ni očekivao.

PSN - DeniZg80
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel itko narucivao sa sancte domenice i koristio kod tele2-15 za 10%? Mislim nije neki preveliki novac al opet 80kn 80 kn, ja bih narucio fifu 17 preorder pa dal je sigurno koristit kod iako nisam nist kupil iz tele2 asortimana

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

A meketanje da igra nije optimizirana 5 mjeseci prije izlaska, je čisto hejtanje i ništa drugo od takvih nisam ni očekivao.

 

A što si očekivao stavljanjem videa nedovršene igre? Da ćemo svi reći "vau kak super"?

S jedne strane tu pričamo o fluidnosti, 4k i toliko željenom 60FPSa, a onda dođe video igre na 20FPSa u 1080p. Not impressed :-P

Osim toga igre koje imaju prevelike apetite nikad na kraju ne budu "optimirane" kako bi mi htjeli, nego da budu showcase tehnologije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 16:49 (Bitanga).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav zanima me ako netko zna nesto o ovome
Narucio sam 22.9 putem paypal-a fifu 17 preorder i skinilo mi s kartice iznos taj za nju, a danas je ta fifa poslana pise na stranici ali mi je opet naplacen taj iznos kao i sto mi je uzet 22.9 ne kuzim u cemu je stvar
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 

A meketanje da igra nije optimizirana 5 mjeseci prije izlaska, je čisto hejtanje i ništa drugo od takvih nisam ni očekivao.

 

A što si očekivao stavljanjem videa nedovršene igre? Da ćemo svi reći "vau kak super"?

S jedne strane tu pričamo o fluidnosti, 4k i toliko željenom 60FPSa, a onda dođe video igre na 20FPSa u 1080p. Not impressed :-P

Osim toga igre koje imaju prevelike apetite nikad na kraju ne budu "optimirane" kako bi mi htjeli, nego da budu showcase tehnologije.

 Od tebe sam priželjkivao da prešutiš, jer ionak ju ne budeš igrao. 

A ostali koji ne promatraju svijet isključivo kroz brojke, sam htio da pogledaju grafički stil i mehanike, jer izgledaju zanimljivo.

PSN - DeniZg80
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Od tebe sam priželjkivao da prešutiš, jer ionak ju ne budeš igrao. 

A ostali koji ne promatraju svijet isključivo kroz brojke, sam htio da pogledaju grafički stil i mehanike, jer izgledaju zanimljivo.

 Pa ne moras promatrat kroz brojke da bi vidio da tu nesto ne stima. Samo ima jos dosta vremena da se to sredi.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Od tebe sam priželjkivao da prešutiš, jer ionak ju ne budeš igrao. 

 

Plačem od tuge dok igram Forza Horizon 3 :-)

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...

 Pa ne moras promatrat kroz brojke da bi vidio da tu nesto ne stima. Samo ima jos dosta vremena da se to sredi.

 Pa je. Al' taman da i sutra izađe, nemre bit gore od Witchera. Skoro sam epilepsiju dobio od njega.

No hard feelings. Malo se zezamo.

 

Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 Od tebe sam priželjkivao da prešutiš, jer ionak ju ne budeš igrao. 

 

Plačem od tuge dok igram Forza Horizon 3 :-)

 Jel' na tipkovnici od 2 soma kuna?

 

 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjerojatno plačeš od tuge jer je igra toliko "dobro" optimizirana da moraš imati komp od 15k kn da bi pokrenuo igru uz MSAA, koji čak i na Xbox One verziji radi uredno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
PlayStation 4

bas me zanima jeli mogu ovo rokat fhd sa mssa max 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Jel' na tipkovnici od 2 soma kuna?

  

 

Nope, sa DS4, volan još nisam probao. Pričali smo, odabirem najbolji način kontrole za pojedinu igru, jel.

I nije tipkovnica od 2k kn, ne čitaš što pišem kao i obično i onda to izokrećeš da bi ispao faca.

 

antimadridista kaže...
Vjerojatno plačeš od tuge jer je igra toliko "dobro" optimizirana da moraš imati komp od 15k kn da bi pokrenuo igru uz MSAA, koji čak i na Xbox One verziji radi uredno.

 

Imam MSAA 4x i radi mi sve odlično na 1920x1200 i 60 FPSa, igra doslovno klizi. Problemi za one koji ih imaju će se riješiti s vremenom, kao i na svakoj platformi.

Komp nije 15k kn, tako da pričaš neutemeljeno. Osim toga, što bi ti? Pa slobodno smanjiš detalje i vrtiš igru u postavkama koje su ok za tvoje novce koje misliš uložiti u hardware.

 

 

16 godina
offline
PlayStation 4

Ubo si FH3 preko winstorea full price ili neki cd-key sa dwnld accom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Ubo si FH3 preko winstorea full price ili neki cd-key sa dwnld accom ?

 

Full price, standard verziju, da - windows store. Neće mi se igrati s drugim accountima i kemijažama, imam Office 365 i windows login vezan uz MS account.

 

Šteta da nema i za PS4 pa da se fajtamo u igri, a ne na forumu.

Isto tako šteta da nema Driveclub i sl. na PCu. Exclusive su gadarija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 22:53 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice