Bloodborne (PS4)

poruka: 427
|
čitano: 102.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Da ,sa PS+ popustom kad je igra bila taj mjesec na PS + ponudi.Bez te pretplate niže od 70kn nije bila cijena.
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dann3R kaže...
Da ,sa PS+ popustom kad je igra bila taj mjesec na PS + ponudi.Bez te pretplate niže od 70kn nije bila cijena.
Nema šanse,ispod 70kn nikad nije bio

 I bez ps+ je bija jeftiniji od 70 kn, ka i sta pise na onom linku

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 14:13 (Tututuru).
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Skupio cojones i ušao u drugi dio Forbidden Woodsa, speedrunom sam otvorio prečace i ušao u boss fight...koji je zanimljiv, dinamičan, a kad sam shvatio da lock on nema previše smisla, postalo je puno lakše, a još lakše je kad se eliminira bar jedan član boy banda...kad sam ostao 1na1, dvoboj je potrajao nekih 30-ak sekundi iako je ovome health bar bio skoro pun, ali LHB je premoćno oružje.

EDIT:
Pao je i Rom!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 22:38 (m77).
 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Bila je i litra Eurosuper 95 nekad 3.75kn .
11 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Znači sad se moram boriti protiv tri lovca odjednom? Stvarno Bloodborne?!

 

Najkomičnije od svega je što sam nosio nekih 40k echoesa kad sam naletio na njih, prebijali su me i kako bih uzeo malo zraka i digao si health, trčim niz one stepenice i uletim ravno u Darkbeast Paarl boss fight...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 19:24 (m77).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Probaj se boriti protiv Roma u dungenu... Tu je on u svom elementu, malo prostora a hrpa paukova.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ma ne.Bossevi su teži u Old Hunters DLC-u nego u Dungeon Chalice....
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Znam, ali govorim za Roma, u dungenu je puno teži. Prvi put kad naletis na njega pomislis da je lagan a onda u dungenu di te pauci onehitaju i di si okružen zidovima skuzis da je zapravo tezak boss.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Zapravo je ono prije bio sarkazam,a s Rom-om sam imao problema na otvorenome a kamoli ne u tamnici.Za doć do Yharnam Pthumerian Queen,treba pobjedit cijelu lepezu boss-eva.
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Gogy7 kaže...
Znam, ali govorim za Roma, u dungenu je puno teži. Prvi put kad naletis na njega pomislis da je lagan a onda u dungenu di te pauci onehitaju i di si okružen zidovima skuzis da je zapravo tezak boss.

 Ne nego to govori da Boss nije dizajniran za takav level pa ispada težak. Ustvari je to samo loš level dizajn. Ko ono smeće od Capra Demona u Dark Soulsu, proklet bio tko je dizajnirao boss room.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...
 Ne nego to govori da Boss nije dizajniran za takav level pa ispada težak. Ustvari je to samo loš level dizajn. Ko ono smeće od Capra Demona u Dark Soulsu, proklet bio tko je dizajnirao boss room.

 Haha, Capra Demon i onda te jos oni pasi cokaju.. Sta si reka boss room design je ocajan, boss ka boss je prelagan, al sigurno su i oni to znali pa su ga tili umjetno otezat. 

PSN - ediholic
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Pala je i Maria na Blood Levelu 4.

 

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Njeno oružje mi je jedno od najdražih u igri. A i boss fight je cool.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...
Njeno oružje mi je jedno od najdražih u igri. A i boss fight je cool.

 Takoder gajin osjecaje prema Rakuyu, a ona mi je najdrazi boss fight. Mislija san da je nikad necu pobjedit na ovon challengu jer san joj prvih 20ak puta promatra moveset i pokusava je parryat, al s njon samo triba bit agresivan.

PSN - ediholic
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

The One Reborn je gotov, Micholash je gotov...Nadam se da sam blizu svršetka glavne priče, jer me igra počela malo previše stresirati.

 

EDIT:

Tko bi rekao da je svršetak i bliže nego što sam mislio...potukao Mergo's Wet Nurse u čudnoj borbi, možda i najdužoj, potrošio sam čak 19 vialsa...vratio se u Hunter's Dream, sve gori.. level mi je 85, vialsa imam pun storage, LHB je naoštren...senilni starac u kolicima je je sljedeći.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 23:14 (m77).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Gotovo. Konačno. Odlična igra, do Forbidden Woodsa, nakon toga mi je uslijedio pad, jednostavno repetitivnost je nagomilavala frustraciju, kap koja je prelila čašu je yhargul i previše frenetičan ritam tog područja, respawnanje, laserske zrake, tri lovca odjednom, mislim, chill the f*ck down...u idućem području me opet čeka Eye of Mordor itd...tako da sam nažalost igrao tek toliko da odigram do kraja.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
A tek da su to 3 old huntera iz DLC-a...

Nije mi taj dio s 3 huntera ostao u sjećanju kao nešto teško jer se oni ne respawnaju. Ili se krivo sjećam.

Eye of Mordor stvarno je iritantan, tj općenito ta vrsta mobova. Srećom malo je dijelova s njima. Treba imat uvijek sedative u inventoryu.

Šteta da ti se igra pred kraj zamjerila. Ima još taj genijalan dlc za odraditi plus iz ovoga što si napisao, ostao ti je i pravi final boss.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Nit se ne mora boriti sa njim u jednome od 3 mogućih završetaka.
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...
A tek da su to 3 old huntera iz DLC-a...

Nije mi taj dio s 3 huntera ostao u sjećanju kao nešto teško jer se oni ne respawnaju. Ili se krivo sjećam.

Eye of Mordor stvarno je iritantan, tj općenito ta vrsta mobova. Srećom malo je dijelova s njima. Treba imat uvijek sedative u inventoryu.

Šteta da ti se igra pred kraj zamjerila. Ima još taj genijalan dlc za odraditi plus iz ovoga što si napisao, ostao ti je i pravi final boss.

 DLC imam, možda jednog dana i zaigram, možda, ali sad mi ipak treba pauza...opet kažem, odlična igra veći dio vremena, ali zasićenje mi je došlo pred kraj...previše grindanja, tempo kojeg igra nabija je brutalan, taj stalni osjećaj hitnosti u zraku...sve je to malo previše za nekoga tko nikad nije ni prismrdio Souls igrama, a pored toga gamingom se nisam zabavljao dobrih 3-4 godine.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dann3R kaže...
Nit se ne mora boriti sa njim u jednome od 3 mogućih završetaka.

 Naravno da se mora borit sa MP ako zeli taj zavrsetak.

PSN - ediholic
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Orphan of Kos - Blood Level 4

 

PSN - ediholic
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Kakav je odnos tezine izmedju Blood-starved Beast i Vicar Amelia?

Dva puta dolazim do samog kraja healtha BSB, cak sa dosta healtha ali me pokupi s nekim napadom koji mi skine full health. Ali mislim da ce pasti slijedeci put definitivno jer dosta dobro rade visceral attacks na njemu :D

Znam da nakon njega dolazi Vicar Amelia, pa me zanima da li da ocekujem tezi ili laksi fight generalno?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Znam da ljudi često spominju tog BSB kao teškog bossa, ali ja se ne sjećam da sam ikad zaginuo na tom bossu. 

Amelia (i drugi bossevi tog tipa, da ne spojlam previše) su mi bili prilično teži.

Vjerojatno ovisi o buildu i oružju koji koristiš.

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Nisam imao velikih problema niti sa jednim od tih bosseva.Ameliu se da sredit sa vatrenim napadima i kad si zdravlje nadopunjuje,baci na nju Numbing Mist da sprječiš to.
Najviše problema sam imao sa Martyr Logarius.I to većinom jer sam prilikom izbjegavanja njegovih napada u drugoj fazi,znao većinom odlepršat sa vrha krova katedrale.A i opčenito nije baš lagan boss s time da je opcionalan.
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

kada se baciš, odnosno stisneš krug, za to vrijeme si potpuno neranjiv, zar ne? to je recimo bilo nešto što mi je na početku bilo prilično neprirodno, nekako bi očekivao da kada se bacim u krivu stranu (npr. prema šapi čudovišta) da ću dobiti batina, ali zapravo nije tako jel?

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Gotov i BSB :D Vrlo jednostavno na kraju je pao uz dodge i obicne udarce 

Hvala svima na odgovorima btw

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

bome bio sam u krivu, dodge te ne čini neranjivim. upravo sam se borio s nekom beštijom i stisnem krug da se bacim prema njemu a on u isto vrijeme krene mene udarit i u sred koluta što sam radio po podu me spička i oduzme skoro pola healtha

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ima određeni "window" u kojem si neranjiv tokom dodgea. Možda pola sekunde, koliko pamtim. Treba se naučiti tempirati dodge. Risk and reward ko i cijela igra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Zovu se iframes. 11 sličica animacije tijekom kojih si neranjiv, ali samo 11. Ako se igra vrti na 30fps znaci oko trećina sekunde.
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ne sjećam se može li se kako povećati taj broj ko u Darksoulsu ili je konstantno isti. Pretpostavljam da ne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice