Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 973.492
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Mustangx10 kaže...

Niti slučajno kupovati kod njih !!

 

Kupio sam hard disk koji je bio u paketu lijepo zapakiranom ! Stigli su za 3 dana ja happy prošao jeftino,...

Eh sad slijedi ono najgore ! Hard disk je bio u otvorenoj statičkoj vrečici no dobro vidim nov je  i ne obazirem

se. Kad sam ga isprobao vidim da je neispravan. Ništa zovem ja njih da dođu po hard, jer je neispravan,...

Čekao sam skoro tri tjedna kontaktirao ih preko maila, telefona, razgovarao po nekoliko

puta sa nekim mađarem te jednom curom.... Došli ovi iz overseasa napokon te preuzeli disk. Nakon toga čekam 11 dana i stiže

disk natrag u zapakiranoj vrečici. Unutra isti disk oštečen sa njihovim slikama. Namjerno su ga oštetili i to sve lijepo uslikali

tako da više nemam garanciju,... Hahaha pa sad Vi ljudi kupujte od njih !! Eh da telefonski broj 01 8000 222 im više ne šljaka

sad sam ih upravo probao dobiti.

Ponekad jedino riješenje

12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ideš sa mnom nije daleko Mađarska haha

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jedan od mailova njihovog zaposlenika da se malo smijete

 
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo jedan zanimljiv članak : http://tomislaw.info/blog/2014/04/20/extreme-digital-nocna-mora/

 

Inače imate na facebook stranici pod Extreme Digital Croatia mnogo negativnih komentara i razočaranih ljudi,...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 5:54 (Mustangx10).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Gamad lazljiva, isao sam prije nekoliko mjeseci u trgovinu u importanne, ali su zatvarali, ono doslovno sve prazno, ne posluju tamo vise, bio papir na kojem pise "ne poslujemo vise ovdje, ali sve je dostupno preko web shopa, dostava ce biti besplatna", odem naruciti slusalice, a dostava 30kn, dakle lazno reklamiranje.
Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Prije tri tjedna sam narucio xbox one gamepad, stigao za dva dana, postarina besplatna, ocjena za brzinu, usluznost i postarinu odlican. Ubuduce uvijek kod njih narucujem!

 
0 7 hvala 1
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Sint1 kaže...

Prije tri tjedna sam narucio xbox one gamepad, stigao za dva dana, postarina besplatna, ocjena za brzinu, usluznost i postarinu odlican. Ubuduce uvijek kod njih narucujem!

 Voliš živit na rubu ?!!?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

uzeo bi fotic kod njih i platio gotovinom pri preuzimanju jer su 200-300kn jeftiniji

jel mi to pametno il ne bas?

EDIT: naruceno s amazon.de, za 300kn vise dobit cu torbu,dodatnu bateriju i memory karticu

reko zaebi ED

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 18:21 (Zin8).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pametno je koliko i gurati onu stvar u osinje gnijezdo

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja nikad nisam imao lose iskustvo s njima. 

 

A narucivao sam dosta kod njih.

 

Zadnje je bilo Samsung 850SSD i Alpine auto radio.

 

Uvijek mi je sve stizalo u nekom normalnom roku.

 

Mislim da smo mi kao nacija jedna velika zanovjetala. Cijene su takve kakve jesu jer dolaze proizvodi od kud dolaze. Kome je predugo cekati 4-5 dana, mislim da ima dosta brzih ( i skupljih )

alternativa.

 

Ali takvi smo mi. Ne daj boze cekati. Najbolje bi bilo da kad narucimo da je vec jucer doslo.

 

Ne zelim reci da niste imali negativna iskustva,ali da smo takvi, jesmo.

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

Također, par narudžbi i ušteda od cc 30% u odnosu na druge shopove, kupovina uredna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Dobri su oni dok sve štima a šta će bit ako nedaj Bože nešto crkne pa zatriba na reklamaciju ?!!?

Ode onda i ušteda i koreknost i sam proizvod u tri ...

Sretno ljudi i neka vam sve štima jer s njima garancije nema ( valjda zato što prodaju robu bez gare i jesu toliko jeftiniji)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja imam sreće...u 20 godina tek jedna reklamacija miša koji se pokvario mojom krivicom...znam često kupovati i preko foruma novu robu ili tek probanu bez garancije.

 

Ali ne vjerujem da osim dužeg čekanja može biti problelma sa ostvarivanje prava u ED. 

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Mozda nevezano konkretno za edigital, ali sam na vlastitoj kozi osjetio da garancija u HR vrijedi koliko i kila papira.

 

Za svaki slucaj se moras boriti, dokazivati, tuziti i prigovarati.

 

Da si ustedim zivce, se ne obazirem vise na garancije. Jer su ionako prodavanje magle.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
Ivche kaže...

Mozda nevezano konkretno za edigital, ali sam na vlastitoj kozi osjetio da garancija u HR vrijedi koliko i kila papira.

 

Za svaki slucaj se moras boriti, dokazivati, tuziti i prigovarati.

 

Da si ustedim zivce, se ne obazirem vise na garancije. Jer su ionako prodavanje magle.

 Lol. Jesi se "izborio" ili nisi na kraju? Jer, ako si se izborio, garancija je uspjela. Ako nisi, onda si nesto lose radio. Garancija vrijedi u HR, stvari su se promjenile sto se toga tice, samo trgovci nisu, al i to ide na bolje.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Evo još jedno loše iskustvo.
Ta trgovina godinama prodaje smeće, rabljene i reparirane uređaje pod nove.
Konkretno kupio sam prije 2 godine Prestigio tablet, koji se pokvario 2 tjedna prije istetka garancije, oni su ga dobili tjedan dana prije isteka, popravili su ga tako dobro da je crkao na isti način nakon 2. punjenja, tada jeli više garancija po njihovom ne vrijedi, a to što je bio 3 tjedna na servisu prave se glupi, ponovno su ga uzeli, nakenjali nešto na mađarski i vratili ga prljavog, bijeli neki otisci po ekranu. Potpuno mrtvog, neispravnog, kao ne vrijedi garancija, a garancija vrijedi čak još i sada. Na mailu se prave blesavi i ne priznaju iako se garancija produžuje za rok koliko je bio na servisu. U svakom slučaju govna mađarska, zaobići u širokom luku, a radi se o:

Horvath Atila, odgovara na mail, malo ga zezaju glagoli,

Vlasnici tvrtke, registrirani u RH, 3 puta mijenjali naziv ali OIB je ostao isti:

Gabor Nagy, Magyarország, 2030 Erd, Festo u 34/a
76052195914

Csaba István Potoczky, Magyarország, 1021 Budapest, Szép Juhásznéút 14-18, A. fszt 1.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Andrija007 kaže...

Evo još jedno loše iskustvo.
Ta trgovina godinama prodaje smeće, rabljene i reparirane uređaje pod nove.
Konkretno kupio sam prije 2 godine Prestigio tablet, koji se pokvario 2 tjedna prije istetka garancije, oni su ga dobili tjedan dana prije isteka, popravili su ga tako dobro da je crkao na isti način nakon 2. punjenja, tada jeli više garancija po njihovom ne vrijedi, a to što je bio 3 tjedna na servisu prave se glupi, ponovno su ga uzeli, nakenjali nešto na mađarski i vratili ga prljavog, bijeli neki otisci po ekranu. Potpuno mrtvog, neispravnog, kao ne vrijedi garancija, a garancija vrijedi čak još i sada. Na mailu se prave blesavi i ne priznaju iako se garancija produžuje za rok koliko je bio na servisu. U svakom slučaju govna mađarska, zaobići u širokom luku, a radi se o:

Horvath Atila, odgovara na mail, malo ga zezaju glagoli,

Vlasnici tvrtke, registrirani u RH, 3 puta mijenjali naziv ali OIB je ostao isti:

Gabor Nagy, Magyarország, 2030 Erd, Festo u 34/a
76052195914

Csaba István Potoczky, Magyarország, 1021 Budapest, Szép Juhásznéút 14-18, A. fszt 1.

 Svaki tjedan Prestigio jedan ( na reklamaciji) , Nebi ga preporucio nikome , ubiti bi susjedu kojeg nevolim 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2015 19:29 (Adict).
9 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Prestigio me podsjeca na onomad alcatel mobitele.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Šta se s njima događa, dali još imaju poslovnicu ili samo webshop?

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
peroko kaže...

Šta se s njima događa, dali još imaju poslovnicu ili samo webshop?

 Webshop

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within | Intel Core i7
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Puls3 kaže...
peroko kaže...

Šta se s njima događa, dali još imaju poslovnicu ili samo webshop?

 Webshop

 A sad, sa dostavom mi se ne isplati više

pero_HR
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz,

 

Evo da i ja podijelim jedno iskustvo sa reklamacijom u E- Digitalu, dakle da pocnemo.

Da ne pisem ponovno sve evo link na problem koji sam imao sa G2 ( KLIK ). Uglavnom mob se nije htio upaliti jer se shebalo nesto kod instalcije roma i nisam vise nista mogo sa njime osim uc u recovery i download mode. Nakon sto sam postao koji problem imam u LG G2 temi korisnik bender 007 mi se javio i reko da moze rijesit, probali smo rijesti nesto preko tw ali nije islo pa sam kontaktirao e digital mailom, oni su mi odgovorili isti dan i poslali dostavu po mob i rekli da ce ga prosljedit u Madjarsku sve o njihovom trosku. Za oko 3 dana doso kurir po mob i nisam lipe platio nicega . 16.07.15 je mob otisao i evo jucer sam ih kontaktirao i pitao sta je s mobom oni odgovorili unutar par sati da je popravljen i da je na putu za HR i dns je stigao, ok zapakiran neostecen i sto je najbitnije radi ko i prije :)

 

Dakle proces je trajao sveukupno max. mjesec i pol dana, bez ikakvih problema i natezanja, do sad nikakvih problema sa doticnom trgovinom, narucio sam par predmeta to je uredno stigno zapakirano u roku od 3 dana, sve ok za sada, samo pohvale iz mojeg iskustva.

 

P.S. Jos jednom se zahvaljujem kolegi bender 007 sta mi je odmah uskocio u pomoc, ma covjek je ljudina   

 

I ispod sam stavio par slika moba i sadrzaja, jedino ne razumijem sta su napisali pod opis problema jer je na madjarskom XD

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2015 15:08 (Darko92).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Prvi put narucio od ove firme, doso dns paket, tocnije kuciste i termalna pasta, vidio sam da je kuciste osteceno , upozorio kurira , no reko je da je to dalje stvar servisa njihovog , e sad, kuciste je ispalo da ima slomljenu plasticnu bocnu stranicu , na sto sam zvao nas broj za kontakt i agent mi je rekao da sve poslikano posaljem njima na mail servisa i da ce on odma prosljedit te da u ponedeljak ce njihov agent pokupit kuciste , samo da ga stavim uz kopiju racuna u originalnu ambalazu , sad mene zanima , ukoliko opet dobim ostecenu robu , ili cak sad odma , dal mogu trazit povrat novca za kuciste, posto je s termalnom pastom sve i to naravno nemam potrebe nit vracat nit trazit povrat novca

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Bas sad ne shvačam ovu zadnju rečenicu ali možes traziti povrat novca u roku 14 dana od dana kupnje. Uz prethodno vračanje proizvoda. 
Ali ti si dobio oštećenu robu pa bi trebao dobiti zamjenjeni proizvod. -taj proces traje.
Jednostavno nisi trebao preuzeti taj paket od kurira, kao što i sam kažeš da je bio vidno oštečen.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
15 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

a znam da je moja greska sta sam preuzeo paket, al stvar je ta da kutija ima samo zarezano ko od skalpela , a unutra , plastika zdrobljena i izbijena od udarca koji nije mogo nastat od tog reza jer i folija na plastici ( ona zastita od prasine i ogrebotina ) i folija cijelog kucista su netaknute , a nije bilo nanovo ljepljeno , ugl razgovarao sam s gospodinom Attilom , on tvrdi da je iz skladista otislo citavo a Overseas tvrdi da su oni dobili osteno , dakle jedino kurir od madarske do hrvatske je nesto napravio, gospodin Attila je dogovorio da u ponedeljak dode njihov kurir po to i odnese na servis i da cim prime paket da ce poslat novi , tu sam mu odma reko da cu kuriru pokazat ostecenja da nebi bilo da sam ja nesto napravio pa da pokusavam muljat , al ono sta me sad zanima je dal ja imam ikakva prava ako drugo kuciste stigne takoder osteceno? posto sam vec platio i ovo je onda zapravo preuzimanje zamjenskog proizvoda, po nekoj logici nemogu odbit paket ako dode ponovno ostecen, ili mogu? koja uopce imam prava jer sumnjam da ce oni poduzet neke posebne mjere zastite proizvoda u slanju , a isto tako nece mi htjet 5 puta slat novi artikl ukoliko stalno dodu polomljeni. prvi put da imam ovakav slucaj i da opcenito nesto moram nosit na reklamaciju ili da mi roba dode ostecena, tak da razina znanja mojih prava je ravna nuli. A za raskid ugovora , pise na strannici da za to moram o svom trosku slat nazad proizvod , dakle nece htjet njihov kurir odnjet ga u servis i da onda raskinem , a paket je 13 i pol kila tak da postarina za tak nesto do madarske je "lijep" iznos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Za tvoju zadnju rečenicu si u pravu.

A nemoj unaprijed razbijati glavu. Pa valjda nečeš imati takav peh da dva puta dobiješ razbijeno kučište.

U svakom slučaju sretno sa zamjenom(reklamacijom). 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
15 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

a nadam se da oce , i da ce sutra doc kurir po to , al jedno pitanje za vas koji ste slali robu nazad na reklamaciju , jel dobim kakvu potvrdu od kurira da je preuzeo paket ili? Logicno bi bilo da potpisemo i on i ja da je preuzeo paket

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Dobiješ potvrdu. 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jel zna netko u koji ovlasteni servis bi mogao dat Nokiu kupljenu u ED posto garancija istice za svega par dana, a znam da se kod njih to da oduzit pa da nebi bilo sranja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Extreme Digital - iskustva

"oduzivanje" je nebitno jer garancija se racuna od onog trena kad si prijavio kvar. Drugi je problem sto ce ti vjerojatno nepopravit mob i vratit ga ko ispravnog jer ce vidjet kad istjece gara i onda tako non stop dok ne istekne, pa se ti natezi kasnije s njima dal su ga oni popravili ili nisu i jel bio pokvaren.

Tako da ako je samo do oduzivanja, cim ti prijavis u garanciji to je to.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice