Problem u google chrome pregledniku

poruka: 7
|
čitano: 1.867
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem u google chrome pregledniku

ovako na laptopu lenovo g50 imam chomeov preglednik kad kliknem na ikonu da otvorim internet on mi neotvori google već ovu stranicu https://launchpage.org/?uid=oTlKGKjdgxocXetOmYy%2FZnNhGP3HiCwuYb8fcmBGZlqBRZBvMo56gh9TgjwyLDxZ6w%3D%3D  a kad otvorim novi prozor otvori google normalno kao početnu stranicu pa što se to dešava. Kako popraviti jeri nevidim što je do toga da se nemože otvoriti google odmah. Ima li tko preporuke kako da riješim problem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem u google chrome pregledniku

To ti je nekakav toolbar.

Probaj ocistiti sa Adw cleanerom,a ako ne pomogne,vjerujem da ce ti Markan pomoci.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem u google chrome pregledniku

nije pomoglo tj. jučer sam na laptopu pod cilj svojstva datoteke napravio ali sad mi je tako i na računalu kompjutoru ali tu neznam

7 godina
neaktivan
offline
Problem u google chrome pregledniku

Koristio sam taj adwcleaner i sad mi je cijeli kompjutor smrdan sve se je obrisalo i datoteke preuzimanja i dokumenti sve wordowe stvari prezentacije kojih nemam više što sad napraviti ČAK JE I MAPA PREUZIMANJE OBRISANA

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem u google chrome pregledniku
jednostavno si trebal otici na dodatke i prosirenja, pobrisati ekstenzije, a za pocetnu stranicu staviti google.hr i sve bi bilo ok.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem u google chrome pregledniku
A što sad ima li spasa za ovo što je zbrisano

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem u google chrome pregledniku
restore point ili neki program za vracanje datoteka, malo proguglaj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice