Lajkovi u instagramu

poruka: 17
|
čitano: 12.083
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Lajkovi u instagramu

E ovako nedavno sam se registrirao na instagramu, i vidio sam da se može nekoga lajkati, ali to je igleda anonimno lajkanje. Postoji li neka mogućnost da se vidi tko koga lajka znači da to bude kao na facebooku i postoji li mogućnost lajkanja nečijeg komentara ispod slike isto tako kao na facebooku da sve bude transparentno. Recimo kad nekoga lajkam želio bi da ta osoba zna da sam lajkao njezinu i njegovu fotografiju, što mi je jako bitno ili kad netko napiše ispod nečije slike da lijep ili lijepa, da ja ne ponavljamo to isto kao papagaj već da to samo potvrdim lajkom i da se vidi da sam to potvrdio.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Nije nikakvo anonimno lajkanje. Za svaki lajk koji daš osoba čiji je profil prvo dobije obavijest da je neka osoba lajkala njenu sliku a kasnije klikom na broj lajkova ispod slike otvori se prozor sa svim lajkovima na toj objavi, imenom osobe i opcijom da ju pratiš. 

Komentare možeš lajkat na način da kraj komentara imaš jedno srčeko kod kojeg se vide samo obrisi a kad ga lajkaš onda se oboja u crveno i kraj komentara se pojavljuje oznaka da je komentar lajkan. Obavijest o lajkanju komentara dobivaju vasnik komentara i osoba koja je objavila sliku.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Lajkovi u instagramu

Upast ću malo kolegi. Kako se može lajkati InstaStory? Vidim da to ljudi rade, kad ga otvoriš nacrtano je srce recimo i broj 1 koji označava da je jedna osoba to lajkala, ali ne vidim nigdje tu opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lajkovi u instagramu
softwaremaniac kaže...

Upast ću malo kolegi. Kako se može lajkati InstaStory? Vidim da to ljudi rade, kad ga otvoriš nacrtano je srce recimo i broj 1 koji označava da je jedna osoba to lajkala, ali ne vidim nigdje tu opciju.

 Ne postoji opcija lajkanja InstaStory, tak da to vjerojatno sami vlasnici ubace stickere sa srčekima i brojevima. Može se samo poslati direktna poruka osobi koja je objavila story. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Evo sad kad otvorim i gledam fotografiju na nečijem profilu, nema mi ni toga srčeka pokraj nečijeg komentara,a  nema ni mogućnosti da pristisnem broj lajkova, pa da mi se pojavi popis oni koji su lajkali ili se to samo odnosi na vlastitu fotografiju. E sad neznam je li to do računala, web preglednika ili možda ima i neka aplikacija koja se instalira.

8 godina
offline
Re: Lajkovi u instagramu
soniman kaže...

Evo sad kad otvorim i gledam fotografiju na nečijem profilu, nema mi ni toga srčeka pokraj nečijeg komentara,a  nema ni mogućnosti da pristisnem broj lajkova, pa da mi se pojavi popis oni koji su lajkali ili se to samo odnosi na vlastitu fotografiju. E sad neznam je li to do računala, web preglednika ili možda ima i neka aplikacija koja se instalira.

 Samo na vlastitu fotografiju

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Znači kad nečiju fotografiju lajkam samo onaj čija je fotografija vidi da sam je ja lajkao i nitko drugi, hajde dobro to, a šta je  sa lajkovima komentara nije valjda da i to samo vlasnici fotografije mogu da lajkaju komentare koji im se sviđaju.

8 godina
offline
Lajkovi u instagramu

Nisam se nikad zamaral s tim pa ne znam
ne vidim zakaj ti je tolko bitno ionak su instagram komentari bezveze 
vecina ih je great pic, awesome shot i slicno. Nitko nece napisat nesto konstrutivno (barem od onog kaj ja pratim )

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lajkovi u instagramu
soniman kaže...

Evo sad kad otvorim i gledam fotografiju na nečijem profilu, nema mi ni toga srčeka pokraj nečijeg komentara,a  nema ni mogućnosti da pristisnem broj lajkova, pa da mi se pojavi popis oni koji su lajkali ili se to samo odnosi na vlastitu fotografiju. E sad neznam je li to do računala, web preglednika ili možda ima i neka aplikacija koja se instalira.

 Na web verziji lajkove mogu vidjeti samo vlasnici fotografija. Na aplikaciji pritiskom na ukupni broj lajkova ih može vidjeti svaki registirani član. Znači ja mogu stisnuti na nečije lajkove na instagram aplikaciji i vidjeti tko je sve lajkao nečiju fotografiju. Lajkanje komentara je dostupno svima, ali samo na instagram app-u. Web verzija je više kao neki preglednik bez ikakvih realnih opcija. Ne možeš s njom gotovo ništa osim lajkati i komentirati tuđe fotografije za postanje postova, instagram storyja, instalive, pregled lajkova i davanje lajkova na komentare ti treba instagram aplikacija koja je dostupna na google ili apple store. Postoji na Windows 10 aplikacija također u njihovoj trgovini ali ne valja ništa. Blokira, trokira i nema ništa više opcija od web verzije.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Neko nekoga prati onako pa mu taj sa fotografije ne znači ništa pa mogu se pisati ti neki univerzalni komentari,ali ima oni koji prate nekoga dragog rođaka,prijatelja i sl., onda je bitno šta na pisati u komentaru ili ako je već netko nešto napisao da se to samo potvrdi lajkom. Smatram da ni svi lajkovi nisu isti sve ovisi od koje osobe dolaze, zato su na facebooku ostavili mogućnost lajkanja ovisno o kojoj se osobi ili  nečemu na fotografiji radi  ( sviđa mi se ili super).

14 godina
odjavljen
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Koja je to aplikacija?

14 godina
odjavljen
offline
Lajkovi u instagramu

Ima li možda netko isstva sa emulatorom Bluestacks. Ja sam pokušao instalirati radi instagrama na desktop računalo i sve je uredu samo je problem je što izgleda moram se ponovno registrirat na instagram i to isključivo sa gmailom, molio bi ako netko ima neko drugo rješenje da želio bi preuzmem stari profil sa web stranice.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Lajkovi u instagramu
radi takvih stvari lagano pokupis ban
bolje zaboravi na to
https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Neznam zbog čega bi mogao pokupiti ban. Sve normalno fonkcionira,čak sam otkrio način kako i slike sa računala prebaciti u profil.

9 godina
offline
Lajkovi u instagramu

Bluestack koristim već duže vrijeme i ovo da se pokupi ban zbog toga su lagane gluposti. Imam mob koji ne podržava Instagram i sve slike koje stavljam, stavljam preko Bluestacka i nikad nikakvih problema nisam imao.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Lajkovi u instagramu

Mislim da njima nije bitno kako će se tko ulogirati na instagram, već imaju druga pravila koji se treba prdžavati, npr ne pretjerivati sa lajkanjem, sa slanjem zahtjeva,i objavljivanjem slika u kratkom vremenu i poželjno je da se objavljuju slike što je i osnova instagrama,ali u pravilnim razmacima znači maksimalno 2 slike dnevno. Kao i to da je poželjna prava slika profila i barem osnovni podaci o sebi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lajkovi u instagramu

Gluposti. Instagram nije Facebook.

Nitko te ne tjera da imaš pravu sliku profila niti svoje podatke na profilu. Svaka osoba može imati do 5 profila otvorenih i na ni jednom ne mora imati svoje osobne podatke ili slike. Možeš otvoriti profil i svom psu ili četkici za zube nitko te neće blokirati.

Ovo sa maksimalno 2 slike dnevno je još veća glupost. Ne postoji limit koliko slika možeš staviti, pogotovo odkad se mogu raditi postovi sa više slika.

Isto tako ne postoji limit za lajkove, komentare i followere. Blokiraju se samo ljudi koji se ponašaju kao botovi, logično ako se registriraš i za sat vremena karikiram  nalupaš 1000 lajkova, 500 postova i gnjaviš po komentarima reklamirajući svoj profil da će te blokirat na 24 sata, ali ako normalno koristiš pa makar objavljivao 20 slika dnevno nitko te neće blokirat.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice