Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.187.431
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Da. Možeš skidat bez straha sa unity. Za to i služi
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
I naravno ne moraš skidati sve, već zadnji TU ili onaj koji ti treba
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Znaci update za sve igre mogu skidat tako?
Hvala :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
footballer kaže...
Znaci update za sve igre mogu skidat tako?
Hvala :)

 

da

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

kako da saznam koji xbox imam? hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Max333 kaže...

kako da saznam koji xbox imam? hvala

 

ako misliš koji od model-a 360 imaš, pogledaj odozada na naljepnici datum proizvodnje (MFR Date)

http://www.360drives.com/list

 

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

MFR  26.2.2004

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
nije to 360 bar ja mislim
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...
Max333 kaže...

kako da saznam koji xbox imam? hvala

 

ako misliš koji od model-a 360 imaš, pogledaj odozada na naljepnici datum proizvodnje (MFR Date)

http://www.360drives.com/list

 

 nije to 360

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Max333 kaže...

MFR  26.2.2004

 

to nije 360 već stari XBOX Classic (XBOX1 kako ga netko naziva). prva generacija XBOX-a

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 15:51 (dadn).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...
Max333 kaže...

MFR  26.2.2004

 

to nije 360 već stari XBOX Classic (XBOX1 kako ga netko naziva). prva generacija XBOX-a

 

 

 da to je taj ;) inace nikad nisam igro na xboxu to sam danas nasao u podrumu haha zanima me jel uopce moguce igrat na tome pirate? i kako?

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

sve je moguće... treba valjda ga modat. ima soft mod, postojala je i čip modifikacija...

 

pogledaj ovdje

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

za one kojima Aurora ne leži, evo FSD fix za download covera i TU

 

http://www19.zippyshare.com/v/MxTIwxP1/file.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

pozz

dakle....drustvo, da pitam

danas sam kupil rabljeni xbox 360

ima rgh i lt 3.0 modifikaciju

od prije imam vec kinect

i sad dok sve skup to spojim, ovak igre sve rade super...ima ih cca 90 komada na hddu, al nikako ne mogu posloziti da mi kinect proradi

javlja poruku da je potrebno  "nesto" skinuti sa xbox livea; a kolko znam to ne mogu zbog RHG modifikacije

kak dalje ? :)

unaprijed hvala na pomoci

http://www.hranilovic.com
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

moraš napraviti upgrade Kinecta da bude ista verzija kao dashboard

 

znači, pogledaj koja ti je trenutno verzija Dashboarda, pa onda sa XeBuild GUI 2.097 skineš Avatar update za tu verziju koju imaš

 

ili napraviš upgrade i Dashboarda i Avatara na zadnju verziju 17489. samo pazi koju ploču (Motherboard) ima XBOX... sa Simple NAND Flasher prvo si iščitaš dash na USB, i onda sa XeBuild GUI 2.097 nadogradi dash prema ploči, i nazad fleširaj novi dash. nakon toga napravi update Avatara (i kinecta naravno) i to je to...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2016 17:11 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

nisam naveo: osobito pazi ako imaš Coronu 4G ploču...

http://www.red-gsm.net/showpost.php?p=179042&postcount=6

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi,

Kupio sam XBOX 360 (wired, USB) kontroler za igranje na PC-u, tj. spojim PC na TV i perem igre... uzeo bi si sad još minimalno jedan da mogu u paru igrat neke igre pa gledam ima po njuški wireless kontrolera baš od XBOX konzole...

Nisam do sada imao XBOX i nisam toliko u tome, pa me zanima kada bi ja sada kupio wireless XBOX kontroler što je bio baš na konzoli, jel ga mogu spojit na PC dodatno sa ovim mojim žičnim? I kako ga spojit?

BTW prvi put sam se susreo s njim i super mi je kontroler

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Entropija kaže...

Pozdrav ljudi,

Kupio sam XBOX 360 (wired, USB) kontroler za igranje na PC-u, tj. spojim PC na TV i perem igre... uzeo bi si sad još minimalno jedan da mogu u paru igrat neke igre pa gledam ima po njuški wireless kontrolera baš od XBOX konzole...

Nisam do sada imao XBOX i nisam toliko u tome, pa me zanima kada bi ja sada kupio wireless XBOX kontroler što je bio baš na konzoli, jel ga mogu spojit na PC dodatno sa ovim mojim žičnim? I kako ga spojit?

BTW prvi put sam se susreo s njim i super mi je kontroler

 trebaš nešto ovakvo

http://www.amazon.com/Microsoft-Xbox-Wireless-Receiver-Windows/dp/B000HZFCT2

 

ovaj je microsftov ali imaš i jeftinijih kao ovaj

http://www.amazon.com/Wireless-Receiver-Compatible-Controllers-Computer-Platforms/dp/B0096PLB9O

 

ali nađe se svakavih po internetu...

11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ok, hvala!

Znači postoji način e sad...

 

Internet na kompu imam preko TP-LINK AC1200 wireless USB adaptera... jel se može natjerati da se preko njega spoji XBOX kontroler? Jel netko takvo što probao?

Malo sam sad gledao o ovom svom usb adapteru... nije baš onaj najobičniji i ima WPS tipku što znači da se nešto može spojit na njega?! Ili je taj WPS samo za spajanje sa ruterom?

Nisam siguran jel može ovaj adapter biti i reciver...

Problem je što nemam priliku posuditi XBOX wireless kontroler da probam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 1:04 (Entropija).
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jel za netflix na xboxu treba imat onu gold pretplatu?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zanima me da li rdai joistic od xbox360 a xboxone,ako ne radi koji je kompatibilan.Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
zerocool12 kaže...

Jel za netflix na xboxu treba imat onu gold pretplatu?

 

Netflix requires an Xbox Live membership and a Netflix unlimited streaming membership (sold separately). 

 

ovo piše na MS stranici... ne spominje se Gold već samo live račun (membership). znači ako imaš RGH modifikaciju ništa od toga

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 19:15 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
peropumpa kaže...

Zanima me da li rdai joistic od xbox360 a xboxone,ako ne radi koji je kompatibilan.Unaprijed zahvaljujem

 kontroleri (joystick) nisu kompaktibilni i ne mogu se koristiti... svaki XBOX ima svoje kontrolere i to je to... ako ti treba za XBOX One moraš nabaviti XBOX One kontroler

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

XYZ ponovno radi ;) bilo je to dugih mjesec dana bez njih :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Vijest dana za mene...
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

izašle su 2 nove pinball table "Star Wars The Force Awakens" za Pinball FX 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

za RGH i Auroru

 

Minecraft TU36 i trainer

http://www.xyzmods.com/index.php/topic/5996-minecraft-trainer-upd-tu36-1132016/

 

P.S.

kada dodate TU36 (Hdd1\Content\0000000000000000\584111F7\000B0000\) ne zaboravite u Aurori skenirati za TU (start - content scaning - title updates)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ej, imam 2 kontrolera za 360. No s bijelim imam problem. Baterije su nove (AGFA Photo, AA, Alkaline, LR6), stavim ih, upalim kontroler (ili Xbox, ako već nije upaljen) i čim kontroler malo mr*nem, već se ugasi. Primijetila sam da moram stvarno STISNUTI battery pack nakon što su nove baterije i umetnute, da bi kontroler proradio. I ako za SAMO 0.1mm doslovno (ili manje, ako postoji) pustim battery pack, kontroler se ugasi. Također, ako malo jače stisnem bilo koju tipku (ali prije stisnem battery pack, kontroler se ugasi. Imam i crni kontroler koji s navedenim baterijama radi čak i ako padne. Molim odgovor. P.S: Xbox je kupljen kao rabljen, ali ispravan. Sve normalno radi.

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Flexan22 kaže...

Ej, imam 2 kontrolera za 360. No s bijelim imam problem. Baterije su nove (AGFA Photo, AA, Alkaline, LR6), stavim ih, upalim kontroler (ili Xbox, ako već nije upaljen) i čim kontroler malo mr*nem, već se ugasi. Primijetila sam da moram stvarno STISNUTI battery pack nakon što su nove baterije i umetnute, da bi kontroler proradio. I ako za SAMO 0.1mm doslovno (ili manje, ako postoji) pustim battery pack, kontroler se ugasi. Također, ako malo jače stisnem bilo koju tipku (ali prije stisnem battery pack, kontroler se ugasi. Imam i crni kontroler koji s navedenim baterijama radi čak i ako padne. Molim odgovor. P.S: Xbox je kupljen kao rabljen, ali ispravan. Sve normalno radi.

 

 

pa problem je izgleda u upravljaču, možda kontakti nisu dobri, pogledaj i one opruge na kojima baterije imaju kontakt

 

nekada i bežični uređaji i drugi elektronički uređaji mogu ometati bežičnu vezu pa se kontroler gasi

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 18:59 (dadn).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice