Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 697.427
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo baš sam se danas sjetio, dakle igra je bila u 2d, upravljao si jednom kako kuglom, na koju si montirao svakakva oružja, sjećam se pile, i onda sam se utrkivao kroz hodnike... To je to čega se sjećam...

http://ekupovina.blogspot.com/ - sigurna ONLINE kupovina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Anti-fa kaže...
skykadelic kaže...

Jedna starija strategija za PC, sjećam se nacija - Rimljani, Cartaga, Gali i jos neki Spanjolci valjda

Nemisis of the roman empire(možda)

Je to je ta, hvala {#}

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav svima.

 

Naime, trazim PC igru "ne ljuti se covjece" koja je objavljena na BUG-ovom CD-u u periodu 1998 - 2000 (neznam tocno).

 

Sjecam se da kad pojedes protivnicku figuru glas Arnolda Schwarzenegera kaze: Hasta la vista, baby!

 

Ako itko ima taj CD negdje u podrumu ili zna kako doci online do iste molim da mi posalje PM ili da jednostavno odgovori ovdje.

 

Hvala.

Knowledge is power but ignorance is bliss...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
lovac82 kaže...

Može li mi netko reći kako se zove igra na početku videoa (2D pucačina)

 

http://unity3d.com/gallery/

Možda netko zna nesto?

 

BTW evo jos jedna igra, trazim igru Sraz, prvi i drugi dio.... znate igra koja je u dosu jos dok su stari win 95 i 98 harali

 

Evo kako izgleda pocetni meni za prvi dio

http://img527.imageshack.us/img527/8166/tiruriruri3cb.gif

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz,ima jedna stara igra,valja jos na pentium 2, znam da se u nazivu spominje sierra(to je valjda proizvodač)...u glavnom, to je neki doktor(duga sijeda kosa), i imaju neki elementi razliciti,od elektricnih,raznih cijevi ,sve do obicnih pikula.i sve se to treba iskombinirati da dobijemo neki mehanizam(recimo da kugla dodje do odredista..pr.. ide kroz cijev,pa je ventilator odpuse do dugmeta koje podigne neki lift itd...) igra je u 2d...Molim ime igre ako ko zna :)..hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

da nije možda

?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
lovac82 kaže...
BTW evo jos jedna igra, trazim igru Sraz, prvi i drugi dio.... znate igra koja je u dosu jos dok su stari win 95 i 98 harali

 

Evo kako izgleda pocetni meni za prvi dio

http://img527.imageshack.us/img527/8166/tiruriruri3cb.gif

evo sraz 1, drugi nemam, tek sad sam i saznao da postoji drugi. sraz sam davno igrao, a i imam ga sad na disku pa sam ga uplodao

 

download

Atomska bubamara
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
jurluk kaže...
lovac82 kaže...
BTW evo jos jedna igra, trazim igru Sraz, prvi i drugi dio.... znate igra koja je u dosu jos dok su stari win 95 i 98 harali

 

Evo kako izgleda pocetni meni za prvi dio

http://img527.imageshack.us/img527/8166/tiruriruri3cb.gif

evo sraz 1, drugi nemam, tek sad sam i saznao da postoji drugi. sraz sam davno igrao, a i imam ga sad na disku pa sam ga uplodao

 

download

Hvala, našao sam Sraz 2, ovdje se može skinuti

 

http://www.facebook.com/note.php?note_id=245326852965

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle, pretpostavljam da je već bilo, ali radi se o kompletu, na jednom DVD-u (ili CD-u?) su došle 4 igre, u jednoj sa snježnim grudama gađaš neke pingvine, i u određenom momentu na "mapu" dolete neke ribe, koje kuglama trebaš istjerati van. " su isto slične, a 4. je neka arkadna, ti si čovječuljak koji prelazi stazu, te se bori protiv nekih čudovišta.

 

 

Oprostite na lame opisu, stvarno sam davno igrao, a želio bih znati kako se zove igra.

Acta, non verba.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
The Unforgiven kaže...

Dakle, pretpostavljam da je već bilo, ali radi se o kompletu, na jednom DVD-u (ili CD-u?) su došle 4 igre, u jednoj sa snježnim grudama gađaš neke pingvine, i u određenom momentu na "mapu" dolete neke ribe, koje kuglama trebaš istjerati van. " su isto slične, a 4. je neka arkadna, ti si čovječuljak koji prelazi stazu, te se bori protiv nekih čudovišta.

 

 

Oprostite na lame opisu, stvarno sam davno igrao, a želio bih znati kako se zove igra.

Ajooooo.. znam to, to je onaj božićni komplet igara, bila je i igra sa djedom Mrazom gdje raznosiš darove u određenom vremenu ako se ne varam? Imam to kod starog kompa negde, javim ti sutra ako nađem ;)

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Isto tako prije jedno 7-6 godina nekakva igra ti si bil nekakav čovjek iz đungle ili tako nešto i oteli su nekakvu princezu, ti si ju onda išao spasiti,borio si se protiv svinja nekakvih kaj su hodale na 2 noge, skupljal si oružja poput boomeranga, nekakve kugle sa šiljcima na lancu i tako, sječam se nekih levela npr. u 1. si trebal skupiti 3 raka i dati nekom čovječuljku da te pusti naprijed do čarobnjaka nekakvog, onda 2 u nekakvom podzemlju ili rudniku, tako nešto pa si onda u 3 bil u nekakvom cirkusu i tam si imal misiju nekakvu nositi trampolin ispod jednog kaj je hodal po užetu i tako... Igrica mi je bila PRE i igral sam ju na PS1... :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako skvadro:

 

 

Igra je igrana na PS 2.

Tematika je bila borba likova, tj. odabere se jedan lik i sa njim se ide i bori protiv ostalih. Singe player se mogao igrati sam a i mogao je u dvoje. Kada se igralo u dvoje, svaki igras je odabirao svog lika i borili se zajedno protiv vojske neprijatelja i na kraju sa bossovima. Sjecam se da je mapa ogromna i de se mogao jahati konj i protivnici su mogli doci i na slonovima. Pored single playera postojao je i jos neki kao Custom match i igrao se tako sto svaki igrac izabere svog lika i tim od jos par computera uz sebe i onda se borimo do svi iz jednog tima ne poginu.

Znam da je bilo mnostvo likova, a sjecam se samo jednog da je bio ogroman i da je imao lavlje glave na sakama. Svi likovi su imali svoj special move.

 

Bio bi veoma zahvalan ukoliko mi netko pomogne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
the. Shelby kaže...

Ovako skvadro:

 

 

Igra je igrana na PS 2.

Tematika je bila borba likova, tj. odabere se jedan lik i sa njim se ide i bori protiv ostalih. Singe player se mogao igrati sam a i mogao je u dvoje. Kada se igralo u dvoje, svaki igras je odabirao svog lika i borili se zajedno protiv vojske neprijatelja i na kraju sa bossovima. Sjecam se da je mapa ogromna i de se mogao jahati konj i protivnici su mogli doci i na slonovima. Pored single playera postojao je i jos neki kao Custom match i igrao se tako sto svaki igrac izabere svog lika i tim od jos par computera uz sebe i onda se borimo do svi iz jednog tima ne poginu.

Znam da je bilo mnostvo likova, a sjecam se samo jednog da je bio ogroman i da je imao lavlje glave na sakama. Svi likovi su imali svoj special move.

 

Bio bi veoma zahvalan ukoliko mi netko pomogne.

Soul Calibur?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije Soul Calibur, ova je imala wide open svijet, gdje se igrac moze kretati, ovo je nesto stacionarno tipa Tekken.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Možda urban reign

Mafija sused niš ja njima ne vjerujem xD
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije ni ova nazalost.

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav... bila je jedna igra, a sjećam se samo jednog levela... bio je zmaj i kako je on puhao nešto iz nosa i otvarao usta trebalo mu je ubaciti vodu u usta :) kao mali sam to na DOSu igrao... ako itko zna :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ja sam novi ovdje... Igrao sam neku igru s cd-a bug koji je izasao 2004 - 2005 godine... radi se o tome da iz pipe izadje voda a ti je trebas dovest do kraja tako da pravis puteve... Ne sjecam se imena i volio bih da mi netko pomogne....
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
igra je za pc....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
the. Shelby kaže...

Nije Soul Calibur, ova je imala wide open svijet, gdje se igrac moze kretati, ovo je nesto stacionarno tipa Tekken.

da nije dynasty warrior? (nisam upucen u igre ali mozda je ta)

14 godina
protjeran
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
xDinichx kaže...

Pozdrav... bila je jedna igra, a sjećam se samo jednog levela... bio je zmaj i kako je on puhao nešto iz nosa i otvarao usta trebalo mu je ubaciti vodu u usta :) kao mali sam to na DOSu igrao... ako itko zna :)

goblins?

Stay a while and listen...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
pad0branac kaže...
xDinichx kaže...

Pozdrav... bila je jedna igra, a sjećam se samo jednog levela... bio je zmaj i kako je on puhao nešto iz nosa i otvarao usta trebalo mu je ubaciti vodu u usta :) kao mali sam to na DOSu igrao... ako itko zna :)

goblins?

da li je to naziv igre? jer google izbacuje neki quest? Imaš neki link :)

16 godina
online
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ljudi problem je slijedeći, na Max TV-u je na programu 666 gdje recenziraju igre neki dan bila riječ o igri gdje vi kontrolirate zmaja, znači ne nekog heroja, nego zmaja.... a problem je kaj se ne mogu sjetiti naziva igre... da li itko zna o čemu se radi?

BUG je IT biblija! --- LoL username: UnimatriX (EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Unimatrix 007 kaže...

Ljudi problem je slijedeći, na Max TV-u je na programu 666 gdje recenziraju igre neki dan bila riječ o igri gdje vi kontrolirate zmaja, znači ne nekog heroja, nego zmaja.... a problem je kaj se ne mogu sjetiti naziva igre... da li itko zna o čemu se radi?

Spyro?

Divinity 2?

16 godina
online
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AL13N13 kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Ljudi problem je slijedeći, na Max TV-u je na programu 666 gdje recenziraju igre neki dan bila riječ o igri gdje vi kontrolirate zmaja, znači ne nekog heroja, nego zmaja.... a problem je kaj se ne mogu sjetiti naziva igre... da li itko zna o čemu se radi?

Spyro?

Divinity 2?

Nažalost ne...

BUG je IT biblija! --- LoL username: UnimatriX (EU)
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Unimatrix 007 kaže...
AL13N13 kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Ljudi problem je slijedeći, na Max TV-u je na programu 666 gdje recenziraju igre neki dan bila riječ o igri gdje vi kontrolirate zmaja, znači ne nekog heroja, nego zmaja.... a problem je kaj se ne mogu sjetiti naziva igre... da li itko zna o čemu se radi?

Spyro?

Divinity 2?

Nažalost ne...

I of the Dragon

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Možda bi mi netko od starijih forumaša mogao pomoći.

Igra se može igrati i u dvoje, nalazite se u ulozi nekakva dva čarobnjaka ili vještice (imaju jako velike šiljaste kape).

Prelazite nivoe, preskačete zidiće i ubijate neprijatelje sa čarobnim štapićima i nakon svakog nivoa možete kupovati stvari.

Ako se netko sjeća kako se zove ta igra pliz napišite. Moja cura bi ju jako igrala, a ja se fakat ne sjećam neke takve igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Vash kaže...
Možda bi mi netko od starijih forumaša mogao pomoći.

Igra se može igrati i u dvoje, nalazite se u ulozi nekakva dva čarobnjaka ili vještice (imaju jako velike šiljaste kape).

Prelazite nivoe, preskačete zidiće i ubijate neprijatelje sa čarobnim štapićima i nakon svakog nivoa možete kupovati stvari.

Ako se netko sjeća kako se zove ta igra pliz napišite. Moja cura bi ju jako igrala, a ja se fakat ne sjećam neke takve igre.

možda mage bros

 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 23:44 (prorok).
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Je, kaže da je to ta.

Hvala ti!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Godina 1997 ili 1998

igra : trke malih autića, pogled odozgo, mislim da je SPEED nešto?

Do It Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice