Gamer Girls

poruka: 75
|
čitano: 32.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gamer Girls

Ovako nešto?

 

 

 

Inače ovo joj je dečko, svima poznati rechyyy

 

https://www.youtube.com/user/clayman90

 

 

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gamer Girls
M_dipl. kaže...

Nikad nisam kužio tu fascinaciju ženama koje igraju. Vrlo često naletim na igračicu u L4D2 (jedina igra koju konstantno igram već godinama) i svaki put primijetim koliko se govor, fore i pristup ostalih u timu (muškaraca) promijeni. Neki postanu vrlo pristojni i trude se ispasti cool, neki postanu još veće seljačine pa im govore kak bi ih je_ali a najviše ih pribjegne onim bezveznim forama o tome kak su cure inferiorne u gejmingu.

 

Igračice, s druge strane, vrlo često igraju kvalitetno i ne obaziru se na provokacije.

Meni čak paše da se nekad promjeni tema, jer obično se raspravlja tko ima više skilla i čiji je veći.

UGlavnom dinamika grupa je drugačija kad su  žene u blizini.

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Kako nema, ja igram BC2 sa jednom i to jako često :)

Sniping is my job.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
reezon kaže...
LadyKatrin kaže...

A kako ocekujete da se zene igraju kada im decki ili muzevi nikada ne daju pristup kompu. Otkada se ja igram, samo molim boga da decko nadje ljubavnicu da se makne od kompjutera, da bacim malo bf3.

 Ccccc.

 

Da je pravi kupija bi još jedan PC i BF3 pa da zajedno bacite partiju. Sram ga bilo

Bez brige dobila sam razerov miš, 7-1 slušalice i nežalim se {#}

12 godina
offline
Gamer Girls

Moja draga igra WoW, Dragon Age, Simse... Svašta... {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Ja uglavnom znam djevojke koje igraju Angry Birds, Doodle Jump i neke tako sitne igre, a ozbiljnije djevojke koje igraju recimo WoW, LoL, CoD uglavnom zadrzavaju to za sebe i ne zele da pricaju o tome jer za mnoge ljude je "neprirodno" da djevojke budu gamerke...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Ja sam poslije škole (dok smo bili 5. ili 6. razred) ili vikendom išao kod sestrične i gledao kako na kompu roka po Far Cryju, psovala je na one frajere i mutante, igrala je i stare GTA, mislim da čak nešto malo i Need for Speed. Onda je počela samo Simse a sad više ništa ne igra, valjda se uozbiljila, dok ja još uvijek igram kad stignem. Bili su to zabavni dani{#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Teško je bit gamer... s mojim internetom :I

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gamer Girls

counter-strike i killing floor igram često sa našim curama.

ponekada je u jednom teamu csa i do 3 (od 5 igrača) cure...

 

uvijek postoje neke predrasude, naravno, no to je neprimjetno i one se zabave isto koliko i mi...

SR3CKO
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamer Girls
Danchy01 kaže...

Teško je bit gamer... s mojim internetom :I

 

a teško je i u tim godinama

Potpis!
14 godina
offline
Re: Gamer Girls
Ezio kaže...
Danchy01 kaže...

Teško je bit gamer... s mojim internetom :I

 

a teško je i u tim godinama

Aahhahaha puko sam ahhahahahaha {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
niammy kaže...

Ja uglavnom znam djevojke koje igraju Angry Birds, Doodle Jump i neke tako sitne igre, a ozbiljnije djevojke koje igraju recimo WoW, LoL, CoD uglavnom zadrzavaju to za sebe i ne zele da pricaju o tome jer za mnoge ljude je "neprirodno" da djevojke budu gamerke...

Nas cura ima dosta al istina je da to ponekad zadrzavamo za sebe jer nikom nije ugodno kad te netko vrijedja iako znas igrati neku igru, primjerice ja igram LoL negdje vise od godinu dana ali tokom tog sitnog vremena sam upoznala nekolicinu cura koje su fakat dobre i zasluzuju titulu Gejmerice... prije, bilo je tesko igrati radi onog "Cure i zene su samo za kuhinju i poslove u kuci" ali sada nakon nekoliko kad sam upoznala nekoliko cura i decki vecinom s balkana, drukcije je jer me oni nevide kao robu nego kao igracicu jednaku njima. Vecina cura i da igra neke igre kao WoW, DotA, LoL il nes slicno drzat ce se u sjeni jer nezeli slusati uvrjede, makar je to moje misljenje, a i iskustvo. Ako vec iko ima da igraLoL slobodno me dodajte, na EUNE serveru, nick mi je: LadyShadoria ^^

5 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Da li postoji koja djevojka koja bi samnom peglala ps4 poprilicno sam okej decko moram priznati... Ni blizu stereotipu gamera kako svi prikazuju. Ako je neka zainteresirana neka me kontaktira ovdje ili ostavi kontakt sama. 

Lp :) 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamer Girls

Couch coop ili online multiplayer ? Tema je zamrla upravo si otovrio pandorinu kutiju. lol

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls

A jebiga, moras malo uzdrmati narod hehe ;)

Pa gle iskreno moze i jedno a moze i drugo a moze i story mod/freeroam kod nekog, sve moze samo da je osoba okej. I da je tu negdje oko Istre ili u istri

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice