Steam Family Sharing Beta

poruka: 10
|
čitano: 6.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Steam Family Sharing Beta

Upravo dobih pristup Steam Family Sharing Beta

Ako je jos netko dobio, volio bih isprobati kako radi, pa voljni neka mi posalju PP ili postjte Steam nick u temu.

 

Moj Steam nick je Gobac

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam Family Sharing Beta

jučer isto upao u betu, malo sam proučavao sa frendom koji je također upao i koliko smo skužili princip posuđivanja igara je da se moraš logirati na prijateljev acc i napraviti autorizaciju, zatim instalirati igru koju želiš posuditi i nakon toga imaš pristup igri preko svojeg acca ... ?

možeš imati i više igri od jednom sa jednog acca, a za više igri sa različitih acca nismo pokušali ...

 

uglavnom, malo razočaravajuće i nekako mi je jadno da moraš uzimati tuđi acc, da nema neka opcija "share" ili slično, u samome steamu.

 

ukoliko želiš isprobati, javi se na : http://steamcommunity.com/id/WeeYee/

 

lp.

SR3CKO
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Steam Family Sharing Beta

Ma da, i ja sam tek danas to otkrio.

A imao sam totalno krivu pretpostavku kako ce to raditi.

 

Pretpostavio sam, da cu jednostavno moci omoguciti desetorici frendova s moje friend liste pristup svojim igrama, tako da dodam njihove profile u neku sigurnu zonu ili nesto slicno.

A ne da cu morati ici kod frenda (fizicki ili online), te se ulogirati s svojim podacima i registrirati njegov "hardver".

Dobro, mozda se to s vremenom pojednostavi.

 

Uglavnom hvala na pomoci.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam Family Sharing Beta

evo i ja danas upao u betu i sviđa mi se ovo jer imam nekoliko steam accounta koja sam godinama sakupio a na kojima su po jedna ili dvije igre (na jednom imam black ops, na drugom dirt3, na trečem mw2)...i sada kada sam samo sa svojim glavnim accountom ušao u betu sa drugim nekim accountom se logiram, instaliram igru i kasnije je mogu igrat sa main accountom...nema više change user za one koji imaju više steamova...

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Steam Family Sharing Beta

@Mahjongg upravo to je i mne privuklo prije svega, zato što i ja imam 2-3 acca od ranije sa 2-3 igre koje želim svakako "prebaciti" na main acc ...

samo, ispalo je da na kraju ne mogu prebaciti ništa nego da moram iskoristiti jedan od starih acca i na njega se log in da igram i igre sa main acca, a to nije neka pohvala? :)

u svakom slučaju, za kojih 30ak dana kada ideja izađe iz bete, biti će lakše čisto zbog toga što će svaki acc imati pristup sharenju ...

SR3CKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Family Sharing Beta

moraju ti svi ostali accounti biti u toj beta family sharing...ako nisu onda nečeš vidjeti igre sa tih accounta...ako jesu moraš na njima autorizirati pc

10 godina
neaktivan
offline
Steam Family Sharing Beta

molila bih da mi netko odgovori jedno pitanje. moj prijatelj ima steam akaunt a ja svoj posto on ima kupljenu igru armu3 na steamu i neigra je on bi mi dao kljuc on igra neke druge igre preko svog steama,

kako da ja taj ključ stavim na svoj steam i dali se to moze hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Family Sharing Beta

kada se jednom ukuca key u steam onda ostaje vezan za taj account, tako da se to ne može ali sada pričekaj dok taj family sharing izađe iz bete (ili se ti i frend priključite beti) i onda češ moč posudit igru od njega

link od grupe za family sharing

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2013 8:13 (Mahjongg).
12 godina
offline
Steam Family Sharing Beta

dobio sam ulaz u betu,al sam razocaran s time da onaj kome sheras igre ima pristup tvome acc-.-

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam Family Sharing Beta

evo ušao mi je i drugi account u betu tako da za sada mi je ovo super...sada mogu instalirati i igrati igre sa tog drugog accounta a ne moram se u njega ulogirati...ne mogu se jedino instalirat i igrat igre koje koriste osim steama i neki drugi oblik zaštite (GFWL, Uplay...)...za sada sam samo radi toga jako zadovoljan sa ovime...a što se tiče pristupa accountu od drugih ljudi to nije istina jer drugi nemaju pristup tvom accountu već samo igrama...i ako tvoj frend igra igru ako je ti poželiš igrat njega izbacuje za par minuta van a i uvijek se njegov pc može odautorizirati...šeram account i sa nećakom i za sada pohvale Gabeu

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice