Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 360.081
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

ma nisam kupio na 60, nego do 60 rata je navedena kamata, to je bit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Links-kupovina

Daje links možda kakav popust, kupon za rođendan (prema korisničkom računu) poput edigital?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Links-kupovina

Kupio sam tipkovnicu u linksu, no nisam zadovoljan s njome, da li imam pravo na zamjenu za neki drugi proizvod ili povrat novaca? 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Imas 14 dana od kupnje da raskines ugovor ako nisi zadovoljan il koji got vec razlog imas.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Links-kupovina

Narucio sam jos 8 gb memorije, koliko treba da stigne u ducan. Zanima me hoce li do petka? Kada oni salju robu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Links-kupovina

Evo jos cekam, ako nebude pon. Reci cu im da narucujem iz future, bar znam da ce mi sutra dan stici... nema smisla da cekam komadic hardwarea vec 4 dana, dok druge trgovine dobijes sutra dan na vrata.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Links-kupovina

Dali jos netko ima problema s links web stranicom, naime ako odem na odredene artikle cak nekad i random zablokira mi komplet mozilla firefox?!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Links-kupovina

Jel itko kupuje u Linksu?

 

Imam neki poklon bon, pa bi kupio cpu ili matičnu ili memoriju, a cijene nisu nešto :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Links-kupovina
Darko1983 kaže...

Jel itko kupuje u Linksu?

 

Imam neki poklon bon, pa bi kupio cpu ili matičnu ili memoriju, a cijene nisu nešto :(

 

zato i jesi dobio poklon bon :)
kad njega iskoristis dojdes taman na "normalnu" cijenu koju nude ostali shopovi :D

[19xx]C3c1l
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

nekuzim jel ova cijena vrijedi i za kupovinu u ducanu ili je neka druga?

https://www.links.hr/hr/procesor-intel-core-i5-4590-box-s-1150-3-30ghz-6mb-cache-gpu-quad-core-050606287

 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
=xfact= kaže...

nekuzim jel ova cijena vrijedi i za kupovinu u ducanu ili je neka druga?

https://www.links.hr/hr/procesor-intel-core-i5-4590-box-s-1150-3-30ghz-6mb-cache-gpu-quad-core-050606287

 

 Pise web cijena, znaci moras narucit online.

12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

znaci izadje me skuplje ako sam dodjem po to u ducan , to ima samo u hrvatistanu?

a zivim 10 min od trgovine.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2016 13:56 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links-kupovina
=xfact= kaže...

znaci izadje me skuplje ako sam dodjem po to u ducan , to ima samo u hrvatistanu?

a zivim 10 min od trgovine.. 

 Nisi shvatio,  naručiš online, ali sam dođeš po to u trgovinu i dobiješ po toj web cijeni. X puta sam tako kupovao kod njih.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
9 godina
offline
Links-kupovina

Uvjerljivo najskuplja IT trgovina u hrvatistanu... Zvučnici z313 se prodaju po 360kn, a najjeftiniji isti proizvod može se pronaći u Extreme Digitalu za čak 100kn manje... Što reći...

Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Links-kupovina
playjob kaže...

Uvjerljivo najskuplja IT trgovina u hrvatistanu... Zvučnici z313 se prodaju po 360kn, a najjeftiniji isti proizvod može se pronaći u Extreme Digitalu za čak 100kn manje... Što reći...

 čim neko spomene Extreme Digital kao legitiman dućan dobijem proljev

One ring to bring them all and in the darkness bind them
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
The Unforgiven kaže...
playjob kaže...

Uvjerljivo najskuplja IT trgovina u hrvatistanu... Zvučnici z313 se prodaju po 360kn, a najjeftiniji isti proizvod može se pronaći u Extreme Digitalu za čak 100kn manje... Što reći...

 čim neko spomene Extreme Digital kao legitiman dućan dobijem proljev

 Prije svega ne znam čemu 3 unlike-a? Što sam krivo rekao?
Vidi, to sam dao kao primjer, ne znam, ne kupujem tamo, gledao sam na nabava.net i vidio da su najjeftiniji, al' ako ti išta znači brate mili ima u uzishopu za 290kn ;)

9 godina
offline
Links-kupovina

Pa unlikeovi vjerojatno jer si spomenuo ED u kontekstu neceg relevantnog.

A sto se tice cijene, bit je da nisu svi iz ZG, kad uracunas dostavu za te manje proizvode i cekanje, isplativije ti je nekad otic u trgovinu i odmah to rjesit. Nesto slicno kao sto imas markete u malom naselju zgrada gdje su kole/pive po 10kn a u metroa po 5. Sve ima svoju klijentelu.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Links-kupovina

Složio bih se sa tim da je Links najskuplja ozbiljna trgovina u HR, a ni ponuda možda nije tako široka kao ADM ili Futura (bar ono što je meni trebalo, možda neko ima suprotno iskustvo). U Linksu u Splitu sam bio vjerojatno više od 200 puta, što kupovao, što reklamirao, što bezveze iz dosade... Ljubazna i stručna ekipa, ne mogu se sjetiti niti najmanje neugodnosti. Ako se ne razumijete baš u računala ili ako imate neke nedoumice preporučio bih Links jer će vas ljudi informirati i preporučiti vam ono što vam najviše odgovara.

 

Osobno više kupujem u ADM-u zbog cijene i ponude (a ni kvalitetom i uslugom ne zaostaju), ali za firmu kupujem u Linksu jer je šef prezadovoljan odnosom Linksa prema nama u 3+ godina suradnje.

 

Mislim da ne možete pogriješiti odabirom Linksa, nije sve u tih 100 kuna više. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...

Pa unlikeovi vjerojatno jer si spomenuo ED u kontekstu neceg relevantnog.

A sto se tice cijene, bit je da nisu svi iz ZG, kad uracunas dostavu za te manje proizvode i cekanje, isplativije ti je nekad otic u trgovinu i odmah to rjesit. Nesto slicno kao sto imas markete u malom naselju zgrada gdje su kole/pive po 10kn a u metroa po 5. Sve ima svoju klijentelu.

 Ma razumijem, ja sam iz Osijeka pa dajem samo primjer da se za istu stvar može uštedit 30-40kn minimalno, a to je pizza u restoranu. Kažem još jednom, nisam nikad uzimao u ED i ako je stvarno tako, da su loši, neću ni uzimati. Sve pet! 

SnakeST kaže...

Složio bih se sa tim da je Links najskuplja ozbiljna trgovina u HR, a ni ponuda možda nije tako široka kao ADM ili Futura (bar ono što je meni trebalo, možda neko ima suprotno iskustvo). U Linksu u Splitu sam bio vjerojatno više od 200 puta, što kupovao, što reklamirao, što bezveze iz dosade... Ljubazna i stručna ekipa, ne mogu se sjetiti niti najmanje neugodnosti. Ako se ne razumijete baš u računala ili ako imate neke nedoumice preporučio bih Links jer će vas ljudi informirati i preporučiti vam ono što vam najviše odgovara.

 

Osobno više kupujem u ADM-u zbog cijene i ponude (a ni kvalitetom i uslugom ne zaostaju), ali za firmu kupujem u Linksu jer je šef prezadovoljan odnosom Linksa prema nama u 3+ godina suradnje.

 

Mislim da ne možete pogriješiti odabirom Linksa, nije sve u tih 100 kuna više. 

 Pa nije sve u tih 100kn, ali ako ne radiš onda ti i tih 100kn znači... 

16 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Links ima oko 110 zaposlenih i osobno mi je draže platit malo više u Linksu pa da plaće dobije 110 ljudi nego da platim manje nekom manjem webshopu koji ima neusporedivo manje troškove od Linksa a čija sva poprilično velika zarada ide samo u jedan ili dva džepa..

Will this run on my 486?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 9:44 (Penryn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Links-kupovina

Osobno također kupujem u Linksa, bez obzira što su nešto skuplji. U nekoliko situacija su se pokazali stručni, profesionalni i korektni, a to mi više znači od uštede od 50-ak kuna na 1000 kn. 

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Links-kupovina

Iskreno nije me briga kome idu pare na kraju, najvažnija mi je usluga a na Links se stvarno nemogu požalit, uvijek pozitivna iskustva i u prodaji i u reklamaciji. Čak mi se čini da su prije u globalu bili i u skuplji nego sad. Tamo stvarno za bit super ponuda, evo moja R9 Nano, pa one 1070ke, 850EVO sam tamo kupio jer je bio jeftiniji nego bilo gdje drugdje.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Links-kupovina

Oduvijek kupujem u Linksu...

Najdraža trgovina...

Imo sam i par reklamacija te nikakvih problema nije bilo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Links-kupovina
Penryn kaže...

Links ima oko 110 zaposlenih i osobno mi je draže platit malo više u Linksu pa da plaće dobije 110 ljudi nego da platim manje nekom manjem webshopu koji ima neusporedivo manje troškove od Linksa a čija sva poprilično velika zarada ide samo u jedan ili dva džepa..

Super, pa daj kupuj onda direktno od proizvođača koji imaju milijune zaposlenih. Ajme strašno.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Valentin17 kaže...

Super, pa daj kupuj onda direktno od proizvođača koji imaju milijune zaposlenih. Ajme strašno.

A baš ti je logika.. pa samim time što kupiš neki proizvod platio si proizvođača tj. radnike. Ugl. draže mi je da 110 ljudi dobije po 4000kn nego da dvojica-trojica po 20k kn, to je sve. 

Will this run on my 486?
16 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Valentin17 kaže...
Penryn kaže...

Links ima oko 110 zaposlenih i osobno mi je draže platit malo više u Linksu pa da plaće dobije 110 ljudi nego da platim manje nekom manjem webshopu koji ima neusporedivo manje troškove od Linksa a čija sva poprilično velika zarada ide samo u jedan ili dva džepa..

Super, pa daj kupuj onda direktno od proizvođača koji imaju milijune zaposlenih. Ajme strašno.

 Je sigurno će tebi Intel ko fizičkoj osobi prodat 1 procesor i poslat ti ga. Good luck with that 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Penryn kaže...

A baš ti je logika.. pa samim time što kupiš neki proizvod platio si proizvođača tj. radnike. Ugl. draže mi je da 110 ljudi dobije po 4000kn nego da dvojica-trojica po 20k kn, to je sve. 

 Meni se čini da ti blage veze nemaš o ekonomiji, trgovini, prihodima, rashodima, a i logika ti nije jača strana.

Uglavnom, po tebi je bolje podržavati velike igrače nego manje kojima se puno teže probijati, najbolje da se onda stvori monopol jedne IT trgovine koja će pokupovati sve druge i imati će 5000 zaposlenih.

 

Ako neka trgovina ima 2-3 zaposlena onda sigurno ima i 100 puta manji promet od Linksa, a nebulozu da onda ta dvojica-trojica imaju plaću 20k kn neću ni komentirati, vidi se da nemaš ni najmanje veze o maržama.

U Linksu i sličnim trgovinama samo onaj na vrhu (vlasnik) ubire zaradu, on vozi skupe aute i kupuje nekretnine, a radnik radi za minimalac.

Ali slobodno ti živi u uvjerenju da ćeš svojom kupnjom nahraniti 110 obitelji (:facepalm:), najbolje da kupuješ i isključivo u Konzumu koji ima 11000 zaposlenih, nije da sve pare odu tipu koji živi u dvorcu.

 

Ono, daj se saberi i ne lupetaj toliko, kupuj tamo gdje je usluga dobra, cijena prihvatljiva, a podrška na razini, to tebe treba zanimati kao kupca, a ne koliko tko ima zaposlenih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 19:19 (bill_jobs).
13 godina
online
Re: Links-kupovina
Penryn kaže...

A baš ti je logika.. pa samim time što kupiš neki proizvod platio si proizvođača tj. radnike. Ugl. draže mi je da 110 ljudi dobije po 4000kn nego da dvojica-trojica po 20k kn, to je sve. 

20k ne dobiju za 3 mjeseca, a kamoli za jedan.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
bill_jobs kaže...

Znam nekoliko malih obrtnika prodavača i znam koliki promet rade(i s kakvim maržama) i koliko pohlepni znaju bit.. tako da opet, bolje i 1 da ubire pare a 110 dobije kakve takve plaće nego da samo 2 ubiru pare. Ne govorim napamet tako da mi ne trebaš ništa dalje odgovarat..

Will this run on my 486?
16 godina
offline
Links-kupovina

Pitanjce ne vezano za links nego opčenito.

 

što rade s robom koju ne prodaju nikad pa ni tad?

dosta dugo će npr drzati gtx 980ti preko 5 tisuca kn ali to nitko sada vise nece kupiti ? što ce raditi s njima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice