PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.866.695
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam jucer otisao po xbox one S. Aktiviro gold za funtu 1mj i uzeo ovaj trial game pass. Skinuo odmah Sunset overdrive i frend mi bude zajmio RDR da ne kupujem bezveze. Zbog te dvije igre i uzeo konzolu.

Prodem oboje,prodam konzolu i cekam scorpio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Na The Game Collectionu je Deus Ex Mankind Divided (Day One Edition) 6.50 funti (+2 funte dostava), ako nekog zanima. To je sve skupa oko 75 kuna.

LINK

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Taj PS Now nije nit do koljena sad ovome novome Xbox Game Pass gdje igru skineš na konzolu i igraš,ne streamanje pa pukne veza kao na PS Now,plus još moraš imati brzi internet i imaš samo PS3 igra na raspolaganju.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Taj PS Now nije nit do koljena sad ovome novome Xbox Game Pass gdje igru skineš na konzolu i igraš,ne streamanje pa pukne veza kao na PS Now,plus još moraš imati brzi internet i imaš samo PS3 igra na raspolaganju.

 to ti je tak kad gubis u utrci onda moras izmislit nesto da privuces ljude, sony je u poziciji da to ne mora radit.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
 to ti je tak kad gubis u utrci onda moras izmislit nesto da privuces ljude, sony je u poziciji da to ne mora radit.

 

Morao sam dvaput pročitati da vidim jesam li dobro shvatio. Znači, po tebi ako je netko u vodećoj poziciji može slobodno raditi i sranja od usluge, na ovima koji su drugi i treći je da rade inovacije? Sreća da se ni Sony, a ni druge tvrtke ne vode tvojom vizionarskom politikom.

 

Realno, PS Now je sranje i što prije Sony to promijeni, imat će više šanse i ostati tu gdje jest. Streaming igara su mnogi pokušali i gotovo svi redom propali, a za to postoji niz razloga, ne samo brzina veze. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Santana kaže...
 to ti je tak kad gubis u utrci onda moras izmislit nesto da privuces ljude, sony je u poziciji da to ne mora radit.

 

Morao sam dvaput pročitati da vidim jesam li dobro shvatio. Znači, po tebi ako je netko u vodećoj poziciji može slobodno raditi i sranja od usluge, na ovima koji su drugi i treći je da rade inovacije? Sreća da se ni Sony, a ni druge tvrtke ne vode tvojom vizionarskom politikom.

 

Realno, PS Now je sranje i što prije Sony to promijeni, imat će više šanse i ostati tu gdje jest. Streaming igara su mnogi pokušali i gotovo svi redom propali, a za to postoji niz razloga, ne samo brzina veze. 

 Nitko ne kaže da bi tako trebalo biti, ali tako to fukncionira danas. Microsoft je u poziciji da mora hvatati Sony još od onog trenutka kad su najavljene obe konzole i kad su se oni gadno prevarili, day 1.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imam problem sa kupnjom na storeu.neće mi prihvatit broj kartice,stavio sam broj od tekućeg računa debit kartica i nikako ne prolazi
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Nitko ne kaže da bi tako trebalo biti, ali tako to fukncionira danas. Microsoft je u poziciji da mora hvatati Sony još od onog trenutka kad su najavljene obe konzole i kad su se oni gadno prevarili, day 1.

 

Nigdje nisam ni rekao da Sony nije ispred Microsofta. Reagirao sam na briljantno mišljenje da je Sony, kao prvi u utrci, u poziciji da ne mora raditi ništa. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
antimadridista kaže...

 Nitko ne kaže da bi tako trebalo biti, ali tako to fukncionira danas. Microsoft je u poziciji da mora hvatati Sony još od onog trenutka kad su najavljene obe konzole i kad su se oni gadno prevarili, day 1.

 

Nigdje nisam ni rekao da Sony nije ispred Microsofta. Reagirao sam na briljantno mišljenje da je Sony, kao prvi u utrci, u poziciji da ne mora raditi ništa. 

 Čovjek je napisao, citiram "Sony je u poziciji da to ne mora raditi".

Nigdje nije rečeno da ne moraju raditi ništa. Samo da je Microsoft taj koji kaska i potrebnije su mu promjene. To je biznis.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 17:56 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Santana kaže...
 to ti je tak kad gubis u utrci onda moras izmislit nesto da privuces ljude, sony je u poziciji da to ne mora radit.

 

Morao sam dvaput pročitati da vidim jesam li dobro shvatio. Znači, po tebi ako je netko u vodećoj poziciji može slobodno raditi i sranja od usluge, na ovima koji su drugi i treći je da rade inovacije? Sreća da se ni Sony, a ni druge tvrtke ne vode tvojom vizionarskom politikom.

 

Realno, PS Now je sranje i što prije Sony to promijeni, imat će više šanse i ostati tu gdje jest. Streaming igara su mnogi pokušali i gotovo svi redom propali, a za to postoji niz razloga, ne samo brzina veze. 

 Pa jednostavno se ne moraju trudit za razliku od onoga kojih ih pokusava stic. Underdog ce se uvijek vise trudit jer ih vrag naterava.

Kak je bio slucaj sa PS3 kad su bili uz bok X360 ili cak gubili malo. 
Na PS+ su izlazile AAA igre po par mjeseci stare besplatno. Pa jbt RDR sam dobio  na PS+, dok Xbox nije imao nesto takvo nit su milslili da im treba posto su vodli u utrci.
Kakve sad igre dobivamo na PS+ ? Jesmo dobili GTA 5 ? Jesmo dobili Bloodborne....  ?  Znaš zbog cega ? Zato jer Sony uvjerljivo vodi i povecava vodstvo pa samim time im takvi "pokloni" ne trebaju. Da slucajno zagusti vidio bi kak bi stvari bile bolje.

 

Nemas pojma pogledaj malo tko kaj radi kada gubi u utrci, a kaj radi kada pobjeđuje.


Pa Sony je rekao i za EA access da njima to ne treba, dok je MS to objerucke prihvatio

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 19:04 (Santana).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Neznam u čemu gube ali sa tom uslugom su posramili PS Now.Da ne pričam da daju AAA naslove za svoju pretplatu naspram Indie naslova koje daje Sony za pretplatu.Vidim da sam dirnuo u osinje fenbojsko mjesto.Imam i jednu i drugu konzolu i samo kažem svoje mišljenje i kakve stvari jesu.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Neznam u čemu gube ali sa tom uslugom su posramili PS Now.Da ne pričam da daju AAA naslove za svoju pretplatu naspram Indie naslova koje daje Sony za pretplatu.Vidim da sam dirnuo u osinje fenbojsko mjesto.Imam i jednu i drugu konzolu i samo kažem svoje mišljenje i kakve stvari jesu.

 A tko je rekao suprotno ?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Neznam u čemu gube ali sa tom uslugom su posramili PS Now.Da ne pričam da daju AAA naslove za svoju pretplatu naspram Indie naslova koje daje Sony za pretplatu.Vidim da sam dirnuo u osinje fenbojsko mjesto.Imam i jednu i drugu konzolu i samo kažem svoje mišljenje i kakve stvari jesu.

 Ustvari jedino ti tu radiš neku veliku dramu iz svega toga. Kolega ti je samo rekao kako stvari stoje. Sony je trenutno toliko odmakao od Xbonea po broju prodanih konzola da su fino digli noge u zrak. Još sad kad na E3 najave Bloodbourne 2, svijet će stati na par minuta.

 

Taj Gamepass zvuči fora na prvu, ali ovaj lineup koji su objavili je poprilično smećast. Sve prastare igre koje je više manje svatko odigrao. Eventualno za nekog tko je tek nabavio Xbone, ali i dalje je upitna isplativost kad lako kupiš i preprodaš fizičku verziju.

A ono što mene osobno tu smeta je isto ko i kod igara koje imaju preplatu. Kad nešto ne igraš tj. ne koristiš uslugu imaš osjećaj da gubiš novac.

 

Da taj servis ima novije igre ili da barem znam da će u roku 3 mjeseca doći novo izašla igra na servis te da postoji neki oblik plaćanja prema potrošenom vremenu, pretplatio bih se do kraja života odmah sad. Nažalost toga nema. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
PlayStation 4

Ako konzola nije hendikepirana nekim glupostima (kvarovi, los kontroler itd...) treba joj samo relativno niska cijena i dobre igre za uspjeh i to je to... nikakve pretplate,4k, teraflopsi niti slicne gluposti kaj se jasno vidi ovdje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Treba ti i distribucijsko-servisna mreža, koju Sony ima, a MS nema.

Treba ti i lokalizirani digitalni store, kojeg Sony ima, a MS nema.

Govorim primarno za Hrvatsku, ali to vrijedi i za brojne druge države.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Ako konzola nije hendikepirana nekim glupostima (kvarovi, los kontroler itd...) treba joj samo relativno niska cijena i dobre igre za uspjeh i to je to... nikakve pretplate,4k, teraflopsi niti slicne gluposti kaj se jasno vidi ovdje.

 

Sve to ti pada u vodu dok pogledaš Nintendo Switch, em je skup, em nema igara em je hendikepiran glupostima :-) a svejedno su (još malo pa budu) prodali skoro više komada nego WiiU-a otkad on postoji. I svejedno premalo developera planira razvijati za njega.

Puno toga je potrebno za success konzole, a na osobnoj razini je također dosta bitno za odluku i što ti frendovi imaju. Ako svi imaju PS4 bit ćeš glup da kupiš Xbox, i obrnuto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
PlayStation 4

Izaso novi soft danas 4.70, osim vec standardne stabilnosti nis novoga...

zapravo cini mi se da su mozda promjenili ikonu store-a? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

da i sad se zove samo store lol 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

O bokte, počeli su i na slovima šparati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation 4

Ne znam jel ste znali za ovo, ali naletio slučajno danas:

 

For a limited time, any eligible PSN account holder that purchases a 12-month PlayStation Plus subscription will receive a voucher code to download STAR WARS Battlefront Ultimate Edition free of charge.

https://www.playstation.com/en-ae/get-help/help-library/games/game-information/star-wars_-battlefront-ultimate-edition--playstation-plus-promot/

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Drago mi je da su napravili tu promociju, iako je samo za one koji nemaju aktivan PS+.

Battlefront mi je baš zabavna igra i odlična za "presjeći" druge igre koje igram. Često ju upalim i odigram 2-3 partije. 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 13:29 (DeniZg).
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

To be eligible for this promotion you must not currently have an active PlayStation Plus subscription on your account.

 

Znači nas koji imamo PS+ tko . Way to go Sony

 

I tako me ne zanima ovaj trash od igre

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ne znam jel ste znali za ovo, ali naletio slučajno danas:

 

For a limited time, any eligible PSN account holder that purchases a 12-month PlayStation Plus subscription will receive a voucher code to download STAR WARS Battlefront Ultimate Edition free of charge.

https://www.playstation.com/en-ae/get-help/help-library/games/game-information/star-wars_-battlefront-ultimate-edition--playstation-plus-promot/

Da ali postoji zajeb:

 

To be eligible for this promotion you must not currently have an active PlayStation Plus subscription on your account.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Da ali postoji zajeb:

 

To be eligible for this promotion you must not currently have an active PlayStation Plus subscription on your account.

 

I ne samo to, nego ne smiješ imati ni SW Battlefront Ultimate, a već imam :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Da ali postoji zajeb:

 

To be eligible for this promotion you must not currently have an active PlayStation Plus subscription on your account.

 

I ne samo to, nego ne smiješ imati ni SW Battlefront Ultimate, a već imam :-P

   

 

Bome to predstavlja problem, još veći nego problem sa postojećom preplatom.

16 godina
offline
PlayStation 4

jel imate problem kod zamrzavanja nakon nadogradnje na 4.70 firm ?

 

http://reboot.hr/problemi-s-nadogradnjom-za-playstation-4/

 

 

bdw izasao je i 

 

http://reboot.hr/ubisoft-objavio-vr-naslov-star-trek-bridge-crew/

 

Ezio oces ubost ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 8:32 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo sad vidim ovu temu tu pa odlučih postaviti svoj problem tj pitanje  ... Po stranim portalima, forumima itd... sam svašta čitao što se tiče problema kojeg ja doma imam sa svojim PS4 i šta god sam probao nije baš pomoglo... Ugl. inače sam iz Pule, u Rijeci sam trenutno na faksu, ali ubrzo ću doma, a PS4 mi je doma i htio bi to čim prije riješiti kad dođem kući da uživam kako spada... Imam ga već pola godine i nikako nisam uspio riješiti problem koji imam a to je problem s internetom. Znači brzina uploada i downloada je doslovno mizerna, ne mogu se ni spojiti na PSN kako treba najčešće, a kamoli nešto drugo. U jednom ili dva trenutka je radilo relativno normalnom brzinom od 9-10Mbit/s (cca 1-1.5 MB po sec) ali ostatak vremena kažem internet totalno neiskoristiv. Nema šta nisam radio od postavljanja ručno IP i DNS adresa raznoraznih, svakakvih tweakova po postavkama modema, resetiranjima i nema čime ne, ali ništa nije pomoglo... Žičano spojit mi je malo problematično jer bi mi kabel morao prolaziti kroz pola dnevnog do moje sobe, a ne bi trebalo biti problema s wifi signalom ni ičim jer nije tolika udaljenost a i svi drugi uređaji na toj udaljenosti i sličnoj poziciji, ma bilo gdje ustvari u stanu rade sasvim normalno ... zna li tko riješenje ili kako pomoći 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

jel imate problem kod zamrzavanja nakon nadogradnje na 4.70 firm ?

 

http://reboot.hr/problemi-s-nadogradnjom-za-playstation-4/

 

 

bdw izasao je i 

 

http://reboot.hr/ubisoft-objavio-vr-naslov-star-trek-bridge-crew/

 

Ezio oces ubost ?

 Kupio sam si drona pa nemam vremena više za plejku;)

PSN - darklydexter
16 godina
offline
PlayStation 4

hahah koji je tebi lol aj dobro dosadit ce ti pa se speekamo na zimu ;) 

iskreno i ja rijetko upalim ali kad je nes dobro na VR-u ili igrama opcenito 

 

p.s netflix HDR nam je proradio na tv samo pro 0 bodova bzvz 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 9:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
wildwest25 kaže...

Evo sad vidim ovu temu tu pa odlučih postaviti svoj problem tj pitanje  ... Po stranim portalima, forumima itd... sam svašta čitao što se tiče problema kojeg ja doma imam sa svojim PS4 i šta god sam probao nije baš pomoglo... Ugl. inače sam iz Pule, u Rijeci sam trenutno na faksu, ali ubrzo ću doma, a PS4 mi je doma i htio bi to čim prije riješiti kad dođem kući da uživam kako spada... Imam ga već pola godine i nikako nisam uspio riješiti problem koji imam a to je problem s internetom. Znači brzina uploada i downloada je doslovno mizerna, ne mogu se ni spojiti na PSN kako treba najčešće, a kamoli nešto drugo. U jednom ili dva trenutka je radilo relativno normalnom brzinom od 9-10Mbit/s (cca 1-1.5 MB po sec) ali ostatak vremena kažem internet totalno neiskoristiv. Nema šta nisam radio od postavljanja ručno IP i DNS adresa raznoraznih, svakakvih tweakova po postavkama modema, resetiranjima i nema čime ne, ali ništa nije pomoglo... Žičano spojit mi je malo problematično jer bi mi kabel morao prolaziti kroz pola dnevnog do moje sobe, a ne bi trebalo biti problema s wifi signalom ni ičim jer nije tolika udaljenost a i svi drugi uređaji na toj udaljenosti i sličnoj poziciji, ma bilo gdje ustvari u stanu rade sasvim normalno ... zna li tko riješenje ili kako pomoći 

 Ljudi uglavnom preporučuju da se žično spaja plejka. Ako baš mora biti bežično, onda eventualno neki wifi extender isprobati ili stavi jedan router koji će služiti kao wifi spot baš u svoju sobu.

 

Po meni bi ti najpametnije bilo isprobati neki powerline adapter pošto je tako nespretno vući kabel. Nije jeftina solucija, ali jbg, nije ni ovo jeftin sport.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice