“Hakiran” nethr mail

poruka: 5
|
čitano: 1.223
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
“Hakiran” nethr mail

Pozz, otvorio sam nethr mail nakon 20-tak dana i dobio nekakve poruke da je mail hakiran i da traže da im uplatim lovu, te u mailu čak piše i moja lozinka....

 

da li je netko dobio isti mail?

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
“Hakiran” nethr mail
Nije isti, ali slicnih poprilicno. Nista, uplati covjeku pare da ne ispuni svoje prijetnje.
Pitanje je zasto si ovo tu uopce i stavio ?
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
“Hakiran” nethr mail

Jesi koristio istu tu lozinku i za gmail (koja je BTW procurila 5 puta, vidi slike)? Promijeni lozinke na oba maila (savjet: stavi neke neprobojnije kombinacije) i trebao bi biti miran.

 

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: “Hakiran” nethr mail
izith kaže...

Jesi koristio istu tu lozinku i za gmail (koja je BTW procurila 5 puta, vidi slike)? Promijeni lozinke na oba maila (savjet: stavi neke neprobojnije kombinacije) i trebao bi biti miran.

 

 

 Ma jesam, ali ta je bila davno prije. Jasan mi je ovaj spam, samo mi je nejasno da piše ta lozinka, koja je cak mislim i bila u tom trenutku kada mi je mail poslan. Ne koristim bas taj mail, ali reko da se nije to proširilo još negdje...

15 godina
offline
Re: “Hakiran” nethr mail
NoOne1 kaže...

Pozz, otvorio sam nethr mail nakon 20-tak dana i dobio nekakve poruke da je mail hakiran i da traže da im uplatim lovu, te u mailu čak piše i moja lozinka....

 

da li je netko dobio isti mail?

 

 

 To je česti scam. Traži da mu platiš kako ne bi objavio neke stvari o tebi. Dobio sam bio isti mail prije nekih godinu dana. Išao sam istraživati na internetu i pokazalo se da mnogi to dobijaju. Ja sam obrisao mail i ništa nisam platio.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice