PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

poruka: 79
|
čitano: 28.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

kome se ne svida ne mora igrat nitko ga ne sili i stvar rijesena....

ali neka pravila se moraju postivat i amen

kim samo ti njima reci nedaj da te zahebavaju :**

lp

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Evo, probao ja danas, igrao nekih 3 sata, kada ono u 3 sata jedno pola sata bez haxora:)

Nakon toga otisan na xnine, kada ono i tamo haxori:))))

Sto se dogadja??? Moramo li svi poceti hax koristiti:))))

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Samo malo; djevojke gamerice? Ta bića je jako teško naći, rijetka vrsta. Ja tražim jednu ili više, pa ak ima koja nek mi se javi...

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

E danas ima jako malo dobrih i poštenih igrača.Al zato smo mi admini tu da ih pronađemo i riješavamo se primitivnih i neukih budala koji moraju varati jer ima mama nije tukla kad su bili mali:DD

 

 

Malo nas je al nas ima:DD

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

E zato s mojom ekipicom ja bacam lan partije gdje nema haxanja i lijepo se uz pljugicu u ustima dere do rano jutarnjih sati{#}.

I kaj ja imam od svega toga?Jedno veliko ništa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

trenutno pola servera ukazuje haxora, dok kranky i dr.house kikaju druge igrace (koji ukazuju na haxora) dok haxor i dalje nije kickan. Jako fini admini!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

A ljudi imate bezbroj servera za cod4 pa kaj vam je sila igrat na ovome.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
$inke kaže...

E zato s mojom ekipicom ja bacam lan partije gdje nema haxanja i lijepo se uz pljugicu u ustima dere do rano jutarnjih sati{#}.

sry ali moram:)

ekipicom, uz pljugicu:))))))

 

Ne moj se vrijedjati, morao sam se malo nasaliti:)

 

16 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
Jucer igrao na vasem severu i dobio ban bez veze, ja neznam koji k... Admini rade da banaju bezveze, igram ovu igru otkad je izasla i imam preko 7ksati, imao sam dobar skore i odjednom ban, sta je mozda na serveru zabranjeno ubijat admine? Sinke posao admina je da omoguci fer igru i da zna svoj posao a ne da kicka ako mu netko kaze da izbaci aimbotera, sigurno mu nisu rekli bez veze nego nakon sta je cekao par min da izbaci idi.... Btw nick mi je Mudo. Xfire: Mudo25, molio bih tunu da se javi na xfire. Teamspeak sam trazio jucer ali bez uspjeha
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
Patrick_cro kaže...
Jucer igrao na vasem severu i dobio ban bez veze, ja neznam koji k... Admini rade da banaju bezveze, igram ovu igru otkad je izasla i imam preko 7ksati, imao sam dobar skore i odjednom ban, sta je mozda na serveru zabranjeno ubijat admine? Sinke posao admina je da omoguci fer igru i da zna svoj posao a ne da kicka ako mu netko kaze da izbaci aimbotera, sigurno mu nisu rekli bez veze nego nakon sta je cekao par min da izbaci idi.... Btw nick mi je Mudo. Xfire: Mudo25, molio bih tunu da se javi na xfire. Teamspeak sam trazio jucer ali bez uspjeha

7 k sati?? prvi puta cujem za tebe, gdje igraš? u kojem klanu? gdje si igrao? btw računao sam za 7 k sati, si trebao zadnje 4 godine svaki dan u godini igrat 5 sati dnevno cod 4 u što cisto sumnjam.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
16 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

OBS klan Ols Boys Server, dNEt promod klan. igrao sam u prosjeku po 12 sati dnevno po zimi jer ljeta radim.

Igrao sam na OBS, pa H8, pa na Balkan Boys, na RsQ, Pa na najstarijem serveru u Hrv BoB( Band Of Brothers) koji je bio lociran na jednom fakultetu, Od promoda na Xnine, pa na CEB, na jos pun klinac servera. Uglavnom domacim. Nick je uvijek isti Mudo, ili nekada dNET Mudo ili OBS Mudo, guid je isto uvijek isti jer ne mijenjam cd key jer imam original. Nisam niti ja za tebe cuo pa kakve to ima veze?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 16:39 (Patrick_cro).
14 godina
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4
Patrick_cro kaže...

OBS klan Ols Boys Server, dNEt promod klan. igrao sam u prosjeku po 12 sati dnevno po zimi jer ljeta radim.

Igrao sam na OBS, pa H8, pa na Balkan Boys, na RsQ, Pa na najstarijem serveru u Hrv BoB( Band Of Brothers) koji je bio lociran na jednom fakultetu, Od promoda na Xnine, pa na CEB, na jos pun klinac servera. Uglavnom domacim. Nick je uvijek isti Mudo, ili nekada dNET Mudo ili OBS Mudo, guid je isto uvijek isti jer ne mijenjam cd key jer imam original. Nisam niti ja za tebe cuo pa kakve to ima veze?

who

16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Eto i mene kikali. Valjda ih ono 'unbound' konačno toliko iziritiralo ... nubovi pozdrav od unbounda {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Dva perma u 1 satu.I to bez ikakvih dokaza. PBSS je čist.

gg PBCT imate odlicne admine!

 
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

nisu te sigurno banali bezveze

;)

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
1 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Pozdrav ljudi,

na serveru ponekad imate jako diskutabine administratore. i meni se ponekad dogodio koji kick i tempban, ponekad s razlogom (kamp-iako sam u igri sto puta pročitao da je dozvoljen sa snipom), a ponekad bez, osim kaj imam dobar rezultat, što nekima izgleda smeta. 

Međutim, kopka me permban koji mi je udijeljen početkom veljače, i baš me zanima razlog. Nikad nisam niti pokušao na svoj komp instalirati kakav cheat, i uopće mi je strano varanje u igrama. Pokušao sam na vašem forumu saznati razlog, ali se nakon registracije i dalje na njega ne može postati.

Uglavnom, kako veli kolega iznad, ima hrpa servera na internetu, ni na jednom me nisu banali, ali baš me zanima razlog, jer mi je bilo zabavno igrati na njemu, a ban sam popušio nakon brdo sati igre. Da sam stvarno nekaj felšal, valjda bi ga dobio mjesecima prije.

Živjeli

16 godina
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

A jesi našo crkvu u kojoj ćeš se molit ... admini im nemaju blage veze CoD-om. A kad im uleti chiter nemaju pojma kako ga izbacit, pa izbacuju sve po redu. Eto mene izbacili samo zbog par zagrada. Nubadija ne zna da kad staviš [{nick}] , da onda kad nekog ubiješ uvijek piše unbound. Ta se zajebancija vuče još od jedinice, ali jbga dječica se tad nisu još rodila i misle da varam.

 

{#}

Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion So Many Years the boss and we adore him Simply The Best, United through and through Forever we will be his Red Army
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

Dakle provjereno...

Ako i malo bolje igrate, admini vas obilježe kao wallhackera i banaju vas bez pitanja. To mi se opet malo prije dogodilo (ne znam koji od njih: Iceman,  Kemo ili PITBULL) - jedan od njih je rekao da imam wh, i još jedan se nabrzinu složio s tim (nedaj bože da su me spectali) i hop-ban.

Zaobilaziti u širokom luku-ako znate igrati.

Živjeli

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PitBullCroteam {PBCT} CoD 4

A hajde mi recite koji kuurac hocete? Gdje ima skill based TDM HC server u hrvatskoj, i mene su jebavali za hackove i na zfsb, bsf, pbct, hatebreedu, tateu... itd itd, danas svaki glupan moze otvorit server i radit sta HOĆE, a sta vi mislite, da pitbull drzi server iz ljubavi i sto se njemu igra? on masne pare zbraja na tome , bas radi budala kao sto ste vi, pa vi davajte donacije, budite admini.. glupani jedni

Nemam potpisa :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 3:21 (Denaylo).
 
1 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice