PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.836
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ne vjerujem da je možeš naći baš za 20eur ali ima kod nas na njuškalu već po 200kn koliko vidim

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
Robert_84 kaže...

ebay.

 

ja sam svoju uzeo novu za 35€ prije 3-4 mjeseca

 

https://www.mydealz.de/

 

no dal svaka trgovina salje u HR bas i ne

 ja i dalje nevidim nigdje za 20 evra igru...pošalji točan link pa da kupim. hvala

 pa inace se na ebayu nesto "bida"... da se ubode.... ako zelist uzet novu vidis da ih ima do 35€

 

sto opet nije puno

Alienware m17x R4
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel mi moze ko rec, ili se to samo meni cini, da je na SD trenutno najbolja ponuda PS4 Pro ikad? Naime verzija sa GT Sportom je 3kkn sto je jeftinije trenutno i od toga da kupis samo konzolu (3.3kkn) + jos daju 10% popusta na prvu kupnju u web shopu sto ispada 2700kn za PS4 Pro sa GT Sportom! Jedino me muci sto mi nije tako hitno kupit PS4 jer trenutno nemam bas nesto puno vremena igrat se, ali ionako sam ga planirao kupit za blagdane jer sam mislio kako ce bit neka extra ponuda sigurno tad, ali sad me muci hoce li biti kakva bolja ponuda od ove? Jer bojim se da mozda i nece biti... Sta vi mislite? Takoder jel ima gdje za kupit DS4 povoljno ili da si odmah uzmem jos jedan u SD (450kn ispadne sa tih 10%)? I jel se isplati uzimat dodatno jamstvo za 360kn (opet sa 10% popusta)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

Jel mi moze ko rec, ili se to samo meni cini, da je na SD trenutno najbolja ponuda PS4 Pro ikad? Naime verzija sa GT Sportom je 3kkn sto je jeftinije trenutno i od toga da kupis samo konzolu (3.3kkn) + jos daju 10% popusta na prvu kupnju u web shopu sto ispada 2700kn za PS4 Pro sa GT Sportom! Jedino me muci sto mi nije tako hitno kupit PS4 jer trenutno nemam bas nesto puno vremena igrat se, ali ionako sam ga planirao kupit za blagdane jer sam mislio kako ce bit neka extra ponuda sigurno tad, ali sad me muci hoce li biti kakva bolja ponuda od ove? Jer bojim se da mozda i nece biti... Sta vi mislite? Takoder jel ima gdje za kupit DS4 povoljno ili da si odmah uzmem jos jedan u SD (450kn ispadne sa tih 10%)? I jel se isplati uzimat dodatno jamstvo za 360kn (opet sa 10% popusta)?

 

A ono, kakva su to pitanja. Bit će sigurno bolja ponuda od ove, ak ne sad, za 5 godina bude ziher.

Ak nemaš vremena igrat se, nemoj kupiti. Ako imaš vremena igrati se, onda par sto kuna ne čini neku razliku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Bazinga kaže...

Jel mi moze ko rec, ili se to samo meni cini, da je na SD trenutno najbolja ponuda PS4 Pro ikad? Naime verzija sa GT Sportom je 3kkn sto je jeftinije trenutno i od toga da kupis samo konzolu (3.3kkn) + jos daju 10% popusta na prvu kupnju u web shopu sto ispada 2700kn za PS4 Pro sa GT Sportom! Jedino me muci sto mi nije tako hitno kupit PS4 jer trenutno nemam bas nesto puno vremena igrat se, ali ionako sam ga planirao kupit za blagdane jer sam mislio kako ce bit neka extra ponuda sigurno tad, ali sad me muci hoce li biti kakva bolja ponuda od ove? Jer bojim se da mozda i nece biti... Sta vi mislite? Takoder jel ima gdje za kupit DS4 povoljno ili da si odmah uzmem jos jedan u SD (450kn ispadne sa tih 10%)? I jel se isplati uzimat dodatno jamstvo za 360kn (opet sa 10% popusta)?

 

A ono, kakva su to pitanja. Bit će sigurno bolja ponuda od ove, ak ne sad, za 5 godina bude ziher.

Ak nemaš vremena igrat se, nemoj kupiti. Ako imaš vremena igrati se, onda par sto kuna ne čini neku razliku.

 LOL Bitanga oštar kao i uvijek.

Ma vjerojatno će biti još povoljnije, ali nikad se ne zna možda euro skoči ili potrošiš lovu u kockarnici, kupi sad pa igraj malo po malo.

Jedino što će za Božić biti popust na PS+ pretplatu pa i to uračunaj kao plus za kupnju oko blagdana.

16 godina
offline
PlayStation 4

Bazinga  Ne znam da ce to puno vise ici dolje za Bozic, ako i toliko. Zna Bitanga znanje.

PS+ na popustu za Bozic? Zivi bili, pa vidjeli.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Očekujte da Sony bude široke ruke u 11.mjesecu, bilo s PS+ ponudom igara, sniženjima na igre i konzole itd.

Izlazi Xbox One X.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Očekujte da Sony bude široke ruke u 11.mjesecu, bilo s PS+ ponudom igara, sniženjima na igre i konzole itd.

Izlazi Xbox One X.

 Deni riječi ti se pozlatile.

14 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...

Očekujte da Sony bude široke ruke u 11.mjesecu, bilo s PS+ ponudom igara, sniženjima na igre i konzole itd.

Izlazi Xbox One X.

 Deni riječi ti se pozlatile.

Baš, ma nek se sav pozlati 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

 Šta je da je, Bloodborne je remek djelo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

 LOL ti to ne kužiš jako si popularan pa sad imaš pratitelje koji prate tvoj rad i obožavaju te.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

Ja bih to prijavio dezurnim institucijama ili ga stavi na ignore, onda ne mozes primati od njega PP. Ili ne?

 

Indijanka s dinosaurima i pokusaj samoubistva poslije Uncharted3. Ima maste, to mu moram priznati.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 7:55 (Chaky).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

 Dobar je lik

 

Postajes zvijezda bug foruma i moras se naucit nosit sa slavom

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

5.01 soft je vani i media player dobio update 

u media playeru mozemo birat između audio trackova, isto tako i sa titlovima ako ih imamo vise za pojedini film/seriju.

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

Meni su se počele gomilati čudne poruke preko PSN-a. Izgledaju mi kao botovi, nemaju nikakvu aktivnost i šalju poruke samo jednom. Do prije 3 mjeseca to se nije događalo. Ne kužim.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Dogadalo mi se to,odlucio sam se dopisivati s botom i nakon 10 min dopisivanja su me zamolili da posjetim stranicu gdje imaju webcam prijenos(gole zemske jel) i da bi bilo lijepo da im uplatim par dolara za podrsku jer su siromasne studentice koje vole igrati ps4 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nixa2210 kaže...

Dogadalo mi se to,odlucio sam se dopisivati s botom i nakon 10 min dopisivanja su me zamolili da posjetim stranicu gdje imaju webcam prijenos(gole zemske jel) i da bi bilo lijepo da im uplatim par dolara za podrsku jer su siromasne studentice koje vole igrati ps4 

 

Da, i meni se to prije par mjeseci intenzivno pojavljivalo, al već dugo nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

@nixa2210

I jesi uplatio lovu? Kak zgledaju studentice?

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Frend namjerava kupiti PS4 Pro konzolu i spojiti je na Philips 55PUT4900/12 telku. I sad ne zna kako će ta kombinacija šljakati s obzirom da želi igrati multiplay Destiny 2, COD WW2, BF1... Naravno brine ga input lag i da li će biti izražen. Svako mišljenje je dobrodošlo i da li bi možda bilo bolje kupiti neki monitor?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imate na ps storu 1 hour trial za south park the fractured but whole 

MadeInCroatia
Moj PC  
4 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Bitanga kaže...

Jel imao netko iskustva s ovim trollom koji me gnjavi u privatnim porukama, dosta kvalitetna recenzija playke i igara :-D

Meni su se počele gomilati čudne poruke preko PSN-a. Izgledaju mi kao botovi, nemaju nikakvu aktivnost i šalju poruke samo jednom. Do prije 3 mjeseca to se nije događalo. Ne kužim.

U zadnje vrijeme sam imao par takvih upada.

Samo čekam poruku kao u WoW-u u davna vremena: hello my friends..... :)

PSN: Muskarcina77
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

@nixa2210

I jesi uplatio lovu? Kak zgledaju studentice?

 Nisam,cekam plaću :D

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
nixa2210 kaže...

Dogadalo mi se to,odlucio sam se dopisivati s botom i nakon 10 min dopisivanja su me zamolili da posjetim stranicu gdje imaju webcam prijenos(gole zemske jel) i da bi bilo lijepo da im uplatim par dolara za podrsku jer su siromasne studentice koje vole igrati ps4 

 Pff mene su trazile samo dobar rejting

 

P.S nije nam bas najbolje u zivotu kada se s botovima dopisujemo

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ako imam pretplatu za ps plus koja još vrijedi 6 mjeseci (do 05/2018)  da li mogu ranije tj . danas ponovo ukucati novi kod i da li će onda se automatski produžiti pretplata do 5/2019 ili to moram tek pri kraju prve pretplate

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
yaqyaq kaže...

Ako imam pretplatu za ps plus koja još vrijedi 6 mjeseci (do 05/2018)  da li mogu ranije tj . danas ponovo ukucati novi kod i da li će onda se automatski produžiti pretplata do 5/2019 ili to moram tek pri kraju prve pretplate

 

Kad god hoćeš možeš ukucati i on će ti produžiti pretplatu za vremenski period koji si kupio, ne moraš čekati istek postojeće preplate.

12 godina
offline
PlayStation 4

Pozz ekipa, 

 

gdje bi bilo najjeftinije uzet PSN+ pretplatu. Planiro sam u SDu uzet na 12 rata pa tako svake godine :D Isteko mi trial pa sad gruntam sta i kako.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Horizon zero down je jedna jako dosadna open world igra. Na 12 posto sam i ne mogu više dalje. Tko ne voli open world igre neka ne troši lovu na ovo. 

shit happens too often
Moj PC  
0 12 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Pozz ekipa, 

 

gdje bi bilo najjeftinije uzet PSN+ pretplatu. Planiro sam u SDu uzet na 12 rata pa tako svake godine :D Isteko mi trial pa sad gruntam sta i kako.

Čekaj akciju u 11/2017 koja će biti za Black Friday i preko PSN si onda kupi preplatu. Mislim da ćeš tu najjeftinije proći.

Možda drugi imaju neku bolju ideju!!!

14 godina
online
Re: PlayStation 4
Wox kaže...

Horizon zero down je jedna jako dosadna open world igra. Na 12 posto sam i ne mogu više dalje. Tko ne voli open world igre neka ne troši lovu na ovo. 

Igra je odlična, osobno se nisam mogao odlijepiti od TV-a. Potrošio sam 120h na igranje i istraživanje. 

Po mom subjektivnom sudu najbolja PS ekskluziva i to nadaleko - vrijedi svake mikrolipe.

Naravno da se nekome neće sviditi, ali ipak većini je jako dobra, čak štoviše - odlična.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
SimeKZ kaže...

Pozz ekipa, 

 

gdje bi bilo najjeftinije uzet PSN+ pretplatu. Planiro sam u SDu uzet na 12 rata pa tako svake godine :D Isteko mi trial pa sad gruntam sta i kako.

Čekaj akciju u 11/2017 koja će biti za Black Friday i preko PSN si onda kupi preplatu. Mislim da ćeš tu najjeftinije proći.

Možda drugi imaju neku bolju ideju!!!

 Ma hebe me kad su sad turniri u FIFAi pa necu moc online igrat. Ostao mi samo Squad Battles i Single player. Mislim da cu uzet za jedan mjesec i onda cu kad bude akcija uzet tih godinu dana i to je to.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 13:30 (SimeKZ).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice