Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

poruka: 7
|
čitano: 4.983
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Pozdrav svima,

 

Zanima me da li moram verificirati skrill acc. ukoliko to ne želim a želim koristiti za online kupnju.

 

Dakle zanima me da li mogu ta dva servisa koristiti za online kupnju i slanje/primanje novca ukoliko ne verificiram korisnicke racune 

 

Novi sam u svemu ovome pa neznam 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Ukoliko ne verificiraš Paypal račun imaš neka ograničenja po potrošnji, a vjerojatno i primanju novca (nisam još primao, tako da ne znam kakvo je stanje sa tim. Pretpostavljam da i Skrill ima isto. Uostalom, kakav je problem verificirati račun?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Kod mene je problem jer imam blokiran račun i nije moguće verificirati acc. sa tom karticom. Ako neko ima iskustva s ovime nek piše svaki savijet je dobrodošao.

 

Uzimanje od staraca, sestre etc. rodbine kartice samo da bi se acc. verificirao ne dolazi u obzir

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Zar niko nezna neku opciju ako postoji?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacij

Skrill se verificira putem sms poruke ili poziva da utvrde da ste stvarna osoba i netreba biti povezan sa nikakvom karticom i racunom u hrvatskoj.

Sredstva mozete uplatiti na skrill povlacenjem novca sa kartice ,bankovna uplata, ili meni najdrazi nacin paysafe koji trenutno odradi svoj posao...

Osobno koristim Skrill mastercard za online plaćanje i paypal je verificaran mojom Skrill mastercardom...

15 godina
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Da li to znači da onaj tko ima Skrill račun i njihovu karticu mastercard, može je povezati sa paypal računom ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Skrill/PayPal otvaranje računa i veritifikacija

Da li se kod skrilla može koristiti "tuđa" kartica istog prezimena i adrese (npr.brat,sestra itd...)..znam da kod paypala može,pa da li itko zna za skrill?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice