Wii u problem s DLCom

poruka: 6
|
čitano: 1.298
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Wii u problem s DLCom

Pozdrav, dragi vlasnici Wii U-a :)

Nadam se da netko od vas mozda zna rješenje mog problema. Naime, ne mogu kupiti DLC ni za jednu igru(konkretno Hyrule Warriors i Xenoblade). Probao sam i putem ingame menija i direktno putem eshopa pristupiti additional contentu i prikaže mi se samo oblak sa porukom "Nothing is available for purchase at this time". Sve sto mogu je odabrati ok, sjesti i plakati xD Googlao sam malo, ali nisam nigdje naišao na ovakav problem.

Ne poznajem nikoga tko ima Wii u pa nemogu provjeriti, ali moje sumnje su da hrvatski eshop jedino nema jos u ponudi tec dlcove, te da mi je onda jedini izlaz formatirati konzolu i promijeniti region na uk, buduci da je trenutno zaključan (a to bas i ne bih, dragi su mi moji sejvovi :/ osim ako ne postoji drugi nacin za koji ne znam?).

Unaprijed hvala :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wii u problem s DLCom

Cek imas full igru i ne mozes kupiti dlc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Wii u problem s DLCom

Točno to. Naručio sam oba naslova s Amazona, rade savršeno, sve 5. Samo eto, ne mogu kupiti dlc  Još bih nekako i preživio bez toga, ali za Mario kart koji mi uskoro stiže, te za smash bros koji planiram uskoro nabaviti mi se dlcovi stvaarno sviđaju i ne bih htio ostati zakinut za njih :/

15 godina
offline
Re: Wii u problem s DLCom
krepandus kaže...

Točno to. Naručio sam oba naslova s Amazona, rade savršeno, sve 5. Samo eto, ne mogu kupiti dlc  Još bih nekako i preživio bez toga, ali za Mario kart koji mi uskoro stiže, te za smash bros koji planiram uskoro nabaviti mi se dlcovi stvaarno sviđaju i ne bih htio ostati zakinut za njih :/

 ne znam stvarno nisam cuo jos za taj problem, probaj na arena wii forumu

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 18:58 (toxic).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Wii u problem s DLCom

Mali update: DLCu za Mario kart sam uspješno mogao pristupiti i downloadati ga. Ostali i dalje nula bodova (probao sam naći i za smash, nema nist)

 

Postavio upit i na arenawii, cekam da netko dozivi.

15 godina
neaktivan
offline
Wii u problem s DLCom

Vezano za wii u ... problem kojeg vjerovatno imaš je kriv odabir regije. Nintendo je malo tu traljav jer voli preferirat određene regije tako da ako već želiš skidat nešto s njihovog 'stora' najbolji nači je da postaviš da si u engleskoj jer nećeš imat problema prilikom skidanja igrica barem koje dolaze u Europu. Osobno i sam posjedujem tu konzolu tako da prilikom skidanja s njihovog stora nisam ni jednom imao problem. Jasno čak i trnsakcija nije bila problematična (bitno je da imaš jednu od ponuđenih kartica i nebi trebalo bit nikakvih problema ... nije bitno čak imat karticu u valuti u kojoj kupuješ ... čak i ako imaš karticu s kunama ... sve prolazi bitno je imat samo valjan iznos). Kupio sam Mario cart te sam skionu nekakve DLC koji su u to vrijeme bili u free opciji ... skinuo sam s stora Tekken, Super Marija, Donkey Kong tropical freeze, Child of light ... baš da sam kupio DLC i nisam ali sam za Mario cart skinuo nekakve free djelove i rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice