PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.811.325
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Eto dobio sam ideju od vas.. imao sam ledice na ormaricima od regala koje nisam nikad upotrebljavo, i sad ih premjestio iza tv-a

 

Sad je to ovako

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 18:04 (maxy0).
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

ne razumijem šta dobijete sa tim osvjetljenjem...nevidim niti jednu prednost . samo odvlači pozornost i smeta

Moj PC  
4 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

ne razumijem šta dobijete sa tim osvjetljenjem...nevidim niti jednu prednost . samo odvlači pozornost i smeta

 Kako ne dobije? Dobije da mu dnevni boravak izgleda kao žešći ciganluk. Još mu samo fale miljetići po televizoru i soniju.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

ne razumijem šta dobijete sa tim osvjetljenjem...nevidim niti jednu prednost . samo odvlači pozornost i smeta

 

Manji eye strain, nove telke imaju opaki brightness pogotovo dok je HDR upaljen (onda je brightness na max).

U mrklom mraku promjene svjetla uzrokuju da te oči doslovno bole. Ok je imati neki izvor svjetla iza telke, ne samo radi toga, nego i jer onda crna izgleda puno bolje nego u mrklom mraku kad je siva :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
A kakav utjecaj ima miljetic na televizoru na eye strain,opaki brajtnes i crnu boju kad je siva?
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kakve veze imaju te LED trakice iza TV sa PS4?Dosad nije smetalo igrati u mraku sad najedanput taj kič.Onda bolje kupit Philipsov Ambilight TV i stvar rješena.Svašta ljudi izmišljavaju,bedastoće i nepotrebne stvari.A to šta se sa pol-metar udaljenosti gleda tv od 55" to nije problem niti malo,oči uopće ne pate.Ma kakvi.
 
2 3 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel igro ko mad max-a .  deal of the week je za 100 kuna pa mudrujem da ga kupim... sa 500 na 100 kuna... kakva je igra ? gledo recenzije i par videa, čini se zabavna

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio, igro 3-4 sata i dosadilo. Ako obozavas repetitive open world igre kupi, po mom ukusu je ipak malo pre repetitvno. Iako je borba super i igra ima potencijala, nakon par sati shvatis da na cijeloj mapi bi trebo radit istu stvar again and again... Nemam nista protiv open worlda, horizin zero dawn sam platiniro, gta v preso skoro 100 posto, dok igre poput Assassins creeda i far crya su mi takoder dosadile nakon par sati
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijooo kaže...
Kupio, igro 3-4 sata i dosadilo. Ako obozavas repetitive open world igre kupi, po mom ukusu je ipak malo pre repetitvno. Iako je borba super i igra ima potencijala, nakon par sati shvatis da na cijeloj mapi bi trebo radit istu stvar again and again... Nemam nista protiv open worlda, horizin zero dawn sam platiniro, gta v preso skoro 100 posto, dok igre poput Assassins creeda i far crya su mi takoder dosadile nakon par sati

 

Tak i meni, igrao sam na PCu još ranije, kako kažeš, ima potencijala, ali mi se činilo full dosadno i previše toga dosadnoga za raditi.

Odustao sam nakon 2-3 riješena područja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Kakve veze imaju te LED trakice iza TV sa PS4?Dosad nije smetalo igrati u mraku sad najedanput taj kič.Onda bolje kupit Philipsov Ambilight TV i stvar rješena.Svašta ljudi izmišljavaju,bedastoće i nepotrebne stvari.A to šta se sa pol-metar udaljenosti gleda tv od 55" to nije problem niti malo,oči uopće ne pate.Ma kakvi.

 

Ne kužim šta lupetaš, pa ni PC nikad ne igram u mrklom mraku, uvijek imam upaljeno svjetlo iza monitora ili sa strane negdje.

I ne znam tko gleda sa pol metra u 55'' TV, a taman i da gledaš kakve veze ima pogotovo ako je 4K. Dokazano je da jako svjetlo u mraku smeta za oči (i dok auto voziš), pa ne kužim šta sad pokušavaš tu objasniti?

Ako ti se ne sviđaju LEDice iza TVa, to je ok. Upali obično svjetlo onda. Ali nemoj opravdavati igranje u mrklom mraku :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
PlayStation 4

cek cek, jel to onda znaci da kad odemo u kino trebaju zaposlenici ostavit rasvjetu upaljenu u dvorani da nam ne naškodi očima? Jer ono jesi vidio kak je veliko platno u Cinestaru a bome dobrano blješti i mi to godinama gledamo u mraku... kakav FAIL s naše strane 

no kaj se tice LED-ica, kaj nije bolje riješenje uopće se ne igrat?? pa necete imat potrebe za ledicama a ni probleme sa vidom  a i mislim niste deca valjda pa se još igrate 

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Brate trpaju te led RGB diode i sranja gdje god stignu. U tipkovnice,slusalice,monitore,iza monitora,ispod,u kucista,miseve,ventilatore,maticne ploce,memoriju,graficke kartice, podloge za miševe. Nema večeg ciganluka nego kad vidim te plave i kojekakve diode na bilo kojem komadu hardvera.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 15:08 (Romano).
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

cek cek, jel to onda znaci da kad odemo u kino trebaju zaposlenici ostavit rasvjetu upaljenu u dvorani da nam ne naškodi očima? Jer ono jesi vidio kak je veliko platno u Cinestaru a bome dobrano blješti i mi to godinama gledamo u mraku... kakav FAIL s naše strane 

no kaj se tice LED-ica, kaj nije bolje riješenje uopće se ne igrat?? pa necete imat potrebe za ledicama a ni probleme sa vidom  a i mislim niste deca valjda pa se još igrate 

 

Mislim, možemo diskutirati ako ćemo pametno. Ako nećemo onda bolje da preskočimo temu ;-)

Činjenice su činjenice. Nitko nije umro ili oslijepio od gledanja filma u kinu, niti će umrijeti ili oslijepiti od igranja u mrklom mraku sa brightnessom na najjače.

Gledao sam hrpu kontenta u HDRu na 4K i doslovno me oči zabole dok scena u nekom filmu prijeđe iz mrklog mraka u full dnevno svjetlo. Promjena je prejaka, a zjenica ne stigne reagirati tako brzo. Osnove biologije, ne znam zašto moramo pričati o tome uopće.

Nemam LEDice iza TVa i vrlo vjerojatno neću ni staviti (jer želim profi rješenje, a ne neko polovično), ali nikad ne igram/gledam u mrklom mraku već uvijek imam neko pozadinsko svjetlo. Zašto si čovjek ne bi stvorio ugodnije okruženje, koga briga jel to vama kič ili nije? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
PlayStation 4

Pa ne može se uspoređivat kino i telka, kad u kinu projektor baca sliku na platno. Platno nije izvor svjetlosti.

Al dobro, ja sam zasrao jer sam pokrenuo tu raspravu na PS4 temi, tako da sorry momci.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Al dobro, ja sam zasrao jer sam pokrenuo tu raspravu na PS4 temi, tako da sorry momci.

 Ne nego su zasrala 2 lika koja nisu sposobna normalno raspravljati i što je najžalosnije uopće ne kuže o čemu se tu radi. Pa vidiš da je ovaj počeo to uspoređivati sa RGB osvjetljenjem na miševima i tipkovnicama . Ovako sitan offtopic po meni nije nikakav problem, ako se iz njega može saznati nešto zanimljivo o čemu dosad možda uopće nisi razmišljao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
PlayStation 4

Sancta Domenica u riječkoj poslovnici nudi 20% popusta na sav gaming pribor i igre. Povodom naslova prvaka NK Rijeke. 

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jeli to trollanje u vezi popusta u sd u rijeci? Ako nije, do kad vridi i vridi li na online narudzbe?
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igra na PC prije kojih 3-4 tijedna,dosadilo nakon 4-5 sati pa izbrisa,jednostavno previše postaje dosadno kad uvik isto moraš raditi
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Jeli to trollanje u vezi popusta u sd u rijeci? Ako nije, do kad vridi i vridi li na online narudzbe?

Samo ako njihova službena Facebook stranica trola. Vrijedi cijeli tjedan, ali isključivo u riječkoj poslovnici.

https://www.facebook.com/SanctaDomenica/photos/p.1431485200279814/1431485200279814/

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Eto dobio sam ideju od vas.. imao sam ledice na ormaricima od regala koje nisam nikad upotrebljavo, i sad ih premjestio iza tv-a

 

Sad je to ovako

 Imam isti regal ko ti, aj mi sam reci jesi se pošteno i**ebao dok si stavio to na zid... ja bar jesam , jedva našao šaraf/kuku koja odgovara ovim bocnim elementima... Btw ja imam philips i taj sami ambilight je ugodan ne moram palit svijetlo po noci ,dovoljno je sam da gori tv

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Isto imam Philipsa sa Ambilight-om 55 inch PUS6501 i u početku nisam uopće koristi osvjetljenje jer sam mislio da je više gimmick. Sada ne mogu zamislit gledanje TV-a ili igranje bez Ambilighta. Em ne trebam neki drugi izvor svjetlosti po noći, em je stvarno lakše za oči. Zadnjih par mjeseci koristim postavku Immersive gdje se boje i jačina svjetlosti prilagođavaju boji i jačini svjetlosti na ekranu. Tako ako npr. na filmu netko u mrklom mraku ide sa lampom na desnoj strani ekrana i ledice počnu bacat svjetlost iste boje na desnu stranu zida kao da ti lik svjetli po sobi

 

Ambilight FTW

Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Isprike nisam vidio da sam ga spojio na hdmi 2,uvijek koristim hdmi 1 pa sam iz navike odmah odabrao hdmi 1

 Već ga prodaješ?

 

http://www.bug.hr/malioglasi/kateg/igrace-konzole/konzole.aspx

 

 

Nego ljudi popiz..o sam s dpadom na ps4 gamepadu.

Dakle fighting igra injustice 2 , do sad sam igrao na xbox one kontroleru jer sam tu konzolu imao i ovo me totalno razocaralo.

Prije svega cesto kada se brzo krecem po dpadu znam s palcem taknut lijevi analognu gljivu.

Drugo nije baš pre precizan, meni je xbox one kontroler puno bolji za igranje ovakvih igara.

Znam da  pro ekipa (SonicFox je jedan od najbolji u mkx serijalu i sada će u injusticu isto biti)  igra na tom gamepadu ali meni ne odgovara baš da ga hebeš...

 

Ne trebam nikakav fighting stick jer igra nije komplicirana kao neke druge fighting igre već nešto kao xbox one kontroler ima li nešto a da nije skupo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 16:11 (toxic).
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Molim ako ima kod za popust u Sancta Domenici na PM. Treba mi za igru a predaleko sam od Rijeke.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Nego ljudi popiz..o sam s dpadom na ps4 gamepadu.

Dakle fighting igra injustice 2 , do sad sam igrao na xbox one kontroleru jer sam tu konzolu imao i ovo me totalno razocaralo.

Prije svega cesto kada se brzo krecem po dpadu znam s palcem taknut lijevi analognu gljivu.

Drugo nije baš pre precizan, meni je xbox one kontroler puno bolji za igranje ovakvih igara.

Znam da  pro ekipa (SonicFox je jedan od najbolji u mkx serijalu i sada će u injusticu isto biti)  igra na tom gamepadu ali meni ne odgovara baš da ga hebeš...

 

Ne trebam nikakav fighting stick jer igra nije komplicirana kao neke druge fighting igre već nešto kao xbox one kontroler ima li nešto a da nije skupo?

 

Ja sam ispizdio u Injustice2 s comboima u tutorialu... neki combo di trebaš stisnuti brzo kvadrat, trokut pa X. Jedno tisuću puta sam stiskao dok nisam skužio kako treba :-)

A i comboi na d-padu su isto sjebani za izvest. Al to je vjerojatno do mene, ne kontrolera, valjda treba prakse.

 

BTW, kaj ti znači da DS4 nije baš preprecizan, kako si to zaključio?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 9:34 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Nego ljudi popiz..o sam s dpadom na ps4 gamepadu.

Dakle fighting igra injustice 2 , do sad sam igrao na xbox one kontroleru jer sam tu konzolu imao i ovo me totalno razocaralo.

Prije svega cesto kada se brzo krecem po dpadu znam s palcem taknut lijevi analognu gljivu.

Drugo nije baš pre precizan, meni je xbox one kontroler puno bolji za igranje ovakvih igara.

Znam da  pro ekipa (SonicFox je jedan od najbolji u mkx serijalu i sada će u injusticu isto biti)  igra na tom gamepadu ali meni ne odgovara baš da ga hebeš...

 

Ne trebam nikakav fighting stick jer igra nije komplicirana kao neke druge fighting igre već nešto kao xbox one kontroler ima li nešto a da nije skupo?

 

Ja sam ispizdio u Injustice2 s comboima u tutorialu... neki combo di trebaš stisnuti brzo kvadrat, trokut pa X. Jedno tisuću puta sam stiskao dok nisam skužio kako treba :-)

A i comboi na d-padu su isto sjebani za izvest. Al to je vjerojatno do mene, ne kontrolera, valjda treba prakse.

 

BTW, kaj ti znači da DS4 nije baš preprecizan, kako si to zaključio?

 kakav tutorial :)

ja gubim dnevno po 2 sata samo na practice a da ne pricam za vikende. + online zatim dok se u ovih 2 i kusur sati prsti ugriju.

Znas koliko je sati kada uspijem u dva dana ispraznit kontroler :)

dakle petak, subotu i nedjelju sam odigrao vise od 12h injustica ukupno.

 

Jednostavno vidim da dpad ne ragira kako ja stiscem bilo bi super kada bi sam gamepad bio nesto veci ili ti gumbici na dpadu nesto veci..

Jucer mi je i prst utrnuo :)

 

16 godina
offline
PlayStation 4

@toxic jedine alternative DS4 su official gamepad od Razera i onaj drugi (ne da mi se googlat ime).

Ali za te pare vjerujem, da ce ti bolje doci i najjeftiniji fighting stick. Bas zbog gljive/jojsticka (ili kako se vec zove na fighting sticku).

Nemojte me odmah pokopat zbog neznanja

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Nove akcije na hr psn-u (igre ispod 150kn)

wolfenstein the new order je samo 29,99kn 

 

deal of the week je borderlands: the handsome collection za 99,99kn

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Još kad bi se slobodno vrijeme negdje moglo dokupiti... :D
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, bit cu kratak

 

Skroz sam novi u svijetu konzola, nisam naime nista takvo imao prije, a sad se otvorila prilika da nabavim nesto, pa sam razmisljao o PS 4, nekako sam limitiran na oko 2k kn

 

Nekako mi se ovo ucinilo ok, pa ako netko ima savjet, da pricekam, izaberem drugo nesto bit cu zahvalan

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Johnny4286 kaže...

Pozdrav, bit cu kratak

 

Skroz sam novi u svijetu konzola, nisam naime nista takvo imao prije, a sad se otvorila prilika da nabavim nesto, pa sam razmisljao o PS 4, nekako sam limitiran na oko 2k kn

 

Nekako mi se ovo ucinilo ok, pa ako netko ima savjet, da pricekam, izaberem drugo nesto bit cu zahvalan

To je ok ponuda, ako ti nije problem dati još 500kn iznad budžeta slobodno to uzmi, nećeš pogriješiti. Inače sada su PS4 Slim od 500GB + dodatni kontroler 2000kn, ali ovdje dobiješ veći disk za 500GB i igru gratis koja košta 500 kn.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice